-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Červenec 2017

Dni Petržalky 2017

31. července 2017 v 19:07 Koncerty, festivaly
17.6.2017 - Bratislava

Kamarádka mě překecala, abych se s ní vydala za našimi sousedy na koncert Chrise Normana (původní zpěvák Smokie 1965 - 1986). Dlužila jsem ji to, potom, co jsem ji v dubnu ukecala na koncert Smokie. Ráno jsme jely vlakem z Pardubic. Cesta to byla velmi dlouhá, dorazily jsme někdy kolem 11 hodiny. Prošly jsme si Bratislavu od nové budovy Národního divadla až po původní ND. Na místo, kde se festival konal jsme dorazily někdy kolem třetí hodiny. Festival byl zadarmo, jinak bych asi takovou cestu neabsolvovala :-D
Program byl již v plném proudu.
Bohužel nebylo moc možností se ke Chrisovi dostat. Když dorazil, tak se podepsat nepřišel a při odjezdu taktéž. Alespoň jsem si ten den zařídila setkání s jeho výborným kytaristou a zpěvákem Axelem Kowollikem. Stály jsme u plotu, za kterým měli zázemí. Když přijíždělo auto s Axelem, tak jsem na něj mávla a on ještě před plotem vystoupil a ochotně se s námi vyfotil i podepsal, byl hrozně příjemný. Při loučení nás obejmul. Jelikož chodil ven neustále kouřit, tak za námi přišel celkem 4x na pokec..


Zavolal nám bubeníka -> Dorino Goldbrunner
Také jedno z milých setkání, podal mi ruku.. Axel se pak přišel zeptat, jestli na nás byl Dorino milý :-D
Koncert jsem si užila!

Nahrála jsem si moji oblíbenou Alice!

Po koncertě večer za námi přišel opět, přivedl nám představit kytaristku Michelle Plum, která nám podala ruce, taky velice fajn človíček.

Axel se hrozně smál tomu, co na té fotce dělá, rozebíral to i Michelle :-D Bohužel lepší společnou fotku jsem na ně nenašla..

Nakonec se s námi rozloučila Michelle a po ní i Axel, kterému jsem podala ruku a znovu poděkovala za krásný zážitek a setkání. :)

Emma Thompson

30. července 2017 v 15:11 Autogramy - zahraničí
Emma Thompson (*15. dubna 1959) - britská herečka, komička a scenáristka

Odesláno: 3.9.2015
Přijato: 6.7.2017

Profesorka Sybilla Trelawney!!! Už jsem ani nedoufala v odpověď..

System of Down - Praha

29. července 2017 v 12:00 Koncerty, festivaly
11. - 12.6.2017

System of a Down - americká alternativně metalová hudební skupina, pocházející z Los Angeles v Kalifornii, která byla založena roku 1994
-> členové mají arménský původ: Daron Malakian (vokály, kytara), Serj Tankian (hlavní vokály, občasné klávesy a kytara), Shavo Odadjian (baskytara, vokály) a John Dolmayan (bicí)

Na Systemy jsem se původně vůbec nechystala.. celou neděli jsme hledali někoho z umělců, co byli na Aerodrome festivalu, ale marně. Jediné, které jsme objevili, tak byli právě System..

Ten den jsem rozpoznala a jako jediný šel basák Shavo, někam jel.. jeho doprovod řikal, že se podepíše později, ale on neměl problém ani s fotkou hned. :)
Po strávené noci na letišti na terminálu 2 s čtyřhodinovým spánkem jsme se opět vydali do akce..
Jako prvního jsme odchytli zpěváka Serja.. byl velmi fajn! Podal nám ruce.. :)
Kytarista Daron..
Bubeník John na nás křičel, že se podepíše po koncertě, nasedl do auta a někdo mu zřejmě řekl, že po koncertě se už nevrací.. tak za námi ještě přišel :)
Když jdete na kapelu s neaktuální fotkou :-D jeden vlasy má a tady ne a druhý je tady má a ve skutečnosit už ne :-D
Ještě jsem tam od nějakého jejich člověka dostala trsátko :)


Aerodrome festival - Praha 2017

28. července 2017 v 20:08 Koncerty, festivaly
Když jsem před měsícem článek rozepisovala, tak jsem byla plná radosti ze zážitku z koncertu. Zveřejňuji ho však s velkým smutkem..

11.červen 2017 - Praha

Před lety jsem měla dlouhé období LP a tak jsem se těšila, co od koncertu očekávat. Byla jsem ze zážitku velmi mile překvapená!! Kluci hráli výborně! Nadchlo mně to.
Zúčastnila jsem se jen koncert Linkin Park. A jsem velmi ráda, že mě známý překecal, abych s ním šla. Litovala bych toho.

Zvuk byl super, obrazovky pěkně vidět.
Tom Felton

22. července 2017 v 20:30 Autogramy - zahraničí
20.6.2017 - Praha

Tom Felton (*22. září 1987) - anglický herec a zpěvák

Po půlnočním rozhodnutí, dvou a půl hodinách spánku na max. dvou hodinovou "směnu", která se protáhla na celých 8 hodin v neskutečném vedru venku. Bolest ze všeho velká, ale radost jí vyvažuje.

Když Tom odcházel, tak jsem ho oslovila, byl velice příjemný. Dal si do auta kytaru a pak se s námi (byli jsme tam 3) ochotně vyfotil a podepsal.


Draco Malfoy je dalším skvostným přírůstkem do mé HP sbírky!

The Beach Boys - Praha 2017

22. července 2017 v 14:44 Koncerty, festivaly
10.6.2017 - Praha
Po 50ti letech opět v Praze!

The Beach Boys - americká rocková kapela, založená v roce 1961
-> z původních členů v kapele stále funguje Mike Love a Bruce Johnston
-> doprovodní členové: Scott Totten, Tim Bonhomme, John Cowsill, Jeffrey Foskett, Brian Eichenberger

Čekali jsme před konáním koncertu. Jako první přijel na zvukovu zpěvák Bruce Johnston

Bruce vpravo..
Zbytek členů dorazil před koncertem. Stihla jsem si nechat podepsat jen Tima a pak jsem zamířila za hlavním Mikem.
Mike Love

Podepsal mi jeho sólo fotku a jejich společnou výše.
Po koncertě.
Kytaristé Jeffrey Foskett + Brian Eichenberger
Velmi příjemný bubeník John Cowsill

Deep Purple - Praha 2017

19. července 2017 v 18:04 Koncerty, festivaly
Den I. - 21.5.
Brzy ráno jsem přejížděla z Brna do Prahy. Za celý pročekaný den jsem potkala basáka Rogera Glovera, který šel na odpolední procházku a při večerním návratu se nám všem podepsal. Byl úžasný! Podepsal mi vše, co jsem potřebovala a pak se s každým ochotně vyfotil :-)

Den II. - 22.5.
Den začal samozřejmě hned ráno.. Dopoledne jsme zahlédli klávesáka Dona Aireyho, začali jsme vymýšlet, jak ho k sobě přilákáme, že budeme mávat deskami. V tom našem plánování nás Don doběhl, všiml si nás totiž a přišel sám i bez mávání :-) Dona jsem potkala již podruhé a vždy je velmi ochotný a milý.
Podepsal mi společnou fotku z letošního sólo koncertu.

A jeho sólo fotka, která mi zbyla právě z předešlého koncertu nepodepsaná..

A ještě nová společná :-D
I tenhle den jsem potkala Rogera, tak jsem mu dala naši společnou fotku, kterou jsem stihla ráno vytisknout.

Podruhé za námi přišel ještě Don ten den. Byla to docela komická situace, všichni už jsme ho podepsaného měli a kluci prohlásili, že to bude děsně trapný a ať mu probůh někdo něco dá :-D.. Já si nechala podepsat ještě lístek.. je na něm společně s Rogerem.
V podvečer následoval rychlý přesun do O2 arény. Zabrala jsem docela dobré místo ve druhé řadě na stání. Viděla jsem v podstatě na všechny. Nejblíže jsem měla Rogera a tak jsem si naplno vychutnala jeho basové umění!Show byla vynikající! Velmi jsem si to užila a nejradši hned zopakovala. Dostaly mě výkony úplně všech! Doufám, že kluci ve svém posledním turné ještě dorazí k nám a nebo někam poblíž!

Největší pecka 'Smoke on the Water'..
Den III. - 23.5.
Den odjezdu všech včetně mě :-D. Přišel se nám podepsat bubeník Ian Paice!! Mrzí mě, že jsem s ním nestihla, v tom naprostém chaosu, společnou fotku. :-( Hned po jeho podpisu jsem běžela za Stevem.
Kytarista Steve Morse mi podepsal jeho fotku, spol. fotku a desku. Na fotku jsem si nechala dát věnování, ptal se jestli se píši s "k", chvilku mi trvalo než jsem otázkuu vstřebala a tak jsme se setkali pohledy a pak až mi došlo, že bych mohla tedy odpovědět souhlas :-D
Když jsem čekala na Steva ve frontě podruhé na společnou fotku, tak jsem se otočila a najednou koukám zpěvák Ian Gillan! Tak jsem mu rovnou vrazila fotku a desku na podpis :-D.
Pak jsem se vrátila ke Stevovi, u kterého již stála ženská, která pořád u každého křičela, že pospíchají, že musí jít, každého odváděla, přitom kluci byli ochotní.. ta kdyby tam nebyla, tak je celá akce naprosto v klidu. Ale vždy to musí někdo zkazit. Jen předemnou řekla asi 5x, že musí jít, jenže to mě nezajímalo :-D ani mě to už moc nenervovalo, protože mé nervy tam byly už na maximum :-D Vrazila jsem mu do ruky dárek a poprosila o fotku, Steve samozřejmě souhlasil.
Na fotce se prolíná můj sedmidenní maraton (Europe, Kiss, DP), spousta nespánku, nejídla, nervů, ale zároveň i to absolutní štěstí ze setkání. Tohle bylo tou nejlepší tečkou za celou akcí!

Jsem šťastná, že jsem měla příležitost vidět legendy naživo při koncertě a se všemi se setkat i osobně. Tohle jsou momenty pro které a z kterých žiji, hrozně mě to dobijí.. Díky za to!
Společná fotka, kde mi chybí Paice..
A nově vydaný singl, nejkrásnější pohled, všichni na jednom!

Momentky z Brna..

16. července 2017 v 17:46 Zbytek

,,Kafe, které má říz!" :-D

Kiss - Brno

10. července 2017 v 17:43 Koncerty, festivaly
20.5.2017 - Brno

Kiss - americká rocková skupina
->vznikla v New Yorku roku 1973
-> členové:
Gene Simmons - basová kytara, zpěv (od r. 1973)
Paul Stanley - kytara a zpěv (od r. 1973)
Eric Singer - bicí (1991-1996, 2001-2002, potom od r. 2004)
Tommy Thayer - sólová kytara (od r. 2002)

Na akci Kiss jsem se vydala za cílem vidět legendy alespoň zblízka! Ze všech stran jsem slýchala, jak jsou neochotní a nepříjemní.. hlavně mají placené meet & greet.
Koncert byl slyšet, protože byl na Výstavišti, ale byl docela špatně nazvučený.. Odpoledne jsme vyrazili na letiště, samozřejmě jeli z plochy, ale viděli jsme alespoň Simmonse, který nám zamával. Tak jeden splněn :-)
Po koncertě jsem se vydala k místu činu, kde jsem potkala známé, tak jsem se k nim přidala. S ohromnou dávkou štěstí se podařilo něco v co jsem nevěřila a ba mě ani nenapadlo!!

Setkání s Tommym.. když už se přijde podepsat, tak se ptá na znalost alb nebo písní.. tak jsem se našrotila všechny alba a on se mě zeptal, jestli jsem byla na koncertě. Tak jsem se jen blbě usmála a kývla hlavou :-D Hrozně se mi ta fotka líbí :-)
Druhé setkání s legendou Paulem Stenleym!! Který stojí v Kiss od úplného zrodu! Byl úžasný!
Před Paulem jsem si nechala podepsat bubeníka Erica, pak jsme se i vyfotili..
Jsem nadmíru spokojená!! A vlastně tomu doteď nevěřím! :-D
Dostala jsem trsátko od manažera..


John Deacon

9. července 2017 v 16:00 Autogramy - zahraničí
John Deacon (*19. srpna 1951) - britský baskytarista
-> člen Queen - 1971-1997
-> od roku 1997 není na hudební scéně aktivní

Odesláno: 31.12.2016
Přijato: 26.6.2017

Velká radost!!!

Bernard Fest 2017

9. července 2017 v 15:25 Zbytek
24.6.2017 - Humpolec

Takový pokus o zachycení té krásy..