-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Deníček a další...

Říjen..

5. listopadu 2017 v 18:29
Velká omluva za moji neaktivitu. Neměla jsem vůbec čas, hodně školy, samé cestování, sem tam pár akcí, koncertů završené Queeny..
Ještě jsem bez skeneru :-/, takže budu přidávat jen fotky a podpisy dodám později..

Dovča se blíží..

26. června 2017 v 21:49
Omlouvám se za neaktivitu, pořád někde lítám.. 29. odjíždím na dovolenou, tedy 29. na koncert v Praze a 30. do víry filmového festivalu ve Varech! :-D Nehorázně se těším na Jeremyho Rennera!! Kdo viděl moji fotku Avengers kolekce jistě pochopí :-D. Zkusím přednastavit nějaké články, ale nevím nevím, jak to stihnu.. :-) Vracím se asi až 8.7. a 10. nastupuji do práce, naštěstí budu mít den volna na spaní :-D Filmu zdar!

Z deníčku..

1. ledna 2017 v 21:35
Tak se mi povedlo ještě ve starém roce přidat komplet Karlovy Vary, což jsem ráda, že to mám z krku :D. Během ledna dopřidám další ještě květnovou :O akci.. a pak podzimní divadla a sraz sběratelů..

K Vánocům jsem si nadělila 2 vstupenky. Jednu na kapelu Deep Purple a druhou na Bonnie ♥ do Vídně, bude to naprosto šílené :-D, ale hrozně se těšííím :-D! A DP u podia budou stát taky za to!! :3

Here I Am...

16. července 2016 v 21:21
Tak mám po dovolené, z Varů jsem přijela minulou středu večer, druhý den jsem hned nastupovala do nové práce na ranní. Strašný den, stav nevyspání na nejvyšší hranici. Ještě, že jsem měla práci jen dva dny, jinak bych to nedala. :D
Práci mám přes týden, víkendy volné. Je to děs, už jsem tam jednou o prázdninách dělala a bylo to peklo, takže jsem aspoň věděla do čeho jdu. Snad to tam do konce srpna zvládnu. Jsme na páse, kde se balí sušenky a bonbony do krabiček..
Přikládám písničku od Bryana Adamse, do kterého jsem se v posledním měsíci zcela zbláznila, má dokonalý hlas. Takže velice vážně uvažuji o účasti na letošním jeho koncertě.. ach jo :-D

Jak užíváte léta vy? :)

Z posledních dnů..

23. června 2016 v 22:04
V posledních dnech tu nic nepřibylo, omluva :-/. Furt někde lítám, měla jsem přijímačky, pak brigády, brigády stále, do toho další starosti doma, se zdravím, akce McCartney.. Zítra jdu na ranní a pak až v neděli na celý den, a pak už zřejmě nikdy. :-D Ale v červenci budu mít nový job, vlastně už jednou prubnutý, před 2 lety jsem tam vydržela měsíc. Teď snad dám 2 :-D. Jinak se těším na příští týden, Ozzy bude v Praze, na koncert nejspíš nejdu :/, ale jsem připravena si na něj několik hodin někde počkat, abych ho alespoň viděla :3 :D.. a hned po Ozzym mi začínají Vary. Další stres. :D

Přikládám jednu srdcovku..
O víkendu se mi snad podaří dohnat, co jsem zameškala..

Opět tu nebudu..

26. května 2016 v 21:15
Zdravím stálé návštěvníky,

opět se musím omluvit za nepřítomnost, která trvala, už jen kvůli práci nebo mému věčnému cestování po akcích :D, a trvat bude. Na víkend jedu za kamarádkou do Zlína a objevím se tu nejspíš až v pondělí. Pár článků přednastavím, ale moc nestíhám už teď..

Přikládám písničku, která je v současné době nejhranější.. a zároveň je to nápověda o čem bude příští velký článek. :D

Nastávající dny..

3. května 2016 v 22:50
Opět se musím omluvit za moji minulou a nastávající nepřítomnost. Fičím opět do Prahy, natáčet, nějaké to divadlo.. Domu se dostanu nejspíše až v neděli. Takže opět tu přednastavým nějaké článečky, aby to tu nezelo prázdnotou..

Přidám ještě video hudby Hanse Zimmera, kterou jistě budete znát.. v sobotu tu má koncert, je velká škoda, že tak drahý.. :(

Únor..

14. února 2016 v 22:00
Po dlouhé době se opět ozývám a omlouvám.. neměla jsem to teď moc jednoduché, špatné období, nic se nedaří, do toho zpráva, že mi umřel děda, pohřeb.. nálada na nic. Ani jsem nikam nechodila.. Až včera jsem si byla užít Den otevřených dveří Novy a divadlo (fotečky brzy budou :). Ale opět se vracím do starých kolejí, i když ani ty nebyly nejlepší.. snad ta krize brzy pomine.

Přidám fotku nedávné výhry - CD z filmu Lída Baarové s kompletní hudbou. Líbí se mi písně i hudba. A zároveň i film.

Info..

21. ledna 2016 v 12:40
Velice se omlouvám za neaktivitu.. není mi v posledních dnech dobře, zase mi začaly záchvaty od žaludku :/.. Nic méně předevčírem jsem se účastnila natáčení "Kurňa, co to je?", tak přibude článek z prvního natáčení.. včera jsem zavítala na akci, která se konala k premiéře filmu Lída Baarová.. mám spoustu fotek, takže zas budu mít blog čím zahltit :D

Jinak ještě bych ráda pár slov věnovala rubrice "Autogramy", za poslední dobu přidávám aktuální podpisy co mi přišly. Před tím jsem tuto rubriku skoro 3 roky zanedbávala :/, ono ani dopisy jsem v posledním roce moc neposílala, ale přece jen něco mi přibylo, tak bych to tu dotatečně pozveřejňovala, když zrovna nebudu mít o čem psát.. :)

Taky musím dozveřejnit všechny modely šatů, napadlo mne, že je sem budu přidávat vždycky po týdnu..

Šťastný nový rok..

31. prosince 2015 v 20:54
Do nového roku všem přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody, mnoho splněných přání a krásných okamžiků!

Za prosinec přesně 31. článek, čehož jsem chtěla dosáhnout :D

A ještě jedna vánoční od Bonn..

Nebudu tu..

17. prosince 2015 v 22:03
Už bych tyhle oznamovací zprávy mohla nějak pojmenovat, aby to mělo vždy jeden nadpis :D, nějaký nápady?

Zítra odjíždím do Prahy napřed natáčení, pak koncert kluků Neřež, budu spát u Máji. V sobotu přijedu zpět domu, beru batoh a letím směr bus Třebíč za druhou Markétkou. Nevím jestli s sebou potáhnu noťas, tak pro jistotu se omlouvám, že nebudu do úterý obíhat. Články zase přednastavím, aby to tu nezelo prázdnotou. :)

Rychlý souhrn..

25. listopadu 2015 v 18:01
Zdravím všechny stálé návštěvníky :). Takový rychlý souhrn událostí minulých a následujících.. V neděli jsem jela do Prahy na SuperStar, přespávala jsem u Markéty a v pondělí točila Ordinaci (už zase :D). Zítra opět směr Praha, na koncert do Lucerny, Marušky. To už bude asi potřetí nebo počtvrté vánoční Lucerna, takže už skoro tradice se účastnit. :) Naskytla se mi příležitost si ještě dopoledne zatočit.. experiment do Zázraků přírody, naprosto netuším co mě čeká, takže se toho celkem bojím, ale snad to dopadne dobře :D. Domu se vracím až v pátek, spím zas u Markéty, která se mnou jde i na Maruš. V pátek musím za dědou, dělá kapra, tak se těším :D, v sobotu má moje bývalá základka Den otevřených dveří, tak bych se ráda zúčastnila (už to říkám asi 4 roky a nikdy mi to nevyšlo :/)... Hodím jsem pár předepsaných článků a v pátek se u vás opět objevím. :) Užijte si zbytek týdne! ;)

A Skořápky ořechů z minulé Lucerny :) ↓

Oznámko..

28. října 2015 v 18:13
Shrnula bych pár okamžiků, co se udály minulý a tento týden.. Šla jsem podat výpověď a kupodivu to šlo rychle a bez problémů, příští týden budu mít brigádku na 3 dny, tak aspoň něco málo. Zítra odjíždím za mojí milovanou Markét do Třebíče, oslavit Halloweeen! :D Těším se na to jak se zmaluji (za upíra jako každý rok :D), fotky jistě a ráda přidám potom. Nic méně tu od zítřka až do soboty nebudu. V sobotu pojedu ještě z Třebíče s kamarádem Jirkou na muzikál do Prahy a pak domu do své postýlky :D. Minulé úterý jsem zažila úžasný večer na koncertě Richarda Claydermana (více o tom se tu brzy objeví :)).
Teď jsem sedla k pc, takže přednastavím pár článků, aby to tu nezelo prázdnoutou jako právě teď. :D A oběhnu mé oblíbené blogy :)..

A pokud je někdo stejný blázen a prožívá Halloweeen jak já, tak přeji ať si ho pořádně užije!! :D

Práce..

18. října 2015 v 18:16
Ve středu jsem šla do práce na odpolední, byl to celkem pohodový den, ke konci jsem si navlíkala šroubky :D.. Akorát mi pak mistr řekl, že mě přeřadili jinám a ať si to řeším s agenturou. Tak jsem hned ve čtvrtek šla do agentury, kde nikdo nic nevěděl a že mi zavolají. Bála jsem se, abych nešla na noční, protože jsem následující týden potřebovala mít ranní (a jde to ranní, noční, odpolední..) Nikdo nevolal, tak jsem šla do agentury v pátek zas. Zas nikdo nic nevěděl :D, ale aspoň tam byl už chlap co obvolal druhou směnu, ale ta má plno. A ještě mě napadl s tím, že mám problémy s docházkou, nechápu, nikdy jsem nepřišla pozdě, proto si tam taky pípám příchody a nemůže si je zkontrolovat -.-. Nakonec je to však jejich chyba, protože když jsem byla nemocná, nebyli schopní mě u mistra omluvit a já na něj číslo nemám, navíc se mám omlouvat agentuře..

Agentura mi ještě zopakovala, že 12ky nechci a tak mě poslal na víkend. Včera jsem šla na 8. do práce modlící se, že to teda bude krátká. Ale tušila jsem, že je to 12ka. No a nakonec to byla 14ka! Takže ze mě udělali dobrýho idiota v agentuře..
Po 8 hodinách jsem vypadala už tak blbě (možná tím, že jsem spala jen 3 hodiny), že se i mistrová ptala, jestli mi není špatně. Nic méně přidala větu, že pokud chci dostat zaplaceno, tak tam musím vydržet 12ku. -.- Tam kdyby někoho odvezli v polovině směny, tak to chudák nedostane zaplacený :D Jelikož prachy nerostou na stromě a štvalo by mě, že tam makám jak vůl zadarmo, tak jsem si řekla, ty 4 hodiny ještě přežiješ, bohužel i s tou krávou, co ti furt stojí za prdelí a řve, že to neumíš, protože to dneska vidíš poprvé a ještě ke všemu stroje nefungují, jak by měly... Nakonec mi ale začala říkat "Moni" a ještě mi nabídla, že bych mohla chodit na její směnu přes týden. (Pani, co vedle mě celý den stála mi říkala, že kvůli tý mistroví odešla z její směny, za to jaká je to fúrie :D a nakonec se jí paní nezbavila ani o víkendu :D.)
Ve 20:00 čili po 12ce - jsem už padala hubou do stroje a vše z rukou mi padalo :D.A nakonec se sama sobě divím, protože jsem tam fakt vydržela 14 hodin O.o :O.

Psala jsem včera lehce před půlnocí ↓
Teď bych si nejradši zajela na pohotovost, aby mi přišpendlili páteř zpátky k tělu, jelikož jsem ji po pár hodinách už vláčela za sebou. Nic méně dnes (celou noc :D) už asi nevstanu. Třeba to aspoň trochu to víno napraví :D

V pondělí jim jdu dát sbohem. Práci sice potřebuji, ale pokud zůstanu tady, tak mě to ničí. Od nástupu jsem hrozně vystresovaná, nervy na dranc, a trpí jak má fyzička, tak i psychika :/ a ještě jsem u nich idiot. Ono je to stejně jedno, protože bych tam posledního října skončila tak i tak, protože jsem odmítla přecházet na 12ky a nic jiného tam už asi nepojede.

Ze soutěží...

8. října 2015 v 22:30
Zajímalo by mě, jestli se zapojujete často do internetových či časopisových soutěží?

Já občas, když někde nějakou objevím a líbí se mi cena, tak se zapojím, i když většinou marně..
Je to pár týdnů, co probíhala na facebooku drogerie Teta soutěž o řasenku, jelikož mi zrovna došla, a ta co jsem si pořídila mi moc nevyhovuje, tak jsem si řekla proč to nezkusit.
Zadání znělo takto: "Napište nám, kdy se naposledy svět zatočil z něčeho hrozně skvělého vám, a 20 nejoriginálnějších odpovědí odměníme právě řasenkou od Gabriella Salvete!"
Šlo především o originalitu, ale přemýšlela jsem jen chvilku a nakonec napsala to, co je originální a asi jen tak někdo nemá a navíc 100% pravdou :D: "22.4.2015 jsem si splnila dlouholetý sen a vypravila se do Brna na koncert mé oblíbené britské zpěvačky Bonnie Tyler, už jen to vidět ji bylo pro mne velkým zážitkem a ohromným přívalem pozitivní energie. Po konci jsem na ni čekala u východu, podepsala se mi a po společné fotce mne objala, nezatočila se mi jen hlava, ale celý svět, v ten moment bych si nevzpomněla ani kdo jsem. Zní to možná hloupě, ale doteď se mi při vzpomínce derou slzy štěstí. :-)"
A během pár týdnů jsem obdržela výhru..: :D dokonce jsem s řasenkou i spokojená, takže trefa :)
Další má úspěšná soutěž probíhala na portálu filmové databáze ->www.fdb.cz, mám tam založený účet a tak jsem si soutěže všimla díky příchozímu e-mailu s upozorněním na ni. Šlo o lehkou otázku týkající se filmu, nečekala jsem, že bych vyhrála, ale stalo se :D Modrou mám ráda a štětečky vypadají opravdu úžasně.

V minulostii jsem ale už párkrát vyhrála.. nějakou tu vstupenku, CD Chinaski.. na jednom festivalu - cvičící míč a internet :D

A tak se vrátím k úvodní otázce -> "Zapojujete se často do internetových či časopisových soutěží? A co jste naposledy vyhráli?"
Odměnou za odpověď bude aspoň diplomek :P

Ještě, že už je pátek

2. října 2015 v 17:40
To byl zas týden.. v pondělí sváteční lehárko, takže den v poho.. ale od úterka opět na ranní, děs a utrpení až dodneška! :/ A od neděle na noční, to bude možná ještě horší než ta ranní... Proto se omlouvám za neaktivitu, ale většinou přijdu z práce neschopna dalších činností :D
Zítra zřejmě pojedeme za babičkou na Moravu.. konečně uvidím nový přírustek do rodiny (štěně :D)
Jak mě bolí nohy :X
Tak jsem si koupila flašku :D, oslava přežitého týdne :D a taky na zítřek..

A tak.. Zase je pátek a mám toho dost, tak beru kramle.. Jako papír hodím práci a všechny šéfy za hlavu, pánové, omlouvám se, ale já mizím na Moravu..

Jinak přednastavým na mé noční pár článků.. a taky se chci ve volno prohrabat ve starých článcích a trochu je upravit, kde se nezobrazují fotky, tak nahrát znovu..

Práce, práce...

19. srpna 2015 v 17:37
Jsem druhým týdnem v nové práci.. ve firmě, u pásu, vyrábí se tam kompresory.. a už jsem na umření :D Bolí mě všechno, i nehty!
Mám 8hodinové směny.. ale v neděli pujdu na 12ku.. a ještě k tomu noční. Nepřežiju. Abych si vzala termosku s kávou..
Proto bych se chtěla omluvit za mojí občasnou neaktivitu.. přijdu z práce a ještě dělám job pro kamarádku, zadávání různých dat do excelů.. a v noci se snažím spát.. i když jsem se od soboty pořádně nevyspala :/. Vždycky nějaký ten článek přednastavím, ať to tu nezeje prázdnotou...

Moje kresbička.. to jsem načmárala, když jsem byla na školení :D už ten den jsem tušila, jak to bude strašný..

Jsem zpátky!

13. srpna 2015 v 14:45
Tak jsem zpátky doma. V neděli jsem odjížděla do Prahy na natáčení "Máme rádi Česko", měla jsem tam spát, nakonec mi to nevyšlo a tak jsem jela v noci s kamarádkou k ní do Chrudimi, kde jsem byla až do úterý, v úterý ráno jsme odjížděly do Prahy na natáčení "Nikdo není perfektní", noc jsme strávily u jedné známé. A včera natáčení "Nikdo není perfektní" a odpoledne "Máme rádi Česko". Jsem vysmátá a vytleskaná na dlouho dopředu :D.

Zpět

14. července 2015 v 18:36
Zdravím všechny!

Chvilku mi trvalo než jsem se opět doma zaklimatizovala :D. Vary bomba!! Podařilo se mi i neskutečné.. o tom přidám co nejdrříve článek.. a taky to bude chtít nové záhlaví :D

Z aktualit, včera jsem byla u nás v Humpolci na pracovním pohovoru do jedné firmy, co vyrábí součástky do aut. Ve čtvrtek jdu na lékařskou prohlídku a od příštího týdne bych měla nastoupit. Ráda nejsem, není to tam nejlepší, ale je to furt lepší než zametat trávu -_-..

Co vy a váš začátek prázdnin? :-)

Mějte se tu fanfárově! :D

2. července 2015 v 23:07
Přátelé, zítra jedu směr Vary. Nebudu na internetu, maximálně někde na wifině na mobilu a než by se mi načetl blog, tak by to trvalo.. takže tu nejspíše nebudu až do příští neděle.

Takže se omlouvám za neaktivitu u vás, ale Vary volají! :D Dávám to vědět dopředu, aby mne pak někdo neobvinil, že jsem se někde nezapsala, pak by to byl vlastně jeho problém, že nečte mé články... -_-

Takže si užijte sluníčka, já si ho taktéž užiji, spálená až za ušima :D Zítra uvidím Richarda! Začínám z toho mít zvláštní pocity, jako vždycky, když vidím někoho koho žeru! :D Ach jo.. :D

PS: 9 článků jsem si přednastavila, takže tu nebude úplné mrtvo.

Páčko!!!!!!!!! :) A snad to přežiju :D
 
 

Reklama