-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

The Dire Straits Experience

16. dubna 2018 v 0:58 |  Koncerty - zahraniční
17.2.2018 - Praha - Lucerna

The Dire Straits Experience - pokračovatel kapely Dire Straits, která působila v letech 1977 - 1995, během turné s nimi pár let vystupoval saxofonista Chris White, který byl osloven, aby zahrál na jedné benefiční akci písně právě od DS, dal dohromady band, s kterým měl úspěch.. a tak vznikla nová kapela.
Členové: saxofonista Chris White, zpěvák a kytarista Terence Rise, klávesák Simon Carter, basák Paul Geary, kytarista Tim Walters...
Britský saxofonista Chris White - spolupracoval s mnohými kapelami a umělci - Robbie Williams, Paul McCartney, Mick Jagger, Tom Jones..
K Lucerně jsem dorazila okolo druhé hodiny. Přešlapuji si tak a koukám současně do mobilu a do ulice, když se podívám na druhou stranu, kdyby náhodou přišli od tamtud a mozkem mi bleskne "a sakra". Rychle jsem hodila mobil do kapsy, sundala rukavice, vyndala desky, popadla batoh a měla jsem to akorát vypočítané, abych oslovila Chrise, kvůli kterému jsem tam vlastně šla čekat. Ještě jsem lovila fotky z desek a rychle fixu v kapse. A samozřejmě, když člověk spěchá, tak nikdy nic rychle nejde. :-D Byl velice milý, sympatický a má obrovské charisma.

Po podepsání jsem ho poprosila o společnou fotku. V jedné ruce desky s fotkami, druhá prázdná, ale mobil v opačné kapse. Do toho zmrzlá na kost. :-D Chris mi vzal ty desky a uklidil mi fotky dovnitř a sám to komentoval slovy, že je zima. :-D Já mezitím připravila mobil, který jsem vrazila pánovi, co Chrise doprovázal a trpělivě na něj čekal. Naštěstí uměl fotit a vzal to i víckrát, tak se jedna fotka pěkně zaostřila. Chris ty desky s fotkami dal taky jemu, ať se nepletou v záběru. On mi s nimi pak chtěl odejít :-D.

Mým cílem byl ještě zpěvák Terence Reis, kterého jsem nezahlédla v té rychlosti. Ale už se mi nechtělo čekat jestli půjdou pryč ze zvukovky a ostuda s Chrisem mi prozatím stačila :-D.. tak jsem šla do tepla a čekala jsem na kamarádku, která se na akci chystala až po skončení. Vlastně díky mému lanaření se nechala překecat a má fotka ji přesvědčila úplně. :-D
Po konci nás tam čekalo už více. Jako první se nám podepsal právě Terence. Opět byl velmi milý.

Když vyšel Chris, tak se zastavil u skupinky lidí před vchodem, jen co mě zahlédl, tak se usmál a zamával na mě. Úsměv věnoval i kamarádce, když se na ni zadíval. Ta se s ním vyfotila a já si nechala podepsat společnou fotku, kterou jsem stihla vytisknout, a čtvrtku.
Nechala jsem si také podepsat další členy kapely.

Na čtvrtce - Terence, basák Paul Geary, klávesák Simon Carter a Chris

Jedna z mých oblíbených.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký žánr?

Pop 16.7% (2)
Rock 66.7% (8)
Metal 8.3% (1)
Folk 0% (0)
Jazz 0% (0)
Klasika 0% (0)
Lidovka 8.3% (1)

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 18:50 | Reagovat

Pěkné :):):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama