-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Listopad 2015

SuperStar - 22.11.2015

29. listopadu 2015 v 19:29 Natáčení
Na SuperStar již roky nekoukám, skončila jsem asi u prvních dvou řad. Jednou se objevil inzerát na nabídku doplňujícího komparzu právě v Superstar. Nějak jsme si o tom s kamarádkou psaly a nakonec se na jeden termín zapsaly. Bála jsem se výkonů soutěžících.. znala jsem je akorát letmo z bulvárních titulků..
Porota je letos v dobrém složení - Palo Habera, Klára Vytisková, Marta Jandová, Ondřej Soukup.

Původně jsme měli sedět, ale nakonec jsme stáli.. protože lidí s lístkami bylo dost a většinou si sedli. My jsme se s Májou postavily dozadu, aby nás nebylo vidět. :D Byl to šílený večer, měla jsem příšerný kašel a bohužel mě ani na těch pár hodin nepřešel, takže jsem vlastně furt kašlala a pila vodu. Ale jinak jsem si celkem užila atmosféru.
Co se soutěžících týče, tak to nebyla zas až taková katastrofa jak jsem očekávala. Tento večer vypadla Sabina Slepčíková, dle mého se v soutěži udržela jen díky bratříčkovi, který je nejmladší ze všech a po kterým jede kde jaká náctiletá holčička... on je sice talentovaný, akorát se svým talentem, hlasem ještě neumí tak pracovat jako ti co už mají nějakou zkušenost.. nic méně fanynky po něm šílí a tak si myslím, že by se do finále dostat díky nim mohl. Ten večer zpíval Dalibor písničku od Gotta - 'Když jsem já byl tenkrát kluk', hodně špatná volba, když už chtěl zpívat mistra, tak si měl vybrat jiný hit a že jich je plno, tohle se mu nepovedlo.
Druhá vypadlá Veronika Danišová mne překvapila, zpívala krásně.
Postupující čtyřka. ↓

Vezmu to odprava, o Daliborovi řeč už byla, tak teď k Palovi. Mám velice ráda písničku It's my life od Bon Joviho a těšila jsem se jak ji Pavol zazpívá, trochu mne ale předvedený výkon zklamal.. pustila jsem si od něj však jiné písně v jeho podání a myslím, že je velice talentovaný a dobrý zpěvák a že to někam dotáhne!

Emma Drobná, mladá hezká talentovaná, její podání se mi líbilo. :) A její vizáž v téhle písni byla perfektní!

Avšak za celý večer mne nejvíce okouzlil hlas stále usměvavého Štěpána Urbana. Obě písničky se mu povedly, což zmínila i porota a že je dobrý dokazuje i navrácení Štěpána, když v předchozím kole vypadl. Shlédla jsem na youtube předchozí výkony v soutěži a nemám žádné výhrady. Takže za mě jasný favorit! A hned vedle něj Palo.
Po konci natáčení jsme si všichni počkali v šílené frontě na šatnu, organizaci nemají vůbec promyšlenou. Venku jsme zjistili, že je tam taková autogramiádka finalistů. Neměli jsme moc času, jela nám o půl 1 poslední tramvaj k Máje na byt..
Ale stihla jsem si počkat na Štěpána, protože se mi líbil hudebně ze všech nejvíc a taky je to fešák.. :D Akorát se tam tvářím jak idiot, to mi jde nejlépe :D
U Máji jednoznačně vyhrál Pavol, tak jsme si počkaly i na něj :))*.. Myslím, že tahle fotka se povedla:) A stejně jako Štěpán je Palo nejen dobrý pěvecky, ale i hezký kluk.. :)

Richard Clayderman - 20.10.2015

26. listopadu 2015 v 21:00 Koncerty, festivaly
20.10.2015 - Kongresové centrum (Praha)

Richard Clayderman (61 let)- francouzský pianista
-> Byl zkušený pianista už od svého dětství, protože jeho otec byl hudební učitel, vyučoval hru na klavír.
-> Doprovázel velmi známé francouzské popové zpěváky..
-> Nahrál více než 1200 melodií a vymyslel nový romantický styl hudby, který obsahuje jak jeho originální skladby tak i klasickou hudbu a prvky z popové hudby.
-> Trávil hodně svého času na koncertech, ve svém vrcholném období absolvoval 200 koncertů během 250 dní.
-> Prodalo se asi 90 milionů jeho skladeb, což bylo nejvíce v celé historii, obdržel 267 zlatých a 70 platinových desek.
-> Je velmi populární v Asii a je zapsán v Guinnessově knize světových rekordů jako "nejúspěšnější pianista" na světě.
-> Proslavil se po celém světě skladbou Ballade pour Adeline, kterou zkomponoval skladatel Paul de Senneville v roce 1976 pro svou novorozenou dceru Adeline. Nahrávek této skladby se v jeho podání prodalo několik miliónů kusů po celém světě.

Dle zkopírovaného životopisu z wikipedie a dle těch neskutečně obrovkých čísel bych Richarda nazvala klavírním géniem! A o tom, že génius opravdu je, jsem se přesvědčila na vlastní uši. :-)


Dlouho jsem přemýšlela jestli na koncert jet či ne. Nechtěly se mi utrácet peníze za vstupenku, nejsem na tom zrovna finančně nejlépe, naštěstí jsem ale na jednom obchodním portále narazila na hodně výhodnou cenu, a tak jsem si řekla, že se tedy koncertu zúčastním. A rozhodně jsem chybu neudělala. Ač nejsem aktivní posluchač vážné muziky, tak mi neuškodí ji občas slyšet. Vlastně jsem se i trochu bála, aby mě koncert bavil, ale klavírní hudba se mi líbí a přidaní muzikanti ji krásně dolaďují a jméno Richarda Claydermana znám již řadu let a jeho "Balladu" miluji. Navíc mi přijde jako velice sympatický člověk, po celou dobu měl úsměv na tváři. :)

Jen co Richard usedl za piáno rozlila se po celém sále úžasná atmosféra. Ještě teď mě mrazí, když si na to vzpomenu. Byl to krásný zážitek a určitě bych si ho velice ráda zopakovala, a tak tu snad za rok nebo za dva Richard bude zas.


Na začátek nejznámější skladba - "Ballade Pour Adeline". Jedním slovem dokonalost!

Seděla jsem v předposlední řadě v sále, moc jsem toho neviděla, naštěstí promítali bližší záběr na velkém plátně.


Centrem se nesly tóny jak v rychlém rytmu, tak i v pomalém, některé pro mě neznámé, jiné jsem už slyšela a některé světově proslavené jako hudba z filmu "Titanic" doplněná filmovými obrázky :)

31.10. - Halloween

25. listopadu 2015 v 23:59 Zbytek
31.10.2015 v brzkých hodinách :D, ještě ten den jsem jela ráno na muzikál, myslela jsem, že nevstanu :D
Soukromá oslava u Markét u ní v Třebíči.

Začnu tou hezkou na začátek :D. Raven.

Hodně povedené selfií :D :D :D

Markét :D

A jooo, baví mě se zmalovat a pak se nikomu nelíbit :D

Rychlý souhrn..

25. listopadu 2015 v 18:01 Deníček a další...
Zdravím všechny stálé návštěvníky :). Takový rychlý souhrn událostí minulých a následujících.. V neděli jsem jela do Prahy na SuperStar, přespávala jsem u Markéty a v pondělí točila Ordinaci (už zase :D). Zítra opět směr Praha, na koncert do Lucerny, Marušky. To už bude asi potřetí nebo počtvrté vánoční Lucerna, takže už skoro tradice se účastnit. :) Naskytla se mi příležitost si ještě dopoledne zatočit.. experiment do Zázraků přírody, naprosto netuším co mě čeká, takže se toho celkem bojím, ale snad to dopadne dobře :D. Domu se vracím až v pátek, spím zas u Markéty, která se mnou jde i na Maruš. V pátek musím za dědou, dělá kapra, tak se těším :D, v sobotu má moje bývalá základka Den otevřených dveří, tak bych se ráda zúčastnila (už to říkám asi 4 roky a nikdy mi to nevyšlo :/)... Hodím jsem pár předepsaných článků a v pátek se u vás opět objevím. :) Užijte si zbytek týdne! ;)

A Skořápky ořechů z minulé Lucerny :) ↓

Sebastian - Toulavá

24. listopadu 2015 v 15:02 Videoklipy
V neděli jsem se účastnila natáčení SuperStar, kde byl hostem právě Sebastian.. písničku znám z rádií, ale teď konečně vím od koho. Pro mě skvělý zpěvák a písnička pecka!


'Videostop' I.

21. listopadu 2015 v 22:44 Natáčení
20.11.2015
Praha - studio Barrandov
Je to asi už podruhé obnovená verze tohoto pořadu. Dříve jí uváděl Rosák. Teď jsou v každém díle 3 VIP osobnosti a 3 soutěžící, kteří hádají různé otázky týkající se většinou filmů a osobnosti jim různě napovídají...

Moderátorka: Halina Pawlowská
Haliny jsem se bála, ale překvapila mě svým humor a historkami!

Natáčely se 2 díly.
První díl se povedl! Mezi hosty usedli - herečka Naďa Konvalinková, Jana Krausová a zpěvák Richard Tesařík (frontmen YoYo Bandu). Všechny 3 osobnosti mám velice ráda, takže jsem si moc užila.

Janičku jsem si navíc dlouhooo přála potkat, již léta patří k mým oblíbeným. Snad se mi v novém roce podaří zajít do nějakého divadla na ni. :)
Po natáčení jsem si chtěla vzít podpis.. nevzala jsem si ani památníček, protože jsem netušila, že v tom nějací vip hosté jsou :D, naštěstí jsem měla diář.

Trochu jsem se jí bála oslovit, ale zbytečná obava, byla hrozně milá a příjemná!! Za tuhle fotku jsem moc ráda, její upřímný úsměv :3!
V druhém díle byli - zpěvák Ondřej Hejma (kapela Žlutý pes), herec Vašek Šanda, herečka a moderátorka Jitka Asterová

S Jitkou jsme prohodily ještě společně s Niky pár vět o muzikálu Mamma Mia, kam chceme obě zajít ještě letos. Taky milá ženská.

Šaty 11 - Liza Minnelli - 'Cabaret'

21. listopadu 2015 v 22:39 Šaty
'Cabaret' (='Pandora and the Flying Dutchman') -> americké hudební drama z roku 1972
Liza Minnelli (69) - americká zpěvačka a herečka, držitelka Oscara za nejlepší ženský herecký výkon. Je dcerou slavné hollywoodské herečky Judy Garland.
Stránky z katalogu španělská kolekce Vestidos Inolvidables..
Model se mi líbí, na karneval bych si ho vzala hned! :D

DOD ČT - Autogramiáda III.

21. listopadu 2015 v 0:37 Česká televize
Den otevřených dveří České televize
1.5.2015 - Praha

Musím říct, že všichni moderátoři byli velice milí, příjemní a ochotní! Jsem ráda za setkání s těmi, které jsem tu potkala již před 2 lety, tak i s těmi, které jsem viděla tentokrát poprvé. :)
Žaneta Peřinová - ČT sport

Tomáš Budka - ČT sport

Tajemství - 31.10.2015

19. listopadu 2015 v 22:49 Muzikály, divadlo
31.10.2015
Praha - Divadlo Kalich
OBSAZENÍ:
Muzikál má zajímavý a originální příběh s nečekaným koncem.. Písničky a hudba se mi moc líbily.
Co se týče obsazení bylo skvělé. Jsem ráda, že jsem konečně viděla Tesaříka tančit :D. Rous se mi také líbil. Markét Procházková opět skvělá a dokonalý Zbyněk Fric!
Zbyňďa :3
Markét Procházková

Šaty 5 - Audrey Hepburn - 'Snídaně u Tiffanyho'

19. listopadu 2015 v 22:48 Šaty
'Desayuno con diamantes' (='Snídaně u Tiffanyho') -> americký psychologicko-romantický komediální film z roku 1961
Audrey Hepburn = britská herečka a velvyslankyně UNICEF, jedna z nejznámějších tváří filmového plátna druhé poloviny 20. století, nositelka cen Oscar, Tony, Emmy i Grammy
Konečně nějaký černý model.

Neděle v Praze

17. listopadu 2015 v 22:48 Natáčení
Brzy ráno jsem v neděli vyrazila do Prahy na natáčení.. a opět jako komparz v obleku sestřičky.. bylo to fajn, konečně jsem viděla na živo mého oblíbeného Radima Fialu.. a další :))


Setkala jsem se i s hercem Pavlem Nečasem. Působil dost vražedně, ale první dojem byl chybný, je to naprosto pohodový chlápek a musím říct, že mě dokázal dobře rozesmát :D.. Musela jsem si pak vzít podpis originálně do diáře :-D

Já a Kristýna Janáčková

17. listopadu 2015 v 18:40 Já a hvězdy
Kristýna Janáčková - herečka
Vyfoceno dne: 3.11.2015
Místo: Praha - Divadlo Bez Zábradlí
Pozn: Vernisáž nového kalendáře..
Kristýnu si pamatuji jako sestřičku z Ordinace.. a pak jsem ji měla ráda v sitcomu Helena :)
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Já a Alexander Hemala

17. listopadu 2015 v 18:30 Já a hvězdy
Alexander Hemala - český televizní moderátor a hlasatel
Vyfoceno dne: 3.11.2015
Místo: Praha - Divadlo Bez Zábradlí
Pozn: Vernisáž nového kalendáře..
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

DOD ČT - Autogramiáda II.

16. listopadu 2015 v 0:04 Česká televize
Den otevřených dveří České televize
1.5.2015 - Praha

Musím říct, že všichni moderátoři byli velice milí, příjemní a ochotní! Jsem ráda za setkání s těmi, které jsem tu potkala již před 2 lety, tak i s těmi, které jsem viděla tentokrát poprvé. :)
Honzík Smetana - ČT sport, Míň je víc
Točila jsem několikrát 'Míň je víc' a Honza působí sympaticky a přátelsky :)

Ty podpiskarty jsou příšerně nafocené.. nechápu proč tam Honza nemá celou hlavu.. a není to jen u této.. by mě zajímalo kdo to dělal a proč tak..
Ondřej Slanina - pořad 'Kluci v akci'

Daniel Brühl

15. listopadu 2015 v 8:00 Autogramy - zahraničí
Daniel César Martín Brühl González Domingo (* 16.6.1978) známý jako Daniel Brühl - německý a španělský herec
-> Svou uměleckou dráhu začal již v mladém věku, když se v roce 1995 začal objevovat v německém seriálu Verbotene Liebe
-> V roce 2003 si zahrál hlavní roli v tragikomedii Good Bye, Lenin!, která ho proslavila. Pracoval na evropských i amerických filmech v několika odlišných jazycích, mezi jeho nejznámější patří například Občanská výchova, Dámy v letech, Šťastné a veselé a Salvador (Puig Antich)
-> V listopadu 2014 byl obsazen jako hlavní záporná postava v připravovaném snímku Captain America: Civil War, který bude mít premiéru v roce 2016 -> už aby to tu bylo! :D
Celou filmografii naleznete ->zde

Odesláno: 2.11.2015, 3 fotky
Přijato: 13.11.2015, všechny fotky podepsané

Adresa: na natáčení "The Zookeeper's Wife" v Česku..


Šaty 12 - Ava Gardner - 'Pandora and the Flying Dutchman'

14. listopadu 2015 v 23:45 Šaty
'Pandora y el holandes errante' (='Pandora and the Flying Dutchman') -> Drama/Fantasy/Mysteriózní/Romantický z roku 1951
Ava Lavinia Gardner - byla americká herečka
Stránky z katalogu španělská kolekce Vestidos Inolvidables..
Celkem se mi model líbí, i když bych udělala menší úpravy vrchní části.. tak bych si je s chutí oblékla :)

Micina II.

14. listopadu 2015 v 20:06 Zvířátka
30.6. - u babičky na Moravě

Tak ještě pár letních fotek modelky :D

Eva Pilarová

13. listopadu 2015 v 13:06 Autogramy
Eva Pilarová (* 9.8.1939) - česká zpěvačka a herečka
-> začínala v divadle Semafor, kde vystupovala mimo jiné též s legendární dvojicí Jiří Suchý a Jiří Šlitr
-> působila i v divadle Rokoko spolu s Waldemarem Matuškou a Karlem Štědrým
-> Trojnásobná vítězka čtenářské ankety Zlatý slavík v kategorii zpěvaček.
-> Dne 28. října 2009 byla Evě Pilarové udělena Medaile Za zásluhy.

Odesláno: 2.11.2015
Přijato: 5.11.2015

Jedna z legend české hudební scény. Další člověk, s kterým jsem se toužila setkat, vyšlo mi to až letos v létě na dvou natáčení a jsem ráda.


DOD ČT - Autogramiáda I.

12. listopadu 2015 v 13:03 Česká televize
Den otevřených dveří České televize
1.5.2015 - Praha

Na Den otevřených dveří jsem se velice těšila. Počasí naštěstí vyšlo a bylo hezky, foukalo, ale nepršelo :D. Dnu jsem se zúčastnila s kamarádkou Jíťou, kterou jsem zneužila jako fotografku, a tak je autorem většiny fotek :D. Stihly jsme 2 prohlídkové trasy a samozřejmě pár autogramiád. Já jsem tam zůstala skoro až dokonce. Jíťa odcházela dříve..

Musím říct, že všichni moderátoři byli velice milí, příjemní a ochotní! Jsem ráda za setkání s těmi, které jsem tu potkala již před 2 lety, tak i s těmi, které jsem viděla tentokrát poprvé. :)
Ivet Fialová - pořad Černé ovce
Velice milá a sympatická dáma :)


Fotka z roku 2013..
Jiří Rejman - ČT sport, pořad Gejzír
Velký sympaťák :))

Vlado Štancel - pořad Černé ovce

Fotka z roku 2013..
Michal Žák - Počasí

Jeroen Krabbé

10. listopadu 2015 v 22:12 Autogramy - zahraničí
Jeroen Krabbé (5.12.1944 (70 let)) - nizozemský herec a režisér
-> na Febiofestu (březen 2015) v Praze převzal cenu Kristiána za přínos světové kinematografie
-> známý například jako padouch z bondovky Dech života; Dannyho parťáci 2; nebo Kurýr 3
Filmografii naleznete ->zde
Odesláno: 27.10.2015, 3 fotky
Přijato: 9.11.2015, všechny fotky podepsané

Adresa: Jeroen Krabbé, Wildzang B.V., Van Eeghenstraat 107-HS, 1071 EZ Amsterdam, The Netherlands

Když jsem ve schránce našla obálka z Nizozemska, tak jsem se hned zaradovala :)) Ač mám jeden podpis z osobního setkání právě z Febiofestu, tak jsem se přesto rozhodla napsat mu dopis a nechat si podepsat vzácnou společnou fotku :)