-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Deep Purple - Praha 2017

19. července 2017 v 18:04 |  Koncerty - zahraniční
Den I. - 21.5.
Brzy ráno jsem přejížděla z Brna do Prahy. Za celý pročekaný den jsem potkala basáka Rogera Glovera, který šel na odpolední procházku a při večerním návratu se nám všem podepsal. Byl úžasný! Podepsal mi vše, co jsem potřebovala a pak se s každým ochotně vyfotil :-)

Den II. - 22.5.
Den začal samozřejmě hned ráno.. Dopoledne jsme zahlédli klávesáka Dona Aireyho, začali jsme vymýšlet, jak ho k sobě přilákáme, že budeme mávat deskami. V tom našem plánování nás Don doběhl, všiml si nás totiž a přišel sám i bez mávání :-) Dona jsem potkala již podruhé a vždy je velmi ochotný a milý.
Podepsal mi společnou fotku z letošního sólo koncertu.

A jeho sólo fotka, která mi zbyla právě z předešlého koncertu nepodepsaná..

A ještě nová společná :-D
I tenhle den jsem potkala Rogera, tak jsem mu dala naši společnou fotku, kterou jsem stihla ráno vytisknout.

Podruhé za námi přišel ještě Don ten den. Byla to docela komická situace, všichni už jsme ho podepsaného měli a kluci prohlásili, že to bude děsně trapný a ať mu probůh někdo něco dá :-D.. Já si nechala podepsat ještě lístek.. je na něm společně s Rogerem.
V podvečer následoval rychlý přesun do O2 arény. Zabrala jsem docela dobré místo ve druhé řadě na stání. Viděla jsem v podstatě na všechny. Nejblíže jsem měla Rogera a tak jsem si naplno vychutnala jeho basové umění!Show byla vynikající! Velmi jsem si to užila a nejradši hned zopakovala. Dostaly mě výkony úplně všech! Doufám, že kluci ve svém posledním turné ještě dorazí k nám a nebo někam poblíž!

Největší pecka 'Smoke on the Water'..
Den III. - 23.5.
Den odjezdu všech včetně mě :-D. Přišel se nám podepsat bubeník Ian Paice!! Mrzí mě, že jsem s ním nestihla, v tom naprostém chaosu, společnou fotku. :-( Hned po jeho podpisu jsem běžela za Stevem.
Kytarista Steve Morse mi podepsal jeho fotku, spol. fotku a desku. Na fotku jsem si nechala dát věnování, ptal se jestli se píši s "k", chvilku mi trvalo než jsem otázkuu vstřebala a tak jsme se setkali pohledy a pak až mi došlo, že bych mohla tedy odpovědět souhlas :-D
Když jsem čekala na Steva ve frontě podruhé na společnou fotku, tak jsem se otočila a najednou koukám zpěvák Ian Gillan! Tak jsem mu rovnou vrazila fotku a desku na podpis :-D.
Pak jsem se vrátila ke Stevovi, u kterého již stála ženská, která pořád u každého křičela, že pospíchají, že musí jít, každého odváděla, přitom kluci byli ochotní.. ta kdyby tam nebyla, tak je celá akce naprosto v klidu. Ale vždy to musí někdo zkazit. Jen předemnou řekla asi 5x, že musí jít, jenže to mě nezajímalo :-D ani mě to už moc nenervovalo, protože mé nervy tam byly už na maximum :-D Vrazila jsem mu do ruky dárek a poprosila o fotku, Steve samozřejmě souhlasil.
Na fotce se prolíná můj sedmidenní maraton (Europe, Kiss, DP), spousta nespánku, nejídla, nervů, ale zároveň i to absolutní štěstí ze setkání. Tohle bylo tou nejlepší tečkou za celou akcí!

Jsem šťastná, že jsem měla příležitost vidět legendy naživo při koncertě a se všemi se setkat i osobně. Tohle jsou momenty pro které a z kterých žiji, hrozně mě to dobijí.. Díky za to!
Společná fotka, kde mi chybí Paice..
A nově vydaný singl, nejkrásnější pohled, všichni na jednom!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 19. července 2017 v 19:05 | Reagovat

teda ty se máš.... :-P

2 Lucka Lucka | Web | 19. července 2017 v 21:48 | Reagovat

PARÁDA Mončo! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama