,,Úsměv, nejkrásnější vzpomínka."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Karlovy Vary

Z Varů - Bolek Polívka

4. srpna 2015 v 21:49
Bolek Polívka - český herec, mim, dramatik a scenárista. V roce 1993 si v Brně založil vlastní Divadlo Bolka Polívky. Ztvárnil řadu divadelních, filmových a televizních rolí. (Dědictví aneb Kurvahošigutntág/Kurva se neříká, Pelíšky, Kytice, Muži v naději, Tři bratři, Domácí péče...->)

Po setkání s Bolkem jsem již dlouho toužila, je skvělý herec a bavič, vždy jsem ráda koukala na jeho "Manéž Bolka Polívky" kam si zval různé hosty. Při podepisování jsem mu říkala: ,,Monče", nebyla jsem si jistá, jestli mne slyšel, tak jsem zopakovala: ,,Monice" a on: ,,Monče je lepší ne, je to jako morče :D"
Doufám, že mi při dalším setkání vyjde společná fotka :)...

Z Varů - Harvey Keitel

2. srpna 2015 v 14:38
Harvey Keitel (76) je americký herec židovského původu, na svém kontě má velkou řadu rolí
S herectvím začal v newyorských divadlech, pak potkal filmaře Martina Scorsese a účinkoval v jeho studentském filmu Kdo to klepe na moje dveře. Od té doby hrál Keitel v několika dalších Scorseseho filmech jako Špinavé ulice a Taxikář.

Během své kariéry ztvárnil většinou vedlejší role. Mezi nejznámější patří White ve filmu Quentina Tarantina Reservoir Dogs, Winston Wolf v Pulp fiction téhož režiséra, policista ve filmu Thelma a Louise. Nominaci na Oscara za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli získal za film Bugsy. Ve filmu Země policajtů si zahrál se Sylvesterem Stallonem. Mezi jeho další známé filmy patří Ponorka U-571 nebo Lovci pokladů. ->celá filmografie
-> 10.7.2015
Další velice cenné setkání :)


Z Varů - Zdeněk Podhůrský

1. srpna 2015 v 22:09
Zdeněk Podhůrský (56) je český moderátor, dabingový režisér, zpěvák, herec a fotograf

Po DAMU přišlo několik divadelních angažmá a následovaly role v televizních inscenacích a filmech. Z těch nejznámějších např. O PRINCEZNĚ JASNĚNCE A LÉTAJÍCÍM ŠEVCI (1987, v roli Černého prince) či vojín Vločka ve filmovém zpracování Švandrlíkova románu ČERNÍ BARONI (1992). Zdeněk také prodával obrázky na pražském Karlově mostě. Probudil v sobě i zručnost řezbářskou a vyřezával dřevěné loutky (otec byl vynikající loutkář).

A to už se pomalu dostáváme k činnosti, ve které je Zdeněk Podhůrský českému (možná i slovenskému) filmovému fanouškovi nejznámější. A to je dabing a jeho úprava a režije. V této "roli" si užívá již od roku 1992. Není překvapením, že se mezi další aktivity brzy zařadilo i moderování, ať už komerčních akci nebo televizních pořadů (TV Nova - Pálí Vám to?).

Další filmy: Bastardi, Bathory, To nevymslíš!.. a ->další
-> 9.7.2015

Já mám Zdeňka velice ráda, byla doba kdy jsem ho i milovala :D, takže jsem ráda, že se ve Varech objevil :-)

Z Varů - Hrútar/Berani

1. srpna 2015 v 11:34

Pátek 10.7.2015
Národní dům - 10:00


SYNOPSE:
Kiddi pije a rád střílí. Gummi nepije a nestřílí. Zarostlí jsou oba stejně. Gummi a Kiddi jsou svobodní bratři, kteří obývají nehostinné islandské údolí. Domy od sebe mají, co by kamenem dohodil, oba se navíc živí chovem ovcí. A oba také hrdě závodí v soutěži o nejlepšího berana. Velkou část života však spolu odmítají mluvit. Kiddi teď jenom těsně vyhraje beraní soutěž a rozladěný Gummi pak v ohradě vítězného berana prohlíží. Pojme podezření, že je zvíře nakažené smrtelnou klusavkou - pak by muselo být utraceno nejen ono, ale všechna stáda v okolí. Gummi přesto na Kiddiho pošle veterinu. "Oba mí rodiče vyrůstali na venkově, v dětství jsem se tam musel každé léto vracet," říká Grímur Hákonarson, který v Beranech hraje s typickými islandskými kartami - nerudnými fousáči, drsnou přírodou, úsporným záběrováním. Tragikomický osud bratrů, kteří pod tlakem okolností musí přehodnotit svůj vztah, má však globální dosah.
Šimon Šafránek

MOJE SLOVA:
V pátek odpoledne jsem odjížděla, ale chtěla jsem odpoledne stihnout alespoň ještě jeden film, sešlo se jich najednou hrzoně moc a sama jsem nevěděla pro který se rozhodnout. Nakonec jsem zvolila tento, podle názvu :D. Jen jsem se bála, aby tam ty ovečky neumřeli.. no, hned po pár sekundách filmu jsem chtěla odejít :D.
Film byl opět originální, dobré spracování. Dva bratři, kteří se spolu roky nebaví a které spojí až jejich společná láska k ovcím. Gummiho podezření na kulhavku je bohužel správné. Kiddi ho za to nenávidí ještě více, začne pít. Stáda jsou utracena, padl jejich rod a dlouhá historie jejich stád, ale samotný Gummi je z toho nešťastný, a tak si pár ovcí nastěhuje k sobě do domu do sklepa. Bohužel ovce jsou hlučné a když přijela návštěva, tak vše bylo vyzrazeno. Běží proto s malým stádečkem za bratrem a žádá o pomoc, ten na nic nečeká a vyráží spolu zahnat ovce vysoko do hor, kde by mohli přežít. Přepadne je však velká vánice, ztratí se, jeden druhého najde ležet nehybně na sněhu. Vykope díru do země a zahřívá svého bratra tělo na tělo a přeje si, aby bylo vše dobré. Film tímto snímkem skončí. A je na divákovi, aby si domyslel konec.. nemám tyhle konce ráda, i když je pravděpodobné, že v takových podmínkách museli umřít, avšak procento, že přežijí exituje.. a teď si sakra vyber :D.

Z Varů - Jitka Kocurová

31. července 2015 v 18:34
Jitka Kocurová je česká modelka, moderátorka, herečka, 2. vicemiss ČR pro rok 1999 a patronka nadačního fondu Srdce na dlani

Svou první filmovou roli servírky si zahrála ve filmu Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději (2003). Doposud největší prostor získala rolí Pamely ve filmu Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu (2006).
-> 9.7.2015


Z Varů - Tři bratři

30. července 2015 v 19:53

Pondělí 7.7.2015
Richmond - 16:30


SYNOPSE:
Tři bratři opouštějí rodný dům a vydávají se do světa, aby získali zkušenosti a našli si nevěsty. Během své pouti se hrdinové ocitají uprostřed známých pohádkových příběhů O Šípkové Růžence, O dvanácti měsíčkách a O Červené karkulce, v nichž musejí nejen překonat klasická úskalí, ale zároveň si získat srdce té pravé. Předlohou filmu Tři bratři Svěrákovi bylo úspěšné hudebně-divadelní pásmo scenáristy a režisérova otce Zdeňka Svěráka a skladatele Jaroslava Uhlíře. "Když jsem hledal pohádkovou látku na film, zjistil jsem, že všechny klasické pohádky už někdo natočil," říká Jan Svěrák: "Ale nikdy s takovou hudbou." Tři bratři pak působí spíše jako pohádková opereta než pouhá pohádka se zpěvy, navíc se tu promítá Svěrákova záliba v kombinaci herců a loutkových modelů - stejně zpracoval například i svůj předchozí rodinný hit Kuky se vrací. Tři bratři vévodili českému žebříčku návštěvnosti za rok 2014.
Šimon Šafránek

MOJE SLOVA:
Byl by hřích ve Varech nevidět alespoň jeden český film, a tak jsem se rozhodla právě pro pohádku od Svěráka. Již jsem ji jednou viděla, ale neutkvěla mi tolik v paměti a na velkém plátně je to přece něco úplně jiného než na malé obrazovce doma :-). Navíc v ní na pár sekund hraje i Maruška! :D 2:14 min! ↓

Líbí se mi, že jsou zde propojené i jiné pohádky, je to originální nápad a liší se tak od ostatních pohádek.. Herci jsou skvělí :-) od Zdeňka Svěráka po Piškulu, samozřejmě legendární Lábus & Kaiser a Polívka perfektní, chytlavé písničky.. :-) Tuhle miluju ♥ ↓

Z Varů - Outre ici/Za tím

29. července 2015 v 18:22

Pondělí 6.7.2015
Kino Čas - 21:30


Hosté: režisér Hugo Bousquet (uprostřed), střihačka Jeanne Plassier, Director of Photography Fiona Braillon, herečka Leslie Bouchet a herec Fréderic Evrard
Hvězdné trio v první řadě vpravo :D

SYNOPSE:
Mladá dvojice je už tři měsíce na cestách po pustých vysokých horách, když narazí na opuštěný dům se zásobami jídla i pití. Basile by chtěl po krátkém odpočinku pokračovat dál, vizionářsky totiž hledá Tolkienovo tajné město Gondolin, zatímco Léa se v pohodlném domě hned zabydlí. Dny plynou v příjemném nicnedělání, nicméně úzkostný Basile, pronásledovaný nočními můrami, se strachem pozoruje, jak průsmyk, jímž musí projít, začíná zapadávat sněhem. Jednoho dne do domu přibude ošlehaný muž, lovec a zjevně zkušený chodec těmito drsnými oblastmi, jehož jazyku není rozumět… Trojúhelník postav odříznutých od světa vzbuzuje u diváků mnohá navyklá očekávání dějových zauzlení, ale režisér žádné z nich nenaplní. Prokáže, že i bez nich umí vyvolat krajní napětí, které umocňuje atmosférou všudypřítomného skrytého nebezpečí, budovaného častými zámlkami, dlouhými pohledy na tyčící se horstva a shluky mračen a také zneklidňujícími tóny elektrické kytary.
Zdena Škapová

MOJE SLOVA:
Občas se ráda podívám na nějaké drama, a tak tento film byl jasnou volbou. Líbil se mi, byl originální, měl myšlenku, nápad.. Akorát mi tu chybělo hlubší spracování.. např. před čím dvojice utíká.. Když pár najde odlehlou chalupu v horách, tak se Léa usadí a zůstala by tam nejradši navěky, narozdíl od Basila, který chce neustále pokračovat v cestě.. Jejich vztah naruší i třetí osoba, trošku pobuda, který Leu svádí a ona se nechá.. Film končí na jednu stranu dobře pro oba, každý si jde svou cestou, na druhou stranu smutně, že dvojice nedrží spolu.

Herečka Leslie Bouchet a herec Fréderic Evrard, který hrál ve filmu právě tu třetí osobu

Režisér a oba herci ↓

Z Varů - Viaje/Cesta

28. července 2015 v 22:00

Pondělí 6.7.2015
Kongresový sál - 19:00

Hosté: režisérka Paz Fábrega a herec Fernando Bolaños


SYNOPSE:
Aniž by se pořádně znali jménem, vytrácí se Luciana s Pedrem z večírku, na němž si stihli vyměnit jen několik slov a polibků. Vidina nezávazné noci je žene ulicemi, domů je to však daleko a jedinou možností, jak bojovat s tíživou únavou, je vysmívat se partnerským stereotypům. Rozpustilá nálada je neopouští ani druhý den, kdy se Luciana rozhodne Pedra doprovázet na cestě k sopce Rincón de la Vieja. Tlumený, v jemných černobílých záběrech nasnímaný film si pokládá zdánlivě jednoduché otázky o povaze lidských vztahů, bezprostřednost, s jakou tak činí, ho však odlišuje od konvenčních romantických snímků. Únik do lesnatého, civilizací téměř netknutého území je totiž nejen příležitostí ke vzájemnému sblížení, tiché prostředí panenské přírody současně vybízí k vážnějším rozpravám. Pokorný snímek slibné režisérky pak vyniká zejména lehkostí, s jakou je vyprávěn, stejně jako půvabným propojováním ledabylé autentičnosti s něžným impresionismem.

Sandra Hezinová

MOJE SLOVA:
Černobílé snímky přidaly do filmu zvláštní a pozitivní atmosféru. V debatě poté režisérka komentovala film slovy, že to zažil jistě každý z nás, takže já jsem zase divná vyjímka :D.. Pobláznění, kdy se dívka vydá za hochem, stráví s ním pár hezkých chvil/nocí.. Zdálo se mi, že Pedro se do ní ale zamiloval, po zjištění, že na ní čeká přítel, trochu posmutněl.. Film má 2 konce, ve Varech byl promítán jen jeden, což je škoda. Skončilo to nejspíš tak, jak se od začátku dalo očekávat, sbalila se a odjela od něj..
Na film se byla podívat i dáma Livie Klausová..

S Fernandem jsme se po konci vyfotili..

Další den jsme šli kolem kina, kde jsme si udělali pauzu a posadili se.. Hned vedle nás se usadil Fernando i s režisérkou Paz, tak jsme se vyfotili s oběma :D a vzali si podpisy do programu.. :)
Fernando se s námi snažil i komunikovat, ale naše skvělá znalost angličtina komunikaci pohřbila :D, přesto pár vět jsme si vyměnili a Fernando pak nahlédl i do Markétinýho programu na filmy, které jsme tu viděli.. :-)

Z Varů - Kapela Hrůzy

26. července 2015 v 20:52
7.7.2015 - Karlovy Vary

Koncert se konal v rámci programu domu od České televize. Vstup byl zdarma. Koncert byl skvělý, jsem ráda, že jsem si po tak dlouhé době mohla Mišku zas vychutnat naživo. Je hezké vidět, že už je opět v kondici a zpívá!

Na úvod má oblíbená "1+1"


A jedna z jejich nej pecek "Zejtra mám"

Z Varů - Filip Pławiak

26. července 2015 v 13:18
Filip Pławiak je polský divadelní a filmový herec
Můžeme ho vidět ve filmech - Jízdenka na Měsíc, Benátky či Červený pavouk, kterého ve Varech prezentovali :-).. ->více..

Musím se přiznat, že mi jeho jméno na místě nic neřeklo.. ale je to fešák :) :D.
-> 6.7.2015


Z Varů - Eva Josefíková

25. července 2015 v 17:56
Eva Josefíková (25) je česká divadelní a filmová herečka
Podle bulváru byla přítelkyní Jiřího Mádla (také jsem je spolu jednou potkala :D)

Z filmů se objevila v - Fair Play, Vejška, Probudím se včera či Čertova nevěsta.. ->více
-> 4.7.2015

Z Varů - Adam Mišík

25. července 2015 v 14:45
Adam Mišík je mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka. Od dětství hraje ve filmech a televizních seriálech a také v divadelních rolích. Kromě herectví se věnuje i tanci (účinkoval jako imitátor Michaela Jacksona). Od roku 2008 hrál na kytaru a zpíval v indie rockové skupině. V červnu 2013 se vydal na sólovou dráhu a podepsal smlouvu na své první sólové album a píseň Tvoje světy..

V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku.
-> 3.7.2015

Z Varů - Jena Malone

23. července 2015 v 16:41
Jena Malone (30) je americká herečka
Svou první filmovou roli dostala již v roce 1996 v dramatu 'Bastard Out of Carolina'. Později hrála v řadě televizních seriálů a filmů. Její nejvýznamnější role byla Gratchen ve filmu 'Donnie Darko'. Roku 2012 hrála postavu Johannu Mason ve filmu 'Hunger Games: Vražedná pomsta'. Vedle hraní ve filmech se také věnuje divadlu a hudbě.

Ve Varech jsem viděla film s Richardem - 'Time Out of Mind', kde Jena ztvárnila taktéž jednu z důležitých postav.


Ještě jsem ji viděla ve fantasy filmu 'Sucker Punch'. Další filmy s ní ->zde
-> 3.7.2015

Byla velice vstřícná a příjemná, podepsala se nám někdy odpoledne..

Fotka vznikla před restaurací, kde jsme čekali na Richarda.. Jena byla milá, byla tam se svým přítelem a vypadali oba zamilovaně a taky že si kouzla Varů jistě užívají.. :)

Z Varů - George A. Romero

22. července 2015 v 10:06
Jako milovnice hororů, jsem byla potěšena zprávou, že do Varů dorazí americký hororový scénárista, režisér a herec George A. Romero. Tvář a zřejmě i jméno nikomu nic neřekne, také mi původně nic neřeklo, až po přečtení jeho tvorby (http://www.csfd.cz/tvurce/3056-george-a-romero/), jsem došla k závěru, že je to vlastně velká osobnost.

Mezi jeho první a taktéž asi nejznámější dílo patří - Noc oživlých mrtvol. Je to takový "otec zombií filmů".

Já jsem od něj ještě viděla např.: Úsvit mrtvých, Den mrtvých, Země mrtvých, Deník mrtvých, Zombies: Den-D přichází, Podivní a další..
-> 4.7.2015

Byl milý a ochotně všem podepsal fotky. I když nepsal věnování, tak podepsal i více fotek..Já jsem mu nejprve ani o společnou fotku neřekla, ale Lucka si řekla a neměl s tím problém, tak jsem si také řekla :)
Brácha mi ji okomentoval na facebooku slovy: "za ty super brejle, jsem musel dát like :D"

Z Varů - Ben Mendelsohn

20. července 2015 v 17:45
2. vzácné setkání z KV.
Mendelsohn je považován za jednoho z nejlepších australských herců současnosti. Jedním z jeho velkých filmů je hollywoodské Proroctví, kde se objevuje po boku Nicholase Cage. Mezi největší role jeho kariéry lze zařadit důležité úlohy ve filmech Nový svět, Vertical Limit, Mullet či Spotswood. Mendelsohn je také uznávaným televizním hercem - objevil se v řadě autralských seriálů.
Já ho viděla ještě v - Temný rytíř povstal, Zabít tiše, Černé moře; z poslední doby - Slow West, Hazardní hráči, které představil v KV...->více
-> 3.7.2015

Byl velice ochotný a příjemný. Bohužel jsem neměla vytištěné fotky, nevěděla jsem, že tam bude, tak mi musel postačit památník. Slyšela jsem jak si ostatní stěžují, že se jim podepsal jen křestním jménem nebo pouhým B. a já ho mám hezky celým :D. Chtěla jsem si říci o věnování, ale předběhl mne sám s otázkou: "What´s your name?"
Koukala jsem, že má kolegyně sběratelka Darinka má taktéž krásné věnování -> zde.

Kolega Maťo vyfotil fotku, kde zrovna drží můj památník a já jsem dobře krytá před Luckou :D

Ben už skoro odcházel, ale ozvala jsem se ještě o fotku a neměl s tím problém. Velký sympaťák :)

Z Varů - Richard Gere

16. července 2015 v 21:29
A teď asi reportáž, na kterou čekáte od začátku! :D
Již několik let melu o tom, jak bych se chtěla podívat do Varů na FF. Letos jsem začala šetřit už od Vánoc, takže to vypadalo na 70% dobře. Potom co zveřejnili hlavní hvězdu, tak už to bylo 1000%! :D
ČTVRTEK - 2.7.

Už ve čtvrtek jsem četla zprávy o tom, že Richard dorazil do Varů, večer mi pak přišla zpráva od kolegyně Lucky, která zněla: ,,Moniii!! Já mám fotku s Gerem!!". V tu chvíli jsem začala proklínat sama sebe, proč jsem nejela podle původního plánu už ve čtvrtek.. Chtěla jsem ji zabít, pak sebe :D.
PÁTEK - 3.7.

Musím zmínit blogovou kamarádku Evu, kterou jsem před lety na blogu objevila a která má právě web celý o Richardovi. Takže velká fanynka a tak jsem si i za ní přála, aby jí to vyšlo a dorazila do Varů taktéž! A vyšlo! Tímto rovnou děkuji, že to se mnou vydržela :D, není to někdy lehké :D.

Zbytek pátečního dne jsme čekali u Puppu, Richard odpoledne odjížděl na slavnostní zahájení, takže odcházel z hotelu, pouze zamával přihlížejícím fanouškům.

Odjezd na slavnostní zahájení k Thermalu ↓
Neskutečně mu to seklo v té bílé košili a obleku!

V noci jsme na něj čekaly s Evčou a pak s Luckou u restaurace až do 1 ranní, odešel samozřejmě zadním východem. Tak jsme s Luckou utíkaly k Puppu, přišel se podepsat, akorát, že já jsem se k němu přes ten dav vysokých sběratelů nedostala… :/ Už jsem to začínala vidět černě.
SOBOTA - 4.7.

Richard měl odpoledne tiskovku. Když vycházel z hotelu, přišel se podepsat, byl velice vstřícný. Dav včetně nás s Luckou na něj křičel, přišel a dělal gesto ať jsme potichu :D.


Moje fixa :D

Tu jsem si vytiskla ve velkém formátu..

Nádherná civilní ♥

Večer odjížděl Richard na uvádění Pretty Woman v Letním kině. To už se mnou čekala Markét i s Evčou. Když vyšel z hotelu, vypadal, že by se šel rád podepsat, ale čas ho tlačil. Hned po uvedení se vrátil zpět na hotel. Tentokrát se přišel podepsat.

Richard se začal podepisovat od konce řady. Takže jsme s Markét a Evčou byly mezi prvními podepsanými. Při podepisování jsem ze sebe ještě dostala otázku: ,,Can I please take a photo?".. Zřejmě ji pochopil, tak, že jestli si ho můžu vyfotit..

Komentoval mi fotku slovy: ,,Hachiko" a smál se :)

Fanoušci stáli samozřejmě za zátarasou, která byla ještě oddělena pro zónu pro novináře. Zahlédla jsem, jak se Richard s někým fotí.. Nepřemýšlela jsem, mozek mne opustil už při prvním pohledu na něj. Běžely jsem s Markét do té zóny pro novináře, byli tam asi jen dva fotografové a dva fanoušci, Richard už byl skoro u nich. Markét se ho zeptala: ,,Can I please photo.." a současně ukazovala prstem na něj a na ní, bohužel si nepamatuji, jak to předváděla, ale teď se tomu s mojí představivostí směji :D. Vyfotil se s ní, hned poté jsem se k němu přihrnula i já, smál se a přitom na mě ukázal pěstí asi že chci taky fotku, ale přitom se smál, takže nevím co tím chtěl naznačit :D, stejně jsem si ho chytila :D a on mi rozcuchal vlasy (na fotce viditelné :D) a pak chytl i on mne. Těžko to popsat, doteď si teprve uvědomuji co se vlastně stalo. O.o Je vůbec zázrak, že se usmívám, protože smysly jsem v tu chvíli měla všechny vypnuté. :D Vlastně zázrak je to celé!!! Pokud si to dobře pamatuji, tak hned pak už šel Richard do hotelu.


Jen mne štve, že jsem nechytla za rukáv Evu, aby běžela s námi.. to si budu vyčítat dlouho! Myslela jsem, že jde za námi, ale v té rychlosti jsem se neotáčela, nemyslela, do háje. :(

Letem světem z Varů s Májou

16. července 2015 v 20:58
V pátek (10.7.) se mnou jela do Varů i Mája, zašly jsme dopoledne na film. A odpoledne jsme šly k Puppu, chtěla jsem si počkat na amerického herce Harveye Kaitela. Bála jsem se, že to Máju nebude bavit, ale co se mnou měla dělat :D, nakonec však asi bavilo, bylo tam plno pohledných řidičů a securiťáků.. bylo kam koukat :D.

Začnu však napřed fotkami Mindičky :D. Nedávno jsem tu o ní měla zrovna článek. Tak konečně jsem se jí dočkala holky, vůbec se mne nebojí. Nesjpíš poznala tetu :D. Miluju její styl ulehání, když si chce lehnout, tak sebou vždycky flákne. :D


Letem světem z Varů

15. července 2015 v 18:10
Přináším první reportáž z Varů.. takový mišmaš všeho.


Do Varů jsem odjela v pátek (3.7.) brzy ráno, vzala jsem to přes Prahu, odtud nás s Markét naložil kamarád Jirka.
Markéta se měla zdržet napřed do úterý, nakonec jsem jí ukecala do středy :D.
Po příjezdu do Stanového městečka jsme postavili stan, trošku se zkulturnili a jeli jsme do centra k Thermalu a pak k hotelu Pupp, kde je většina celebrit ubytovaných. Tam jsme strávili celý pátek, celou sobotu..

Vedle našeho stanu měl stan i Pepa, což je kolega od táty z práce. Ten nás zachránil, když přišla první bouřková noc v pondělí. Spali jsme všichni v jednom stanu, věci jsme měli schované v jiném stanu u Toma, který přišel zrovna v příhodnou chvíli. Bohužel jsme na něj ztratili kontakt, takže kdyby si náhodou četl tenhle článek, budu ráda, když se mi ozve. :) V úterý na středu přišla druhá bouřková noc, seděli jsme zrovna v kině, když začalo neskutečně chcát. Odešla jsem z filmu, narozdíl od Markét, která si dokoukala film až do konce, čímž mne tedy neskutečně vytočila.. zatím co já jsem zachraňovali všechny věci ze stanu jako idiot.. včetně jejích samozřejmě. Stan nám jaksi promokal, ale díky tomu, že jsem měla většinu věcí v batohu, tak byli suché. Akorát spacáky byly oba mokré + karimatky, ty jsem ve stanu nechala.. Všechny věci jsem si schovala v úschovně. Když se vrátil z filmu Pepa, tak jsem si je nandala do jeho auta, kde jsme s Markétou musely přečkat i zbytek už tak dost hrozné noci. Uvažovala jsem, že bych zavolala tátovi, aby pro nás přijel. Ale zase mi bylo líto odjet z festivalu, tak brzy. Na středu měla stejně Markét zaplacený autobus, takže odjížděla tak i tak. Já jsem si domluvila ubytování u kamarádky Máji, která bydlí v takové prdelce kousek od Varů :D, nakonec jsem z toho udělala dvě noci. :) Byla bych u ní déle, ale bohužel do té vesnice nejsou nejlepší spoje :/.
Ve čtvrtek jsem tedy nechala stan ve městečku nehlídaný, na čež mi uletěl :D, to jeden fakt nezažije. Stan jsme s Pepou našli, karimatky taky akorát spacáky mi zřejmě někdo ukradl -_-. Po této zkušenosti, za rok budu spát ve škole pod střechou :D!

Z Varů jsem odjížděla Studentem přes Prahu v 17:00 v pátek (10.7.).
A teď už k fotodokumentaci.. :)

Markéty vyhrané botky vyrazily na červený koberec :D
 
 

Reklama