-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Listopad 2014

Natáčení 'Nikdo není perfektní'

26. listopadu 2014 v 18:00 Natáčení
7.9.2014
Praha - studio Barrandov
Tahle příležitost se mi naskytla díky mému nekulturnímu bratrovi :-D. Ten už párkrát byl se školou na nějakém tom natáčení pořadu, a teď jim odešla učitelka, která to organizovala, na jinou školu. A když zas sháněla lidi, tak se ozvala těm co už byli, takže i bráchovi, který měl vzít kamaráda, jenže kamarád nemohl a i kdyby mohl, tak by nejel :-D, protože tohle byla přesně příležitost pro mě! :-D Učitelce to nevadilo, byla ráda, že někdo jel :-)...
Natáčely se 2 díly. Vlastně je to taková nová verze pořadu "Nikdo není dokonalý", akorát s jiným názvem a moderátory, ale podstata je pořád stejná. Moderátoři jsou Patrik Hezucký a Heidi Janků.
Byl to hned první a druhý díl, který byl vysílaný v tv.
Natáčelo se skoro 4 hodiny, mezi díly byla půl hodinová pauza.

Ve studiu, foceno mobilem, takže nekvalitní :-/ Na první fotce Patrik :-D

Rozmazaná Heidi s Patrikem.
Do prvního dílu byl pozván Ivan Mladý & bavič Pepa Alois Náhlovský. Celkem jsme se nasmáli. :)
fotka stažena z fb Heidi
Ivan Mladý
Alois :D
V druhém díle byla zpěvačka Hanka Zagorová se svým muzikantem a zároveň kapelníkem kapely - Boom band - Jirkou Dvořákem. Taky jsme se nasmáli :). Ke konci dokonce zazněla i Hanky píseň, akorát, že byla na playback :(. Ale Jirka hrál na akordeon na živo. :)

Píseň "Můj chlap" z pořadu :-)
S Haničkou :-)
S Jirkou :)) ♥
Nakonec fotka s Patrikem :D

Layout podzim/zima

25. listopadu 2014 v 0:03 Deníček a další...
Na úvod bych ráda zmínila, že jsem díky neúspěchu na zkušebním dnu (minulé úterý) se vrátila domu do Humpolce hned ten den. Nebylo mi ani moc dobře, a teď je mi snad ještě hůř. :-/
Hrozně mě bolí zuby, odřená pusa, hlava :-(, dneska jsem jela s rovnátky a oni mi řekli, že to musím vydržet. Ale já už na to nemám nervy, nemohu se usmívat, smát, nemůžu usnout, bolestí brečím.. :-( Zítra tam jedu zas, a zřejmě naposledy. Taky zítra jedu zas směr → Praha, ve středu, v pátek a v neděli mám brigádu a příští týden od středy do neděle taktéž v OC Arkády na Pankráci, promo akce pro jeden obchod. Nevim jak to zvládnu s touhle bolestí :(..


Ale musim být taky trochu optimistická,v sobotu jsem byla s mým dědou na divadle Járy Cimrmana u nás v kině, bylo to fajn, vidět pana Svěráka naživo při vystoupení :). A s dědou jsem byla na kultuře naposled snad před 8 lety... V neděli jsem jela s mým bráchou, který jel díky škole, na natáčení pořadu "Nikdo není perfektní" do studia Barrandov, to bylo skvělé, až na to, že jsme se museli 4 hodiny neustále smát, večer jsem měla pocit, že mi pusa asi shoří, jak byla a stále je odřená od drátků a zámečků :-/..
Tenhle čtvrtek jdu na koncert revivalu Abby a na to se moc těším, spíš na někoho :)....


Tak abych se taky dostala k názvu článku :-D.. No, snažila jsem se trošku naladit do Vánoční tématiky. Někdo by mohl říct, že je to přeplácané :-D, já s tím souhlasím :-D, já jsem schopná tam toho dát ještě tak jednou tolik, takže jsem se mírnila :-D. A s mým pohledem nevím, co bych tomu ubrala, takže můžete poradit..
Strašný je to i s nastavením barvy jak na pozadí, tak na písmo, picnu se z toho :-D. Takže potřebuji vědět, jestli je tohle fakt strašná barva nebo ucházející :-D a jestli se dá text dobře přečíst? Já takhle při večeru nic nevidim :-D


Na koláž jsem vepsala 2 citáty, které mě v poslední době nejvíc zaujaly.. S výběrem fotek, to bylo těžší, chtěla jsem tam dát fotky za tento rok, kterých si obvzlášť cením, a já si cením vlastně všech :).. Nakonec jsem ale zvolila moji narozeninovou fotku s herečkou Verčou Freimanovou, pak nejlepší muzikálovou fotku s Pepou Vojtkem, dále - Maruška - tak ta je automatická :-D, nad ní zpěvačka z mého dětsví Heidi Janků a úplně vpravo zpěvák&kytarista právě z revivalu Abby :))))....


Popřeji Vám hezký bezproblémový týden ;-) A snad ho všichni přežijem ve zdraví :-D

Letní slavnosti rádia Blaník - Tábor

23. listopadu 2014 v 23:28 Koncerty, festivaly
Letní slavnosti rádia Blaník
23.8.2014 - Tábor

Tentokrát mě opět doprovázela kamarádka Lucka:)
Tenhle rok to byly mé druhé a bohužel poslední letní slavnosti :(, ale náramně jsem si je užila :)
Konečně jsem si odnesla domu i CD..

8.11.2014

22. listopadu 2014 v 17:08 Praha
Den volna, tak jsem se spolubydlící Májou jela do OC Černý Most.

Napřed návštěva papírnictví, kde jsme uplatnily vyhraný kupon na 100,-kč, koupily jsme 2 přání, jelikož 13.11. slavila narozeniny Maruška :).. nebylo moc na výběr, Mája mi vzala to hezčí :D, takže jsem se musela spokojit s tímhle..

Pak jsme poprvé obě vyzkoušely tohle ↓ :-D .. na poprvé jsme vybraly černý čaj → malinu → mangové kuličky + tapioky..
Nebylo to špatné a už Mája plánuje, jak si na to zas zajdeme :-D

Fontánka před centrem..Pořádná koule :-D

Já a Petr Rezek III.

22. listopadu 2014 v 17:06 Já a hvězdy
Akce: Letní slavnosti rádia Blaník
Vyfoceno dne: 23.8.2014
Místo: Tábor
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Já a Péťa Černocká III. + Jirka Pracný II.

21. listopadu 2014 v 18:53 Já a hvězdy
Akce: Letní slavnosti rádia Blaník
Vyfoceno dne: 23.8.2014
Místo: Tábor
Pozn.: Saxána Péťa Černocká se svým kytaristou a zároveň manželem Jirkou Pracným.
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif


Let It Go

21. listopadu 2014 v 15:04 Videoklipy
Krásná píseň..

Neřež - Humpolec

20. listopadu 2014 v 22:02 Koncerty, festivaly
Léto v zahradě
19.8.2014
Humpolec
Na tenhle den se nedalo netěšit. Moje nejoblíbenější kapela, po těch letech mého fandění, konečně u nás v Humpolci! :-D
Ještě jsem měla to štěstí, že jsem vyhrála 2 lístky.. Takže jsem šla já, Markét, a dokopala jsem i bráchu s tátou :D

Na úvod jedna z mých nejoblíbenějších "Nad tebe není"Jedna z těch prvních písní, která mi zůstala v paměti, když jsem je poprvé viděla (před dávnými časy :D) "Tak ber"A takhle jednou budu žít :D "Na dně"..
A společnou Humpoleckou jsem prostě udělat musela! :-)
Zleva: Robert, Vítek, Zdeněk, Filip
Photo by infohumpolec.cz - čímž děkuji, protože moje fotky se rozmazaly :/

A ještě s Markét :)

Já a Všichni svatí

20. listopadu 2014 v 21:36 Já a hvězdy
Akce: Letní slavnosti rádia Blaník
Vyfoceno dne: 23.8.2014
Místo: Tábor
Pozn.: Pro mě dosud neznámá kapela. A musím říct, že některé skladby nebyly špatné :)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Zpěvák Jan Dvořák

Kytarista Petr Váňa

Já a Pavel Kožíšek II.

20. listopadu 2014 v 11:12 Já a hvězdy
Akce: Letní slavnosti rádia Blaník
Vyfoceno dne: 23.8.2014
Místo: Tábor
Pozn.: Kouzelník Pavel Kožíšek..
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Pohovor..

15. listopadu 2014 v 15:04 Deníček a další...
Čtvrteční pohovor dopadl celkem dobře. Měla jsem z toho nehorázné nervy :D, od žaludku mi bylo špatně.. Ještě jsem nemohla najít to sídlo, takže mě musel nějaký policajt navádět :D, prostě komedie. Ale dorazila jsem včas, na recepci si pro mě přišli, dovedli do kanceláře, tam jsem asi ještě 10 minut čekala.. Pak přišla pani, ptala se na různé věci o mě, pak se ptala proč jsem se přestěhovala do Prahy, a chytla se mé odpovědi kultura :D a tak jsme si povídaly asi 10 minut o muzikálech :-D. V úterý mám zkušební den, a možná mě vezmou, když se mi to bude líbit. Což se mi líbit musí, protože nic jiného jsem zatím nesehnala. Peníze jsou za to taky celkem slušné. Takže snad vše dopadne dobře!

Zítra mě čeká brigáda na výstavě Dětská planeta v Holešovicích. Nevím co tam budu dělat, protože je to domluvené celkem na rychlo :D.

Včera jsem rozdávala pro společnost Leo Express letáčky na hlavním nádraží společně s kamarádkou. Taky jsme zahlédly herce Ladislava Freje :)..

Čtvrteční brigáda v šatně taky dopadla dobře, byla jsem tam cca 4 hodiny.. byla to nějaká firemní akce. A svíčky jsou foceny na záchodech :-D, mám ke svíčkám kladný vztah, takže mi to nedalo si nevyfotit :-D.Dneska jsem byla na setkání sběratelů autogramů, to jsem neměla dělat, protože taková spousta autogramů co bych chtěla, a nemám na ně peníze :/... No, ale bylo tam i pár herců a tak jsem získala 11 nových autogramů do památníčku :)

Já a Jitka Zelenková

15. listopadu 2014 v 15:00 Já a hvězdy
Vyfoceno dne: 9.8.2014
Místo: Kondrac
Pozn.: Na Jitku jsem se těšila, ještě jsem ji neviděla. Škoda jen, že tam nemohla zpívat s celou kapelou a byla sama.. :/
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Info II..

12. listopadu 2014 v 22:58 Deníček a další...
Zdravím všechny..
Jak jsem již zmiňovala, dneska jsem musela na pracák, jak u nás v Humpolci, tak i do Pelhřimova na jakousi informační schůzku. Seděla jsem tam hodinu a půl a fakt myslela, že usnu :-D. Většinu věcí jsem již znala, neříkám, že pro mě nebylo nic nového, pár informací ano.

Ještě bych se vrátila k pondělí. Byla jsem na svém úplně prvním pracovním pohovoru. Domnívám se, že jsem to ani moc nezvorala :-D. Nepodařilo se mi přeřeknout, mluvila jsem plynule a snad i smysluplně. Nic méně, mě nevzali, a myslím si, že ani já bych nabídku nevzala, protože by se mi to moc nevyplatilo. Bylo to k prodeji tzv. Craftholiců ve stánku v OC Chodov, což je kousek od nás.. :/

Dneska mi volala pani z jiné firmy, se kterou jsem si domluvila pohovor na zítra. Mám z toho nervy už teď! Takže mi prosím držte palce. Jde o administrativní práci, myslím si, že to bych snad zvládla..

A zítra večer mám brigádu, sice jen na pár hodin, ale těším se na ni docela :-). Jde sice o práci v šatně, ale při představení.. Sice vůbec netuším o jaké představení jde, ale i tak se těším. :-D
Jinak jsem neustále v jednom velkém začarovaném kole.. :-/
Snad budou další dny trochu volnější..

Pohovoru zdar! A hezký den všem ;)

Já a Jakub Smolík III.

12. listopadu 2014 v 22:56 Já a hvězdy
Vyfoceno dne: 9.8.2014
Místo: Kondrac
Pozn.: Skvělý Kuba. en mě mrzí, že s sebou neměl svého kytaristu..
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
A taková první fotka s mými obarvenými vlasy :D. Jo, vypadá to strašně :D.
Na hoře Blaník, kam jsem se letos úspěšně dobelhala :D
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Kusovka 41

10. listopadu 2014 v 19:04 Moje kusovky
Trocha vánoční atmosféry..
8.11.2014 - OC Černý Most Praha

Já a Maruška Rottrová 15

5. listopadu 2014 v 18:00 Já a hvězdy
Akce: Vesnický festival
Vyfoceno dne: 27.6.2014
Místo: Nové Dvory
Další nezapomenutelné setkání :).
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Více z koncertu -ZDE-

Maruška Rottrová - Nové Dvory

4. listopadu 2014 v 14:45 Koncerty, festivaly
Vesnický festival
27.6.2014
Nové Dvory u Kutné Hory
Na tento festival jsem jela s kamarádkou Májou. Vystupovalo zde pár vesnických kapel, Jiří Schmitzer, ale hlavním důvodem návštěvy byla samozřejmě Maruška a kapela Neřež. :-) Celý den byl skvělý!
Jela jsem vlakem do Brodu a z Brodu pražákem přes Kutnou Horu. Tam jsem se sešla s Májou a společně vyrazily necelé 4 km do Nových Dvorů :D. Braly jsme to různými uličkami podél silnice, takže cesta celkem dobrodružná. Horší to bylo v noci, to jsme šly po tmě a tak jsme se tmavým místům vyhýbaly a braly to po silnici, což bylo trošku nebezpečné, ale zvládly jsme to.

Díky včasnému příchodu jsme si vystály hodinovou frontu :D u vstupu jsem si zaplatila lístek, který jsem měla už pár měsíců před rezervovaný u Zdeňka.. :) A posadily jsme se samozřejmě do první řady uprostřed :D.
Nyní pár fotek a videoklipů z koncertu :)

Má nejoblíbenější písnička Řeka lásky ♥


Markétka:

Krásná... ♥ :3

Info..

4. listopadu 2014 v 13:56 Deníček a další...
Zdravím všechny. Chtěla bych oznámit, že dnes večer opět mířím směr Praha na byt, ve čtvrtek a v pátek tam mám brigádu, nejspíš tam zůstanu na celý víkend. Přijedu až v pondělí, v úterý mám další brigádku v Brodě, ve středu musím na pracák, ve čtvrtek opět k zubaři :/. A pak se uvidí co dál a kam mě vítr zavane.
Vlastně, kde spočívá ta hlavní pointa? :D
Nevím jestli se přes tablet zvládnu přihlásit na blog, pár článků jsem přednastavila. Každopádně spřátelené blogy budu obíhat, dokud neztratím trpělivost s tou mojí nešťastnou technikou :/, když mi zrovna Mája nepučí noťas. Takže mě případně omluvte. Děkuji ;-).

Nedělní večer...

4. listopadu 2014 v 13:33 Zbytek
Přepadla mě smutná nálada, zároveň bolest zubů :(, tak jsem oprášila gramofon a pustila si pár desek...

Já a Jiří Schmitzer

2. listopadu 2014 v 21:52 Já a hvězdy
Akce: Vesnický festival
Vyfoceno dne: 27.6.2014
Místo: Nové Dvory
Pozn.: Jirka je nejen herec, ale i zpěvák.. Můžete ho znát například z Gymplu.
Více o festivale a o tom, proč jsem jela takovou dálku, bude v dalším článku :)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Nevím proč mám tak vyvalený oči :-D. Všichni zpěváci jsou většinou vyšší než já :D ale Jirka je teda extra vysoký, tak se kvůli mě o trochu snížil :D.
Fotky z koncertu: