-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Březen 2015

Tři Mušketýři - 24.1.2015

29. března 2015 v 19:08 Muzikály, divadlo
Film Tři Mušketýři mám ráda a tak bylo jasné, že se i na muzikál vypravím. A zároveň jsem tím odstartovla mojí divadelní sezónu :-D.
OBSAZENÍ:
V celku mi bylo jedno kdo bude hrát, hlavně, že byl Pepa a Bohouš :-D
Muzikál se mi líbil, interpreti byli též dokonalí, nemám snad ani připomínky k žádnému z nich. Moc jsem si užila! A i slza ukápla.. vyrazila bych znovu! :-)

Musím vyzdvyhnout legendární dvojku Suchoše s Geňou, dokonalost! :-D I když nemaji moc velkou roli, tak to co ve svém prostoru na pódium předvádí je nezapomenutelné!
Na youtube jsem našla ukázku z jejich výstupu, je to špatná kvalita, ale něco málo slyšet je. Ono stačí už jen ten jejich noční úbor a kreace :-D
O pauze jsem si nenechala ujít návštěvu zákulisí :-D

Exluzivní fotka s kardinálem Richelieum Bohoušem Josefem!

'Touha znát'
Nejkrásnější Athos! :-D Zrovna při fotce s Pepou mi foťák vypověděl službu, takže až na druhý pokus :D

'Láska' :)
Dušan Kollár
Rochefort Martin Pošta (Martin známý např. z Hamleta..)
Talentovaný Tomáš Beroun

Kozy :D

29. března 2015 v 17:51 Zvířátka
Takhle jednou při cestě Humpolcem..
1.3.2015
Zadečky v akci :-DBobci mrňaví :-D

Febiofest - Kim Novak

24. března 2015 v 22:40 Febiofest

Kim Novak (rodným jménem Marilyn Pauline Novak, * 13. února 1933) je americká filmová a televizní herečka. Narodila se v Chicagu do rodiny českého původu. Ve filmu si poprvé zahrála v roce 1954 ve snímcích Pushover a Phffft!, prorazila až o rok později ve filmu Piknik. Její největší rolí byla postava Madeleine a Judy ve filmu Vertigo režiséra Alfreda Hitchcocka z roku 1958.
Od 70. let se začala Kim Novak z filmového světa dobrovolně vytrácet. Víc než k filmovému plátnu ji to táhlo k malování obrazů.
Její předci pocházeli z jihočeské vesnice Tukleky na Písecku.
Kim dorazila na slavnostní zahájení 19.3.2015 okolo 19. hodiny, přebírala zde cenu. Řada fanoušků u "červeného koberce" ji odměnil potleskem. A Kim se ochotně začala podepisovat. Bohužel mě předem nenapadlo vytisknout si její fotku, vytiskla jsem si jen Alana.. A tak jsem si vzala podpis do sešitu na čistou stránku. Podepsala se, já samozřejmě poděkovala a Kim se na mě podívala :-).

Bohužel se mi nedaří najít více fotek z autogramiády, alespoň jednu jsem našla se mnou:

Moje rozechvěné fotky, za zády Kim její manžel.


Jedna koláž:

+ nádherná momentka Kim.. a uprostřed moje ruka se stříbrným foťákem :-D

Další den byla Kim opět napsaná v programu. A tak jsem si vytiskla dvě fotky.
Večer při čekání, Kim procházela do zóny pro hvězdy, rozdala pár podpisů, a dostalo se i na mě. Akorát pospíchala, měla pak zřejmě nějakou diskuzi či úvod filmu v kině… Chvilku po 20. hodině se Kim objevila u východu, já měla ještě připravenou jednu fotku, a tajně jsem toužila po věnování.. Bylo nás zhruba asi 5, co chtěli od Kim ještě podpis, bohužel Kim už ale vyšla ven a určitě byla už u auta. Vrátila se ale. Smekám před ní!!! Musela být z celého dne utahaná, ten den ještě zahajovala výstavu svých obrazů ve Strahovském klášteře a prostě přišla kvůli pár lidem..

A tak jsem dostala autogram i s věnováním :)). Krom klasické fráze: ,,Thank you very much." Jsem ze sebe ještě vysoukala 2 další věty, které jsem si celý den připravovala, až jsem je nakonec řekla úplně jinak :-D. ,,You are great actor. And you look great!" V tu chvíli jsem s prominutím byla zpocená až na zadku :-D. Během mého promlouvání se už ona podepisovala dalším vedle mě, po mém 'úžasném' :D přednesu, se o krůček vrátila a chytla mě levou rukou za mojí pravou paži se slovy ,,Thank you" s tím nejkrásnějším úsměvem a pohledem. Bylo to tak rychlé, že jsem ani nestihla nic vyfotit. Přála bych si to zopakovat.

Kim rozdala všem podpisy a odešla zpět ven se slovy: ,,dobrou noc". Je to zvláštní, ale já jsem po tomto setkání nedokázala ani chodit :D, natož stát, musela jsem se posadit na koberec a rozdýchat zážitek. Který jsem nakonec cestou domu i štěstím obrečela. Nevím čím to je, asi si ty setkání moc beru, avšak jiná už nebudu a jednou mě to přivede do Bohnic či hrobu! :D

Foceno doma v noci, později přidám kvalitnější fotku i s podpisem v sešitu :-)

Zase na dlouhou dobu jsem nabita tou nejkrásnější dobíjecí energií! A i když mi vlastně v poslední době není do zpěvu, tak mám přesto důvod k úsměvu. :-)
Thank you! :3
A ještě fotka s cenou..
Jedna ze Strahovského kláštera..

Alan Rickman - 19.3.2015 - Praha!

20. března 2015 v 0:23 Febiofest
Vážení, budu stručná. Dneska neusnu, jak bolestí od zablokované páteře, tak mojí rozrušeností..

Dnes čili už včera :D bylo slavnostní zahájení filmového festivalu Febiofest v Praze. Nejvíce očekávanou hvězdou akce byl Alan Rickman, který tu přebíral cenu!

Čekala jsem na něj celkem s předstihem od 15:30. A najednou bylo asi po 18. hodině, jsem ho uviděla na červeném koberci! Nejlepšího Bradavického profosera Severuse Snape. Bože! Nedají se ty pocity ani popsat.. a teď jak mi to vše dochází, se mi chce brečet!! Člověka, kterého od mládí miluji a obdivuji.
Stál ode mě půl metru... já jsem držela fotku na podpis, ale on se mi nepodepsal :(... málem jsem se zrhoutila :D hned ze dvou věcí, že se mi nepodepsal a že jsem ho vlastně viděla.. prostě cvok jsem :D

Díky bohu jsem tam měla známého, který ví jak už to chodí, a tak jsme na něj čekali po udělení ceny..
Splácala jsem: ,,You are the best actor. Thank you very much." A pak se na mě podíval a decentně se usmál.. na mě! Já jsem totálně mimo :D. Ten pohled a do toho úsměv přímo na mě, přátelé nevím jak se dožiji příštího dne :D

Yes! Sen se stal realitou.. a to jsou přesně ty okamžiky pro které stojí za to žít :')

Ještě se mi podařilo získat podpis od americké herečky Kim Novak, ta si zaslouší sólo článek :))

Natáčení - Kdo je kdo?

15. března 2015 v 10:37 Natáčení
14.3.2015
Studio M3D (jižní část Prahy)

Kdysi jsem hrozně ráda sledovala pořad 'Hádej, kdo jsem?', vždycky jsem si přála sedět mezi těmi diváky... a nikdy bych neřekla, že se mi tohle jednou skoro splní. Pořad se již dávno nevysílá a toto je taková obnova, vše nové, možná bych řekla, že o hodně ochuzené od původního... Ale i tak jsem si to na maximum užila :3, vyřvala se, takže zítra jsem bez hlasu :-D!

Alespoň původní sestava týmů zůstala stejná. V obou dílech byly kapitánky - Dana Morávková a Alice Bendová, členové - Roman Ondráček a Miloš Pokorný, hosté - Martin Zounar, Lukáš Pavlásek, Kuba Kohák a Bob Klepl. Za Boba jsem ráda, mám ho jako herce ráda, především z Účastníků zájezdu! A Luky byl také geniální!! :3
A samozřejmě stejný moderátor - stále usměvavý Petr Vondráček!↓
Foto staženo z http://www.radiotv.cz/

Trabanti - Slavnostní start do Austrálie!

14. března 2015 v 22:23 Praha
Den kdy za mnou dokonce i brácha přijel až do Prahy :D

Vždycky jsem ráda sledovala filmy o cestování a ještě radši jsem měla besídky s cestovateli. Brácha začal sledovat dokument, kde cestuje skupinka lidí trabantem.. když zjistil, že bude jejich další slavný start/setkání v Praze, tak rozhodl, že přijede a já samozřejmě pujdu s ním..
A tohle mě donutilo i k tomu udělat si čas a zkouknout jejich celý seriál, který vysílala ČT s názvem "Trabantem Jižní Amerikou" o 12ti dílech. Až si říkám, že 12 dílů je hodně málo na to jak dlouho jeli a co všechno zažili. Byly natočeny i dva filmy "Trabantem napříč Afrikou" a "Trabantem až nakonec světa". Doufám, že bude i další film či seriál z cest do Austrálie, kam se právě výprava zanedlouho vydá! Už vybrali i příslušnou částku na cestu, je hezký vidět, že lidi přispějou na takovou šílenost :-D, vybralo se to extrémně rychle..
A já jim držím palce a těším se na jejich poznatky z cesty!
Více na stránkách - http://tichomori.transtrabant.cz/
7.2. - Pražská Náplavka

Na začátek fotky "slavných" cestovatelských trabantů i s posádkou do Austrálie!Krom slavných trabantů dorazila i velká spousta fanoušků svými trabanty, a tak se z toho stala taková přehlídka (teď už) 'dobových' vozů.


Zas ta atletika

10. března 2015 v 22:11 Deníček a další...
Halové mistrovství Evropy v atletice skončilo již v neděli. Až teď jsem se dokopla k tomu sem sdílet článek. Spíše video, které mi vhnalo slzy do očí.


Video naleznete -ZDE- hned pod Jakubovou fotkou.

Od 5:50 minuty se běželo předposlední kolečko z 1500 metrů. Jakub Holuša se držel na čtvrté pozici, ale přišel náhlý zlom a ten závěr je prostě neuvěřitelný! Sám moderátor asi nevěřil tomu co vidí. Paráda!!!
A když pak přišla Česká hymna :')....

Já a Maruška Rottrová 17

9. března 2015 v 8:06 Já a hvězdy
Vyfoceno dne: 18.1.2015
Místo: Praha - Lucerna
Pozn: Jedna rozcuchaná :D.. Setkání proběhlo hrozně rychle, vyšla z Lucerny se svojí rodinou, řekla jsem si o podpis, v pohodě se mi podepsala a to bych nebyla já :D abych nepoprosila i o fotku :)), a vyšla vstříc jak mě, tak i kamarádce :)..
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Marie Rottrová - Lucerna

7. března 2015 v 17:59 Koncerty, festivaly
18.1.2015 - Lucerna

Přeložený koncert. Je dobře, že byl přesunut, protože místo vánočního to byl normální koncert, zaznělo více písniček :-).. Na parketu ji opět doprovázela kapela Neřež + její muzikanti.
Koncert byl skvělý, a doufám, že i letos bude Lucerna! :-)

Lístek jsem měla už od listopadu, dostala jsem ho :-).. Šla jsem opět s Májou, měly jsme stání, vybraly jsme si pěkné místo, takže bylo super vidět.
Po konci jsme čekaly před Lucernou na Marii, nechala jsem si podepsat lístek :)..
Na úvod začnu vlastně od konce. Když mi tuhle fotku poslala známá, tak jsem málem spadla ze židle :D. Je to momentka po samém konci, když jsme šly předat s Májou květinu. Nevím proč jsme se tak blbě obě otočily, když jsme stály u sloupu, odkud je to i foceno.. Každopádně výrazy všech stojí za to! :D :D :D

Halové mistrovství Evropy v atletice 2015

6. března 2015 v 22:07 Deníček a další...
Před pár dny jsem objevila inzerát s nabídkou na hostesku právě na mistrovství.. Napsala jsem tam, ve čtvrtek se mi ozvali a vzali mě na dnešek!
Mistrovství se koná v O2 aréně v Praze.
Ráno jsem tam měla být v 7:45, konec byl ve 20:15. Dopoledne to bylo hrozné, nevěděla jsem, jak to tam funguje, takže jsem si všechny věci včetně pití nechala v šatně ve skříňce. Naštěstí jsem napít dostala na baru zadarmo. Byla jsem přidělena do šatny, ještě teď mě bolí ruce a nohy z lodiček, ale ten zážitek a atmosféra stála za to! Ve 14:15 jsme měli půl hoďky pauzu na oběd, potom jsem si už tašku s sebou vzala, takže mi nic nechybělo.
Ta šatna, kde jsem pracovala, byla ve druhém patře, do arény vidět nebylo :(, ale dobře jsem viděla na velké obrazovky, kde všechno promítali. A nemohla jsem se ani ubránit emocím (úsměvu či mračení) nad výkony našich reprezentantů. Sice jsem na ně neviděla přímo, ale ten pocit, že tam kousek ode mě jsou je fantastický! Fanoušci na tribunách naprosto neuvěřitelní! Skvěle podporovali jak naše sportovce, tak i Slováky, kteří tam také měli celou řadu zástupců v řad fanoušků, ale samozřejmě i ostatní zahraniční sportovce. A naši reprezentanti? Nejlepší!!! Pokud se nepletu, tak jsme z dnešních finálových kol získali bronz z pětiboje žen a z vrhu koulí a stříbro ze skoku do dálky. A postoupili i do dalších finálových kol, které se konají zítra a pozítří..
Naproti nám byly stoly, kam si i v jednu chvíli přišla sednout Bára Špotáková s pivem, ta na závodech byla nejspíš trochu v roli "moderátorky"..
Neskutečně mě ten dnešní den dobil pozitivní energií, a tak jsem se cestou metrem na byt usmívala a všichni na mě koukali jak na cvoka, proč se usmívám, co to s tou dnešní společností je...
Škoda, že tam nejdu i zítra :(... Ale asi budu sledovat online přenos! :D
Sportu zdar!


1.3.

1. března 2015 v 19:57 Deníček a další...
Včera jsem z Prahy jela do Chrudimi, za kamarádkou Luckou. Její mamka nás večer odvezla do Heřmanova Městce (což je 15 min. od Chrudimi) na koncert revivalu Abby a v noci pro nás zas jela. Proč jsem se rozhodla jet zrovna tam a nepočkat si na Abbu až budou v Praze?
Poněvadž jsem hodně dlouho zvažovala, jak a kde oslavit mé 21. narozky.. Mohla jsem si zajít prostě na muzikál, ale to jsem udělala vloni i před loni, a tak to chtělo změnu :-D. Večer jsem si užila :-), navíc i ve společnosti s kamarádkou... A dneska v poledne odjela z Chrudimi do Humpolce vláčkem, te'd už jsem doma v teple a poslouchám hudbu...

Od Lucky mě čekalo překvapení.. dortík :-)

A v sobotu ráno mě originálně :D probudila spolubydlící Mája, skočila mi do postele a popřála mi ještě v mém rozespalém stavu :-D a obdarovala kyticí a lístkem na Neřež (18.3.)..

Nejlepší dárek však přišel od táty, po mém neustálém buzerování, že chci na Bonnie, se mi rozhodl dát tisícovku a poslat mě do infocentra ať si to koukám koupit a dám pokoj :D. Děkuji!!!!!!!!!!! :3 A zítra směr infocentrum :D