-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Duben 2015

A ještě k Brnu :-)

28. dubna 2015 v 19:47 Koncerty, festivaly
Musím zveřejnit fotografii, kterou jsem včera nalezla u jedné slečny na facebooku.

Těsně po mém předání květiny. Ten její pohled. ♥

22.4.2015 - Brno. Photo by T. Balser

Jinak stále žiji v takové euforii z Bonnie jak z brněnského, tak i z pražského koncertu, svět se kolem mě hroutí, ale já poprvé po dlouhé době myslím neustále pozitivně, jsem tak naplněná enegií, že se mi chce křičet do celého vesmíru!.. Nejradši bych se odstěhovala do světa mých krásných vzpomínek, tam by mi bylo neustále blaho!

Bonnie Tyler - Praha! ♥

26. dubna 2015 v 23:10 | Monča H. |  Koncerty - zahraniční
25.4.2015 - Praha (Forum Karlín)

Na koncert Bonnie v Praze jsem dostala lístek od kamarádky, která ho vyhrála, a tak jsem si příležitost nemohla nechat ujít. Lístky byly na stání úplně vzadu celé haly. Naštěstí nás po začátku pustili na bok haly k řadám, takže jsem většinu koncertu strávila v úrovni 3. řady, vidět bylo krásně.

Na koncert jsem šla jak s tou známou - Ivanou, tak i s kamarádkou Radkou. Ta měla lístek na sezení v první řadě. S Radkou jsme měly sraz o půl třetí na metru, došly jsme k Forum Karlín, vykoumaly jsme, že hala asi žádný zadní východ nemá a tak jsme čekaly u výjezdu z garáže.
Bonn přijela s manželem od hotelu cca hodinu a půl před. A to už jsme stály frontu dovnitř. Radka si přála společnou fotku a já věřila, že ji mít bude, takže bylo jasné, že budeme čekat po koncertě…

Koncert tentokrát začal o 15 minut déle.. Hned při druhé písničce se k podiu nahrnul dav fanoušků, kteří tančili a zpívali, byli tam i lidi ze sezení. Bonnie si to užívala, kapela si to užívala! Ale bohužel, byla nucena se omluvit a poslat všechny zpátky. Asi se to nelíbilo lidem, co si hold zaplatili drahé sezení a neviděli. Přikládám to i jako chybu organizátorům, sezení vepředu byla naprostá pitomina! I když to bylo špatně řešená, tak musím říct, že tu byli lepší fanoušci než v Brně. Bude to asi faktem, že tu byli i hodně cizinci. V cizině se lidé baví naprosto jinak než české publikum.

Každopádně já jsem si moc užila! Písně se od brněnského nelišily, dokonce měla Bonn i stejné oblečení :D, akorát přívěsek klíče vyměnila za křížek. Vydala ze sebe všechno a povedlo se ji to!!!!!!

Musela jsem si natoči svoji oblíbenou - 'Lost in France'

My favourite - 'It's a Heartache'! ♥ Tady se taky objevila skutečně originální skupinka fanoušků, která Bonnie trochu rozsekala :-D
Při tom začátku, kdy se všichni lidi nahrnuli dopředu, jsem tak také stála a opět jsem neušla pohledu kytaristy Eda :-D
V Praze jsem si také nahrála písničky, které jsem v Brně nenahrála, avšak ty největší hity jsem si prostě musela nahrát znova :))
Jedna z těch, kterou jsem v Brně nenahrávala - 'Hide Your Heart'

A jedna i z těch brněnských, akorát jsem si nepamatovala, že ji mám :-D
'All I Ever Wanted'

Rychlá - 'This Is Gonna Hurt'
A nemohla jsem si nechat ujít i představování manžela, oni jou spolu hrozně krásní :3
S kytaristou Edem :))

Srdcovka 'Total Eclipse of the Heart'

'Turtle Blues'

A tuším, že předposlední písnička - 'The Best'.. poslední jsem si tentokrát nenahrála, za to jsem si ji pořádně odtancovala přímo před reprákem v první řadě, protože se zas všichni nahrnuli dopředu..
Děkovačka :)) Tentokrát Bonnie po poslední písničce se už znovu uklonit nepřišla jako v Brně, lidi málo tleskali.. :D

S celou kapelou :)


A nemohu si odpustit vyprávění po koncertě :-).

S Radkou a Ivanou jsme čekaly u výjezdu z garáže, situaci ztížilo to, že začalo poprchávat. Bály jsme se, že když pojede autem, tak že nezastaví.. I když já jsem věřila, že by zastavila.. Jela první dodávka, v ní seděl Ed, ten nám mával :-D. Dostaly jsme strach, že Bonnie v ní seděla vzadu, byly tam tmavé skla, ale bylo to opravdu moc rychle po koncertě, proto mi to přišlo jako hloupost, však se musí převléct atd..

Čekal tam i nějaký anglicky mluvící pán, který mě po celý koncert rozčiloval, neustále se zvedal z první řady a chodil se na něco ptát securiťáka.. nás se pořád ptal, jestli je tam Bonn.. On šel níže do vjezdu/výjezdu, kde do auta nosili nějaké bedny z haly, mluvil tam s ochrankou a ta ho rukou poslala ještě níž.. Na základě toho jsme my 3 + ještě jedna pani vyrazily za nim. Sešly jsme úplně dolu, kde bylo pár aut. Byla tam černá dodávka, nastartovaná. Z nějakého východu vylezl mladý pár, ten pán se jich na Bonn ptal a oni ho poslali do patra nahoru, ta pani šla taky, my jsme nešly, měly jsme strach, že by nám zas mohla projít, navíc oni povídali něco ve smyslu, že se pak nedostaneme zpátky dolu.. tak jsme šly blíže k dodávce, řidič byl velice milý, už tam byl připravený, prohlížel si fotky, co jsme měly přichystané na podpis, pokecali jsme..

Pak přišel pán z pořádající agentury, jasně nám řekl, že se Bonn rozhodně fotit nebude, že se doteď fotila někde nahoře, jenže to jsme nemohly tušit :-/, ale vzal nám ty fotky na podpis a pak nám je zas donesl podepsané. Asi počítal, že odejdeme. Ale já měla pro Bonn méďu :D a taky jsem doufala, že ji jedna fotka nezabije. Ne se mnou, já měla už z Brna a ani jsem nepočítala, že bych se znovu fotila, ale s Radkou, která z ní byla stejně mimo jako já, a která začala skoro brečet, když nám řekl, že se fotit nebude. Taky jsem z toho měla nervy, ale věřila jsem, že bude Bonnie taková jakou jsem jí zažila v Brně. A byla!

--> Přijel výtah a já už slyšela její hlas. Oni jí hnali do dodávky, já tam kousek od auta s nataženou rukou s méďou a slovy ,,for you''. Bonnie šla k nám, k nám! Řekla nám: ,,Hello darlings (zlatíčka)'', vzala si méďu se slovy: ,,so sweet!'' potulila se s ním a dala mu pusinku na hlavičku :-D. A pak natáhla ruku ke mě a objala mě. Neuvěřitelně mě to objetí hřeje u srdce! Děkovala jsem ji a ona mi dala pusu na krk :D. Já tu ženskou fakt žeru! :3 Když jsme se rozpustily, tak Radku i Ivanu olíbala na tváře. :-D Radka se ptala na fotku, neměla s tím problém, ještě se mě ptala jestli je to moje kamarádka, tak povídám ,,yes'', pak se vyfotila i Ivana a nakonec jsem se k ní postavila i já. Myslím si, že s tím asi počítala. :D Ale nic neříkala, neustále se usmívala. Když jsem je fotila s Radkou, tak mi ještě něco povídala, ale já jsem byla tak totálně mimo, že i kdyby jste mě mučili, tak si nevzpomenu co říkala. Z té věty si pamatuji jen slovo 'obrázek' :-D, myslím si, že asi mluvila o té společné fotce, co mi ten chlápek z agentury dával podepisovat... Taky jsem ji řekla: ,,you are the best!'' Po focení říkala něco ve smyslu, že se těší na další show, pak ještě jednou zopakovala na méďu ,,sweet'' a šla k autu. Už si nepamatuji ani co nám řekla za pozdrav. Každopádně já i Radka jsme řekly: ,,Thank you." (tuto větu opravdu ovládám z celého anglického jazyka nejlépe :D).

Má můj velký obdiv! Velšská Bonnie Tyler, jezdí s koncerty po všech různých zemí, je to HVĚZDA a neuvěřitelná osobnost! Kde jaká česká 'celebritka' by se od ní mohla učit, seberou se a odjedou bez ohledu na fanoušky. A ona, i když se už před tím podepisovala, netuším kolika lidem, tak jí nezabilo s námi prohodit pár vět a vyfotit se, i když byla unavená, ale stále s úsměvem na tváři.

Tak teď už fotka ↓, zas jsem byla totálně v šoku, ale tentokrát jsem se aspoň usmála :-D a ona je nádherná :3 a méďa! :D Jsem tak šťastná, díky za to jaká je, díky za ní!!!!!!! :')
Ještě vyfocený podpis na společné fotce z Brna. Plus podpis od kytaristy Matta, kterého jsem ochytla ještě než k nám přišel ten chlap z agentury. Matt je taky moc fajn človíček :))

Objetí a slzy štěstí = Bonnie Tyler - Brno!

24. dubna 2015 v 3:04 | Monča H. |  Koncerty - zahraniční
22.4.2015 - Brno

Akce roku, na kterou jsem se těšila od chvíle, kdy jsem zjistila, že tu Bonn bude. Lístek jsem koupila v předstihu ve slevě a proč právě do Brna? Vykoumala jsem, že je tam lepší stání vepředu a ne vzadu jako v Praze...
Kdyby se to někomu nechtělo čísti celé, tak bych rovnou doporučila - přeskočit na posledních 5 odstavců :-D.
V 9 hodin jsem nasedla v Humpolci na autobus do Jihlavy, zde jsem přestupovala na autobus do Brna, který jel po 11. hodině. Ve 12:25 jsem se ocitla v Brně. Navštívila jsem tu centrum, násilím do sebe nacpala kousek housky, měla jsem tak sevřený žaludek, že mi ani jíst nešlo.. :D Potom jsem se vypravila tramvají do rádia Čas, kde jsem si svůj voucher vyměnila za vstupeku a pak už mi nic nebránilo vydat se k aréně.

K hale jsem přišla kolem 15. hodiny. Skoro do pěti jsem se opalovala na lavičce před halou, sledovala dění, a krmila dva holubi :D. Slyšela jsem dunět bubny a že kapela už začala zkoušet.
O půl šesté jsem vzdala naději, že bych se Bonnie dočkala před začátkem, a tak jsem šla k hlavnímu vchodu, držet si flek! Každopádně svojí naději, sen a cíl, že prostě budu mít od Bonn aspoň autogram jsem rozhodně nevzdávala! Kolem půl sedmé už se to tam začalo plnit lidmi. Chvilku po sedmé nás konečně pustili dovnitř. Já šla první! Rychlým krokem, vlastně jsem utíkala napřed po schodech nahoru, potom dolu a pak k podiu! Ano, do první řady! Museli jsme stát kousek od pódia, naštěstí to zas až tak moc nevadilo, vidět jsem byla :D.
Ve 20:00 se z reproduktorů ozvalo, že nám přejí příjemný zážitek, přišel manažer Bonnie, a uvítal ji. Nastoupili muzikanti, začala hrát hudba, a pak přišla ONA! Měla jsem stejné pocity, jako když jsem viděla Robbieho, nevěřila jsem tomu, slzy se mi draly do očí.

Uvítání a úvodní píseň 'Have You Ever Seen The Rain' ↓

Celý koncert jsem prozpívala! Bonnie často šmejdila očima do publika, a tak viděla mě i kolegu za mnou a další.. 3. či 4. písnička byla 'Lost in France', při jednom verši zpívala a dívala se přímo na mě a pak se usmála.. Důkaz ve videu :D ↓ minuta 3:05.
Její modrý pronikavý pohled mě zabil! (a to jsem ještě netušila, co mě čeká).

Při koncertě se na mě smál i kytarista, který stál po mé pravé straně, celkem dobrý týpek :-D. Schválně jsem si ho musela natočit a zrovna si toho všiml :-D minuta 1:50 ↓

Rychlá písnička - 'Flat On The Floor'
Hrozně se mi líbil její styl oblečení! Ty třásně byly kouzelné, akorát se jí často motaly do drátu od mikrofonu :-D A ten přívěsek klíčku chci!!!! :3
Moje nej píseň a jedna z těch největších jejích hitů - 'It's a Heartache' ↓

Na koncerty ji kromě manažera doprovází i její manžel, kterého vždy představí :)) ↓
Další pecka 'All I Ever Wanted'

Asi nejznámější hit 'Total Eclipse of the Heart' ↓
'Faster Than The Speed Of Night'
Čas ubíhal, člověk by ho nejraději zastavil! Bylo cca 21:15 a už jsem tušila, že přijde poslední pecka - 'I Need a Hero', kterou jsem si neskutečně vychutnala! Po písničce, jsem se přilepila přímo k pódiu, ochranka neochranka :D, měla jsem v ruce kytku, již trošku poničenou :D, mávla jsem s ní na Bonnie, naštěstí jí viděla, a přišla si pro ni, dotkly jsme se rukami… ,,Thank you dolly, thank you" já jsem taktéž poděkovala, vlastně za ten úžasný zážitek! Byla jsem jediná s kytkou. Když Bonnie odcházela do šatny, tak s ní zamávala, v duchu jsem si říkala, jen ať se růže nerozpadnou :D, ale nerozpadly a byl to hezký pocit, že mává s mojí kytkou! :D
Závěrečná písnička a vlastně i mé předání, její poděkování a mávání ve videu zde ↓

Pak jsem čekala chvíli vevnitř, jestli se jako něco bude dít, vyfotila jsem se s druhým kytaristou. ↓
A pak jsem šla ven před východ, kudy nosili nástroje. Přišel její manažer, rozdal nám podpiskarty. Jedna paní se ho ptala, jestli bude možnost se s Bonn vyfotit, on řekl, že ne! Což ale mě neodradilo :D. Nakonec jsme tam mrzli dohromady 4 lidi. 100% jsem byla nejvíc mimo :D.

Čekali jsme správně, odcházela tudy k autu, někdo se s ní vevnitř fotil, a tak jsme se tam taky přidali. Napřed se vyfotila pani, pak slečna, pak jsem přišla na řadu JÁ - řekla jsem: ,,Can I please?" a Bonnie souhlasně kývla.. Tvářím se k poměrům situace, totálně v šoku :D. Chytla mě rukou okolo zad, hlavu si opřela o mojí.. Klepala jsem se nejspíše.

Po vyfocení se najednou stalo něco neskutečného... ona mě objala! Pár vteřin mi trvalo než jsem svoji druhou ruku dokázala přesunout na její záda. Ale byl to neuvěřitelný nepopsatelný zážitek! Děkovala mi, nevím proč, každopádně já ji poděkovala taky, ještě jsem do toho objetí pronesla větu 'I love you', kterou bych tu moc nerozebírala :D. Pak jsem dodala ještě něco ve smyslu 'you are the best, it was great'. To už jsem měla v mozku doslova černou díru.

Potom se nám ještě rychle podepsala. Měla jsem připravenou fotku vlevo, je to z jejího klipu :)) A podpiskarta od manažera vpravo..
Moje pocity, celý zážitek se nedá ani slovy popsat. Pro normálního člověka nepochopitelné, co já prožívám, ale já na nějakou normálnost kašlu! Jsem jiná a jiná už nebudu a má-li s tím někdo problém, pak je to jen jeho problém. :-)

Rozhodnutí jet na koncert do Brna bylo šílené, už jen v tom, že jsem neměla kde spát, ale byla jsem odhodlaná někde v Brně do prvního ranního spoje vydržet. Nakonec mě pani s pánem, kteří tam čekali se mnou vzali autem na vlakáč a tak jsem stihla poslední vlak do Třebíče, kde mám nejlepší kamarádku a spát mě na nádraží nenechala :-D. Celou cestu vlakem z Brna jem probrečela a asi ještě brečet budu.. Bože, objala mě Bonnie Tyler, tak nereálně to zní, jen v mých snech taková představa byla a najednou se to stalo! Je to jak z nějaké pohádky!
A zakončila bych to asi takhle - I love Bonnie! Thanks! I'm happy!!! ♥

Měsíc..

24. dubna 2015 v 2:12 Zbytek
Líbil se Vám most (děkuji Vám za pozitivní komentáře!), tak přidávám ještě měsíc.. I když vzhledem k mému fotoaparátu to není takové jaké bych si představovala.. Avšak stejně na mne ta fotka působí dosti strašidelně. Jít při těchto tmavých mracích sama po ulici, tak se bojím... Taky je to focené z balkonu :-D.

Máme rádi Česko III. - 4.

24. dubna 2015 v 1:48 Natáčení
28.1.2015
Studio M3D (jižní část Prahy)

Kdyby někdo tuto soutěž neznal, tak ve stručnosti - jsou zde 2 týmy, které mezi sebou soupeří ve znalostech, ale i rychlosti.
->>> CELÝ DÍL -TU-
A teď už k hostům.
Obsazení bílého týmu:
Martin Dejdar
Herec Honza Brožek
Herečka Míša Maurerová
Zpěvák Dalibor Janda

Obsazení červeného týmu:
Jakub Prachař
Zpěvačka Debbie
Moderátor Karel Voříšek
Moderátor Saša Hemala

Karel Voříšek, dlouho jsem si říkala, že bych jednou chtěla také někde potkat, až se mi to splnilo :))


Stojím na schodě, aby si někdo nemyslel, že jsem tak vyrostla :-D
Hurikán Dalibor Janda!


Most

21. dubna 2015 v 14:48 Praha
27.2. - noční výlet k mostuTrochu jsem si hrála s foťákem :-D

Pohled na druhou stranu..

"Míň je víc"

20. dubna 2015 v 19:16 Natáčení
Zábavná vědomostní soutěž, kde vyhrává nejnižší skóre. Každá soutěžní otázka byla položena stovce respondentů, a ti si museli v limitovaném čase vzpomenout na co nejvíce správných odpovědí. Soutěžící odpovídají na otázky, ale musí uhádnout takovou odpověď, na kterou si z té stovky respondentů vzpomnělo co nejméně lidí. Dostávají počet bodů za to, kolik lidí odpovědělo stejně. A ve finále pak musí trefit nulovou odpověď..Pořad vždy běží v podvečer na ČT 1.

Natáčení probíhá v České televizi na Kavčích Horách. Já jsem se na něj dostala hned několikrát a to ve dnech: 24.3., 27.3., 10.4., 17.4.
Muím říct, že mě natáčení velice bavilo. Člověk zjistí jak je blbej :-D, ale taky se něco nového dozví.. A přemýšlím o tom, že se s kamarádkou přihlásíme! :-D

Pořad uvádí moderátor - Honza Smetana. ↓ Jsme se trefili do stejné barvy košile :-D

Ještě jedna studiová..
Výhodou tu také je, že diváci nejsou v pořadu moc vidět, a když už nějaký ten záběr do publika je, tak celkem tmavý..

Zločin v Polné - s herci

18. dubna 2015 v 22:55 Natáčení
Více o natáčení v předchozím článku :-)

Datum: 12.4.2015

Josef Carda, hraje novináře u soudu

Karel Heřmánek ml., představitel vraha Hilsnera
Datum: 15.4.

Miroslav Etzler s knírkem :D

Četník Štěpán Benoni, známí z Ulice :-)

Zločin v Polné - natáčení

16. dubna 2015 v 10:58 Natáčení

Tělo zavražděné Anežky Hrůzové bylo nalezeno na Bílou sobotu před 116 lety. Z vraždy křesťanské dívky byl neprávem obviněn Žid Leopold Hilsner.

Přes sto let trvalo filmařům, než se chopili jednoho z nejtajemnějších kriminálních případů v české historii. Událost je známá jako hilsneriáda. Téma si coby předlohu pro dvoudílný film pro Českou televizi vybral režisér Viktor Polesný. Snímek dostane název Zločin v Polné.

Celý článek o filmu -> TU.
Dostala jsem 4 natáčecí dny. Byla to fajn zkušenost, poznala jsem nové lidi..
3 dny jsem točila jako zbylý komparz u soudu, kde jsme seděli a poslouchali různé výslechy...

13.3.
Jsme natáčeli soud v Kutné Hoře, soudcem byl pohádkový Jiřík - Petr Štěpánek, jsem ráda, že jsem ho mohla podruhé ve svém životě vidět, akorát škoda, že nebyla možnot říct si aspoň o podpis :(... Ten den tam byl i Miroslav Etzler a představitel vraha Hilsnera - Karel Heřmánek mladší..

Hrozně se mi líbila četníkova uniforma, tak jsem se s ním vyfotila :D
11.4. a 12.4. opět u soud v Písku
Ze známých lidí tu byl opět Heřmánek ml, Carda, Mojmír Maděrič.
Bylo fajn, že jsme na place většinou seděli, i když ten vzduch tam byl hrozný :/, pořád to tam něčím zakuřovali..

Ten kostým je strašnej :D ale mám představovat chudou venkovskou dívku :D

Celý štáb a herci :)
15.4.
Celý den jsme natáčeli v lese :D, že jsme všichni z vesnice našli mrtvou Anežku... ráno to bylo strašný, les byl na kopci a tak tam strašně foukalo :/ Já jsem od pondělního ranního natáčení nového seriálu 'Místo zločinu Plzeň' nachcípaná :/, úterý jsem proležela, krk, hlava, břicho, a tak to bylo ve středu celkem utrpení..
Po obědě naštěstí začalo svítit sluníčko, takže se oteplilo.. tak mám díky tomu teď zas spálený nos a tváře :D
Včera tam hrál např. František Němec, a opět Mirek Etzler..

Pohled do krajiny..Ještě se těšte na pár ulovených fotek s herci :)))

Máme rádi Česko III. - 3.

13. dubna 2015 v 19:32 Natáčení
3. díl vysílaný v tv byl jako 2. díl natočený v prvním natáčecím dni..
26.1.2015
Studio M3D (jižní část Prahy)

Kdyby někdo tuto soutěž neznal, tak ve stručnosti - jsou zde 2 týmy, které mezi sebou soupeří ve znalostech, ale i rychlosti.

->>> CELÝ DÍL -TU-
A teď už k hostům.
Obsazení bílého týmu:
Martin Dejdar
Herec Vincent Navrátil
Kuchařka Markéta Hrubešová
Zpěvák Vilém Čok

Obsazení červeného týmu:
Jakub Prachař
Sportovec Vavřinec Hradílek
Herečka a moderátorka Kateřina Kristelová
Moderátor Patrik Hezucký

Katka Kristelová
Vilda Čok :D


Zimní foto

13. dubna 2015 v 11:49 Keramika - sklo
Našla jsem při procházení mých fotek jednu zimní myšku, a tak zveřejňuji do mé sbírky keramiky..


Osmý světadíl - 31.1.2015

10. dubna 2015 v 22:21 Muzikály, divadlo
31.1.2015 - divadlo Kalich

Na Osmák už jsem ani neplánovala jít, ale jeden známí potřeboval doprovod a nabídl mi lístek zdarma, jelikož je sám dostal zdarma. A proč nejít zadarmo :-D

Ze stránek divadla Kalich:
Nejslavnější písničky skupiny Elán doprovázejí příběh ze současnosti. Mladá dívka se zřekne rodiči podporovaného vztahu s mužem z lepších kruhů a s novým přítelem se poddává upřímné touze bez ohledu na společenské předsudky, zdraví či důsledky. Jejich milenecká idyla sice dosáhne naplnění, ovšem štěstí může být pomíjivé…
OBSAZENÍ jsem si nevyfotila :-D.. Ale děkuji moc 'Verče', která taktéž byla a obsazení mi poslala :-)

Jana - Kateřina Steinerová
Tomáš - Tomáš Savka
Erik - Zbyněk Fric
Matka - Marie Štěchová
Otec - Michal Pleskot
Vícerole - Antonín Moravec
Kubíček - Jan Bačkovský
Pánská company - Martin Bačkovský, Oldřich Smysl, Jan Tenkrát, Filip Gröger
Dámská company - Denisa Kubášová, Kamila Mottlová, Zuzana Pokorná, Eva Miškovič

Obsazení se mi líbilo, za Zbyňka jsem ráda, byl skvělý! Tom s Katkou odehráli své role taky dobře. Companisty - Honzíka s Oldou jsem také ráda viděla, oba je mám ráda z Hamleta :))..
Písničky Elánu poslouchám, a tak jsem se na představení těšila. Je to romantický příběh, v kterém hrají roli peníze.. Celé to končí bohužel velmi dojemně, a tak i slza ukápla...
Honzík Tenkrát
Zbyněk Fric, vyfotilo se mi to hodně ozářené, tak jsem to musela hodně zkontrastovat..


Vykvetly jsme...

9. dubna 2015 v 17:12 Kytičky
Za okny nám na Velikonoce chumelilo, ale stejně ji to neodradilo a kvete mi.. :-) chryzantéma..
ZKapka medu pro Verunku - 26.3.2015

9. dubna 2015 v 17:04 Muzikály, divadlo
26.3.2015 - divadlo Hybernia

Na Kapce jsem byla naposledy na Vánoce v roce 2013, potom se Kapka přestala na čas hrát a letos byla opět obnovená. Už jsem se nechystala, za prvé divadlo není nejlevnější, byla jsem již 4x a herec, od kterého jsem měla vždy lístky levnější už v nové verzi není.. :-/ Měla jsem ale štěstí a vyhrála lístky, a tak jsem si vybrala datum obnovené premiéry.

Muzikál se mi líbil, je to pohádkový děj, takže děti si ho jistě užily více. Moc nových prvků jsem v obnovené verzi nepostřehla, ale pár jich tu bylo..

K obsazení. Kapeska Martina Pártlová byla skvělá, i když alternace Barča Basiková je jedinečná!... K Honzovsku - Jirka Zonyga super král, již dříve jsem ho viděla a mám ráda; Barbora Rajnišová je úžasně šílená :-D, ten její pronikavý hlas je pecka; a Felix Slováček Jr. nejlepší Honza!
K Zlatovláskovu - Byla jsem ráda, že hrál Kamil, jakožto jeho milovnice jsem si ho užila, a tak mu dávám za zahrátí 1, a musím uznat, že byl úplně jiný než dříve, herecky lepší.
K Popelkovu - Míša Zemánková povýšila na královnu a zvládla ji výborně! Prince Mirka jsem snad viděla poprvé, hraje roli chytráka velice dobře :-). Ovšem král Jirka Štědroň - naprostá katastrofa, byl strašný už dříve a je stále, hraje tu svou roli tak křečovitě, jako kdyby tam vlastně vůbec nechtěl být, a při společné písni králů jim to akorát kazil... Zlatý Jarda Klein! Který bohužel už není mezi námi.. :(
Čertíci a vodníci skvělí! Company též! A zbytek obsazení taktéž dobrý :-) Ještě bych vyzdvyhla Genny, tu jsem si již dříve také oblíbila a hraje výborně :-).


Jen mne mrzí, že jsem po muzikále pospíchala, a tak jsem si nemohla počkat na autogramiádu.. :(

K Velikonocům..

8. dubna 2015 v 18:16 Keramika - sklo
Jak jste prožili Velikonoční pondělí?
Já ho úspěšně zaspala :-D On u nás v Praze stejně nikdo nekoledoval u dveří :-D
Ovečky jsem si koupila v obchodě Kik, jsou to tak 2 týdny zpátky. Ovečku vlevo jsem dala babičce..

Jsem si odpoledne v Albertu koupila lízátko jako nadílku, aby mi nebylo líto, že jsem ty Velikonoce prospala :-D

Máme rádi Česko III. - 2.

8. dubna 2015 v 12:35 Natáčení
2. díl vysílaný v tv byl vlastně první díl, který jsme natáčeli. To jsem ještě netušila, jak to tam funguje, jestli se lze fotit..
26.1.2015
Studio M3D (jižní část Prahy)

Kdyby někdo tuto soutěž neznal, tak ve stručnosti - jsou zde 2 týmy, které mezi sebou soupeří ve znalostech, ale i rychlosti.


->>> CELÝ DÍL -TU- a já v první řadě u bílých úplně vlevo :D
A teď už k hostům.
Obsazení bílého týmu:
Martin Dejdar
Zpěvák Vašek Bárta
Adélka Gondíková
Dalibor Gondík

Obsazení červeného týmu:
Jakub Prachař
Miss a moderátorka Gábina Kratochvílová
Sportovec Roman Šerle
Herečka Jitka Smutná

Pohled do červeného týmu..
Jediná osoba, která mi neutekla, byla Adél, protože se tam po pauze zakecala :-D
Takže aspoň společná fotka s Aduš!
Jsem vždycky ráda sledovala pořad 'Rady ptáka Loskutáka'...

Méďa Zonkař

8. dubna 2015 v 12:03 Zbytek
Když jel táta s bráchou za babičkou na Moravu, měli za úkol koupit v Třebíči 3 Zonky Laguny pro kamarádku. A na důkaz, že je koupili, mi brácha poslal tuhle fotku. :-D S mým méďulou, který se mnou v posteli bydlí již třetím rokem :-D.


Máme rádi Česko III. - 1.

5. dubna 2015 v 18:18 Natáčení
Nějak mi nefungovaly komentáře, tak znovu přidáno a už by to mělo jít!

Na natáčení Česka jsem byla celkem v 5ti dnech a vždy po dvou dílech. Rozhodla jsem se články přidat podle toho jak jsou díly vysílané v tv, už si sama nepamatuji kdo všechno kdy byl, takže takhle to aspoň hezky vše vypíši. :-)

28.1.2015
Studio M3D (jižní část Prahy)

Ráno jsme měli sraz na Opatově, odtud nás bral připravený autobus do ateliérů. Po návštěvě stanu a šatny jsme šli do studia, poslali mě do bílého týmu, dostala jsem bílé tričko a tleskátko.
Atmosféra byla skvělá, moc jsem si to užila, proto jsem neváhala se zapsáním na další dny! Člověk se tu i vykřičí pěkně! :D

Kdyby někdo tuto soutěž neznal, tak ve stručnosti - jsou zde 2 týmy, které mezi sebou soupeří ve znalostech, ale i rychlosti.

->>> CELÝ DÍL -TU- a já v první řadě u bílých úplně vlevo :D
A teď už k hostům.
Základem dvou týmů jsou 2 kapitáni a to bílý Martin Dejdar a červený Jakub Prachař.
Musím uznat, že Kuba je sice mladší a někdy rychlejší, ale vůči týmu se chová jako sobec a velký arogant. To Martin je úplně jiný eso, tým čili nás vždy pochválí, plácne si, poděkuje, když někdo poradí.. To se v Kubově týmu nestalo.

Obsazení bílého týmu:
Martin Dejdar
Herec Zdeněk Piškula (Tři Bratři, Vyprávěj,..)
Zpěvačka Marta Jandová
Zpěvák Petr Janda (táta Marty) z Olympicu

Obsazení červeného týmu:
Jakub Prachař
Herec Vojta Kotek
Herečka Lenka Krobotová
Slovenská herečka Anna Šišková

A pár fotek po konci či z pauz:
Vojta Kotek, překvapil mě, že byl milý a ochotný :-)
Krásná a sympatická Anička Šišková
Jandovic