-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Megadeth - Plzeň 2018

28. srpna 2018 v 13:46 |  Koncerty, festivaly
Judas Priest + support: Megadeth
12.6.2018 - Plzeň

Megadeth - americká heavy metalová skupina
-> založená roku 1983 kytaristou a zpěvákem Davem Mustainem a basovým kytaristou Davem Ellefsonem; Mustaine chtěl vytvořit rychlejší a lepší kapelu než Metallica, ze které byl vyhozen kvůli alkoholismu
Členové:
Dave Mustaine - hlavní zpěv, kytara;
Dave Ellefson - baskytara, doprovodné vokály;
Kiko Loureiro - kytara, doprovodné vokály;
Dirk Verbeuren - bicí, perkuse

Megadeth jsem si vytiskla, kdybych je náhodou potkala s Judas. Nejsou zrovna tím pravým šálkem, který bych si denně pouštěla, ale znám je už řadu let. A náhodou to zrovna vyšlo. :-)

David Ellefson
Kiko Loureiro


Kika jsem si vytiskla ještě na sólo fotku. Při prvním setkání nás docela odflákl a nevyfotil se, ale na druhý pokus byl už fajn.
Dirk Verbeuren
Komplet band. Dave se choval jako totální idot, to jsme ale věděli, že je nafoukaný. Nakonec se ale podepsal při odjezdu na koncert, což není tradice.. A dokonce se i trefil do volného místa :-D.
Od asistenta Davea jsme dostali trsátko.
Společný David..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 28. srpna 2018 v 17:35 | Reagovat

já je taky neposlouchám, ale metal jako takový se mi líbí (hlavně synfonický a klasický)

2 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 11:00 | Reagovat

„Megadeth jsem si vytiskla, kdybych je náhodou potkala s Judas. … A náhodou to zrovna vyšlo. :-)" To je hezký, že ti svět tak pomohl a nahrál ti do tvých karet! To je hezké, že to takhle dopadlo.

To žluté trsátko, které si dostala od asistenta Davea se mi moc líbí. To je hezké, že ti něco takového dali! :) To se asi nestává, že se asi nestává, že by ti celebrita dala nějaký dárek k podpisu a fotce. :D Spíše naopak, že fanoušci dávají dárky svým oblíbencům. :) O to výjimečnější se to zdá.

„Dave se choval jako totální idot, to jsme ale věděli, že je nafoukaný. Nakonec se ale podepsal při odjezdu na koncert, což není tradice.." Dobře to asi umíš s chlapama. :D Sice to byl nafoukaný idiot ale Monča to s ním zvládla a nejenom to, dokonce při odjezdu na koncert! :D Gratulace! :D

3/20 vyhraných komentářů

[1]: Já je ani neznám. :/ Já a metal to se moc nestýkáme. Maximálně, když je v nějakým animáči nebo Monča či Baryn o něm něco napíšou.

3 Monča =)) Monča =)) | 31. srpna 2018 v 11:53 | Reagovat

[2]: Tak ti otvíráme novou bránu do hudebního světa. :-D
Už jsem pár trsátek dostala, většinou přes nějaké manažery, ale už i kytaristé mi dali. Mám doma už takovou maličkou sbírku. Musím je nafotit a hodit sem až dozveřejním všechny koncerty do července. :-) Kdybych neměla Megadeth, tak mi to žíly neutrhne :-D, proto jsem to tak podala. Tak moc je nežeru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama