-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Cesta za štěstím - Bonnie Tyler - Drážďany 2018

24. března 2018 v 21:04 |  Koncerty - zahraniční
15.3.2018 - Kulturpalast Dresden
Nazvala bych událost zároveň "akcí roku", protože do zahraničí cestuji jen kvůli Bonnie

V 7:30 jsem nasedla do EC směr Drážďany. Cesta trvala něco málo přes hodinku. Usadila jsem si do Altmarkt-Galerie, kde jsem čekala na devátou hodinu, abych si mohla zajít do Primarku. Tam jsem strávila asi 2 hodiny. Kolem jedné jsem dorazila k penzionu, kde měla být Bonnie ubytovaná. Dala jsem si 2 a půl hodinky v průvanu.
Když jsem zahlédla přijíždějící autobus, tak se mi rozbušilo srdce. Opřela jsem si batoh s taškou ke stěně hotelu. Napřed vylezl manžel Bonnie, tak jsem ho pozdravila, on mě také a přidal úsměv. Potom vyšla Bonnie, která se s ním zdržela u autobusu a potom zamířila k vchodu. Pozdravila jsem jí a dala dárek, který jsem ji ráno koupila v obchoďáku. Jakousi bonboniéru, doufám, že bude dobrá :-D. Poděkovala a dlouho si ji prohlížela. Během toho prošli dovnitř kluci z kapely. Kytarista Matt mě zdravil a ptal se jak se mám, bohužel jsem veškerou pozornost věnovala Bonnie, tak jsem neodvětila :-D. Potom jsem poprosila o fotku a Bonnie souhlasila a zamířila blíž k hotelu a pak dovnitř k recepci. Já se trochu pozdržela, protože jsem běžela rychle pro batoh. Čekala na mě. Křikla na bubeníka Alexe ať nás vyfotí. Vrazila jsem mu foťák, ještě jsem rychle vysunula blesk a naznačila mu ať to dá na výšku. A pak jsem poprosila ještě, aby to vyfotil 2x. Povedla se mu! ♥
Potom jsem Bonnie poprosila o podpis a přestala jsem vnímat foťák :-D. Alex mi ho položil na recepci a ještě mi někde za mnou říkal, že tady mám tu kameru. Bonn se mě ptala sama od sebe na věnování. Poté jsem přidala frázi, že se těším na koncert a rozloučily jsme se.
Počkala jsem venku ještě asi půl hodiny. No, spíše jsem to tam rozdýchávala půl hodiny. :-D Pro kluky z kapely přijela dodávka a odvezla je na zvukovku. Měla jsem s sebou společné fotky z minula a jednu jejich hromadnou. Nejprve šel basák Ed, křikla jsem na něj. Byl velmi milý, poznal naši fotku z minula a rozloučil se pusou na tvář. Po něm šel klávesák John. Byl zlatý, oni jsou všichni úžasní a milí. Poděkoval mi. Pak vyšel zbytek, kytarista Matt a bubeník Alex, oslovila jsem Alexe a pak zavolala na Matta.
Do haly jsem dorazila kolem sedmé hodiny. Na místa nás pustili asi až v 19:45. S pani u vstupu jsem se dohodla anglicko-německy, že mi ten lístek nebude trhat, když je tedy podepsaný. Byl krásný pocit usednout do první řady uprostřed a mít už za sebou infarktové setkání. Nemusela jsem mít nervy z toho, kde ji po koncertě budu nahánět. Ale přesto jsem měla žaludek neskutečně sevřený, tlak a tep mimo rovnice normálu. Nedokázala jsem se uklidnit a můj stav se ještě protáhl. Koncert sice začal ve 20:00, ale předskokankou.

Předskokankou byla Sharron Levy, účastnice v soutěži Hlas Německa. Byla šikovná, doprovázela se na kytaru. Ale její hlas mi moc nesedl.

Bonnie přišla asi ve 20:45. Poprvé, když mě zahlédla, tak na mě ukázala se slovy, že tam opravdu jsem. Často se na mě dívala. S basákem jsme se také velice často kontaktovali :-D.
Bohužel bylo zakázané natáčení a uvaděčky tam neustále chodily a lidi okřikovaly. Pak bylo zakázané i obyčejné focení. Naštěstí jsem si pár snímků (asi 100 :-D) udělala bez postihu. Přitom samotné Bonnie to nevadilo, tak tuto organizaci nechápu. Hold Německo.
Ed

John

Matt

Alex
Při poslední písničce před přídavky jsem byla dojatá. Jak z Bonnie, tak vlastně z toho, že se blíží konec. Uteklo to hrozně rychle. Koncert byl úžasný! Setlist se dost obměnil, samozřejmě největší hity zůstaly, ale byly doplněny i staršími písničkami, s kterými Bonnie začínala, a které nejsou tak známé. Dohromady byly takové 3 medleye po 5 písničkách. Od loňského roku se to obohatilo a jsem ráda, že jsem mohla slyšet další věci na živo. Před poslední písničkou Bonnie vyzvala diváky ať se postaví, byla jsem mei prvními vepředu :-D. Zopakovala bych si to znovu a znovu!!!

Kytička ode mě, zase mě neviděla na poprvé, jak s ní mávám.. nakonec za mnou přišla a poděkovala.
Při poslední písničce jsem zahlédla jednu slečnu, s kterou se máme na fb, taky fanynka až z Francie, nikdy jsme si nenapsaly, ale oslovila jsem ji a seznámily se. Byla tam s rodiči. Její tatínek se dal do povídání s klávesákem, a tak jsem u nich zůstala stát a poslouchala. Johnovi jsem popřála k nedávné ceně za nejlepšího klávesáka a poprosila ho o fotku z Německa. :-)
Po konci jsem čekala asi hodinku vzadu u haly. Chtěla jsem se vyfotit s bubeníkem, který mi stále chyběl. Zavolala jsem na něj a poprosila ho a nakonec z toho vyšla tahle společná fotka se všemi. Za což jsem moc ráda!!

Po setkání jsem se přidala ke zmíněným známým a šli jsme společně na čaj. Zpátky jsem jela v 1:30 Flixbusem do Prahy a z Prahy v 5:00 do Humpolce a v 8:00 jsem se uložila ke spánku..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký hit se Vám od Bonn nejvíce líbí?

Total Eclipse of the Heart 62.7% (32)
Lost in France 3.9% (2)
It's a Heartache 9.8% (5)
I Need a Hero 23.5% (12)

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | Web | 25. března 2018 v 20:05 | Reagovat

moc krásné :):):)

2 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 12. července 2018 v 11:43 | Reagovat

To je tak hezké, že si svou velkou oblíbenkyni tolikrát potkala! :)

Do Primarku chodím taky. Mám z tama hnědou kšiltovku s nápisem Brooklyn.

„Pozdravila jsem jí a dala dárek, který jsem ji ráno koupila v obchoďáku. Jakousi bonboniéru, doufám, že bude dobrá :-D" :-D :-D :-D  :-D  :-D Tlesk, tlesk! :D Vtipný!

„Potom jsem poprosila o fotku a Bonnie souhlasila a zamířila blíž k hotelu a pak dovnitř k recepci. Já se trochu pozdržela, protože jsem běžela rychle pro batoh. Čekala na mě." Ona Bonnie čekala na tebe, holka! Ooo! Tak to máš dobrý! Na tebe normálně čekají celebrity jako sama Bonnie! :-) To máš dobrý! :D Většina fanoušků čeká na celebritu. Na Monču čekají celebrity - tlesk, tlesk! :D To máš dobrý. Né, to je luxus! :D Luxus! :D

„...a (Ed) rozloučil se pusou na tvář." Tak to máš dobrý!

„S pani u vstupu jsem se dohodla anglicko-německy, že mi ten lístek nebude trhat, když je tedy podepsaný." Já když jsem sem byl v Cinema City na celý dne v kině, tak jsem nedokázal s pánem u vstupu ani v češtině, aby pochopil - ty další lístky, jsou na další filmy. Ale nakonec to pochopil! :D Prosím o potlesk průvočímu Honzovi a paní průvodčí v Německu za skvělý výkon! :D

„Bonnie přišla asi ve 20:45. Poprvé, když mě zahlédla, tak na mě ukázala se slovy, že tam opravdu jsem. Často se na mě dívala." TY, TY, TY, TY, TY, TY, TY! TY! TY SI KOMUNIKOVALA S NÍ BĚHEM KONCERTU! TY JO, TAK TO JE BOMBA!

Sedmý větší odstavec „Před poslední písničkou Bonnie vyzvala diváky ať se postaví, byla jsem mei prvními vepředu :-D." Máš tam mei místo mezi.

Ooo, jinak celkově je to tak milý a pěkný. Jsem rád, že ty celebrity jsou tak hodné na své fanoušky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama