-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

QUEEN - cesta ke hvězdám!

31. prosince 2017 v 23:24 |  Koncerty - zahraniční
Na závěr roku přidávám jeden královský článek. Jeden velký splněný sen! Ještě teď mi nad vzpomínkami ukápla nejedna slza.

1.11.2017 - Praha - O2 aréna

Queen, kapela, legenda známá po celém světě řadu let. Provázala mě vedle Beatles mým dětstvím. Založená byla roku 1970, kde figurovali jména - Brian May, Roger Taylor, Freddy Mercury a o pár měsíců později se k nim přidal John Deacon. Teď už je jen Roger a Brian, s nimi na turné vyjel Adam Lambert a tři doprovodní muzikanti - Neil Fairclough, Tyler Warren a Spike Edney.
Úterý 31.10.
Po chaotickém dopoledne a běhání sem tam se ztracenou nadějí, že nic nestíhám jsem si nakonec ještě vyčkala 11 hodin v mrazu než se vůbec něco začalo dít. Ironie jako vždy :D. Po 11 hodinách jsem viděla Rogera, o kterém již dlouho sním, bohužel, nám jen zamával. Hodinu po něm dorazil Brian, který byl naprosto zlatý! Rozdával samý úsměv, vše podepsal, se všemi se fotil.
Společná fotka z loňského roku, když tu byl -->>sólo. Ještě jsem si nechala podepsat lístek.

Nakonec došlo i na společné focení :)
Středa 1.11.
Dopoledne jsem byla vyzvednout kamarádku Markét na Florenci a kolem půl jedné jsme dorazily k O2 aréně. Už zde bylo pár lidí. Seznámily jsme se tu s dvěma dalšími holčinami, s kterými jsme strávily pár dalších hodin :D. Když se pomalu blížilo 18:30, čili dobu pro pouštění dovnitř, tak mě ve frontě předběhly jakési rusky. Dost jsme se tam pohádaly. Nakonec jsem je však při běhu po vstupu do haly předběhla já, rychlejší nohy.

Nezvolila jsem úplně nejlepší místo, ale ani nejhorší, byly jsme s Markét u zábradlí podél vystouplého pódia.
Show to byla naprosto bombastická! Výkonu Adama jsem se trochu bála, ne že by mě nadchnul, ale ani mě tolik nezklamal, až na to, že si moc hraje na krále. Za to Brian a Roger byli fantastičtí!!Brianovo sólo!


V jednu chvíli byli všichni tři pohromadě přímo před námi. To jsem si pořádně vychutnala!

,,Crazy Little Thing Called Love"

Robot se během koncertu několikrát objevil.


Efekty zářily všemi barvami. Po celou dobu show byl světelný doprovod jedna velká bomba!Doprovod, který stál po celou dobu na levé straně..


Finiš, fantastický finiš!! We Will Rock You & We Are The Champions


Čtvrtek 2.11.
Naspala jsem krásné dvě hodiny :D a v tom stavu jsem se vydala s poslední nadějí na setkání při odjezdu. Nejprve jsme potkali doprovodné členy. ↓
Basák Neil Fairclough a bubeník Tyler Warren

Klávesák Spike Edney, foto na poslední chvíli .
Pak před nás natáhli pásku, aby jsme byli v řadě. Byla jsem asi nějaká desátá. První přišel Roger. Trochu jsem znervóznila, když se s nikým přede mnou nefotil. Já chtěla hlavně fotku.


Potom co mi podepsal fotku jsem se zeptala na společnou fotku, nerozuměl mi na poprvé a tak naznačil ať to zopakuji a tak už jsem jen vydala "please take a photo" a on hned přikývl a chytil mě kolem zad. Nepopsatelná radost!!!!!!!!!!!!!!! Fotka je naprosto úžasná!!!! Díky Markét, že umí fotit!! :D Tři dny, tolik nervů, žádnej spánek.. ale vyšlo to. Sen se stal skutečností!
Po Rogerovi kolem nás proletěl Adam, který hodil pár podpisů a zase odletěl :D, mrzí mě, že se nefotil, já se fotit nechtěla, ale Markét ho moc chtěla, alespoň se ji podepsal s věnováním, i když ho zkazil. :D Ale při koncertě si plácal s fanoušky a plácl si i s Markét a já ji to natočila, tak aspoň jeden úspěch :D

Jako poslední dorazil Brian, opět rozdával úsměvy. Tohle je nejvíce zdokumentovaná akce, ani jsem netušila, že mě poplácal po rameni, ještě, že se to fotilo :D

Podepsal mi úterní fotku, hned se ptal, jestli je ze včera.. řekla jsem yes, i když byla z přede včera :D Nějak jsme se nemohli dohodnout na mém jméně, napřed bylo pro Veronicu, nakonec to přepsal na Monicu, už chtěl odcházet a stále u toho nebyl jeho podpis, tak jsem tak naznačila rukou, že by to mohl dopsat :D Křížky nešetřil :D

Pak mu dala na podpis Markét lístek a poprosila ho o fotku, vyfotila jsem je a pak se mě Brian zeptal, jestli chci taky fotku. Já už se fotit nechtěla, když už jsem se fotila v úterý, ale bylo mi hloupé odmítnout Briana Maye!!! :DAž budu mít opravený skener, tak přidám kvalitnější snímky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Tom? :P

Ano
Ujde
Ne

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 23:40 | Reagovat

Určitě to byl super zážitek. :-) Přeju štastný nový rok! :)

2 MáriaTN MáriaTN | Web | 1. ledna 2018 v 11:17 | Reagovat

Tak to je super. Úžasná vytrvalosť, ale oplatilo sa. :-)

3 Sabča Sabča | Web | 1. ledna 2018 v 13:16 | Reagovat

Tak o Adamovi jsem už dlouho nic neslyšela :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama