-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Ohlédnutí za rokem 2017

14. ledna 2018 v 18:21 | Chris Norman
Na začátek pár slov od srdce..

Rok 2017 ve fotkách (teda aspoň část těch top) - splněné sny, momentky, zážitky, setkání, hudba, film, divadlo, trapasy, nervy, stres, slzy... ale skoro vždy to stojí za to! Je to můj jediný lék a droga současně. Každý máme sny, jiné sny, já žiji těmihle (chozením na koncerty, setkáváním se s těmi, ke kterým vzhlížím...) a díky za to, DÍKY, že mi to dává to, co potřebuji, sílu pro cestu - proto jít dál (v životě, co není jen med)! ♥ Nebaví mě neustále se někomu zpovídat, vysvětlovat dokola a dokola proč támhle čekám x hodin atd.. Jedno si pár lidí neuvědomuje, nedělám to pro vás, dělám to pro SEBE. Vnitřně mě to naplňuje a činí šťastnou. Nejsem a neumím být člověkem uzavřeným, proto svou radost, zážitky, fotky sdílím tady na blogu, na facebooku, rozhodně to nedělám se špatným záměrem.
Těm co mají potřebu mě za zády pomlouvat, hrát si na malé děti, srovnávat mě s někým jiným, vysmívat se mojí radosti, mému prožívání, tak pokud vám to honí sebevědomí - užijte si to! Je mi z vás špatně, ale ono na vás dojde. ;) Těm co nechápou a ani nechtějí, pak je to váš problém. Šťourejte se ve svém životě a ptejte se sami sebe. Já vám také neurčuji, co vám má nebo nemá dělat radost a také vám tu radost nekazím.
A těm, co tuhle potřebu nemají a vyráží na akce se mnou nebo se tam s nimi potkávám, tak děkuji za krásné chvilky, za vyměněné věty, zážitky a za nová poznání! A velké díky i mým posluchačům a věrným čtenářům! 😘
-------------------
Sepsala jsem si koncerty a setkání...
Navštívené koncerty včetně setkání (kromě LP, Normana a Dion): Marco Mendoza, Don Airey, Smokie, Bonnie Tyler 2x, Phil Rudd, Kiss, Deep Purple, Linkin Park, Chris Norman, Sting, The Dead Daisies, Guns N' Roses, Céline Dion, Robbie Williamse, Nazareth, Queen, Bryan Adams.
+ Samostatné setkání: Green Day, Ennio Morricone, Glenn Hughes, Dave Matthews, Richard Clayderman, Europe, Beach Boys, System of Down, Danny Elfman, James Newton Howard, Sweet, Helloween.
Kdybych měla napsat to nejlepší setkání, tak musím zmínit Rogera Taylora, Queen se mnou jdou od dětství, a pak samozřejmě Deep Purple! A Bonnie, kterou můžu poslouchat dokola a kdykoliv a setkání s ní jsou ty nejsilnější! ♥ A mohla bych pokračovat dále, vloni jsem si splnila řadu snů a každý má svůj příběh... A z herců jasně vede karlovarský festival a Jeremy Renner, nezapomenutelný! ♥
Tak doufám, že tu za rok budu sepisovat podobný seznam! 😎
A do nového roku všem těm dobrým přeji vedle zdraví i plno radosti, spoustu splněných snů a krásných zážitků!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 liba liba | 15. ledna 2018 v 16:12 | Reagovat

Ahoj Monika,krásne si to napísala z neprajníkov si nič nerob je to slepá závisť.Len si ďalej plň svoje sny a potom tie spomienky sú úžasné.A ten tvoj rok bol fantastický a tie stretnutia no paráda.Prajem aby aj tento rok bol taký úžasný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama