-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Prosinec 2014

Bonnie Tyler

31. prosince 2014 v 23:59 Videoklipy
Nevím jestli jsem sem už dávala nějaký její videoklip, pokud ano, tak mě omluvte.. Každopádně nový rok bude velký, co se akcí týká, sice jich bude o něco méně, ale to dorovnají velikostí! :-D Ano ano, a přesně o Bonnie tu mluvím!!!
25.4. bude mít koncert v Praze, a já si ji prostě musím nadělit k březnovým narozkám :-D. Možná Vám to jméno nic neřekne, a já se nedivím, můj styl hudby je zvláštní než má dnešní generace :-D. Avšak po poslechu první písně si určitě řeknete, že ji přece jenom znáte :) Ten její originální chraplák.

"I Need A Hero" v české verzi od Lucky Vondráčkové "Vítr"

Další známá pecka "Total Eclipse Of The Heart"

Bonnie je 63 a troufnu si říct, že stále vypadá skvěle!!!

A ta kterou miluji nejvíc "It's A Heartache" v české verzi pod názvem "Jen se hádej"

A nazpívala ji třeba i Maruška Rottrová společně s Karlem :) a tak musím přiložit i její verzi :)

Šťastný nový rok!

31. prosince 2014 v 22:26 Deníček a další...
Starý rok se k zemi klátí,
a nový mu do zad mlátí.
Stařešino sbal si paky
a všechno špatné zabal taky.
My chcem slavit Nový rok
a popíjet slastný mok.
Přátelům všem chceme přát,
štěstí, zdraví napořád.
Štastný nový rok!

Dáváte si do nového roku předsevzetí? :)

Za Markét v Třebíči

31. prosince 2014 v 22:06 Zvířátka
Potom co jsme odjeli od babičky, tak jsme udělali ještě zastávku v Třebíči, kde mám nejlepší kamarádku Markét. Musela jsem se za ní stavit, navíc jsme ji brali s sebou do Humpolce za přítelem, ale hlavně jsem se chtěla kouknout na toho novýho mazlíka Richieho. A šel se podívat i brácha :-D. Hned na schodech mě uvítala číča Raven, můj miláček ♥

Je to pěkně ostrá potvora, i když se nezdá :-D. Když ji Richie honí, protože si chce hrát, tak se chvíli honí a pak mu jednu packou vrazí, ženská. :-D

Richie se vyfotit nenechal, když už se chvilku posadil, tak já než zmáčkla spoušť už šel zas ke mě :-D, ale je to neskutečný mazel!
Na fotce zrovna olizuje sníh z bráchovy boty než jsme mu to zatrhla :-D

U babičky na Moravě

31. prosince 2014 v 21:57 Zvířátka
Dneska jsme jeli s tátou a bráchou za babičkou a dědou do Slaviček na Moravě. Ráno se o hodinku protáhlo, protože nám nestartovalo auto.. Soused pomáhal roztlačovat :-D.
Cestou jsme projížděli Jihlavou, kde jsme zastavili, protože já měla platný poukaz na 100 kč do KFC a dnešním dnem končil a tak jsem to chtěla vzít právě po cestě, protože u nás KFC není. V Jihlavě jsme šli do City parku, já se chtěla kouknout po kozačkách, nesehnala jsem :-/, všechny co by se mi líbily a byly za přijatelnou cenu mě dřely pod kotníkem :-/. V KFC jsem neměla moc chuť na nějaké tučné jídla, tak jsem si objednala salát, který jsem v podobných zařízení ještě nikdy neokusila. A musím říct, že byl dobrý → Salát Piccante.
U babičky bylo fajn, akorát jí děda neřekl, že přijedem, takže neupekla svoji výbornou buchtu, což nejvíce ranilo bráchu :-D.. ale měla ve spíži aspoň zákusky :-D.. A zbytek polivky od oběda jsem jí taky snědla :-D, protože ona dělá nejlepší nudličkovou.. :3
Děda si stěžoval, že jim kape voda v koupelně, tak se na to šel táta podívat a něco urval :-D, takže jim voda přestala téct úplně :-D, táta musel jet do města, aby koupil klíče a mohl to spravit a spravil..
Teď má babička jen dvě kočky - Macíčka a Flíčka. A oba jsou kamarádi, protože jsem je přistihla, jak vedle sebe pěkně sedí a čučí do krajiny :-D, ale neskuteční poserové.. :( Macek utekl hned, a Fleka jsem si aspoň stihla pohladit než málem udělal díru do dveří :D


Ale s babičkou se aspoň kamarádi...


Casanova - 18.10.2014

30. prosince 2014 v 13:16 Muzikály, divadlo
Již potřetí na tento skvělý muzikál do divadla Broadway! :-) Tentokrát jsem měla lístek na balkon, úplně do poslední řady. Naštěstí bylo poměrně volno, takže jsem si sedla blíže :-)..
Ještě před začátkem jsem se potkala se známou Katkou, s kterou jsem se seznámila na muzikálu Hamlet.. Na balkoně jsem se potkala s Eliškou, kterou znám zas díky blogu :-D. Ta mi představila další 2 holky - Dášu a Libušku, tak znám další muzikálové spřízněné duše.
A teď už k muzikálu. Obsazení skvělé! Hráli všichni moji oblíbenci - Pepa, Bohouš, Honzík, Olda, Traplík, Láďa.. Trochu jsem se bála Dity, doteď jsem vždy viděla jen alternaci Radku Fišarovou, ale moje obavy byly zbytečné.
O přestávce v zákulisí.. Kam mě protáhla Katka, protože já jsem střevo :-D a zapomněla jsem si o to dopředu napsat :-D.
Na úvod musím dát tu nejlepší fotku s Casanovou Pepou Vojtkem! Jsem ráda, že tam nebylo až tak moc fanoušků a i Pepa se přišel vyfotit. A já byla zřejmě dost mimo, proto se tvářím jak se tvářím :-D Kdybych měla vybrat nejlepší muzikálovou fotku za letošní rok, tak jednoznačně tahle vyhrává ↓
Ve všech třech představení jsem měla Pepu. A všichni říkají, že jeho alternace je daleko lepší.. Avšak já jsem s Pepy vždy tak unešená, že si nedokážu představit někoho jiného na jeho místě! Bude to také tím, že ho mám ráda už od malička, kdy jsme společně s bráchou poslouchali CDéčka Kabátů..
Honzík Kopečný

ABBA World Revival - Tábor

29. prosince 2014 v 17:52 Koncerty, festivaly
3.10.2014
Tábor
Akce probíhala v hotelu Palcát pod názvem Mamma Mia show!

Po týdnu, co jsem je viděla, jsem vyrazila opět :).. Byl to velice fajn večer, skvělá atmosféra, nejlepší muzika..
Během večera byly i různá vystoupení dětí a módní přehlídky..
Hned ze začátku jsem natočila první písničku "Waterloo" a jejich nastoupení :)
Tyhle kostýmy jsou stejně nejhezčí :)Já a Zdeněk Svěrák II.

27. prosince 2014 v 17:54 Já a hvězdy
Akce: Knižní veletrh
Vyfoceno dne: 17.10.2014
Místo: Havlíčkův Brod
Pozn.: Skvělý a sympatický člověk :).
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Knižní veletrh 2014

27. prosince 2014 v 17:16 Koncerty, festivaly
17.10.2014 - Havlíčkův Brod

Letos jsem se zúčastnila jen jednoho dne ze dvou.. což mě mrzí, ale o hlavní spisovatele veletrhu jsem nepřišla :).. Tentokrát jsem i obešla několik besídek se spisovateli, nikdy před tím jsem se žádné nezúčastnila a to jich je tam požehnaně..

Jedna z besídek se spisovatelem Ivanem Klímou

I letos jsem se zásobila všelijakými propagačními materiály :-D. Samozřejmě jsem si pár knížek i koupila, např. Sonety od mého oblíbeného Williama Shakespeara nebo obrázkovou knížku z natáčení Pyšné princezny, detektivku a něco o filmu, pár časopisů..
A díky tomu, že byl na veletrhu i malý stánek s kamínky jsem tak utratila i peníze na vlak :-D, a tak pro mě musel přijet ta'tka.. co se mnou také jiného mohl dělat :-D. Ale ono mi zrovna ten den nebylo ani moc dobře, takže nevím jestli bych zvládla znovu cestu přes celý Brod na vlakáč s těžkou taškou :-D..

Já a Michal Viewegh III.

27. prosince 2014 v 16:41 Já a hvězdy
Akce: Knižní veletrh
Vyfoceno dne: 17.10.2014
Místo: Havlíčkův Brod
Pozn.: Úspěšný spisovatel jehož účast na veletrh je již tradicí :)
Kdo by neznal film Účastníci zájezdu nebo Báječná léta pod psa..
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Vánoce 2014

26. prosince 2014 v 19:33 Zbytek
Typická otázka, která musí zaznít, co jste letos dostali k Vánocům? :)
A koukáte na pohádky a jaká je vaše nejoblíbenější?

Můj Štědrý den byl jako každý rok plný řevu, nadávek a slz.. asi už nezažiji klidné Vánoce s rodinou.. :/

Richie

26. prosince 2014 v 16:21 Zvířátka
Jak si tak žiji v Praze a uniká mi svět okolo v tom všem spěchu, tak jsem se dozvěděla od Markét, že si pořídila pod stromeček pejska a tak mám malého synovečka! Ano, sice je to pes :-D, ale když si říkám teta koček, tak musím být i tetička pejska :-D a i tak jsem mu byla včera představena jako teta Monča.
Sice ho osobně uvidím až příští týden, ale včera jsem ho viděla aspoň přes webku a je to krásnej mazlík a zároveň neposlušný lumpík :-D.

Rasa Husky

Chlapec ví, co je pro něj dobré :-D až začne papat Palacký (tisícovky) bude to horší :-D

Diplomek pro mě..

26. prosince 2014 v 15:58 Diplomky pro mě
Od -Katka219-, je krásný, děkuji! :)

20.12.2014

26. prosince 2014 v 13:44 Praha
Krátká vycházka po Praze..

Ještě jednou nádherná výzdoba v divadle Bez Zábradlí.


Betlém na Staromáku.


Vzpomínka na Václava Havla na Václaváku..

III. Sraz Davida Gránského - 2.část

24. prosince 2014 v 23:30 Já a hvězdy
27.9.2014
Praha - Jamm club
Muzikálová zpěvačka Eva Burešová

Podpis na fotku z minulého setkání.
Muzikálová zpěvačka Míša Sejnová


Pozdrav z Prahy

22. prosince 2014 v 15:34 Deníček a další...
Zdravím všechny čtenáře mého blogu! Jak se Vám daří?
Já mám posledních pár dnů problémy se žaludkem :-/, nemohla jsem kvůli tomu ani na brigádu.. Ale zas mě trochu přestaly bolet zuby, což je fajn. :-D
18.prosince jsem měla jít na koncert Marušky do Lucerny a ona je nemocná, tak se přeložil až na leden :(, aspoň jsem ležela v teple na bytě... I když občas je tu taková kosa, i když topíme jak blázni :-D.
Zítra mě čeká koncert mých kluků Neřež :-D, proto jedu domu až 24. ráno.. No, nevím jak vstanu, díky dopravě musíme jít už před 6 ranní, abysme se vůbec od nás dostaly se spolubydlící Májou na Florenc včas.
Dokážu si představit ten naprostý vánoční zmatek, co nastane až přijedu domu :-D, ještě nemám ozdoboný strom :-D, dárky mám naštěstí zabalené a schované u dědy :-D, musíme do domova z ababičkou, ale snad se to zvládne a kolem půlnoci padnu do postele vysílením. :-D
Včera byla spolubydlící v divadle Bez Zábradlí, hrála tam Verča Freimanová a Zdeněk Žák. Já jsem nebyla kvůli penězům :-/, ale večer po konci jsem čekala na Máju, že ji vyfotím s Verčou, protože jí miluje a nakazila tím i mě :-D. Napřed vyšel Žák, vypadal tak nějak hodně zamyšleně, že jsem se ho bála až oslovit, ale oslovila a on se mi v pohodě podepsal do notýsku. Pak vyšla i Verča, tak jsem je společně vyfotila, Verča podávala Máje ruku s přáním krásných svátků a i když jsem stála poměrně dál od nich, abych je tam nerušila :-D, tak přišla Veru i ke mě a hned mi také podávala ruku. Takže tohle bude asi nejkrásnější přání krásných svátků od samotné Verči.. :) ♥

Originál Žák :-D

Přikládám fotku stromu, který stojí v pasáži právě u divadla Bez Zábradlí.

III. Sraz Davida Gránského - 1.část

22. prosince 2014 v 15:09 Já a hvězdy
27.9.2014
Praha - Jamm club
3. setkání přiznivců Davida, zatím jsme se s Markét zúčastnily všech - jak ona říká - už je to tradice :-D
Na setkání se dostavilo i mnoho Davidových kamarádů z řad umělců..
Roman Tomeš, který dorazil i se svojí přítelkyní Míšou Doubravovou.


Podepsaná fotka z minulého setkání :)

Mé dětské svátky

20. prosince 2014 v 11:00 Videoklipy
Nádherná píseň s krásným textem.. trocha té Vánoční atmosféry.

ABBA World Revival - Říčany

19. prosince 2014 v 20:20 Koncerty, festivaly
26.9.2014
Říčany
Na koncert jsem vyrazila s Markét, která se mnou jela díky tomu, že měla druhý den jinou akci v Praze.
Byl to fajn zážitek, kapela je skvělá, krásné kostýmy :)
Za kvalitu fotek se omlouvám..

Verunka s Hankou


Táborská setkání 2/2

17. prosince 2014 v 18:28 Koncerty, festivaly
Táborská setkání
13.9.2014
Marie Rottrová a orchestr Septet plus Dalibora Kaprase
Hvězda celé akce :)
Další naprosto úžasný zážitek! Díky orchestru má celý koncert úplně jinou šťávu, jinou atmosféru, písně zní jinak než s klukama z Neřež.. Moc jsem si to užila, a poctivě zpívala! :D
A protože je to má hvězda číslo 1, musím jí věnovat článek zvlášť...

Pár foteček a videoklipů z koncertu :)
Úvodní píseň ↓ "Co mám, to dám"


Díky doprovodnému orchestru zazněly i písně, které obvykle nezpívá :)
jako např. "Večerem zhýčkaná" :)

nebo "Zřejmě letos nikde nejsou kytky"


Já a Petr Freund II.

16. prosince 2014 v 20:52 Já a hvězdy
Akce: Táborská setkání
Vyfoceno dne: 13.9.2014
Místo: Tábor
Pozn.: Petra můžete znát z pořadů Zdeňka Izera, kde s ním vystupoval.. Já ho znám díky Marušce, kterou doprovází na klávesy. Velice milý a sympatický člověk. :)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif