-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Březen 2013

Aida

31. března 2013 v 21:32 Muzikály, divadlo


K Mikuláši jsem si nadělila lístek na Aidu - 8.března v Pražském divadle Karlín.
Tak napřed hlavní obsazení:
Aida: Kamila Nývltová
Amneris: Lucka Bílá
Radames: Marián Vojtko
Zoser: Jirka Korn
Mereb: Peter Strenáčik
Fotky:
Marián Vojtko, Lucka Bílá a Kamila Nývltová

Jirka Korn v plné parádě :-)

Peter Strenáčik

Pro ty, co chtějí na Aidu jít, tak to nečtěte, tu prozrazuji konec :-D
Celý příběh začíná v muzeu, kde si mladí lidé fotí sochy ze starého Egypta a tu začne princezna Amneris vyprávět svůj příběh...
Aida je dcerou krále Núbie, byla unesena Radamesem, který je snoubenec Egyptské princezny Amneris, ale hodně cestuje a vydává se na dlouhé plavby. Aida se stane služkou princezny, zamiluje se do jejího únosce Radamese, který jí lásku opětuje. Při jejich vyznání je přistihne právě princezna Amneris, která je nešťastná, protože si konečně po letech měla svého snoubence Radamese vzít, i přesto ho však miluje. Zoser je Radamesův otec, který synovi "organizuje" život a pokusí se Aidu zabít, místo toho však zabije jinou otrokyni. Radames chce svatbu zrušit, ale Aida ho přemluví, aby si princeznu vzal, že tím jí a jejímu lidu pomůže nejvíc. Mezitím byl zajat i Aidin otec. V den sňatku, otrok Mereb, původem též z Núbie a bývalý soused Aidy, podplatí stráž a pomůže otci Aidy i Aidě uniknout. Na břehu ovšem Mereba zabijou. Utéct se podaří jenom otci Aidy.
Viníci musí za své činy nést zodpovědnost, Amneris se u svého otce přimluví, aby mohla vykonat trest sama. Prokázala tím zamilovanému páru mírnější smrt a to společnou. Společné pohřbení v hrobce za živa. "A v tu chvíli jsem chtěla z divadla odejít :-D protože tohle byla větší síla, než vidět, jak mi podřízli Janka, to byla aspoň rychlá smrt :-D.."
A celý příběh končí opět v muzeu, kde se spolu setká právě Marián Vojtko s Kamilou Nývltovou.. potkali se spolu znovu, v jiném světě, jak Radames předpověděl... :-)


Pár slov po skončení:
Na muzikál jsem jela s kamarádkou Stáňou (velký blázen do Lucky :-D, PS: to tu musí být, tohle je důležitá informace :D), samozřejmě jsme obě chtěly po skončení fotku, tak jsem šly čekat na herce. :-D Chvíli jsme si počkaly a vyšel Marián s Kornem, jenže Marián zase zalezl zpátky a Korn šel, tak jsem řekla jemu o podpis a i společné foto :-).. Jirka byl fajn a příjemný :-):


Po hodinovém čekání, takže bylo asi tak po 11 v noci, konečně vyšla Lucka s Kamilou, Lucku odchytávala kamarádka a já řekla Kamile aspoň o podpis :-D Ona se na nás tak podívala a zeptala se jestli by jsme už neměly být v posteli :-D což mě urazilo :-D, tak jsem odvětila, že už jsme velké holky a ona se zeptala kolik mi je :-D Nevim jestli mi těch 19 uvěřila, ale pronesla něco, že by mi to netipla.. což asi nikdo :-D, takže já se nedivím.. :-D
Lucka byla překvapené, že tam tak dlouho čekáme, posadila se a Stáně podepsala CD a mě památník :-)..je pravda, že jsem se trochu klepala a bolel mě žaludek, ale na jméno jsem si vzpomněla :-D Pak přišla řada na focení..
Tentokrát jsme byli všichni sladěni do černa :D


A ještě přidám krátké hodnocení:
Aida: Kamila Nývltová - Kamila je jistě nadějná a hezká zpěvačka, ale mě se moc nelíbí, nic proti ní, ale nemůžu za to, že se mi někdo nelíbí :-D
Amneris: Lucka Bílá - Lucinka, co k ní dodat, svojí roli zvládla perfektně, její ironický smích přesně sedí do daných okamžiků, neuměla bych si tam představit někoho jiného.. A pěvecky? Prostě zlatá slavice... :-)
Radames: Marián Vojtko - Ten mě velmi mile překvapil, má úžasný hlas, je pravda, že alternace Bárta by asi do role seděl víc, přece jenom má lepší postavu, ale Marián se mi líbil :-)
Zoser: Jirka Korn - Tak na Jiřího jsem se těšila hned po Lucce nejvíc! Líbí se mi ve 4TETu, tak mě zajímalo jaký bude v muzikále :-) a perfektní, na jeho věk, podává i úžasné herecké výkony :-)
Mereb: Peter Strenáčik - role otroka Mereba mu též sedla, byl vtipný a co se týče hlasu, tak také dokonalý!! :-)

Já a Janek Ledecký 3

31. března 2013 v 18:46 Já a hvězdy
Já a Janek :-)
Akce: Letní slavnosti rádia Blaník
Vyfoceno dne: 11.8.2012
Místo: Kondrac
Pozn: Janek přijel na akci dřív, tak jsem tam tak nenápadně stála :-D po chvíli si mě všiml a pochopil, že má přijít ke mě :-D A ten výraz na fotce, nejlepší!! :-)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Co přijde příště? :-D

26. března 2013 v 19:08 Videoklipy
Tak se musím přiznat, že se sama sobě divím :-D.. a bojím se, co přijde příště :-D
Začalo to úplně nevině, na facebooku jsem zrovna projížděla stránku VIP zpráv, když jsem narazila na to, že někdo vyhrál lístky na Alice Coopera! A když jsem se dočetla, že bude v Česku, tak jsem zůstala paf, protože taková hvězda a v Česku (ale potom co tu bude na jaře i Bon Jovi bych se asi divit neměla).. Alice jsem samozřejmě znala, věděla, jak vypadá, ale nikdy jsme si nemyslela, že se mi jeho muzika zalíbí! :-D No ještě abych se vrátila, tak jsem ho i kdysi zaregistrovala ve filmu Temné stíny.. No a tak jsem si jen tak ze zvědavosti zadala na youtube jaho jméno a klikla jsem hned na první videoklip s názvem Poison. :-D No a k mému překvapení se mi to začalo líbit, navíc bych řekla, že se Poison stala mou nejoblíbenější od Alice.. inu i takhle si člověk může oblíbit písničku :-D dneska mi tu hrála celý den, už jsem stihla zkouknout i záznam z koncertu Alice.. :-D Já takový popíkář a folkař, který z těch tvrdších kapel upředňosňoval jen Kabáty a teď tohle.. :-D


Já a Bacily

24. března 2013 v 16:48 Já a hvězdy
Já a 2 muzikanti z kapely od Vaška Neckáře..
Akce: Vltavotýnské slavnosti
Vyfoceno dne: 28.7.2012
Místo: Týn nad Vltavou
Pozn: Koncert byl fajn.. :-)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Napřed chtěl dělat většího, ale nakonec se přikrčil :-D
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Peří, prach a broky

24. března 2013 v 16:47 Videoklipy
Pohádkový muzikál V peřině jsem viděla už dříve, ale nedávno jsem na něj opět narazila a při konci mi i malá slza ukápla.. A až při druhém shlédnutí mi došlo, že písničku, co je níže zpívá právě Pepa Vojtek :-D
Poznali byste ho?

23.2.2013 - Hamletománie, část 2.

14. března 2013 v 15:55 | ©Monika =)) |  Muzikály, divadlo

Večerní představení začínalo v 18:00, v obsazení se toho od odpoledne moc nezměnilo, pouze Gertrudu hrála Marta Jandová

Král Claudius: Janek Ledecký
Královna Gertruda: Marta Jandová
Hamlet: Václav Noid Bárta
Horacio (Hamletův pomocník): Jan Tenkrát
Ofélie: Eliška Bučková
Polonius (otec Ofélie): Martin Pošta
Laertes (bratr Ofélie): Patrik Vyskočil
Helena (kamarádka Ofélie): Dominika Richterová
Hrobník, principál: Tomáš Trapl
Company: Jan Kopečný, Pavel Vrána, Jan Čechovský, Erik Houba...


Fotky zbylých herců v předchozím článku ;)


Na začátek jedna úžasná od Marty:
Pokud se nenačte, tak klikněte -ZDE-


Na představení jsem šla společně s kamarádkou a kámošem, oboum se muzikál také líbil, tak to byl docela úspěšný dárek k Vánocům ode mě :-D
O přestávce v zákulisí bylo strašně moc lidu! :-D Probojovala jsem se k Tomovi Traplovi a pak jsem se vyfotila ještě s Honzou Kopečným. :-)
Tomášek

Honzík ♥


A konec představení :-D šli jsme k zadnímu východu, kudy většinou vychází herci, vyšel Martin Pošta, tak jsem mu řekla ještě o podpis, když už jsem fotku získala před prvním představením :-)


Pak jsem se tam potkala s jednou holčinou (Káťou), s kterou jsme si psaly po emailu, díky tomu seznámením jsem poznala ještě další 3 lidi :-D


A potom jsme se nějakým hodně záhadným způsobem, díky jedný pani co nás pustila dveřmama dostaly někam, kam bysme normálně nemohly :-D napřed nás tam bylo více, ale pak jsme tam zbyly už jen tři holky, z toho spolužačka Katka :-D, pak ta kámoška taky Katka :-D a já :-D napřed jsme narazily na Honzíka Kopečnýho, od kterého jsem si vzala podpis a daly jsme znovu fotku :-D On je prostě dokonalý ♥


Ten zavolal kamarádce Honzu Tenkráta, který se jí strašně líbí :-)


a ten nám pak šel zavolat Noida, který ovšem přišel až za dlouho.. Vyfotily se s ním jak jedna, tak i druhá Katka, tak jsem se vyfotila taky po druhé za ten den :-DA další nádherná píseň: Důkaz mít, v podání Bárty a alternací Tenkráta - Petra Kutheila, Martina Pošty a Toma Trapla ;)
Pokud se nenačte, tak klikněte -ZDE-


Ač se Hamlet od odpoledního měnil jenom o Martu Jandovou i přesto jsem si to užila na maximum, já bych to mohla vidět tisíckrát a stejně se mi to pokaždé s takovým to obsazením bude líbit!! :-)


V dalším článku se můžete těšit na rezenci herců :-) a také na muzikál Aida :-)

Pro Katycl :-)

14. března 2013 v 15:25 Diplomky pro Vás
---Katycl--- Snad se bude líbit :P

Já a Radek Pastrňák

14. března 2013 v 14:45 Já a hvězdy
Já a Radek Pastrňák z kapely Buty
Akce: Haškova Lipnice
Vyfoceno dne: 21.7.2012
Místo: Lipnice nad Sázavou
Pozn: Buty další moje oblíbená kapela :-)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Pro Mischel za spřátelení

14. března 2013 v 14:45 Diplomky pro Vás
---Mischel---
Doufám, že se líbí :-)

Za spřátelení od Mischel

11. března 2013 v 20:26 Diplomky pro mě
Nádherný diplomek od Mischel, pro tebe už se dělá ;)
Děkuji! :-)

Pro mě :-)

11. března 2013 v 20:25 Teddy
Od Jane Rose :-)
Děkuji :-)

Já a Věra Martinová s kapelou

10. března 2013 v 13:57 Já a hvězdy
Já a Věra Martinová i s kapelou :-)
Akce: Pohoda-fest
Vyfoceno dne: 30.6.2012
Místo: Třebíč
Pozn: Tak, když už jsme se dostaly za pódium a muzikanti chodily okolo, tak jsem dala foto se všema :-D
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Památník 6 - 12. narozeniny rádia Blaník

10. března 2013 v 13:48 Památník 6
Rozhodla jsem se zveřejňovat autogramy, tak, že přidám vždycky všechny, které jsem nasbírala při jedné akci :-)


Akce: 12. narozeniny rádia Blaník
Datum: 28.5.2011
Místo: Konopiště

23.2.2013 - Hamletománie, část 1.

7. března 2013 v 14:51 | ©Monika =)) |  Muzikály, divadlo

K Vánocům jsem si nadělila lístky na obě představení Hamleta 23.února :-)


Odpolední představení začínalo ve 14:00 hodin, tady je obsazení:
Král Claudius: Janek Ledecký, jak jinak také :-D
Královna Gertruda: Leona Machálková
Hamlet: Václav Noid Bárta
Horacio (Hamletův pomocník): Jan Tenkrát
Ofélie: Eliška Bučková
Polonius (otec Ofélie): Martin Pošta
Laertes (bratr Ofélie): Patrik Vyskočil
Helena (kamarádka Ofélie): Dominika Richterová
Hrobník, principál: Tomáš Trapl
Company: zde vyzdvihnu jen muže :D: Jan Kopečný, Pavel Vrána, Jan Čechovský, Erik Houba

Na začátek pár fotek výše zmíněných herců :-)

Janek

Bárta a Machálková

Bárta, Tomáš Trapl a Honza Tenkrát

Bučková a Patrik Vyskočil

Dominika Richterová a Bučková

Martin Pošta

Vlevo Jan Čechovský a dole Jan Kopečný :-) a Pavel Vrána na obrázku vpravo
Celý den začal 40 minutovým zpožděním autobusu z Humpolce směr Praha :-D Když jsme přicházeli k vchodu divadla Broadway pasáží, zrovna nám prošla Machálková, tak jsme jí nestihli, taky šel Janek, zahalen v černém kulíšku a bundě :-D Pak z vchodu vyšel Martin Pošta představitel Polonia, šel si k pokladně pro nějaké lístky, pak jsem se s ním vyfotila :-D A potom už jsme potkaly jen Toma Trapla, který se vyfotil, podepsal a rozcuchal mi vlasy :-D
S Martinem Poštou:

A po představení jsme šly do zákulisí, ještě s třemi zlatými dušemi za Jankem.. :) K tomu řeknu snad jediné, že mi dal Janek pusu na tvář, jinak jsem po celou dobu byla mimo :-D


Když jsme šly ze zákulisí, zrovna se tam Bárta fotil s nějakými fanynkami, ale už byl na odchodu, tak se mnou dal taky takovou rychlou fotku a podpis :-DKdyž jsme vylezly z divadla, narazily jsme na Martu Jandovou, tak jsem dala fotku a podpis na naší společnou fotku :-DMezi pauzou během odpoledního a večerního představení jsem si zaplatila členství fanklubu.. Pozn: Pokud jste členy fanklubu divadla Broadway, můžete o přestávce po domluvě za herci, které si přejete vidět, naštěstí mě tam večer pustili taky :-D

A ještě musím poděkovat kamarádovi, který mě fotil s pár herci :-) ,,Díky Tome! :P"

A koho bych vyzdvihla jako nejlepšího herce?.. Tak samozřejmě, že Janek :-D, ale třeba i Trapl, který si jako jediný herec na pódiu dělá co chce :D, ale nesmím zapomenout zmínit skvělého Honzíka Kopečného :-) a Pavla Vránu :-)

S Tomem, trochu jsme se mázli :-D

Muzikál byl výborný, úžasná atmosféra, pocity, nádherná hudba! :-)


A tady malá ukázka sice v tom místo Janka - zpívá Pepa Vojtek, ale nevadí :-D
Pokud se nenačte, tak klikněte -ZDE-

Některé fotgrafie z Hamleta jsou stáhlé z této stránky

V dalším článku se můžete těšit na Hamlet od 18:00 :-)

Já a Honza Nedvěd 2

7. března 2013 v 14:41 Já a hvězdy
Já a Honza Nedvěd
Akce: Pohoda-fest
Vyfoceno dne: 30.6.2012
Místo: Třebíč
Pozn: Honza byl unavený po dlouhé cestě, ale vyfotil se..
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Já a Josef Alois Náhlovský

6. března 2013 v 20:31 Já a hvězdy
Já a Pepa Náhlovský
Akce: Pohoda-fest
Vyfoceno dne: 30.6.2012
Místo: Třebíč
Pozn: Pepa potrhlý člověk nejen na pódiu :-D
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Před koncertem :D
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Po koncertě :D
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Poslední dobou...

1. března 2013 v 17:34 Deníček a další...
Poslední dobou se mi docela bortí život.. Za prvé je mi dnes 19 :-D, ale to není zas až tak strašná věc :-D..
Druhou věcí je můj osobní život :( rozhádala jsem s nejlepší kamarádkou, už jsem si myslela, že to bude dobrý, ale ono neni, o to víc mě mrzí, že si ani nevzpomněla na mý narozeniny, přitom jsme si vždycky dávaly dárek, ale o dárek tu nejde, i s oslavou se na mě vykašlala, z důvodu nechtěla jsem jet s tebou, díky, fakt mi poraď co mám dělat?... ach jo, proč nemůže být všechno jednoduchý.. :(