,,Úsměv, nejkrásnější vzpomínka."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Koncerty, festivaly

Stroy

3. června 2017 v 14:08
Jedna z předkapel na koncertě Phila Rudda.

Stroy - česká alternativní rocková kapela, založena zkraje roku 2011

Vyfoceno dne: 10.5.2017
Místo: Praha - Lucerna Music Bar
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Zpěvák Michal Skořepa
Foto: basák :D

Phil Rudd & band

1. června 2017 v 10:00
Lucerna Music Bar
10.5.2017

Phil Rudd - australský bubeník
-> bývalý člen australské hard rockové kapely AC/DC, v letech 1975 až 1983, kdy byl z kapely vyhozen. Do kapely se pak vrátil v roce 1994 a působil v ní do konce roku 2014..
Na Phila jsem se musela vypravit z důvodu jeho členství v AC/DC. A mimo jiné je to vynikající bubeník!
Před koncertem jsem chytla 3 členy z jeho kapely včetně samotného Phila :) Který mi napřed podepsal tuhle fotku. Bohužel to podepsal hodně špatným fixem, tak jsem si šla ještě jednu fotku dotisknout.

Až napotřetí se mi poštěstilo, oslovila jsem ho na fotku, bohužel už byl ke mně otočený zády, tak jsem moc nepočítala, že by to vyšlo, ale vyšlo, otočil se a neměl problém :)
Původně jsem na koncert lístek neměla, ale na místě jsem sehnala za 200,-, tak jsem neváhala. Bylo docela plno, chvilku jsem neviděla, ale pak jsem se probojovala na balkon, kde jsem měla krásný výhled. Jsem ráda, že jsem mohla vidět Phila v akci! Bylo to skvělé vystoupení, akorát poměrně krátké, trvalo jen nějakých 50 minut, což je škoda!


Po koncertě se Phil přišel podepsat k pódiu. Přede mnou se podepisoval nějakému pánovi a psal mu věnování, tak jsem ho taky poprosila pro Moniku, neslyšel mě, pak mi nerozuměl, ale nakonec jsme se domluvili :-D
A ještě přiložím kompletní kapelu :)
Kytarista Geoffrey Martin a basák John Proctor
Po koncertě ↓
Kytarista Mike Furness
Kytarista Geoffrey Martin a zpěvák Allan Badger
S Allanem jsem se fotila i před, ale fotka se nepovedla, tak jsem ji přefotila a jelikož šel společně s Geoffreyem, tak jsem jim řekla, že dáme všichni společnou :-D

Podpis od Allana, toho jsem si jediného brala na sólo fotku, zbytek mám na společné..
Philův doprovod komplet..

Májové slavnosti - Vlašim

31. května 2017 v 12:00
Májové slavnosti ve Vlašimi
1.5.2017

Po dlouhé době na českém festivalu.. upřímně jsem si to nějak moc ani neužila.
Mezi prvními účinkujícími, které jsme si s kamarádkou Luci poslechly, byl mladičký Voxel
Potěšilo mě, že je osobě velmi ochotný a milý, přišel mezi fanoušky..
Nejvíce mě táhlo vytoupení Janka Ledeckého
Tentokrát nebyl moc ve své kůži..

Dostala jsem podpiskartu..

A nechala si podepsat nějaké fotky ze zásob :-D
Další mladý Pavel Calta

Smokie - Praha

28. května 2017 v 12:01
Lucerna - Praha
1.4.2017

Na koncert jsem původně jít neměla, jen jsem si chtěla počkat na členy, ale sehnala jsem ještě ten den v poledne lístky o polovinu levnější, tak jsem se rohodla společně s kamarádkou Luci z Chrudimi se zúčastnit. A rozhodně jsme chybu neudělaly! Moc jsem si to užila, těšila jsem se na ty jejich největší pecky!
K Lucerně jsme došly kolem poledne jestli se nepletu, v jednu jsem vyzvedla lístky.. a až po pár hodinách jsem spatřila někoho, kdo sa podobal zpěvákovi, prošel kolem nás, tak jsem se za ním otáčela a v dáli rozeznala jejich klávesáka podle vlasů. Rychlostí jsme se sebraly a běžely za nimi :-D. Zeptala jsem se, jeslti se nám podepíší, klávesák hned souhlasil. Napřed jsem však obsadila zpěváka Mika, byl velmi milý. A já velmi ve stresu, protože se mi slepily všechny fotky do sebe a ještě mi nešla vyndat fixa z kapsy, ideální kombinace. :-D
Mike Craft - zpěvák, od roku 1995


Potom jsme ještě přes celou pasáž běžely za tím klávesákem.. už zalézal dovnitř, tak jsem ho chytila za loket se slovy "excuse me". :-D Nad fotkou se pousmál a povídal, že je to jeho oblíbená..
Martin Bullard - klávesák, od roku 1986

Po těchto dvou setkání jsme se s Luci hrozně smály, jak to zas probíhalo.. a najednou koukám, že jde kolem Terry!
Terry Uttley - basák, jediný stálý původní člen od založení kapely v roce 1965!

Před koncertem se nám ještě podařilo chytnout bubeníka, který nám trochu poodešel na Václavák :-D
Steve Pinnell - bubny, od roku 1986

Ještě před koncertem jsme si společně fotky vytiskly a byly vybaveny na noc :-D

Měli českou předkapelu Keks. Keksáky jsem již několikrát slyšela a některé písničky mám ráda :)

Ukázka z Lucerny "Don't Play Your Rock'n'Roll to Me"

A ještě víc známá "Living Next Door To Alice", v druhé polovině videa

Po koncertě jsme zas čekaly.. napřed vyšel Mike, který se smál a povídal, že je úžasné nás znovu vidět! Těsně po něm šel Mick, který nám stále chyběl, Mike si však všiml, že ho nemám na jejich společné fotce, tak ho zastavil a ať se nám podepíše..
Mick McConnell - sólová kytara

Už se s námi loučil, když jsem ho ještě požádala o fotku. Stoupla jsem si vedle něho a Mike, který na něj celou dobu čekal, najednou křičí "waiting!".. šel ke mně, tak si říkám, že jako dáme společnou všichni a on mi šel upravit vlasy. Všiml si, jak jsem si těsně před fotkou sundala gumičku a měla jsem tak vlasy hozené na jednu stranu. Přistoupil ke mě 2x, protože zahlídl i ten jeden, co mi koukal z pusy. :-D
Musím říct, že mě kluci mile potěšili, všichni byli velmi ochotní a vlídní!

Marco Mendoza & band

25. května 2017 v 19:11
Club Exit-us - PRAHA
3.3.2017

Marco Mendoza - americký hard rockový hudebník
-> spolupracoval s mnoha známými skupinami jako Thin Lizzy, Whitesnake
-> současný člen The Dead Daisies (článek z loňského koncertu ->zde)

Koncert jsem dostala od táty k narozkám. Měl nějakou českou předkapelu, která byla příšerná. Narvala jsem se na jejím konci do první řady, docela jsem si to užila. Při jedné písničce natáhl ruku ať jdu na podium, ale to jsem fakt nešla. Pak ke konci se ptal jak se jmenuji a že dávám celý koncert pozor.. už nikdy nejdu do první řady v malém klubu :-DPo koncertě měl Marco vedle v baru autogramiádu. Procházel kolem mě a šáhl mi na rameno se slovy "Hi Monika" :-D
Nechala jsem si podepsat fotky a plakát. Marco se ptal jeslti hraju na kytaru..

A pak jestli jsem si plakát koupila.. na to mu odpověděla kamarádka, že jsem ho ukradla, tak odvětil "it's ok!" :D

Společná z loňského léta..

A tady fotky, které čekají na červen, kdy se doplní o zbytek členů :-D

Některé z fotek mi nechala podepsat Míša, děkuju!!
Bubeník Pino Liberti
Byl překvapen, že si ho beru.. a povídal, že mě viděl před začátkem venku :-D

Kytarista Fabio Cerrone

Zase to jejich postižené "k" :-D

Richard Clayderman - Praha

11. května 2017 v 19:24
20.10.2015 jsem byla na jeho úžasném koncertu v Kongresáku (-> článek)..
Letos jsem na koncert taky chtěla zajít, ale bohužel mi to nevyšlo, zvolila jsem Bonnie a navíc bych to ani časově nestihla.. K večeru jsem se vrátila z Linze, vyrazila na byt, abych si trošku odpočinula a najedla.. V noci jsem jela směr Kongresové centrum, kde jsem se sešla s Míšou a ještě jedním sběratelem. Když jsem tam čekala právě po koncertě před 2 lety, tak jel garáží.. tentokrát jsem byla v klidu, mě je vždy od nervů špatně na takových to akcí, ale jak jsem byla ještě v šoku z Bonn, tak jsem byla mimo realitu :-D. Moc jsem však nepočítala, že by to vyšlo.
Asi po půl hodince čekání jsem najednou zahlédla jeho vlasy :-D. On když nás uviděl, tak si hned na recepci pokládal oblek. Já jsem vešla dovnitř a poprosila ho o podpis desek, on si desky hned vzal k sobě do ruky, prostě si to sám organizoval :-D. Na druhou jsem mu stihla říct o věnování.. ptal se jestli jsem s "k" nebo "c".. Po celou dobu působil velice velice příjemně, samý úsměv, vyřazovala z něj pozitivní energie. Tohle byl další takový můj sen, který se splnil a mou šťastnou náladu ještě znásobil..

Po podepsání jsem ho oslovila na fotku a mám ten jeho úsměv ♥.

Rozloučil se s námi s větou, že se uvidíme příště.. Vyšli jsme ven a on šel chvilku za námi a najednou volá "Monika!", tak jsem se otočila a on mi podal čokoládu :-D. Já jsem zas asi působila jako dítě, ale bylo to od něj milé gesto :-D.

BONNIE TYLER - Linz

30. dubna 2017 v 13:25
10.4.2017 - Linz (Brucknerhaus)

Na nádraží ve Vídni jsem si zvládla zakoupit lístek na vlak do Linze, když jsem odcházela od přepážkky, tak mi jel přesně za dvě minuty, trošku spěch, ale stihla jsem ho a našla. Cesta byla pohodová, trvala asi hodinku a 20 minut. Hala v Linzi byla blíže než ve Vídni, tak 30 minut chůze. Došla jsem k hale velmi brzy, tak jsem si zašla ještě do McDonaldu nedaleko, kde jsem si sedla, trochu se upravila a načerpávala síly. :-D Ještě jsem šla koupit květinu..


Chvilku před 19.hodinou jsem se vrátila do haly, která už byla otevřená, ještě jsem si jí obešla, abych zjistila případné východy a zrovna jsem potkala technika z ranního výtahu, tak jsme se pozdravili.. :D Vyzvedla jsem si na pokladně lístek a pokračovala k šatně, kam jsem si dala kabát a tašku s deskami a pani na mě ještě volala, že je batoh problém.. to jsem měla teda radost. Dala mi malý igelitový sáček, abych si vše potřebné dala do něj.. sáček málem prasknul :D.

Lístek jsem měla do 18.řady, vidět bylo docela hezky..
Předkapala začala hrát přesně ve 20:00, byla to německá zpěvačka Van der Forst a doprovod Juergen Scholz.. po jejich 40 minutovém vystoupení se ochotně podepisovali a fotili u podia už i ve Vídni.. já jsem si během pauzičky skočila sníst propašovaný banán :-D a nakonec jsem se zařadila do fronty a cvakla jsem se taky, když už jsem tam byla :-D. Chtěla jsem fotku jen s kytaristou, ale bylo mi to blbý, když byli vedle sebe oba :-D.

Bonnie začala přesně ve 21:00. Musela jsem si nahrát úvodní písničku, ve Vídni se mi hrozně líbilo to hřmění.. 'Have You Ever Seen the Rain?'Další song, který v Praze nezazněl.. 'Need Your Love So Bad'
S vlajkou Walesu, odkud Bonnie pochází..

Po této písničce 'Faster Than the Speed of Night' si začalo pár lidí stoupat k podiu, bylo jich tam asi 6, velmi málo, lidi se moc nechytali.. ale když si stoupl další člověk, tak jsem se z té 18. taky vyřítila :-D. Tentokrát jsem byla skoro uprostřed, měla jsem nádherný výhled a Bonnie byla kousek! Ani jsem nechtěla natáčet, přišlo mi, že se tam zvuk zvláštně odráží nad repráky a nebylo by tomu na videu rozumět, však jsem neodolala a aspoň na chvilku zapnula mobil, kde je teda zvuk příšerný, ale obraz docela dobrý, odkaz ->zde. Začala jsem to natáčet zrovna, když z podia projížděla ruce, natáhla jsem svou levou a ten dotek taky dostala! :-D

Po závěrešném Hero jsem na Bonnie mávala s kytkou, napřed mě neviděla, pak si všimla a šla si pro ni a děkovala mi. Nějaká baba za mnou ji prosila o podpis, ale Bonnie ji odmítla nakonec si ale od ní fotky vzala.. pak je poslala po manažerovi.
Po koncertě jsem si řekla technikovi o setlist, bez problému mi ho strhnul ze země.. Čekalo nás tam u kraje pódia asi 20, někteří byli VIP, tak ti šli později dovnitř.. Zrovna se se mnou dala do řeči jedna německá fanynka, kterou znám z brněnského koncertu.. když v tom jsem na pódiu uviděla Johna, takže jsem se rychle přemístila.
Zavolala jsem na něj: "John", musel mít radost, že mě opět vidí, naposled jsme se viděli ráno :-D Poprosila jsem o podpis na setlist a ještě o novou společnou fotku, protože jsem nutně potřebovala snímek, kde má rozpuštěné vlasy :-D.. chvilku přemýšlel jak to udělá, nakonec si sedl na kraj pódia.. a je z toho the best photo ♥!

Čekali jsme tam asi půl hodinky, pán z ochranky byl velmi ochotný a chodil se i ptát, jestli se nepřijde podepsat.. Opravdu přišla. Začala se z pódia podepisovat, když došla ke mě, tak se usmála a řekla mi "hello", tuším, že jsem odvětila stejným pozdravem a úsměvem :-D. Nechala jsem si podepsat stylově lístek z Vídně :-D a CD pro kamarádku.

Po podepisování se ještě rychle fotila, tak jsem vylezla schody na podium a čekala za pár lidmi.. Bonnie řikala, že už končí a spěchá.. Stejně jsem se k ní nějakým zázrakem procpala a poprosila ji o fotku, řikala mi něco o včerejšku, ale já tomu nevěnovala pozornost, byla jsem mimo :-D.
Z Linze jsem jela druhý den v poledne vlakem do Prahy, cesta trvala 4 hodiny :-O..
Byl to ale úžasný dvojvýlet! A jsem nesmírně šťastná za všechny zážitky, za ní, za kapelu! Doteď jsem plná pozitivní energie (a tu jsem přesně potřebovala..) ♥

BONNIE TYLER - Vídeň

18. dubna 2017 v 13:52
9.4.2017 - Vídeň (Wiener Stadhalle)

V neděli v 8:30 jsem vyrazila Studentem do Vídně (když tu byla před 2 lety a já ji viděla poprvé, tak moc mě tenkrát dobila veškerou energií, vryla se mi do mysli, do srdce..). Cesta trvala 4 hodiny, polovinu jízdy jsem bezvědomě prospala. :-D Až do 18.hodiny jsem se courala po městě směrem k hale, nachodila jsem dobrých 10 kilometrů :-D. V 18.hodin byla hala už otevřená, chvilku jsem seděla v předsálí u baru. Koncert byl od 19., napřed začala předkapela, která zpívala asi 40 minut. Poté byla krátká pauza, aby kapela připravila vše potřebné a Bonn přišla na podium hned po 20.hodině.

Jedna momentka ze sálu stylově v tričku BT, které jsem dostala od kamarádky k narozeninám :-*. Líbilo se mi jak na mě všichni koukaji a usmívají se.. ako na blázna :-D

Nějak mi nefunguje vkládání písniček, takže dávám odkaz na píseň na Youtube do názvu skladby..
Nahrála jsem si písničky, které jsem si v Brně a v Praze nezaznamenala, abych to měla komplet, jako 'To Love Somebody'. Setlist nebyl moc proměněný asi jen o 4 skladby, ale to mi nijak nevadilo.

Měla jsem bohužel lístek do poslední řady, takže jsem špatně viděla. Nic méně po 6. písničce 'It's A Heartache', se lidi začali hrnout k podiu, takže jsem se z poslední propracovala do první :-D. Stála jsem hned u podia z pravé strany, mrzelo mě, že na tu stranu moc nechodila, ale alespoň jsem jí pořádně viděla!


'Bitter Blue', která tenkrát v Čechách nezazněla.. nádherná skladba s krásnou muzikou!Srdeční záležitost 'Total Eclipse of the Heart', dříve jsem tuhle písničku neměla ráda od Bonn, ale teď jí zas nesnáším v předělávkách..

Kytarista Ed, s kterým jsme se na sebe pořád smáli :-D, byl přímo naproti mě.


Nakonec samozřejmě zaznělo 'I Need A Hero', odložila jsem si foťák na podium :-D

Byla to úžasná show!! Od minule přidali na světelech, takže mě velice učarovala i ta. K Bonn mohu jen říci, že byla dokonalá! Její chraplák, každý tón mnou projížděl jako droga.Po koncertě jsem čekala u podia, všiml si mě kytarista Matt, kterému jsem před tím psala a on neodpověděl.. poznal mě a šel se omluvit, že neměl čas a že teď hrozně pospíchá, ale podepsal mi fotku, taky se ptal, jestli s "c" nebo "k" :-)
Čekali jsme tam v deseti lidech u nějakého personálního vchodu vedle podia.. než nás nějaký máňa z ochranky vyhodil, že určitě nepřijde.. Blekurychle jsem se přesunula k hotelu, který si kluci sdíleli na fb a náhodou jsem v něm byla ubytovaná přes noc taky. Napřed jsem tam byla sama v šíleném nervu :-D, pak se přidali další 4 lidé.. Čekali jsme asi půl hodinky, mezitím jsem si nevšimla procházejícího klávesáka, kterého jsem moc chtěla, protože ho od pražského koncertu miluju :-D. Ale furt mi zbývala naděje ráno, když budou odjíždět. Po té půl hodince přijela Bonnie a začala se podepisovat, já jí oslovila na fotku, kývla a popošla asi 3 metry blíže k vchodu, kolem takového velkého květináče, já jsem si musela ze země sebrat desky a přesunout se taky, když jsem to obešla, tak už koukala, kde jsem :-D.
Naprosto mě fascinuje, že jsem tu fotku dokázala vyfotit s mojí třesoucí se rukou a ještě se přitom usmívat, absolutně si to nepamatuju!

Pak jsem jí dala dárek. Odpověděla, že ho nechce, ale já jí ho vrazila do rukou :-D, podívala se na něj a komentovala slovy "sweet", já jí řikala, že jsem jí to vyrobila sama, místo "made" jsem řekla "make", taky jsem to opravila, ale bylo to děsně trapný :-D.. i když já měla celkové zatmění úplně všeho :-D

Pak jsem jí samozřejmě komentovala koncert slovy amazing a "You are beautiful." A to taky odpověděla "no" a smála se.. Pak jsem dodala, že jí miluju a požádala o podpis, pamatuju si jak se mi děsně klepaly ruce a málem jsem to ani z té země nesebrala :-D. Vlastně jsem měla problém už jen udělat ten krok a ohnout se :-D
Podepsala mi napřed modrou a pak černou desku. Potom se podepsala ještě nějaké pani a ptala se jestli jsme si užili koncert..

Pak jsem ji ještě dala společné fotky, napřed mi podepsala tu z Brna, poprosila jsem ji o věnování..
A pražská..

Potom jsem si sedla na zídku hotelu a celé jsem to rozdýchávala, oplakala.. takový ten pocit absolutního naplnění a štěstí. Který stále setrvává a já jsem v dobré náladě, vyplnilo se to nad očekávání, jsem šťastná ♥
Ještě tu noc mě potkalo jedno velké štěstí v podobě nabídky se účastnit i druhý den koncertu v Linzi.. mohu to nazývat absolutním a zároveň absurdním štěstím..
Musím ještě přidat vyprávění z následujícího rána. Po desáté hodině jsem jela výtahem dolu, přistoupil ke mě jeden z techniků od Bonn, jehož fotku jsem znala z facebooku a tak jsem se v nějaké své silné chvilce zeptala, jestli je to on. Zapamatovala jsem si i jméno. Řekl, že ano a jak to vím, pak si všiml trička a bylo mu to jasné, já pak povídala, že znám jeho tvář právě z facebooku. Když jsme vystoupili, tak mi podal ruku a zeptal se jak se jmenuji já, pak se ptal, jestli jdu i dnes do Linze.. velmi milý a hezký :-D
Vyšla jsem ven, kde bylo moc lidí, tak jsem zas šla dovnitř, stála jsem u křesel u recepce, kde byl taky šrum, tak jsem nebyla ani nápadná :-D. Po chvilce šel basák Ed, dívali jsme se na sebe, já viděla, že jde k recepci, tak jsem ho chtěla oslovit pak, skutečně došel k recepci a od ní na mě křičel, že mám skvělé tričko :-D. Když si to tam vyřídil, tak jsem ho oslovila: ,,Ed, can I take a photo please?" Souhlasil, dali jsme 2 selfíčka, to první se mi nelíbilo :-D. Potom mi podal ruku, zeptal se jak se jmenuji a dal pusu na tváře :-D. Naprosto mě dostal! Poprosila jsem ho ještě o podpis, hrozně se nad fotkou smál :-D Rozloučil se slovy: ,,See you next time.", tak jsem mu odvětila pohotově ,,tomorrow", což jsem zas rychle opravila na ,,today", tak mi popřál, abych si show užila a pak jsme se na sebe usmáli.

Během toho, co se mi Ed podepisoval mi prošel ven můj klávesák, takže jsem zas byla mírně na nervy, že ho nestihnu :-D. Ale dobré, stál venku s ostatními, nechtělo se mi ho oslovovat, zvlášť, když s ním stálo plno chlapů, ale musela jsem :-D. Tuším, že jsem pozdravila: ,,Hello John, can I please take a photo?" a vrazila foťák nějakému technikovi.

Potom jsem mu dala malý dárek pro radost.. a poprosila o podepsání fotek. Podepsal mi první, opět se jí hrozně smál a už mi chtěl vracet fix, ale já jsem opět měla nějakou silnou chvilku a vypravila ze sebe větu: ,,It's hard to choose only one photo." :-D

Já si musela nechat i tuhle, kvůli medvídkovi! :-D

Nad třetí, což je fotka jeho sólo kapely "Lifesigns" se ptal jestli je poslouchám, odpověděla jsem, že ano a že má hezký hlas. Tak se smál, on se vlastně furt smál :-D. Nejlepší byla výměna fixů, když jsme oba měli plné ruce :-D
Pak jsem si šla uklidit fotky, mezitím šla Bonn do autobusu, viděla jsem ji akorát nastupovat. :-) Já se vydala na tramvajometro a na vlak do Linze.. takže bude následovat článek Bonn - Linz = stejně šílený. :-D

Don Airey & Friends

14. dubna 2017 v 21:36
Nová Chmelnice Praha
20.3.2017

Ráno jsem si zajela koupit nově vydaný singl..
Koncert začínal ve 20:00, dorazila jsem asi 3 hodinky před.
Potkala jsem bubeníka, když vycházel ven, pospíchal, ale podepsal i vyfotil :).. Jon Finnigan

Na koncertě jsem si stoupla do první řady, když začaly hrát, tak jsem si myslela, že odletím od těch bubnů :-D. Ale velmi jsem si koncert užila, Don neustále šmejdil očima mezi publikum, dost často jsme se pohledy střetly.
Po konci mi dal jakýsi technik setlist, o který jsem se hlasitě přihlásila :-D.
Po koncertě byla autogramiáda. Počkala jsem si ve frontě a vzala si od Dona napřed jen podpisy, držela jsem oběma rukama desku a na ní zbytek věcí a on to hned začal sám podepisovat a otáčet si.. byl velmi milý.


Potom jsem si podepsané věci odnesla na židli a šla se ještě vyfotit. Pamatoval si mé jméno a hned řikal "Monika" :-)
Skvělý zpěvák Carl Sentance


Dal mi i svoji podpiskartu :-)
Laurence Cottle - basa

Simon McBride - kytara

Vstupenka :-)

Setlist :)

Winter Masters of Rock - Saxon

22. února 2017 v 20:02
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Druhé velké lákadlo, kapela Saxon, do jejichž hudby jsem totálně propadla :O :D

Saxon - anglická heavy metalová kapela, založená roku 1977

Nejvíce jsem si přále střetnout se s kytaristou Dougem a zpěvákem Biffem..
Kytarista - Doug Scarratt

První fotka se mi trochu rozmazala, takže následovalo noční přefocení :D

Zeptala jsem se ho při druhém setkání na trsátko a jedno mi podepsal :))
Zpěvák a basák - Biff Byford (zakladatel)
Bubeník - Nigel Glockler

A večerní přefocení.. aneb když už vám z toho čekání a zimy hrabe, tak dáte ještě noční fotky :-D Hrozně se mi líbí jeho úsměv, takový upřímný :)
Kytarista - Paul Quinn (zakladatel)
Basák - Nibbs Carter

Sehnaly jsme ten den zlaté fixy Sharpie, tak jsem ji hned otestovala a vypadá na fotce velice dobře, drží.. a podpisy komplet Saxonu = luxus! :D


Douga jsem si musela nechat podepsat i na sólo fotky :-D

Winter Masters of Rock - Overkill

6. února 2017 v 18:18
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Overkill - americká thrashmetalová skupina, založená v roce 1980

Jako prvního jsme získali Dereka, který neudělal žádný velký dojem, odmítl Lucku s focením a tvářil se otráveně i na podpisy.. Basáka D.D. jsme se raději neptaly.. dobrou vizitku kapele udělalo až večerní setkání s Bobbym, byl opilý, ale hrozně milý :D, políbil nám ruce, vše podepsal, vyfotil.. i přesto, že to manažer zakázal. :D

Basák D.D. Verni, zpěvák Bobby Ellsworth, kytarista Derek Tailer

Zpěvák - Bobby Ellsworth

Nový bubeník - Eddy Garcia

Winter Masters of Rock - Rage

6. února 2017 v 18:14
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Rage - německá heavy metalová hudební skupina, založená v roce 1984

Baskytara, zpěv - Peavy Wagner

Bubny, zpěv - Vassillios Maniatopoulos


Winter Masters of Rock - Monument

6. února 2017 v 17:58
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Monument - bristká progressivní metalová skupina, založená roku 2007

Kytaristé - Lewis Stephens, Dan Baune, Daniel Bate


Původně jsme tuto kapelu ani nechtěli brát, ani jsem si nehledala, jak hrají.. ale kamarád se s nimi fotil, tak jsem se tam taky přidala.. hlavně maji pánové super vlasy! :D

Winter Masters of Rock - Last in Line

1. února 2017 v 18:58
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Další velké lákadlo byla kapela:
Last in Line - americká heavymetalová kapela, založená roku 2012

Baskytarista - Phil Soussan a bubeník - Vinny Appice
Začnu fotkou, která se mi děsně líbí! Ten Vinnyho kulíšek je boží :D. Jeden hrál s Ozzym a druhý se Sabbaty, dokonalá dvojice!!!

Vinny

Phil

Kytarista - Vivian Campbell a zpěvák - Andrew Freeman

Andrew

Klávesák - Erik Norlander


Andrew, Vivian, Vinny
+ Erik a Phil = komplet! :3

Winter Masters of Rock - Gamma Ray

30. ledna 2017 v 18:07
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Gamma Ray - německá powermetalová hudební skupina, která byla založena bývalým členem skupiny Helloween, kytaristou, zpěvákem a skladatelem Kai Hansenem, roku 1989

První fotka z celého dnu.. ↓
Zpěv - Frank Beck


Bicí - Michael Ehré

Kytara - Dirk Schlächter

Kytara - Henjo Richter


Zpěv, kytara - Kai Hansen


Komplet Gamma! Jen Frank chybí na fotce, tak je na sólo fotu..

Winter Masters of Rock - Steve Harris + British Lion

24. ledna 2017 v 20:42
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016

Akce Winter Master of Rock zněla už od začátku šíleně, dlouho jsem přemýšlela, mám-li jet, přece jenom je Zlín ode mě dost daleko, kamarádka mě ukecala :D, navíc jsem si někde potřebovala spravit náladu, dobít energii a potom některé jména z programu mě opravdu lákala.
Do Zlína jsem dorazila o den dříve, abychom ráno s Luckou hned vyrazily.. Den byl náročný, venku byla zima, pršelo.. :/ Ale i přesto jsem si ho užila :D. A mile mě překvapilo, že umělci byli většinou moc příjemní a ochotní.. :)
Začnu hned prvním a největším jménem Steve Harris (*12.3.1956) - britský baskytarista a hlavní skladatel a zakladatel heavymetalové skupiny Iron Maiden (*1975)

Kdyby mi ještě před rokem někdo řekl, že začnu poslouchat tohohle člověka, zažiji tohle setkání a budu mít tuhle fotku, tak bych mu nevěřila.. Časy se mění, občas jsou to dost šílené změny :-D

Steve, velice sympatický člověk! Lucka ho dohonila u autobusu, podepsal ji fotky ze schůdků, potom se s ní vyfotil, samozřejmě jsem neměla naladěný foťák, bylo to hrozně v rychlosti :D, takže nervy v pytli, protože to hned nešlo přeladil, ale počkal.. :) :D A pak se vyfotil i se mnou.. :)

Jelikož to bylo narychlo a pršelo, tak jsem mu fotky na podpis nedala, počkala jsem až po vystoupení, kdy byl opět moc milý, všem se podepsal..

A 2 členové z jeho kapely British Lion
Simon Dawson - bubny

Grahame Leslie - kytara

Bryan Adams - Praha - 5.10.2016

24. prosince 2016 v 15:00
Celá naše čekací akce vypukla kolem 11 hodiny. Ráno jsem si hodila věci k Danielovi, u kterého jsem přespávala, pak jsme se potkali s Luckou, Míšou, Zdeňkem a Pepou.

Skoro po pěti hodinách čekání jsme jako prvního potkali klávesáka - Gary Breit. Šel si zaběhat a byl tak rychlý, že jsem ho ani nepostřehla běžet :-D. Každopádně z něj šla ještě větší zima, když my tam stáli v kulíšku a šále a on v šortkách a tričku :D. Taky komentoval, že je zima, chudák, asi nepočítal, že ho někdo bude otravovat :D. Ale byl milý :)

Okej, nevim, co jsme dělali :D :D :D

Přibližně hoďku po něm šel kytarista Keith Scott, kterého jsem chtěla nejvíc (po BA :D), taky jsem dopředu prohlásila, že jeho jediného s BA poznám a taky jsem ho uviděla jako prvního :-D. Byl milý, nejspíš pospíchal, ale i tak se nám podepsal a vyfotil.

Sám se i ptal, jestli s c nebo k..

Druhou fotku mi nechala podepsat kamarádka Míša..

Trošku se mázla :(
Potom šel bubeník - Mickey Curry.

Mistr Adams odjel na koncert až kolem 18.hodiny. Už to vypadalo, že se nám ani nepodepíše, jelikož mu do tváře strkali novináři z bulváru kameru -_-. Nakonec se nám ale podepsal i s věnováním, na které se hned ptal, ale focení odmítl, že spěchá. Což já taky, O2 arénu otevírali v 18:30 a já měla lístek k podiu, takže jsem chtěla být vepředu. Zkomplikoval to celé :-D
Samozřejmě za podpis jsem byla ráda, vybrala jsem krásnou fotku s jeho mezírkou mezi zuby :D!

Nakonec jsem přiběhla k O2 aréně zrovna, když ji otevírali, dostala jsem se do druhé řady. :)
Koncert byl luxusní, Bryan geniální! Ten jeho hlas lepší než za mlada!


Moje nejoblíbenější "Summer of 69" přišla v polovině koncertu.
Nejlepší a nejkvalitnější fotka z mého focení koncertu :-D ↓↓↓Poslední písnička, má oblíbená "All For Love"
Po koncertě jsme se opět sešli, já, Daniel, Pepa a Míša.

Basák Richard Jones. Hrál s nimi jiný, takže jsme ho odpoledne nikdo nepoznal :D

Na lístku je i klávesák Gary.
Bryan se vrátil kolem půlnoci. Když mi podepisoval vstupenku, tak říkal něco, že si mě pamatuje a chtěl mi čmárnout fixou na nos, ale já takticky popošla dozadu :D.

Vyfotil se s Pepou a pak se vítal s nějakým svým známým a už už odcházel, ale Daniel ho chytl dřív než já a požádal o fotku a Bryan nás chytl oba.
Fotka samozřejmě hrozná :D, barvy zlé, daleko :D, já to tam kazím na plné čáře :D, Bryan to zkazil Danielovi.. prostě jako vždy to nebylo podle nás :D.

Chvilku po focení jsme si ještě povídali, nakonec Míša jela domu, Pepa taky, Daniel chtěl taky, ale já byla rozhodnuta ještě chvilku počkat, protože stále nedorazil kytarista Keith, kterého už jsem sice měla z odpoledne, ale stále mi chyběl podpis na jejich společné fotce. Navíc už jsem byla tak promrzlá, že půl hodinka do další tramvaje by mě už nezabila :D. a skutečně asi do 20ti minut, chvilku po jedné ranní přijel. Jen co vylezl, tak jsem ho poprosila o podpis a řikla mu: ,,You are great." On se na mě hned podíval a odpověděl: ,,No, you are great." Byl velice milý :)).. Pak se podepsal i Danielovi. Já jsem držela v levé ruce desky s fotkou, která zasychala a v pravé foťák a tu pravou ruku jsem měla tak u břicha, nevím proč :D. Keith mi na tu ruku s foťákem položil svůj mobil s hranatou flaštičkou vodky, modlila jsem se, aby to nespadlo :D. Začal se hrabat v batohu a vyndal trsátka, "special for you".. a trsátko mi vložil pod palec, který držel foťák :D. Vypadalo to jistě komicky :D. Pak si všiml, že Daniel vytáhl foťák, tak se ptal jestli "picture" a my, že yes. Po chvilce mu došlo, že by si mohl vzít ty věci, co na mě položil :D. Je z toho naprosto úžasná fotka, úžasný zážitek ze setkání, úžasný trsátko! :D

Zleva- Keith (i když je na fotce úplně vpravo :D), bubeník Mickey, klávesák Gary

25 let Bernardu

16. září 2016 v 22:00

Na slavnosti jsem vyrazila s kamarádkou Šárkou z práce, užila jsem si Žlutého psa a kousek Mandrage. Pak jsme šly na prohlídku pivovaru. A potom na véču, kde jsem si dala kuřecí plátek víly Amálky :-D. Nakonec jsem se vrátila přesně na ohňostroj, který byl úžasný! A ještě jsem si až dokonce užila Woodmana.
Ondřej Hejma, ptal se kdo to na fotce je :-D
Rock & Roll Bandu M. Woodmana, kluci byli skvělí!!


Zkusila jsem zachytit i nádherný ohňostroj..

The Dead Daisies - Praha

6. září 2016 v 13:07
17.července 2016 - Hard Rock Cafe Praha

The Dead Daisies - australsko-americká rocková kapela
- Jon Stevens a David Lowy založili kapelu v roce 2012

Na tenhle koncert jsem neplánovala jít, i když mě lákalo, že je to jeden z mála jejich akustických koncertů, ještě k tomu zadarmo a zakočený autogramiádou. Moje rozhodnutí se obrátilo až v den konání, kdy mě nakonec kamarádka po telefonu ukecala. Tak jsem na poslední chvíli vyrazila do Prahy..

Ještě před koncertem pro mě kamarádka získala podpis od kytaristy Douga.
V Hard Rock Cafe jsem byla poprvé. Musím se tam někdy vrátit a prohlídnout si vystavené relikvie, které tam mají, teď jsem na to neměla moc času, ale vypadá to tam velice hezky. Jediné, co se mi nelíbí je řešení baru, který je přilepený hned na podium..
Stáli jsme v prvním patře nad muzikanty. Dokonale jsme si prohlídli jejich vlasy. :-D Koncert se mi líbil, velice jsem si ho užila.

Foto kamarád Lars ↓, vlevo - Doug, John, Marco a David
Po koncertě následovalo meet & greet s celou kapelou a autogramiádou.
Byli jsme hned na začátku řady, chtěla jsem být mezi prvními, protože jsem spěchala na bus. Z kraje seděl kytarista Doug Aldrich, podepsal mi fotku, dokonce sám od sebe napsal "Monika" s "k", ještě mi přidal trsátko, oslovila jsem ho na společnou fotku a on hned vstal a chtěl jít ke mě, v ten moment ho zarazila ochranka, že se fotit nebude, aby se to nezdržovalo. Paráda! Takže autobus domu zabitý. Doug mi ještě řekl, že se se mnou vyfotí po. Přitom po nás během autogramiády se kluci fotili.
Při tomto prvním kole jsem si tedy od všech vzala jen podpisy na fotky..

Po určité době jsem se vrhla do druhého kola. Doug zrovna stál a ochotně se fotil. Vznikla z toho napřed obyčejná hezká fotka a na druhý snímek mě Doug "obejmul", zrovna jsem v ten moment měla jednu ruku plnou, tak jsem to velice rychle odhodila na stůl před námi :-D.. a je z toho krásný snímek ♥!
Vedla Douga seděl basák Marco Mendoza, podepsal mi fotku a poprosila jsem ho i o trsátko.
Vedle Marca seděl kytarista a zároveň zakladatel kapely David Lowy. Byl velice milý, ptal se i jak se mám..

Pobavila ho moje vytištěná fotka, chvilku mu trvalo než vymyslel, co mi tam napíše.. nakonec to vede v originalitě!
Předposlední byl bubeník Brian Tichy.

Na konci stolu seděl zpěvák John Corabi.

Při druhém kole jsem si nechala podepsat i tuto fotku, kde jsou všichni..
Už mi chyběla jen společná fotka s Marcem. Když jsem šla druhé kolo, tak mě za ním securiťák nechtěl pustit a on se pak podepisoval někomu jinému už, tak jsem šla potřetí do fronty. Těsně přede mnou autogramiádu skončili. :-D Ale kluci tam přesto stáli a ještě se tam vybavovali. Šla jsem k Marcovi a poprosila ho znovu o fotku, on souhlasil a naznačil ať obejdu stůl a jdu k němu, to jsem chtěla, ale tatáž ochranka začala mít nějaké kecy, už potřetí mi to zkazil. Přitom jiní fanoušci za Marcem normálně mohli a i teď při dohadě se mnou, tam za ním vlezly nějaké holky, tak jsem ho upozornila, zrovna byli připravení na fotku a on jim tam vlezl a chtěl je fakt vyhodit. Chvilku jsem koukala na Marca a on sám od sebe řekl securiťákovi 3x!, aby mě za ním pustil, nakonec až padlo "please", tak uhnul. Ještě, že je Marco natolik ochotný! Aby umělec prosil ochranku, aby se mohl vyfotit s fanouškem jsem ještě neviděla.. a že jsem toho z ochrankou zažila již dost.
Marco mě vtlačil doprostřed, protože přibral na fotku i vedle stojícího Davida a nakonec i Douga. Takže nejlepší společná fotka s třemi nejhezčími!! :3 ♥

Black Sabbath - Praha - 30.6.2016

24. srpna 2016 v 11:42
Do Prahy jsem vyrazila už den před, kolem 13.hodiny jsme se sešli s Danem a Luckou v Quadriu, kde jsem si koupila novou desku Sabbatů a CD Ozzyho. Zbytek dne až do pozdní noci jsme čekali s přáteli na přílet, který se nakonec neuskutečnil..
Další den jsme opět strávili čekáním na přílet, hrozně pršelo, i přesto to nikoho z nás neodradilo a v dešti jsme sledovali, jak kolem nás projíždí černé dodávky s hvězdným obsazením..

K večeru jsme se vypravili k O2 aréně, poslechnout si jak se hudba z haly ozývá až ven. Neměla jsem lístek, koncert nebyl nejlevnější a už jsem před tím zvolila nákup McCartneyho.. Navíc mě trochu odrazovalo, že to neni sólo Ozzy (v takovém případě bych na nic nečekala a lístek měla už dávno doma :D). Asi tři písničky po začátku, chvilku po 21.hodině, stál u haly poslední překupník, který nabízel lístek za tisícovku, namítla jsem, že koncert už začal, tak je to cena přestřelená, slečna co u něj stála drze odvětila, že to máme smůlu, když nemáme peníze a že oni smůlu nemají.. když prodělají :-D. Nakonec po chvíli přišel a nabídl nám 2 lístky za tisícovku. Tak jsme se dostali s Danem dovnitř. Místa byla skvělá, bylo dobře slyšet.

Pár momentek ↓


Koncert byl dokonalý! Vidět Ozzyho naživo byl zážitek!! Velice mě to překvapilo, původně jsem se hudby BS trochu bála, ale obava byla zbytečná. Nejradši bych si to hned zopakovala, protože jsem si to nadmíru užila!
Den po koncertě jsme si dali opět štafetu od rána až do noci. Byl to vyjímečný a vydařený den, který začal prvním setkáním s bubeníkem - Tommy Clufetos


Čekalo nás tam ani ne 20 lidí. Kolem poledne vyjela dodávka s Ozzym a bez zastavení odjela pryč.. většina lidí s čekajících najednou zmizela. Měli informaci, kde bude Ozzy obědvat. Asi po hodině jednomu z našich lidí volal právě člověk, co byl u restaurace, že se jim tam Ozzy nepodepsal a ještě je poslal do háje. A tak jsme dostali aspoň info, že se vrací. Přesunuli jsme se k vjezdu do garáže, v ten moment jsem tam byla jen já, Lucka a Pavel. Těsně před vraty se auto zastavilo a už to vypadalo, že se opět rozjede, vrata se otevírala. Najednou se stáhlo okénko u řidiče a manažer nám zezadu řekl ať to pošlem do auta. Když mi pak řidič z auta podal moji desku podepsanou a s přáním od Ozzyho, tak jsem v ten moment nejspíš umřela. :D Řidič pak vyprávěl jednomu z fanoušků, že si Ozzy sám vyžádal, že se nám podepíše. Je to neskutečně úžasný pocit!!!!! ♥
Během odpoledne jsme potkali i hlavního kytaristu Tonyho Iommiho, který šel zrovna na procházku a jeho doprovod slíbil, že se nám podepíše až se bude vracet, což opravdu dodržel. I když by jsme ho skoro zmeškali, já stála s ostatními zrovna jinde a Tonyho si všiml jako první kamarád Petr a tak nám dal jasný mavácí signál, že se něco děje. :-D
Setkali jsme se i s klávesistou Adamem Wakemanem, byl velice milý a ochotný :)Adam nám donesl i trsátka.. Dostala jsem trsátko s nápisem "Black Sabbath", ale vyměnila jsem ho za Ozzyho :-D

A podepsaná vstupenka, vlevo Adam a vpravo Tommy.

A ještě celá deska s Ozzym a Tonym ♥
Další den v sobotu ráno jsme se ještě vypravili na další štafetu :D, jen abych z ulice viděla jak za prosklenými okny jde Ozzy na snídani. :-D
Kolem poledne jsem vyrazila směr Vary, kde už jsem měla den a půl zpoždění. Ale zpoždění bylo nutné a stálo za to, kromě druhého baskytaristy Geezera Butlera máme všechny z BS a Ozzyho, krása! Vlastně tomu stále nemohu uvěřit..
 
 

Reklama