-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Bonnie Tyler - Praha! ♥

26. dubna 2015 v 23:10 | Monča H. |  Koncerty - zahraniční
25.4.2015 - Praha (Forum Karlín)

Na koncert Bonnie v Praze jsem dostala lístek od kamarádky, která ho vyhrála, a tak jsem si příležitost nemohla nechat ujít. Lístky byly na stání úplně vzadu celé haly. Naštěstí nás po začátku pustili na bok haly k řadám, takže jsem většinu koncertu strávila v úrovni 3. řady, vidět bylo krásně.

Na koncert jsem šla jak s tou známou - Ivanou, tak i s kamarádkou Radkou. Ta měla lístek na sezení v první řadě. S Radkou jsme měly sraz o půl třetí na metru, došly jsme k Forum Karlín, vykoumaly jsme, že hala asi žádný zadní východ nemá a tak jsme čekaly u výjezdu z garáže.
Bonn přijela s manželem od hotelu cca hodinu a půl před. A to už jsme stály frontu dovnitř. Radka si přála společnou fotku a já věřila, že ji mít bude, takže bylo jasné, že budeme čekat po koncertě…

Koncert tentokrát začal o 15 minut déle.. Hned při druhé písničce se k podiu nahrnul dav fanoušků, kteří tančili a zpívali, byli tam i lidi ze sezení. Bonnie si to užívala, kapela si to užívala! Ale bohužel, byla nucena se omluvit a poslat všechny zpátky. Asi se to nelíbilo lidem, co si hold zaplatili drahé sezení a neviděli. Přikládám to i jako chybu organizátorům, sezení vepředu byla naprostá pitomina! I když to bylo špatně řešená, tak musím říct, že tu byli lepší fanoušci než v Brně. Bude to asi faktem, že tu byli i hodně cizinci. V cizině se lidé baví naprosto jinak než české publikum.

Každopádně já jsem si moc užila! Písně se od brněnského nelišily, dokonce měla Bonn i stejné oblečení :D, akorát přívěsek klíče vyměnila za křížek. Vydala ze sebe všechno a povedlo se ji to!!!!!!

Musela jsem si natoči svoji oblíbenou - 'Lost in France'

My favourite - 'It's a Heartache'! ♥ Tady se taky objevila skutečně originální skupinka fanoušků, která Bonnie trochu rozsekala :-D
Při tom začátku, kdy se všichni lidi nahrnuli dopředu, jsem tak také stála a opět jsem neušla pohledu kytaristy Eda :-D
V Praze jsem si také nahrála písničky, které jsem v Brně nenahrála, avšak ty největší hity jsem si prostě musela nahrát znova :))
Jedna z těch, kterou jsem v Brně nenahrávala - 'Hide Your Heart'

A jedna i z těch brněnských, akorát jsem si nepamatovala, že ji mám :-D
'All I Ever Wanted'

Rychlá - 'This Is Gonna Hurt'
A nemohla jsem si nechat ujít i představování manžela, oni jou spolu hrozně krásní :3
S kytaristou Edem :))

Srdcovka 'Total Eclipse of the Heart'

'Turtle Blues'

A tuším, že předposlední písnička - 'The Best'.. poslední jsem si tentokrát nenahrála, za to jsem si ji pořádně odtancovala přímo před reprákem v první řadě, protože se zas všichni nahrnuli dopředu..
Děkovačka :)) Tentokrát Bonnie po poslední písničce se už znovu uklonit nepřišla jako v Brně, lidi málo tleskali.. :D

S celou kapelou :)


A nemohu si odpustit vyprávění po koncertě :-).

S Radkou a Ivanou jsme čekaly u výjezdu z garáže, situaci ztížilo to, že začalo poprchávat. Bály jsme se, že když pojede autem, tak že nezastaví.. I když já jsem věřila, že by zastavila.. Jela první dodávka, v ní seděl Ed, ten nám mával :-D. Dostaly jsme strach, že Bonnie v ní seděla vzadu, byly tam tmavé skla, ale bylo to opravdu moc rychle po koncertě, proto mi to přišlo jako hloupost, však se musí převléct atd..

Čekal tam i nějaký anglicky mluvící pán, který mě po celý koncert rozčiloval, neustále se zvedal z první řady a chodil se na něco ptát securiťáka.. nás se pořád ptal, jestli je tam Bonn.. On šel níže do vjezdu/výjezdu, kde do auta nosili nějaké bedny z haly, mluvil tam s ochrankou a ta ho rukou poslala ještě níž.. Na základě toho jsme my 3 + ještě jedna pani vyrazily za nim. Sešly jsme úplně dolu, kde bylo pár aut. Byla tam černá dodávka, nastartovaná. Z nějakého východu vylezl mladý pár, ten pán se jich na Bonn ptal a oni ho poslali do patra nahoru, ta pani šla taky, my jsme nešly, měly jsme strach, že by nám zas mohla projít, navíc oni povídali něco ve smyslu, že se pak nedostaneme zpátky dolu.. tak jsme šly blíže k dodávce, řidič byl velice milý, už tam byl připravený, prohlížel si fotky, co jsme měly přichystané na podpis, pokecali jsme..

Pak přišel pán z pořádající agentury, jasně nám řekl, že se Bonn rozhodně fotit nebude, že se doteď fotila někde nahoře, jenže to jsme nemohly tušit :-/, ale vzal nám ty fotky na podpis a pak nám je zas donesl podepsané. Asi počítal, že odejdeme. Ale já měla pro Bonn méďu :D a taky jsem doufala, že ji jedna fotka nezabije. Ne se mnou, já měla už z Brna a ani jsem nepočítala, že bych se znovu fotila, ale s Radkou, která z ní byla stejně mimo jako já, a která začala skoro brečet, když nám řekl, že se fotit nebude. Taky jsem z toho měla nervy, ale věřila jsem, že bude Bonnie taková jakou jsem jí zažila v Brně. A byla!

--> Přijel výtah a já už slyšela její hlas. Oni jí hnali do dodávky, já tam kousek od auta s nataženou rukou s méďou a slovy ,,for you''. Bonnie šla k nám, k nám! Řekla nám: ,,Hello darlings (zlatíčka)'', vzala si méďu se slovy: ,,so sweet!'' potulila se s ním a dala mu pusinku na hlavičku :-D. A pak natáhla ruku ke mě a objala mě. Neuvěřitelně mě to objetí hřeje u srdce! Děkovala jsem ji a ona mi dala pusu na krk :D. Já tu ženskou fakt žeru! :3 Když jsme se rozpustily, tak Radku i Ivanu olíbala na tváře. :-D Radka se ptala na fotku, neměla s tím problém, ještě se mě ptala jestli je to moje kamarádka, tak povídám ,,yes'', pak se vyfotila i Ivana a nakonec jsem se k ní postavila i já. Myslím si, že s tím asi počítala. :D Ale nic neříkala, neustále se usmívala. Když jsem je fotila s Radkou, tak mi ještě něco povídala, ale já jsem byla tak totálně mimo, že i kdyby jste mě mučili, tak si nevzpomenu co říkala. Z té věty si pamatuji jen slovo 'obrázek' :-D, myslím si, že asi mluvila o té společné fotce, co mi ten chlápek z agentury dával podepisovat... Taky jsem ji řekla: ,,you are the best!'' Po focení říkala něco ve smyslu, že se těší na další show, pak ještě jednou zopakovala na méďu ,,sweet'' a šla k autu. Už si nepamatuji ani co nám řekla za pozdrav. Každopádně já i Radka jsme řekly: ,,Thank you." (tuto větu opravdu ovládám z celého anglického jazyka nejlépe :D).

Má můj velký obdiv! Velšská Bonnie Tyler, jezdí s koncerty po všech různých zemí, je to HVĚZDA a neuvěřitelná osobnost! Kde jaká česká 'celebritka' by se od ní mohla učit, seberou se a odjedou bez ohledu na fanoušky. A ona, i když se už před tím podepisovala, netuším kolika lidem, tak jí nezabilo s námi prohodit pár vět a vyfotit se, i když byla unavená, ale stále s úsměvem na tváři.

Tak teď už fotka ↓, zas jsem byla totálně v šoku, ale tentokrát jsem se aspoň usmála :-D a ona je nádherná :3 a méďa! :D Jsem tak šťastná, díky za to jaká je, díky za ní!!!!!!! :')
Ještě vyfocený podpis na společné fotce z Brna. Plus podpis od kytaristy Matta, kterého jsem ochytla ještě než k nám přišel ten chlap z agentury. Matt je taky moc fajn človíček :))

Musím ještě takhle moc poděkovat Radce, která mi dala CD :)) ↓
A ještě odkaz na článek z koncertu na Musicserver, kde jsou i krásné fotografie.
 

8570 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jaký hit se Vám od Bonn nejvíce líbí?

Total Eclipse of the Heart 62.7% (32)
Lost in France 3.9% (2)
It's a Heartache 9.8% (5)
I Need a Hero 23.5% (12)

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 27. dubna 2015 v 20:34

Překrásná reportáž a štěstí k tomu, co víc si přát? ;-)

2 MáriaTN MáriaTN | Web | 28. dubna 2015 v 18:47

Úžasné, super, úžasné - zažiť krásny koncert dva krát.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama