-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Červenec 2015

Z Varů - Jitka Kocurová

31. července 2015 v 18:34 Karlovy Vary
Jitka Kocurová je česká modelka, moderátorka, herečka, 2. vicemiss ČR pro rok 1999 a patronka nadačního fondu Srdce na dlani

Svou první filmovou roli servírky si zahrála ve filmu Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2003). Doposud největší prostor získala rolí Pamely ve filmu Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu (2006).
-> 9.7.2015Z Varů - Tři bratři

30. července 2015 v 19:53 Karlovy Vary

Pondělí 7.7.2015
Richmond - 16:30


SYNOPSE:
Tři bratři opouštějí rodný dům a vydávají se do světa, aby získali zkušenosti a našli si nevěsty. Během své pouti se hrdinové ocitají uprostřed známých pohádkových příběhů O Šípkové Růžence, O dvanácti měsíčkách a O Červené karkulce, v nichž musejí nejen překonat klasická úskalí, ale zároveň si získat srdce té pravé. Předlohou filmu Tři bratři Svěrákovi bylo úspěšné hudebně-divadelní pásmo scenáristy a režisérova otce Zdeňka Svěráka a skladatele Jaroslava Uhlíře. "Když jsem hledal pohádkovou látku na film, zjistil jsem, že všechny klasické pohádky už někdo natočil," říká Jan Svěrák: "Ale nikdy s takovou hudbou." Tři bratři pak působí spíše jako pohádková opereta než pouhá pohádka se zpěvy, navíc se tu promítá Svěrákova záliba v kombinaci herců a loutkových modelů - stejně zpracoval například i svůj předchozí rodinný hit Kuky se vrací. Tři bratři vévodili českému žebříčku návštěvnosti za rok 2014.
Šimon Šafránek

MOJE SLOVA:
Byl by hřích ve Varech nevidět alespoň jeden český film, a tak jsem se rozhodla právě pro pohádku od Svěráka. Již jsem ji jednou viděla, ale neutkvěla mi tolik v paměti a na velkém plátně je to přece něco úplně jiného než na malé obrazovce doma :-). Navíc v ní na pár sekund hraje i Maruška! :D 2:14 min! ↓

Líbí se mi, že jsou zde propojené i jiné pohádky, je to originální nápad a liší se tak od ostatních pohádek.. Herci jsou skvělí :-) od Zdeňka Svěráka po Piškulu, samozřejmě legendární Lábus & Kaiser a Polívka perfektní, chytlavé písničky.. :-) Tuhle miluju ♥ ↓

Z Varů - Outre ici/Za tím

29. července 2015 v 18:22 Karlovy Vary

Pondělí 6.7.2015
Kino Čas - 21:30


Hosté: režisér Hugo Bousquet (uprostřed), střihačka Jeanne Plassier, Director of Photography Fiona Braillon, herečka Leslie Bouchet a herec Fréderic Evrard
Hvězdné trio v první řadě vpravo :D

SYNOPSE:
Mladá dvojice je už tři měsíce na cestách po pustých vysokých horách, když narazí na opuštěný dům se zásobami jídla i pití. Basile by chtěl po krátkém odpočinku pokračovat dál, vizionářsky totiž hledá Tolkienovo tajné město Gondolin, zatímco Léa se v pohodlném domě hned zabydlí. Dny plynou v příjemném nicnedělání, nicméně úzkostný Basile, pronásledovaný nočními můrami, se strachem pozoruje, jak průsmyk, jímž musí projít, začíná zapadávat sněhem. Jednoho dne do domu přibude ošlehaný muž, lovec a zjevně zkušený chodec těmito drsnými oblastmi, jehož jazyku není rozumět… Trojúhelník postav odříznutých od světa vzbuzuje u diváků mnohá navyklá očekávání dějových zauzlení, ale režisér žádné z nich nenaplní. Prokáže, že i bez nich umí vyvolat krajní napětí, které umocňuje atmosférou všudypřítomného skrytého nebezpečí, budovaného častými zámlkami, dlouhými pohledy na tyčící se horstva a shluky mračen a také zneklidňujícími tóny elektrické kytary.
Zdena Škapová

MOJE SLOVA:
Občas se ráda podívám na nějaké drama, a tak tento film byl jasnou volbou. Líbil se mi, byl originální, měl myšlenku, nápad.. Akorát mi tu chybělo hlubší spracování.. např. před čím dvojice utíká.. Když pár najde odlehlou chalupu v horách, tak se Léa usadí a zůstala by tam nejradši navěky, narozdíl od Basila, který chce neustále pokračovat v cestě.. Jejich vztah naruší i třetí osoba, trošku pobuda, který Leu svádí a ona se nechá.. Film končí na jednu stranu dobře pro oba, každý si jde svou cestou, na druhou stranu smutně, že dvojice nedrží spolu.

Herečka Leslie Bouchet a herec Fréderic Evrard, který hrál ve filmu právě tu třetí osobu

Režisér a oba herci ↓

Z Varů - Viaje/Cesta

28. července 2015 v 22:00 Karlovy Vary

Pondělí 6.7.2015
Kongresový sál - 19:00

Hosté: režisérka Paz Fábrega a herec Fernando Bolaños


SYNOPSE:
Aniž by se pořádně znali jménem, vytrácí se Luciana s Pedrem z večírku, na němž si stihli vyměnit jen několik slov a polibků. Vidina nezávazné noci je žene ulicemi, domů je to však daleko a jedinou možností, jak bojovat s tíživou únavou, je vysmívat se partnerským stereotypům. Rozpustilá nálada je neopouští ani druhý den, kdy se Luciana rozhodne Pedra doprovázet na cestě k sopce Rincón de la Vieja. Tlumený, v jemných černobílých záběrech nasnímaný film si pokládá zdánlivě jednoduché otázky o povaze lidských vztahů, bezprostřednost, s jakou tak činí, ho však odlišuje od konvenčních romantických snímků. Únik do lesnatého, civilizací téměř netknutého území je totiž nejen příležitostí ke vzájemnému sblížení, tiché prostředí panenské přírody současně vybízí k vážnějším rozpravám. Pokorný snímek slibné režisérky pak vyniká zejména lehkostí, s jakou je vyprávěn, stejně jako půvabným propojováním ledabylé autentičnosti s něžným impresionismem.

Sandra Hezinová

MOJE SLOVA:
Černobílé snímky přidaly do filmu zvláštní a pozitivní atmosféru. V debatě poté režisérka komentovala film slovy, že to zažil jistě každý z nás, takže já jsem zase divná vyjímka :D.. Pobláznění, kdy se dívka vydá za hochem, stráví s ním pár hezkých chvil/nocí.. Zdálo se mi, že Pedro se do ní ale zamiloval, po zjištění, že na ní čeká přítel, trochu posmutněl.. Film má 2 konce, ve Varech byl promítán jen jeden, což je škoda. Skončilo to nejspíš tak, jak se od začátku dalo očekávat, sbalila se a odjela od něj..
Na film se byla podívat i dáma Livie Klausová..

S Fernandem jsme se po konci vyfotili..

Další den jsme šli kolem kina, kde jsme si udělali pauzu a posadili se.. Hned vedle nás se usadil Fernando i s režisérkou Paz, tak jsme se vyfotili s oběma :D a vzali si podpisy do programu.. :)
Fernando se s námi snažil i komunikovat, ale naše skvělá znalost angličtina komunikaci pohřbila :D, přesto pár vět jsme si vyměnili a Fernando pak nahlédl i do Markétinýho programu na filmy, které jsme tu viděli.. :-)


Ondřej Brzobohatý - Identity

27. července 2015 v 18:58 Natáčení
22.6.2015 - Praha

Vybrali mne na natáčení klipu s Ondrou Brzobohatým k jeho písničce. Ondra byl skvělý, sám si to režíroval. Měl tam i Táňu. Ve videoklipu bude více známých tváří jako - Vašek Noid Bárta, Ben Cristovao a Slavík Karel Gott.

Dnes byl klip zveřejněný, můžete shlédnout -->>zde

V retro roli.. :-) s nalepenými vousy..

Nedávno se začala po internetu šířit tato fotografie, našla jsem jí v článku na Supraphonu, v Sedmičce, Super.cz, Týden, v Blesku... snad všude :D Proč jí sem dávám.. no růžová košile mne zřejmě prozradí :D

Ale nejvíc mne rozsekal tenhle výstřižek :-D

Tvářím se jak kokot :D, kdybych věděla, že to fotí, tak se usmívám :D

Z Varů - Kapela Hrůzy

26. července 2015 v 20:52 Karlovy Vary
7.7.2015 - Karlovy Vary

Koncert se konal v rámci programu domu od České televize. Vstup byl zdarma. Koncert byl skvělý, jsem ráda, že jsem si po tak dlouhé době mohla Mišku zas vychutnat naživo. Je hezké vidět, že už je opět v kondici a zpívá!

Na úvod má oblíbená "1+1"


A jedna z jejich nej pecek "Zejtra mám"


Z Varů - Filip Pławiak

26. července 2015 v 13:18 Karlovy Vary
Filip Pławiak je polský divadelní a filmový herec
Můžeme ho vidět ve filmech - Jízdenka na Měsíc, Benátky či Červený pavouk, kterého ve Varech prezentovali :-).. ->více..

Musím se přiznat, že mi jeho jméno na místě nic neřeklo.. ale je to fešák :) :D.
-> 6.7.201519.7.2015 - Humpolec

26. července 2015 v 0:08 Ze světa
Velký požáru vypukl v patře jednoho z domů v centru Humpolce v neděli odpoledne. Hasiči ho označili za letošní největší na Vysočině. Sjelo se k němu postupně 12 hasičských jednotek včetně profesionálů z Brna se speciálním technickým vybavením.

Oheň se podařilo uhasit v neděli pozdě večer. Od pondělního rána ruiny procházel pětičlenný tým vyšetřovatelů a zkoumal, proč začalo hořet. "Požár vznikl s největší pravděpodobností kvůli nedbalosti majitele," seznámila v pondělí odpoledne s prvotními závěry mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová.

Podle policie byl osmapadesátiletý majitel bytu zároveň obětí požáru, kterou v domě objevili hasiči. "Tělo majitele bytu bylo nalezeno v místnosti nad vstupními vraty do domu. Bylo částečně popálené," přiblížila policejní mluvčí Dana Čírtková.

Majitel bytu si nejspíš v kuchyňce připravoval jídlo na propan-butanovém vařiči. "Náhle došlo k požáru, který se začal extrémně rychle šířit a pro majitele domu se stal osudným," konstatovala Petra Musilová.


K abnormálně rychlému šíření požáru přispěla i slabost majitele domu pro sběr všeho papírového a textilního. Celý byt byl věcí z těchto materiálů plný. Oheň tak měl dlouhou dobu z čeho žít a hasičům trvalo přes pět hodin, než vůbec požár lokalizovali a dostali pod kontrolu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vyrazila jsem se s bráchou podívat.. aneb den kdy se sešel skoro celý Humpolec :D
Začalo hořet chvilku po 14.hodině, my jsme dorazili po 15. hodině, kouř se neskutečně valil a plameny z horního patra bylo taktéž pořád vidět..


Hasiči ze všech okolních vesnic..


Kolem 18. hodiny stále ještě nebyl požád po kontrolou...

Majitel bytu byl trochu šílený.. Ale ráda jsem ho potkávala, jezdíval do Brodu, kde má ještě druhý byt, takže když jsem ho potkala na busáku v Brodě, tak jsem aspoň věděla z jakého nástupiště jede autobus aniž bych to musela hledat na tabuli... Byl zvláštní, zřejmě nepochopený a nejspíš i trochu nemocný.. ale stejně škoda lidského života..

VÍCE FOTEK ->ZDE<-

Z Varů - Eva Josefíková

25. července 2015 v 17:56 Karlovy Vary
Eva Josefíková (25) je česká divadelní a filmová herečka
Podle bulváru byla přítelkyní Jiřího Mádla (také jsem je spolu jednou potkala :D)

Z filmů se objevila v - Fair Play, Vejška, Probudím se včera či Čertova nevěsta.. ->více
-> 4.7.2015


Z Varů - Adam Mišík

25. července 2015 v 14:45 Karlovy Vary
Adam Mišík je mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka. Od dětství hraje ve filmech a televizních seriálech a také v divadelních rolích. Kromě herectví se věnuje i tanci (účinkoval jako imitátor Michaela Jacksona). Od roku 2008 hrál na kytaru a zpíval v indie rockové skupině. V červnu 2013 se vydal na sólovou dráhu a podepsal smlouvu na své první sólové album a píseň Tvoje světy..

V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku.
-> 3.7.2015


Z Varů - Jena Malone

23. července 2015 v 16:41 Karlovy Vary
Jena Malone (30) je americká herečka
Svou první filmovou roli dostala již v roce 1996 v dramatu 'Bastard Out of Carolina'. Později hrála v řadě televizních seriálů a filmů. Její nejvýznamnější role byla Gratchen ve filmu 'Donnie Darko'. Roku 2012 hrála postavu Johannu Mason ve filmu 'Hunger Games: Vražedná pomsta'. Vedle hraní ve filmech se také věnuje divadlu a hudbě.

Ve Varech jsem viděla film s Richardem - 'Time Out of Mind', kde Jena ztvárnila taktéž jednu z důležitých postav.


Ještě jsem ji viděla ve fantasy filmu 'Sucker Punch'. Další filmy s ní ->zde
-> 3.7.2015

Byla velice vstřícná a příjemná, podepsala se nám někdy odpoledne..

Fotka vznikla před restaurací, kde jsme čekali na Richarda.. Jena byla milá, byla tam se svým přítelem a vypadali oba zamilovaně a taky že si kouzla Varů jistě užívají.. :)

Z Varů - George A. Romero

22. července 2015 v 10:06 Karlovy Vary
Jako milovnice hororů, jsem byla potěšena zprávou, že do Varů dorazí americký hororový scénárista, režisér a herec George A. Romero. Tvář a zřejmě i jméno nikomu nic neřekne, také mi původně nic neřeklo, až po přečtení jeho tvorby (http://www.csfd.cz/tvurce/3056-george-a-romero/), jsem došla k závěru, že je to vlastně velká osobnost.

Mezi jeho první a taktéž asi nejznámější dílo patří - Noc oživlých mrtvol. Je to takový "otec zombií filmů".

Já jsem od něj ještě viděla např.: Úsvit mrtvých, Den mrtvých, Země mrtvých, Deník mrtvých, Zombies: Den-D přichází, Podivní a další..
-> 4.7.2015

Byl milý a ochotně všem podepsal fotky. I když nepsal věnování, tak podepsal i více fotek..Já jsem mu nejprve ani o společnou fotku neřekla, ale Lucka si řekla a neměl s tím problém, tak jsem si také řekla :)
Brácha mi ji okomentoval na facebooku slovy: "za ty super brejle, jsem musel dát like :D"


Z Varů - Ben Mendelsohn

20. července 2015 v 17:45 Karlovy Vary
2. vzácné setkání z KV.
Mendelsohn je považován za jednoho z nejlepších australských herců současnosti. Jedním z jeho velkých filmů je hollywoodské Proroctví, kde se objevuje po boku Nicholase Cage. Mezi největší role jeho kariéry lze zařadit důležité úlohy ve filmech Nový svět, Vertical Limit, Mullet či Spotswood. Mendelsohn je také uznávaným televizním hercem - objevil se v řadě autralských seriálů.
Já ho viděla ještě v - Temný rytíř povstal, Zabít tiše, Černé moře; z poslední doby - Slow West, Hazardní hráči, které představil v KV...->více
-> 3.7.2015

Byl velice ochotný a příjemný. Bohužel jsem neměla vytištěné fotky, nevěděla jsem, že tam bude, tak mi musel postačit památník. Slyšela jsem jak si ostatní stěžují, že se jim podepsal jen křestním jménem nebo pouhým B. a já ho mám hezky celým :D. Chtěla jsem si říci o věnování, ale předběhl mne sám s otázkou: "What´s your name?"
Koukala jsem, že má kolegyně sběratelka Darinka má taktéž krásné věnování -> zde.

Kolega Maťo vyfotil fotku, kde zrovna drží můj památník a já jsem dobře krytá před Luckou :D

Ben už skoro odcházel, ale ozvala jsem se ještě o fotku a neměl s tím problém. Velký sympaťák :)

Z Varů - Richard Gere

16. července 2015 v 21:29 Karlovy Vary
A teď asi reportáž, na kterou čekáte od začátku! :D
Již několik let melu o tom, jak bych se chtěla podívat do Varů na FF. Letos jsem začala šetřit už od Vánoc, takže to vypadalo na 70% dobře. Potom co zveřejnili hlavní hvězdu, tak už to bylo 1000%! :D
ČTVRTEK - 2.7.

Už ve čtvrtek jsem četla zprávy o tom, že Richard dorazil do Varů, večer mi pak přišla zpráva od kolegyně Lucky, která zněla: ,,Moniii!! Já mám fotku s Gerem!!". V tu chvíli jsem začala proklínat sama sebe, proč jsem nejela podle původního plánu už ve čtvrtek.. Chtěla jsem ji zabít, pak sebe :D.
PÁTEK - 3.7.

Musím zmínit blogovou kamarádku Evu, kterou jsem před lety na blogu objevila a která má právě web celý o Richardovi. Takže velká fanynka a tak jsem si i za ní přála, aby jí to vyšlo a dorazila do Varů taktéž! A vyšlo! Tímto rovnou děkuji, že to se mnou vydržela :D, není to někdy lehké :D.

Zbytek pátečního dne jsme čekali u Puppu, Richard odpoledne odjížděl na slavnostní zahájení, takže odcházel z hotelu, pouze zamával přihlížejícím fanouškům.

Odjezd na slavnostní zahájení k Thermalu ↓
Neskutečně mu to seklo v té bílé košili a obleku!

V noci jsme na něj čekaly s Evčou a pak s Luckou u restaurace až do 1 ranní, odešel samozřejmě zadním východem. Tak jsme s Luckou utíkaly k Puppu, přišel se podepsat, akorát, že já jsem se k němu přes ten dav vysokých sběratelů nedostala… :/ Už jsem to začínala vidět černě.
SOBOTA - 4.7.

Richard měl odpoledne tiskovku. Když vycházel z hotelu, přišel se podepsat, byl velice vstřícný. Dav včetně nás s Luckou na něj křičel, přišel a dělal gesto ať jsme potichu :D.


Moje fixa :D

Tu jsem si vytiskla ve velkém formátu..

Nádherná civilní ♥

Večer odjížděl Richard na uvádění Pretty Woman v Letním kině. To už se mnou čekala Markét i s Evčou. Když vyšel z hotelu, vypadal, že by se šel rád podepsat, ale čas ho tlačil. Hned po uvedení se vrátil zpět na hotel. Tentokrát se přišel podepsat.

Richard se začal podepisovat od konce řady. Takže jsme s Markét a Evčou byly mezi prvními podepsanými. Při podepisování jsem ze sebe ještě dostala otázku: ,,Can I please take a photo?".. Zřejmě ji pochopil, tak, že jestli si ho můžu vyfotit..

Komentoval mi fotku slovy: ,,Hachiko" a smál se :)

Fanoušci stáli samozřejmě za zátarasou, která byla ještě oddělena pro zónu pro novináře. Zahlédla jsem, jak se Richard s někým fotí.. Nepřemýšlela jsem, mozek mne opustil už při prvním pohledu na něj. Běžely jsem s Markét do té zóny pro novináře, byli tam asi jen dva fotografové a dva fanoušci, Richard už byl skoro u nich. Markét se ho zeptala: ,,Can I please photo.." a současně ukazovala prstem na něj a na ní, bohužel si nepamatuji, jak to předváděla, ale teď se tomu s mojí představivostí směji :D. Vyfotil se s ní, hned poté jsem se k němu přihrnula i já, smál se a přitom na mě ukázal pěstí asi že chci taky fotku, ale přitom se smál, takže nevím co tím chtěl naznačit :D, stejně jsem si ho chytila :D a on mi rozcuchal vlasy (na fotce viditelné :D) a pak chytl i on mne. Těžko to popsat, doteď si teprve uvědomuji co se vlastně stalo. O.o Je vůbec zázrak, že se usmívám, protože smysly jsem v tu chvíli měla všechny vypnuté. :D Vlastně zázrak je to celé!!! Pokud si to dobře pamatuji, tak hned pak už šel Richard do hotelu.


Jen mne štve, že jsem nechytla za rukáv Evu, aby běžela s námi.. to si budu vyčítat dlouho! Myslela jsem, že jde za námi, ale v té rychlosti jsem se neotáčela, nemyslela, do háje. :(

Letem světem z Varů s Májou

16. července 2015 v 20:58 Karlovy Vary
V pátek (10.7.) se mnou jela do Varů i Mája, zašly jsme dopoledne na film. A odpoledne jsme šly k Puppu, chtěla jsem si počkat na amerického herce Harveye Kaitela. Bála jsem se, že to Máju nebude bavit, ale co se mnou měla dělat :D, nakonec však asi bavilo, bylo tam plno pohledných řidičů a securiťáků.. bylo kam koukat :D.

Začnu však napřed fotkami Mindičky :D. Nedávno jsem tu o ní měla zrovna článek. Tak konečně jsem se jí dočkala holky, vůbec se mne nebojí. Nesjpíš poznala tetu :D. Miluju její styl ulehání, když si chce lehnout, tak sebou vždycky flákne. :DLetem světem z Varů

15. července 2015 v 18:10 Karlovy Vary
Přináším první reportáž z Varů.. takový mišmaš všeho.


Do Varů jsem odjela v pátek (3.7.) brzy ráno, vzala jsem to přes Prahu, odtud nás s Markét naložil kamarád Jirka.
Markéta se měla zdržet napřed do úterý, nakonec jsem jí ukecala do středy :D.
Po příjezdu do Stanového městečka jsme postavili stan, trošku se zkulturnili a jeli jsme do centra k Thermalu a pak k hotelu Pupp, kde je většina celebrit ubytovaných. Tam jsme strávili celý pátek, celou sobotu..

Vedle našeho stanu měl stan i Pepa, což je kolega od táty z práce. Ten nás zachránil, když přišla první bouřková noc v pondělí. Spali jsme všichni v jednom stanu, věci jsme měli schované v jiném stanu u Toma, který přišel zrovna v příhodnou chvíli. Bohužel jsme na něj ztratili kontakt, takže kdyby si náhodou četl tenhle článek, budu ráda, když se mi ozve. :) V úterý na středu přišla druhá bouřková noc, seděli jsme zrovna v kině, když začalo neskutečně chcát. Odešla jsem z filmu, narozdíl od Markét, která si dokoukala film až do konce, čímž mne tedy neskutečně vytočila.. zatím co já jsem zachraňovali všechny věci ze stanu jako idiot.. včetně jejích samozřejmě. Stan nám jaksi promokal, ale díky tomu, že jsem měla většinu věcí v batohu, tak byli suché. Akorát spacáky byly oba mokré + karimatky, ty jsem ve stanu nechala.. Všechny věci jsem si schovala v úschovně. Když se vrátil z filmu Pepa, tak jsem si je nandala do jeho auta, kde jsme s Markétou musely přečkat i zbytek už tak dost hrozné noci. Uvažovala jsem, že bych zavolala tátovi, aby pro nás přijel. Ale zase mi bylo líto odjet z festivalu, tak brzy. Na středu měla stejně Markét zaplacený autobus, takže odjížděla tak i tak. Já jsem si domluvila ubytování u kamarádky Máji, která bydlí v takové prdelce kousek od Varů :D, nakonec jsem z toho udělala dvě noci. :) Byla bych u ní déle, ale bohužel do té vesnice nejsou nejlepší spoje :/.
Ve čtvrtek jsem tedy nechala stan ve městečku nehlídaný, na čež mi uletěl :D, to jeden fakt nezažije. Stan jsme s Pepou našli, karimatky taky akorát spacáky mi zřejmě někdo ukradl -_-. Po této zkušenosti, za rok budu spát ve škole pod střechou :D!

Z Varů jsem odjížděla Studentem přes Prahu v 17:00 v pátek (10.7.).
A teď už k fotodokumentaci.. :)

Markéty vyhrané botky vyrazily na červený koberec :D

Zpět

14. července 2015 v 18:36 Deníček a další...
Zdravím všechny!

Chvilku mi trvalo než jsem se opět doma zaklimatizovala :D. Vary bomba!! Podařilo se mi i neskutečné.. o tom přidám co nejdrříve článek.. a taky to bude chtít nové záhlaví :D

Z aktualit, včera jsem byla u nás v Humpolci na pracovním pohovoru do jedné firmy, co vyrábí součástky do aut. Ve čtvrtek jdu na lékařskou prohlídku a od příštího týdne bych měla nastoupit. Ráda nejsem, není to tam nejlepší, ale je to furt lepší než zametat trávu -_-..

Co vy a váš začátek prázdnin? :-)

Ordinace

11. července 2015 v 11:00 Natáčení
Poštěstilo se mi a dostala jsem se na natáčení Ordinace, již podruhé. A tentokrát jsem od návštěvníka baru povýšila! :D
Na posuďte sami ↓


Tři Mušketýři - 31.5.2015

10. července 2015 v 9:00 Muzikály, divadlo
31.5.2015 - divadlo Broadway
OBSAZENÍ:
Bohužel muzikál mne celkem zklamal :(. Nevybrala jsem si nejlepší den a to obsazení za nic nestálo. Mušketýři skvělí, Trapl, Bartošová taky. Minule jsem měla duo Suchoš&Genzer a můžu říct, že na ně teda nikdo nemá.
Přesto jsem navštívila o pauze zákulisí, líbí se mi ty krásné kostýmy..

Honzík Kopečný
Skvělý Tom Beroun
Traplík :D


Zázraky přírody II.

8. července 2015 v 21:30 Natáčení
23.3.2015
ČT - Kavčí Hory
Tento díl byl věnovaný Lize proti rakovině..
Moderátoři: Maroš Kramár a Vláďa Kořen

Aneb jak rozesmát Maroše.. pochválila jsem mu roli zloducha v pohádce "Princezna a písař" (kterou stvárnil na 1*!), do toho přidala, že ta princezna byla hloupá, být jí já, vezmu si ho hned... :D

Krásné věnování ♥
Vláďa

Hosti: zpěvák Doctor P.P., zpěvák Richard Tesařík, moderátor a herečka Sandra Pogodová

Sandra s Marošem

Richard z kapely Yo Yo Band :-)