-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

AC/DC - Praha 2016

7. července 2016 v 19:23 |  Koncerty - zahraniční
Tato akce se stala jednou z nešílenějších, kterou jsem kdy absolvovala. Ještě týden před, jsem byla rozhodnutá, že na AC/DC nepojedu, v březnu jsem i tvrdila, že jdou naštěstí mimo mě. Nikdy neříkat nikdy! Celý týden do mě hustila Lucka, abych jela taky. Nakonec jsem se nechala ukecat na jedno odpoledne. Z jednoho odpoledne se staly 3 dny :D. Lucka jela už o den dříve než já, vše mi poctivě hlásila a já litovala, že jsem se toho nezúčastnila i ten den.
Do Prahy jsem vyrazila s rozhodnutím, že chci fotku s baskytaristou Cliffem! Proč? Je celkem jednoduché - kytara + dlouhý vlasy :-D.

V neděli (22.5.) v 6:30 jsem nasedla na bus směr Praha. Kolem 10.hod. jsem se sešla s Luckou v Palladiu a vyrazily jsme na místo X.. Kde na nás čekali nebo se později připojili i existence "přátel", s kterými se znám a nebo jsem se právě poznala..
Až kolem druhé hodiny se něco začalo dít, šel totiž bubeník Chris Slade. Byl ochotný.


Poté nám přálo štěstí a vrchní kytarista Angus Young se přišel taktéž podepsat. Zrovna ve chvíli, kdy mi podepisoval fotku, jelo našim směrem auto, to neni poprvé, co mě málem při podepisování přejelo auto :D. Uhnuli jsme všichni stranou, pak se ke mě Angus ještě vrátil a podepsal mi i jejich spol. fotku a pak se vyfotil :).


Je až neuvěřitelné co tenhle chlapík dokáže předvést na podiu..

Během odpoledne jsem viděla ještě Cliffa, který šel na procházku, akorát vylezl jinudy, což jsme nepředpokládali a když se vracel, tak se nepodepsal. :( Ale naděje neumírala! :D

Když chlapci odjeli na koncert, tak i my s Danem jsme se přesunuli do Letňan, lístky jsme sice neměli, ale koncert se konal v otevřeném prostoru a tak bylo slyšet i vidět. Akorát to pole, kde stáli další stovky lidí, nedopadlo moc dobře.

Asi půl hodiny před koncem jsme se sebrali na metro, mrzí mě, že jsem si tak nemohla vychutnat největší pecku "Highway to Hell", ale chtěli jsme stihnout návrat kapely. Čekali jsme na ně celkem dlouhou dobu než přišel manažer a povídal nám ať se seřadíme do řady a chováme se slušně, že někdo přijde do 15 minut. A opravdu, přišel kytarista Stevie Young, byl velice milý a ochotný.

Potom opět přišel manažer, že někdo další zas přijde. V té chvíli mi ujel poslední vlak do Kolína, ale bohužel se nedalo odejít :D. Z poza rohu se najednou vynořil Axl Rose :O, vypadalo, že nám jen z druhé strany zamává, zamával, ale přešel k nám, vypadal dost naštvaně, nadával na řidičku, začal frontu z naší strany, takže jsme byli nějací 6tí na řadě, to se s námi i vyfotil. Ač na fotce nevypadá moc nadšeně, nevypadal snad u nikoho a někde dokonce i hůř, takže já jsem za tohle spokojená!!

Do podepisování se přidali i lidi, co šli prostě okolo nebo čekali někde jinde, samozřejmě žádná řada se nedodržela, kolem Axla byl shluk lidí.. To naštvalo manažera, takže nám pak přišel říci, že za to chování už nikdo nepřijde. Ale Axl přesto dojel celou "řadu", i když spousta lidí už se na společ. fotku nedostala. Divila jsem se, že vůbec přišel.

Po slovech manažera jsme se s Danem rozhodli, že pojedeme k němu na kolej, tam jsem si dala celou dobrou hodinku spánku a jela na hlavák a chvilku po 4. ranní domu, musela jsem ráno bohužel k doktorce. Bylo hezké sledovat, ten velký dav fandů v tričkách AC/DC válející se po hlaváku naprosto všude.
Po doktorce jsem jela hned zpátky do Prahy, autobus byl narvaný k prasknutí, seděla jsem schoulená v uličce, opřená o děsivou hranu a v té příšerné poloze jsem i usnula :D.
Ten den jsme měli opět štěstí na Chrise. ↓

Seznámili jsme se s lidmi z fanklubu, s jakousi vedoucí. Vyměnili jsme si čísla, kdyby náhodou Cliff šel, aby mi dali vědět, případně já jim. Hlídala jsem si totiž i tu jinou stranu, kterou šel Cliff předtím. V momentě kdy já stála chvilku jinde, šel Cliff samozřejmě opačnou stranou. A tady se uplatnilo pravidlo na nikoho se nespoléhat. Když jsem přišla na místo činu, už jsem akorát viděla, jak se skupinka fanklubu sebrala a odcházela.. Byla jsem neskutečně naštvaná. Do toho začalo pršet, nějaký němec, co tam byl s autem, které si nechal podepsat ↓, mi zapůjčil, vlastně daroval deštník, což bylo od něj hezké gesto a doteď si toho považuji a deštník opatruji. Celá promočená jsem jela domu.
Další den, čili už třetí, jsem si už opravdu přišla jako šílenec, ale do té Prahy jsem musela vyrazit znova! Nedalo mi to! Na místě X jsem byla chvilku po 10. hodině, stál tam jen jeden fanoušek, s kterým jsem se tam seznámila a pokecala. Hned po mém příchodu za mnou přišel manažer, že máme stát jen na tom chodníku a chovat se slušně atd... Během 10ti minut mi Honza najednou povídá "támhle je Cliff". Rychle jsem začala hrabat v batohu, desky, fotky, nic jsem neměla připraveného :D. Ani jsem nestihla shodit mikinu a nějak se lépe upravit :D. Viděla jsem to zezačátku černě, Cliff vypadal jakoby šel do auta a frnkl mi před nosem, nakonec nešel, šel doprovodit manželku doprostřed silnice do auta, ukázal na mě, abych počkala. Pak přišel ke mě, podepsal mi fotku, Honzovi podepsal knížku, pak jsem mu řekla o focení, rychle jsem si stahovala alespoň gumičku z vlasů, která se mi zasekla, Cliff to viděl a pronesl nějakou poznámku s úsměvem a ukázal si na svoje vlasy. Takové normální setkání. :D
Fotka je samozřejmě strašná, ale je! ♥


Dokonce se mě i sám ptal, jestli jsem s "c" nebo "k", řekla jsem s "c", vypadá to lépe :D.

Přišel se podepsat ještě Stevie, přišel dokonce 2x, protože potom dorazili ještě další fandové, co na něj volali..


A musela jsem dát i druhou verzi s palcem!

Pak začali nasedat do aut, Chris nepřišel, Cliff přišel ještě jednou, ale pospíchal, takže super, že jsem ho stihla před tím. Axl nám mával z auta a já na něj ukázala mé oblíbené "véčko", které opětoval, takže super! :D
Asi kolem druhé jsem spokojeně odjížděla domu s tímhle v deskách ↓
Ještě bych ráda k fotce zmínila Axla, ukazovala jsem mu, že chci podpis do volného bílého rámečku, on ho dal ale do černé plochy a hned potom i tam kam jsem ukazovala já, pak se na to chvilku díval a povídá "special". :D

Mám z nich velkou radost! I když jsem je do koncertu neposlouchala aktivně a vlastně znala jen jménem kapely a jen jejich největší pecky, tak jsem po koncertě začala a vlastně tu od té chvíle jedou denně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tina tina | Web | 9. července 2016 v 12:25 | Reagovat

Ty si bola na AC/DC?  Vôbec som netušila, že boli v Prahe, to je veľká škoda, lebo AC/DC je super. Gratulujem ti k toľkým fotografiám a podpisom, je vidieť, že vytrvalá a trpezlivá teda naozaj si :)

2 Sabča Sabča | Web | 9. července 2016 v 14:50 | Reagovat

ty blááááho, tomu říkám úlovek ;-)

3 pythonissa3 pythonissa3 | Web | 10. července 2016 v 4:41 | Reagovat

💛💙

4 Lucka Lucka | Web | 11. července 2016 v 21:27 | Reagovat

Tyhle fotky už jsem s úžasem obdivovala na fb, je to neuvěřitelný.Moc ti gratuluju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama