-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Dni Petržalky 2017

31. července 2017 v 19:07 |  Koncerty - zahraniční
17.6.2017 - Bratislava

Kamarádka mě překecala, abych se s ní vydala za našimi sousedy na koncert Chrise Normana (původní zpěvák Smokie 1965 - 1986). Dlužila jsem ji to, potom, co jsem ji v dubnu ukecala na koncert Smokie. Ráno jsme jely vlakem z Pardubic. Cesta to byla velmi dlouhá, dorazily jsme někdy kolem 11 hodiny. Prošly jsme si Bratislavu od nové budovy Národního divadla až po původní ND. Na místo, kde se festival konal jsme dorazily někdy kolem třetí hodiny. Festival byl zadarmo, jinak bych asi takovou cestu neabsolvovala :-D
Program byl již v plném proudu.
Bohužel nebylo moc možností se ke Chrisovi dostat. Když dorazil, tak se podepsat nepřišel a při odjezdu taktéž. Alespoň jsem si ten den zařídila setkání s jeho výborným kytaristou a zpěvákem Axelem Kowollikem. Stály jsme u plotu, za kterým měli zázemí. Když přijíždělo auto s Axelem, tak jsem na něj mávla a on ještě před plotem vystoupil a ochotně se s námi vyfotil i podepsal, byl hrozně příjemný. Při loučení nás obejmul. Jelikož chodil ven neustále kouřit, tak za námi přišel celkem 4x na pokec..


Zavolal nám bubeníka -> Dorino Goldbrunner
Také jedno z milých setkání, podal mi ruku.. Axel se pak přišel zeptat, jestli na nás byl Dorino milý :-D
Koncert jsem si užila!

Nahrála jsem si moji oblíbenou Alice!

Po koncertě večer za námi přišel opět, přivedl nám představit kytaristku Michelle Plum, která nám podala ruce, taky velice fajn človíček.

Axel se hrozně smál tomu, co na té fotce dělá, rozebíral to i Michelle :-D Bohužel lepší společnou fotku jsem na ně nenašla..

Nakonec se s námi rozloučila Michelle a po ní i Axel, kterému jsem podala ruku a znovu poděkovala za krásný zážitek a setkání. :)

Po odjezdu Chrise jsem se vrátila zpět k podiu a vychutnala si moje oblíbené Chinaski! A jako vždy byli kluci vynikající!


Z Bratislavy jsem odjížděla ve dvě hodiny ráno s přestupem..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama