-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

The Dead Daisies - Praha

6. září 2016 v 13:07 |  Koncerty - zahraniční
17.července 2016 - Hard Rock Cafe Praha

The Dead Daisies - australsko-americká rocková kapela
- Jon Stevens a David Lowy založili kapelu v roce 2012

Na tenhle koncert jsem neplánovala jít, i když mě lákalo, že je to jeden z mála jejich akustických koncertů, ještě k tomu zadarmo a zakočený autogramiádou. Moje rozhodnutí se obrátilo až v den konání, kdy mě nakonec kamarádka po telefonu ukecala. Tak jsem na poslední chvíli vyrazila do Prahy..

Ještě před koncertem pro mě kamarádka získala podpis od kytaristy Douga.
V Hard Rock Cafe jsem byla poprvé. Musím se tam někdy vrátit a prohlídnout si vystavené relikvie, které tam mají, teď jsem na to neměla moc času, ale vypadá to tam velice hezky. Jediné, co se mi nelíbí je řešení baru, který je přilepený hned na podium..
Stáli jsme v prvním patře nad muzikanty. Dokonale jsme si prohlídli jejich vlasy. :-D Koncert se mi líbil, velice jsem si ho užila.

Foto kamarád Lars ↓, vlevo - Doug, John, Marco a David
Po koncertě následovalo meet & greet s celou kapelou a autogramiádou.
Byli jsme hned na začátku řady, chtěla jsem být mezi prvními, protože jsem spěchala na bus. Z kraje seděl kytarista Doug Aldrich, podepsal mi fotku, dokonce sám od sebe napsal "Monika" s "k", ještě mi přidal trsátko, oslovila jsem ho na společnou fotku a on hned vstal a chtěl jít ke mě, v ten moment ho zarazila ochranka, že se fotit nebude, aby se to nezdržovalo. Paráda! Takže autobus domu zabitý. Doug mi ještě řekl, že se se mnou vyfotí po. Přitom po nás během autogramiády se kluci fotili.
Při tomto prvním kole jsem si tedy od všech vzala jen podpisy na fotky..

Po určité době jsem se vrhla do druhého kola. Doug zrovna stál a ochotně se fotil. Vznikla z toho napřed obyčejná hezká fotka a na druhý snímek mě Doug "obejmul", zrovna jsem v ten moment měla jednu ruku plnou, tak jsem to velice rychle odhodila na stůl před námi :-D.. a je z toho krásný snímek ♥!
Vedla Douga seděl basák Marco Mendoza, podepsal mi fotku a poprosila jsem ho i o trsátko.
Vedle Marca seděl kytarista a zároveň zakladatel kapely David Lowy. Byl velice milý, ptal se i jak se mám..

Pobavila ho moje vytištěná fotka, chvilku mu trvalo než vymyslel, co mi tam napíše.. nakonec to vede v originalitě!
Předposlední byl bubeník Brian Tichy.

Na konci stolu seděl zpěvák John Corabi.

Při druhém kole jsem si nechala podepsat i tuto fotku, kde jsou všichni..
Už mi chyběla jen společná fotka s Marcem. Když jsem šla druhé kolo, tak mě za ním securiťák nechtěl pustit a on se pak podepisoval někomu jinému už, tak jsem šla potřetí do fronty. Těsně přede mnou autogramiádu skončili. :-D Ale kluci tam přesto stáli a ještě se tam vybavovali. Šla jsem k Marcovi a poprosila ho znovu o fotku, on souhlasil a naznačil ať obejdu stůl a jdu k němu, to jsem chtěla, ale tatáž ochranka začala mít nějaké kecy, už potřetí mi to zkazil. Přitom jiní fanoušci za Marcem normálně mohli a i teď při dohadě se mnou, tam za ním vlezly nějaké holky, tak jsem ho upozornila, zrovna byli připravení na fotku a on jim tam vlezl a chtěl je fakt vyhodit. Chvilku jsem koukala na Marca a on sám od sebe řekl securiťákovi 3x!, aby mě za ním pustil, nakonec až padlo "please", tak uhnul. Ještě, že je Marco natolik ochotný! Aby umělec prosil ochranku, aby se mohl vyfotit s fanouškem jsem ještě neviděla.. a že jsem toho z ochrankou zažila již dost.
Marco mě vtlačil doprostřed, protože přibral na fotku i vedle stojícího Davida a nakonec i Douga. Takže nejlepší společná fotka s třemi nejhezčími!! :3 ♥

Ještě jsem si tam vzala 2 samolepky a trsátka..
Pro představu přikládám i jednu skladbu, která mi tu frčí skoro denně. Dalo by se říci, že jsem se do nich naprosto a totálně zamilovala! Taky proto zdobí záhlaví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 6. září 2016 v 20:12 | Reagovat

Nakoniec si určite veľmi rada, že ťa tvoja kamarátka ukecala, aby ste išli spolu na tento koncert. Na fotkách ti to pristane a muzikantom samozrejme tiež :)

2 Josef Josef | Web | 7. září 2016 v 18:00 | Reagovat

Skvělej hard rock, taky jsou to hodně známá jména - Aldrich, Mendoza...no, to prostě je úlovek jako hrom!

3 Lucka Lucka | Web | 12. září 2016 v 22:09 | Reagovat

neuvěřitelný, skvělý a úžasný! Moc gratuluju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama