-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

BONNIE TYLER - Linz

30. dubna 2017 v 13:25 |  Koncerty - zahraniční
10.4.2017 - Linz (Brucknerhaus)

Na nádraží ve Vídni jsem si zvládla zakoupit lístek na vlak do Linze, když jsem odcházela od přepážkky, tak mi jel přesně za dvě minuty, trošku spěch, ale stihla jsem ho a našla. Cesta byla pohodová, trvala asi hodinku a 20 minut. Hala v Linzi byla blíže než ve Vídni, tak 30 minut chůze. Došla jsem k hale velmi brzy, tak jsem si zašla ještě do McDonaldu nedaleko, kde jsem si sedla, trochu se upravila a načerpávala síly. :-D Ještě jsem šla koupit květinu..


Chvilku před 19.hodinou jsem se vrátila do haly, která už byla otevřená, ještě jsem si jí obešla, abych zjistila případné východy a zrovna jsem potkala technika z ranního výtahu, tak jsme se pozdravili.. :D Vyzvedla jsem si na pokladně lístek a pokračovala k šatně, kam jsem si dala kabát a tašku s deskami a pani na mě ještě volala, že je batoh problém.. to jsem měla teda radost. Dala mi malý igelitový sáček, abych si vše potřebné dala do něj.. sáček málem prasknul :D.

Lístek jsem měla do 18.řady, vidět bylo docela hezky..
Předkapala začala hrát přesně ve 20:00, byla to německá zpěvačka Van der Forst a doprovod Juergen Scholz.. po jejich 40 minutovém vystoupení se ochotně podepisovali a fotili u podia už i ve Vídni.. já jsem si během pauzičky skočila sníst propašovaný banán :-D a nakonec jsem se zařadila do fronty a cvakla jsem se taky, když už jsem tam byla :-D. Chtěla jsem fotku jen s kytaristou, ale bylo mi to blbý, když byli vedle sebe oba :-D.

Bonnie začala přesně ve 21:00. Musela jsem si nahrát úvodní písničku, ve Vídni se mi hrozně líbilo to hřmění.. 'Have You Ever Seen the Rain?'Další song, který v Praze nezazněl.. 'Need Your Love So Bad'
S vlajkou Walesu, odkud Bonnie pochází..

Po této písničce 'Faster Than the Speed of Night' si začalo pár lidí stoupat k podiu, bylo jich tam asi 6, velmi málo, lidi se moc nechytali.. ale když si stoupl další člověk, tak jsem se z té 18. taky vyřítila :-D. Tentokrát jsem byla skoro uprostřed, měla jsem nádherný výhled a Bonnie byla kousek! Ani jsem nechtěla natáčet, přišlo mi, že se tam zvuk zvláštně odráží nad repráky a nebylo by tomu na videu rozumět, však jsem neodolala a aspoň na chvilku zapnula mobil, kde je teda zvuk příšerný, ale obraz docela dobrý, odkaz ->zde. Začala jsem to natáčet zrovna, když z podia projížděla ruce, natáhla jsem svou levou a ten dotek taky dostala! :-D

Po závěrešném Hero jsem na Bonnie mávala s kytkou, napřed mě neviděla, pak si všimla a šla si pro ni a děkovala mi. Nějaká baba za mnou ji prosila o podpis, ale Bonnie ji odmítla nakonec si ale od ní fotky vzala.. pak je poslala po manažerovi.
Po koncertě jsem si řekla technikovi o setlist, bez problému mi ho strhnul ze země.. Čekalo nás tam u kraje pódia asi 20, někteří byli VIP, tak ti šli později dovnitř.. Zrovna se se mnou dala do řeči jedna německá fanynka, kterou znám z brněnského koncertu.. když v tom jsem na pódiu uviděla Johna, takže jsem se rychle přemístila.
Zavolala jsem na něj: "John", musel mít radost, že mě opět vidí, naposled jsme se viděli ráno :-D Poprosila jsem o podpis na setlist a ještě o novou společnou fotku, protože jsem nutně potřebovala snímek, kde má rozpuštěné vlasy :-D.. chvilku přemýšlel jak to udělá, nakonec si sedl na kraj pódia.. a je z toho the best photo ♥!

Čekali jsme tam asi půl hodinky, pán z ochranky byl velmi ochotný a chodil se i ptát, jestli se nepřijde podepsat.. Opravdu přišla. Začala se z pódia podepisovat, když došla ke mě, tak se usmála a řekla mi "hello", tuším, že jsem odvětila stejným pozdravem a úsměvem :-D. Nechala jsem si podepsat stylově lístek z Vídně :-D a CD pro kamarádku.

Po podepisování se ještě rychle fotila, tak jsem vylezla schody na podium a čekala za pár lidmi.. Bonnie řikala, že už končí a spěchá.. Stejně jsem se k ní nějakým zázrakem procpala a poprosila ji o fotku, řikala mi něco o včerejšku, ale já tomu nevěnovala pozornost, byla jsem mimo :-D.
Z Linze jsem jela druhý den v poledne vlakem do Prahy, cesta trvala 4 hodiny :-O..
Byl to ale úžasný dvojvýlet! A jsem nesmírně šťastná za všechny zážitky, za ní, za kapelu! Doteď jsem plná pozitivní energie (a tu jsem přesně potřebovala..) ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký hit se Vám od Bonn nejvíce líbí?

Total Eclipse of the Heart 62.7% (32)
Lost in France 3.9% (2)
It's a Heartache 9.8% (5)
I Need a Hero 23.5% (12)

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 1. května 2017 v 8:57 | Reagovat

Krásné fotky :-)

2 Nikola Nikola | Web | 1. května 2017 v 14:12 | Reagovat

To je krása, zdravá drzost ovoce přináší, já bych se svou povahou do takových setkání nešla...

3 Redhead Redhead | 2. května 2017 v 15:01 | Reagovat

Moni Ty jsi správnej šílenec :-D , ale je to krásný!!!! Moc hezké články o Bonnie :-) A hlavně že sis to užila :-)

4 Darina Darina | Web | 5. května 2017 v 12:47 | Reagovat

Máš môj obdiv.

5 Darina Darina | Web | 5. května 2017 v 12:47 | Reagovat

Máš môj obdiv.

6 Tina Tina | Web | 6. května 2017 v 11:21 | Reagovat

Klobúk dole pred tebou ako si ideš za svojimi snami. Bonnie je speváčka s neskutočným hlasom a počuť ju naživo spievať a ešte ju aj stretnúť je pre nie jedného človeka nezabudnuteľným zážitkom :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama