-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Bryan Adams - Praha - 5.10.2016

24. prosince 2016 v 15:00 |  Koncerty - zahraniční
Celá naše čekací akce vypukla kolem 11 hodiny. Ráno jsem si hodila věci k Danielovi, u kterého jsem přespávala, pak jsme se potkali s Luckou, Míšou, Zdeňkem a Pepou.

Skoro po pěti hodinách čekání jsme jako prvního potkali klávesáka - Gary Breit. Šel si zaběhat a byl tak rychlý, že jsem ho ani nepostřehla běžet :-D. Každopádně z něj šla ještě větší zima, když my tam stáli v kulíšku a šále a on v šortkách a tričku :D. Taky komentoval, že je zima, chudák, asi nepočítal, že ho někdo bude otravovat :D. Ale byl milý :)

Okej, nevim, co jsme dělali :D :D :D

Přibližně hoďku po něm šel kytarista Keith Scott, kterého jsem chtěla nejvíc (po BA :D), taky jsem dopředu prohlásila, že jeho jediného s BA poznám a taky jsem ho uviděla jako prvního :-D. Byl milý, nejspíš pospíchal, ale i tak se nám podepsal a vyfotil.

Sám se i ptal, jestli s c nebo k..

Druhou fotku mi nechala podepsat kamarádka Míša..

Trošku se mázla :(
Potom šel bubeník - Mickey Curry.

Mistr Adams odjel na koncert až kolem 18.hodiny. Už to vypadalo, že se nám ani nepodepíše, jelikož mu do tváře strkali novináři z bulváru kameru -_-. Nakonec se nám ale podepsal i s věnováním, na které se hned ptal, ale focení odmítl, že spěchá. Což já taky, O2 arénu otevírali v 18:30 a já měla lístek k podiu, takže jsem chtěla být vepředu. Zkomplikoval to celé :-D
Samozřejmě za podpis jsem byla ráda, vybrala jsem krásnou fotku s jeho mezírkou mezi zuby :D!

Nakonec jsem přiběhla k O2 aréně zrovna, když ji otevírali, dostala jsem se do druhé řady. :)
Koncert byl luxusní, Bryan geniální! Ten jeho hlas lepší než za mlada!


Moje nejoblíbenější "Summer of 69" přišla v polovině koncertu.
Nejlepší a nejkvalitnější fotka z mého focení koncertu :-D ↓↓↓Poslední písnička, má oblíbená "All For Love"
Po koncertě jsme se opět sešli, já, Daniel, Pepa a Míša.

Basák Richard Jones. Hrál s nimi jiný, takže jsme ho odpoledne nikdo nepoznal :D

Na lístku je i klávesák Gary.
Bryan se vrátil kolem půlnoci. Když mi podepisoval vstupenku, tak říkal něco, že si mě pamatuje a chtěl mi čmárnout fixou na nos, ale já takticky popošla dozadu :D.

Vyfotil se s Pepou a pak se vítal s nějakým svým známým a už už odcházel, ale Daniel ho chytl dřív než já a požádal o fotku a Bryan nás chytl oba.
Fotka samozřejmě hrozná :D, barvy zlé, daleko :D, já to tam kazím na plné čáře :D, Bryan taky :D.. prostě jako vždy to nebylo podle mě :D.
Chvilku po focení jsme si ještě povídali, nakonec Míša jela domu, Pepa taky, Daniel chtěl taky, ale já byla rozhodnuta ještě chvilku počkat, protože stále nedorazil kytarista Keith, kterého už jsem sice měla z odpoledne, ale stále mi chyběl podpis na jejich společné fotce. Navíc už jsem byla tak promrzlá, že půl hodinka do další tramvaje by mě už nezabila :D. a skutečně asi do 20ti minut, chvilku po jedné ranní přijel. Jen co vylezl, tak jsem ho poprosila o podpis a řikla mu: ,,You are great." On se na mě hned podíval a odpověděl: ,,No, you are great." Byl velice milý :)).. Pak se podepsal i Danielovi. Já jsem držela v levé ruce desky s fotkou, která zasychala a v pravé foťák a tu pravou ruku jsem měla tak u břicha, nevím proč :D. Keith mi na tu ruku s foťákem položil svůj mobil s hranatou flaštičkou vodky, modlila jsem se, aby to nespadlo :D. Začal se hrabat v batohu a vyndal trsátka, "special for you".. a trsátko mi vložil pod palec, který držel foťák :D. Vypadalo to jistě komicky :D. Pak si všiml, že Daniel vytáhl foťák, tak se ptal jestli "picture" a my, že yes. Po chvilce mu došlo, že by si mohl vzít ty věci, co na mě položil :D. Je z toho naprosto úžasná fotka, úžasný zážitek ze setkání, úžasný trsátko! :D

Zleva- Keith (i když je na fotce úplně vpravo :D), bubeník Mickey, klávesák Gary
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 I am Jane I am Jane | Web | 24. prosince 2016 v 21:47 | Reagovat

Brian Adams je obrovská hudební legenda :-P .

2 Sabča Sabča | Web | 28. prosince 2016 v 10:08 | Reagovat

to se jen tak někomu nepoštěstí :D

3 newkax newkax | Web | 28. prosince 2016 v 18:33 | Reagovat

Tak to je něco. Gratuluju k úžasnémuu zážitku a úspěchům

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama