,,Úsměv, nejkrásnější vzpomínka."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Koncerty, festivaly

The Dead Daisies - Praha 2017

14. října 2017 v 19:12
29.6.2017 - Praha - Lucerna Music Bar

The Dead Daisies = americko-australská rocková kapela
Členové: David Lowy, Doug Aldrich, Marco Mendoza, John Corabi, Brian Tichy

Daisies jsem poznala vloni, kdy jsem se zúčastnila jejich koncertu v Rock café (-> článek). Letos mi trochu nabourali plány, protože jsem zas do Varů nemohla odjet o den dříve :-D. Hodně mě mrzelo, když týden před oznámili, že nevystoupí v současné sestavě, bez kytaristy a zkaladatele Davida :(. Nakonec jsem ale ráda, že jsem šla, kluky jsem si moc užila!


Byla jsem mezi prvními, tak jsem dostala pásku se vstupem na meet po koncertě.

Chtěla jsem se posadit na balkon, ale nakonec jsem v eufórii šla před pódium :-D. Doug přišel ještě před koncertem pozdravit fanoušky, pravil něco s "fuck" a pomalu odcházel, když si všiml mě a šel se omluvit :-D K mému štěstí jsem stála celý koncert na jeho straně :-D. Ale výhodu to mělo, hodil po mě trsátko, které mi před nosem sebrali.. Na druhý pokus mi ho šel podat přímo do ruky a ještě se ujišťoval, že ho mám já. :)

Před koncertem hrála ještě před kapela složena ze samých bab, nebylo to nejhorší, ale nejlepší taky ne, tak jsem to přetrpěla se špunty :-D

Místo Davida hrál Yogi Lonich, vlevo.


Po koncertě nastalo meet&greet.. strašný chaos, baba za námi stále řvala ať chvátáme, nestíhala jsem fotit. :(
Jako první seděl u stolu Marco, podepsal mi fotky, dal mi plakát, jako pokaždé jsem dostala pusu na tváře. Po autogramiádě byl jako jediný, co přišel za nějakými lidmi a tak jsem se s ním stihla vyfotit.

Společná fotka z březnového sólo koncertu..

Vedle něj seděl Yogi.


Fotka po koncertě..
John

Fotka taktéž po koncertě venku..
Brian, fotka z minulého koncertu

Jako poslední seděl Doug. Kterého jsem dostala výběrem fotky :-D


Douga jsem se po koncertě znovu nedočkala.. zdržel se uvnitř moc dlouho. Ale než jsem druhý den odjela do Varů, tak jsem si na něj šla ještě chvilku počkat, kdyby náhodou a vyšlo to :-D

Úlovky, jedno trsátko od Douga, druhé se samolepkou od manažera.. zbytek od techniků :-D

Sting - Praha 2017

16. srpna 2017 v 18:16
23.6.2017

Stinga jsem samozřejmě nemohla vynechat. Připravila jsem si i fotky na hlavní členy kapely. Kluci jsou borci a hrozně příjemní!!

Den I.

Jako prvního jsem ten den poznala kytaristu. Veliký sympaťák!
Kytarista Rufus Miller


Rodinná :-D, Dominic mi ji podepsal o den později..

Ještě nám dal trsátko..
Kytarista Dominic Miller, táta Rufuse :)


Bubeník Josh Freese


Den II.

Na druhý den jsem si vytiskla společné fotky.. Rufus s námi přišel pokecat. Hrozně fajn človíček ♥
Také nám přišel představit doprovodné muzikanty - Ben a Percy

Společný Dominic..:)
Při odjezdu na koncert se nám Sting přišel podepsat! Bohužel pospíchal a manažer to dával dost najevo..
Poté jsem se přesunula na koncert. Lístek jsem neměla, ale vlezla jsem si k plotu a bylo pěkně slyšet a sem tam něco vidět :-D Byl to fajn zážitek, jen mě mrzí, že nezazněla má nejoblíbenější.

Dni Petržalky 2017

31. července 2017 v 19:07
17.6.2017 - Bratislava

Kamarádka mě překecala, abych se s ní vydala za našimi sousedy na koncert Chrise Normana (původní zpěvák Smokie 1965 - 1986). Dlužila jsem ji to, potom, co jsem ji v dubnu ukecala na koncert Smokie. Ráno jsme jely vlakem z Pardubic. Cesta to byla velmi dlouhá, dorazily jsme někdy kolem 11 hodiny. Prošly jsme si Bratislavu od nové budovy Národního divadla až po původní ND. Na místo, kde se festival konal jsme dorazily někdy kolem třetí hodiny. Festival byl zadarmo, jinak bych asi takovou cestu neabsolvovala :-D
Program byl již v plném proudu.
Bohužel nebylo moc možností se ke Chrisovi dostat. Když dorazil, tak se podepsat nepřišel a při odjezdu taktéž. Alespoň jsem si ten den zařídila setkání s jeho výborným kytaristou a zpěvákem Axelem Kowollikem. Stály jsme u plotu, za kterým měli zázemí. Když přijíždělo auto s Axelem, tak jsem na něj mávla a on ještě před plotem vystoupil a ochotně se s námi vyfotil i podepsal, byl hrozně příjemný. Při loučení nás obejmul. Jelikož chodil ven neustále kouřit, tak za námi přišel celkem 4x na pokec..


Zavolal nám bubeníka -> Dorino Goldbrunner
Také jedno z milých setkání, podal mi ruku.. Axel se pak přišel zeptat, jestli na nás byl Dorino milý :-D
Koncert jsem si užila!

Nahrála jsem si moji oblíbenou Alice!

Po koncertě večer za námi přišel opět, přivedl nám představit kytaristku Michelle Plum, která nám podala ruce, taky velice fajn človíček.

Axel se hrozně smál tomu, co na té fotce dělá, rozebíral to i Michelle :-D Bohužel lepší společnou fotku jsem na ně nenašla..

Nakonec se s námi rozloučila Michelle a po ní i Axel, kterému jsem podala ruku a znovu poděkovala za krásný zážitek a setkání. :)

System of Down - Praha

29. července 2017 v 12:00
11. - 12.6.2017

System of a Down - americká alternativně metalová hudební skupina, pocházející z Los Angeles v Kalifornii, která byla založena roku 1994
-> členové mají arménský původ: Daron Malakian (vokály, kytara), Serj Tankian (hlavní vokály, občasné klávesy a kytara), Shavo Odadjian (baskytara, vokály) a John Dolmayan (bicí)

Na Systemy jsem se původně vůbec nechystala.. celou neděli jsme hledali někoho z umělců, co byli na Aerodrome festivalu, ale marně. Jediné, které jsme objevili, tak byli právě System..

Ten den jsem rozpoznala a jako jediný šel basák Shavo, někam jel.. jeho doprovod řikal, že se podepíše později, ale on neměl problém ani s fotkou hned. :)
Po strávené noci na letišti na terminálu 2 s čtyřhodinovým spánkem jsme se opět vydali do akce..
Jako prvního jsme odchytli zpěváka Serja.. byl velmi fajn! Podal nám ruce.. :)
Kytarista Daron..
Bubeník John na nás křičel, že se podepíše po koncertě, nasedl do auta a někdo mu zřejmě řekl, že po koncertě se už nevrací.. tak za námi ještě přišel :)
Když jdete na kapelu s neaktuální fotkou :-D jeden vlasy má a tady ne a druhý je tady má a ve skutečnosit už ne :-D
Ještě jsem tam od nějakého jejich člověka dostala trsátko :)

Aerodrome festival - Praha 2017

28. července 2017 v 20:08
Když jsem před měsícem článek rozepisovala, tak jsem byla plná radosti ze zážitku z koncertu. Zveřejňuji ho však s velkým smutkem..

11.červen 2017 - Praha

Před lety jsem měla dlouhé období LP a tak jsem se těšila, co od koncertu očekávat. Byla jsem ze zážitku velmi mile překvapená!! Kluci hráli výborně! Nadchlo mně to.
Zúčastnila jsem se jen koncert Linkin Park. A jsem velmi ráda, že mě známý překecal, abych s ním šla. Litovala bych toho.

Zvuk byl super, obrazovky pěkně vidět.The Beach Boys - Praha 2017

22. července 2017 v 14:44
10.6.2017 - Praha
Po 50ti letech opět v Praze!

The Beach Boys - americká rocková kapela, založená v roce 1961
-> z původních členů v kapele stále funguje Mike Love a Bruce Johnston
-> doprovodní členové: Scott Totten, Tim Bonhomme, John Cowsill, Jeffrey Foskett, Brian Eichenberger

Čekali jsme před konáním koncertu. Jako první přijel na zvukovu zpěvák Bruce Johnston

Bruce vpravo..
Zbytek členů dorazil před koncertem. Stihla jsem si nechat podepsat jen Tima a pak jsem zamířila za hlavním Mikem.
Mike Love

Podepsal mi jeho sólo fotku a jejich společnou výše.
Po koncertě.
Kytaristé Jeffrey Foskett + Brian Eichenberger
Velmi příjemný bubeník John Cowsill

Deep Purple - Praha 2017

19. července 2017 v 18:04
Den I. - 21.5.
Brzy ráno jsem přejížděla z Brna do Prahy. Za celý pročekaný den jsem potkala basáka Rogera Glovera, který šel na odpolední procházku a při večerním návratu se nám všem podepsal. Byl úžasný! Podepsal mi vše, co jsem potřebovala a pak se s každým ochotně vyfotil :-)

Den II. - 22.5.
Den začal samozřejmě hned ráno.. Dopoledne jsme zahlédli klávesáka Dona Aireyho, začali jsme vymýšlet, jak ho k sobě přilákáme, že budeme mávat deskami. V tom našem plánování nás Don doběhl, všiml si nás totiž a přišel sám i bez mávání :-) Dona jsem potkala již podruhé a vždy je velmi ochotný a milý.
Podepsal mi společnou fotku z letošního sólo koncertu.

A jeho sólo fotka, která mi zbyla právě z předešlého koncertu nepodepsaná..

A ještě nová společná :-D
I tenhle den jsem potkala Rogera, tak jsem mu dala naši společnou fotku, kterou jsem stihla ráno vytisknout.

Podruhé za námi přišel ještě Don ten den. Byla to docela komická situace, všichni už jsme ho podepsaného měli a kluci prohlásili, že to bude děsně trapný a ať mu probůh někdo něco dá :-D.. Já si nechala podepsat ještě lístek.. je na něm společně s Rogerem.
V podvečer následoval rychlý přesun do O2 arény. Zabrala jsem docela dobré místo ve druhé řadě na stání. Viděla jsem v podstatě na všechny. Nejblíže jsem měla Rogera a tak jsem si naplno vychutnala jeho basové umění!Show byla vynikající! Velmi jsem si to užila a nejradši hned zopakovala. Dostaly mě výkony úplně všech! Doufám, že kluci ve svém posledním turné ještě dorazí k nám a nebo někam poblíž!

Největší pecka 'Smoke on the Water'..
Den III. - 23.5.
Den odjezdu všech včetně mě :-D. Přišel se nám podepsat bubeník Ian Paice!! Mrzí mě, že jsem s ním nestihla, v tom naprostém chaosu, společnou fotku. :-( Hned po jeho podpisu jsem běžela za Stevem.
Kytarista Steve Morse mi podepsal jeho fotku, spol. fotku a desku. Na fotku jsem si nechala dát věnování, ptal se jestli se píši s "k", chvilku mi trvalo než jsem otázkuu vstřebala a tak jsme se setkali pohledy a pak až mi došlo, že bych mohla tedy odpovědět souhlas :-D
Když jsem čekala na Steva ve frontě podruhé na společnou fotku, tak jsem se otočila a najednou koukám zpěvák Ian Gillan! Tak jsem mu rovnou vrazila fotku a desku na podpis :-D.
Pak jsem se vrátila ke Stevovi, u kterého již stála ženská, která pořád u každého křičela, že pospíchají, že musí jít, každého odváděla, přitom kluci byli ochotní.. ta kdyby tam nebyla, tak je celá akce naprosto v klidu. Ale vždy to musí někdo zkazit. Jen předemnou řekla asi 5x, že musí jít, jenže to mě nezajímalo :-D ani mě to už moc nenervovalo, protože mé nervy tam byly už na maximum :-D Vrazila jsem mu do ruky dárek a poprosila o fotku, Steve samozřejmě souhlasil.
Na fotce se prolíná můj sedmidenní maraton (Europe, Kiss, DP), spousta nespánku, nejídla, nervů, ale zároveň i to absolutní štěstí ze setkání. Tohle bylo tou nejlepší tečkou za celou akcí!

Jsem šťastná, že jsem měla příležitost vidět legendy naživo při koncertě a se všemi se setkat i osobně. Tohle jsou momenty pro které a z kterých žiji, hrozně mě to dobijí.. Díky za to!
Společná fotka, kde mi chybí Paice..
A nově vydaný singl, nejkrásnější pohled, všichni na jednom!

Kiss - Brno

10. července 2017 v 17:43
20.5.2017 - Brno

Kiss - americká rocková skupina
->vznikla v New Yorku roku 1973
-> členové:
Gene Simmons - basová kytara, zpěv (od r. 1973)
Paul Stanley - kytara a zpěv (od r. 1973)
Eric Singer - bicí (1991-1996, 2001-2002, potom od r. 2004)
Tommy Thayer - sólová kytara (od r. 2002)

Na akci Kiss jsem se vydala za cílem vidět legendy alespoň zblízka! Ze všech stran jsem slýchala, jak jsou neochotní a nepříjemní.. hlavně mají placené meet & greet.
Koncert byl slyšet, protože byl na Výstavišti, ale byl docela špatně nazvučený.. Odpoledne jsme vyrazili na letiště, samozřejmě jeli z plochy, ale viděli jsme alespoň Simmonse, který nám zamával. Tak jeden splněn :-)
Po koncertě jsem se vydala k místu činu, kde jsem potkala známé, tak jsem se k nim přidala. S ohromnou dávkou štěstí se podařilo něco v co jsem nevěřila a ba mě ani nenapadlo!!

Setkání s Tommym.. když už se přijde podepsat, tak se ptá na znalost alb nebo písní.. tak jsem se našrotila všechny alba a on se mě zeptal, jestli jsem byla na koncertě. Tak jsem se jen blbě usmála a kývla hlavou :-D Hrozně se mi ta fotka líbí :-)
Druhé setkání s legendou Paulem Stenleym!! Který stojí v Kiss od úplného zrodu! Byl úžasný!
Před Paulem jsem si nechala podepsat bubeníka Erica, pak jsme se i vyfotili..
Jsem nadmíru spokojená!! A vlastně tomu doteď nevěřím! :-D
Dostala jsem trsátko od manažera..

Europe - Brno

30. června 2017 v 10:00
18.5.2017 - Brno

Europe - švédská rocková skupina
- založena v roce 1979 jako Force
- zpěvák Joey Tempest, basák John Levén, klávesák Mic Michaeli, bubeník Ian Haugland, kytarista John Norum
Poprvé jsem byla v Brně na Hugh Lauriem, poté na Bonnie a letos jsem se chystala na Kiss. Pobyt jsem si prodloužila o pár dnů před, jelikož přidali svůj koncert Europe. Opět to byl celý dlouhý den o čekání a trpělivosti ve vysokých teplotách..
Dění začalo až někdy kolem čtvrté hodiny, když kluci jeli na zvukovku. Jediný ochotný, který zůstal, aby se nám podepsal, byl bubeník Ian Haugland.

Po zvukovce kluci ještě někam jeli, tak jsme odchytli další část.. Organizace byla zas děsná, nějaký produkční či co to bylo na nás křičel ať za nimi nechodíme, pak houkl ať to tedy zkusíme. Kluci byli hrozně fajn a ochotní!! A pak nám začal nadávat ať už vypadneme -_- Kdyby byl v klidu jako kluci, tak je to celé v klidu a hlavně bych je měla všechny, jenže on musel být hrozně důležitý. Všude se najde nějaký debil!

Napřed jsem chytla kytaristu Johna, potom Joeyho a nakonec Mica, kterému jsem to podávala do auta, kde mi málem nějaký další hrozně důležitý zabouchl ruku! Na fotce je samozřejmě i Ian. :)
Zpěvák Joey Tempest, který je v kapele od začátku! Prý těžký na získání.. tak skoro hned na první pokus :-D
Po koncertě jsem volala na Johna, jenže nepřišel ani jeden. :-( Za to k mému překvapení přišel Joey a Ian. My jsme si ještě odpoledne vytiskli společné fotky :-D
Napřed jsem šla za Ianem..
A pak za Joeyem, měla jsme ještě sólo fotku..


U Joeyho byl velký hlouček fanoušků, když jsem se probojovala do volného prostoru, tak jsem viděla, jak chudák Ian stojí sám a kouká, jak se všichni cpou k Joeymu. Tak jsem za ním šla se slovy chvály. Tak mě začal hladit po zádech, docela dlouho, na rozloučenou mi ještě pohladil ruku. :-D

Stroy

3. června 2017 v 14:08
Jedna z předkapel na koncertě Phila Rudda.

Stroy - česká alternativní rocková kapela, založena zkraje roku 2011

Vyfoceno dne: 10.5.2017
Místo: Praha - Lucerna Music Bar
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Zpěvák Michal Skořepa
Foto: basák :D

Phil Rudd & band

1. června 2017 v 10:00
Lucerna Music Bar
10.5.2017

Phil Rudd - australský bubeník
-> bývalý člen australské hard rockové kapely AC/DC, v letech 1975 až 1983, kdy byl z kapely vyhozen. Do kapely se pak vrátil v roce 1994 a působil v ní do konce roku 2014..
Na Phila jsem se musela vypravit z důvodu jeho členství v AC/DC. A mimo jiné je to vynikající bubeník!
Před koncertem jsem chytla 3 členy z jeho kapely včetně samotného Phila :) Který mi napřed podepsal tuhle fotku. Bohužel to podepsal hodně špatným fixem, tak jsem si šla ještě jednu fotku dotisknout.

Až napotřetí se mi poštěstilo, oslovila jsem ho na fotku, bohužel už byl ke mně otočený zády, tak jsem moc nepočítala, že by to vyšlo, ale vyšlo, otočil se a neměl problém :)
Původně jsem na koncert lístek neměla, ale na místě jsem sehnala za 200,-, tak jsem neváhala. Bylo docela plno, chvilku jsem neviděla, ale pak jsem se probojovala na balkon, kde jsem měla krásný výhled. Jsem ráda, že jsem mohla vidět Phila v akci! Bylo to skvělé vystoupení, akorát poměrně krátké, trvalo jen nějakých 50 minut, což je škoda!


Po koncertě se Phil přišel podepsat k pódiu. Přede mnou se podepisoval nějakému pánovi a psal mu věnování, tak jsem ho taky poprosila pro Moniku, neslyšel mě, pak mi nerozuměl, ale nakonec jsme se domluvili :-D
A ještě přiložím kompletní kapelu :)
Kytarista Geoffrey Martin a basák John Proctor
Po koncertě ↓
Kytarista Mike Furness
Kytarista Geoffrey Martin a zpěvák Allan Badger
S Allanem jsem se fotila i před, ale fotka se nepovedla, tak jsem ji přefotila a jelikož šel společně s Geoffreyem, tak jsem jim řekla, že dáme všichni společnou :-D

Podpis od Allana, toho jsem si jediného brala na sólo fotku, zbytek mám na společné..
Philův doprovod komplet..

Májové slavnosti - Vlašim

31. května 2017 v 12:00
Májové slavnosti ve Vlašimi
1.5.2017

Po dlouhé době na českém festivalu.. upřímně jsem si to nějak moc ani neužila.
Mezi prvními účinkujícími, které jsme si s kamarádkou Luci poslechly, byl mladičký Voxel
Potěšilo mě, že je osobě velmi ochotný a milý, přišel mezi fanoušky..
Nejvíce mě táhlo vytoupení Janka Ledeckého
Tentokrát nebyl moc ve své kůži..

Dostala jsem podpiskartu..

A nechala si podepsat nějaké fotky ze zásob :-D
Další mladý Pavel Calta

Smokie - Praha

28. května 2017 v 12:01
Lucerna - Praha
1.4.2017

Na koncert jsem původně jít neměla, jen jsem si chtěla počkat na členy, ale sehnala jsem ještě ten den v poledne lístky o polovinu levnější, tak jsem se rohodla společně s kamarádkou Luci z Chrudimi se zúčastnit. A rozhodně jsme chybu neudělaly! Moc jsem si to užila, těšila jsem se na ty jejich největší pecky!
K Lucerně jsme došly kolem poledne jestli se nepletu, v jednu jsem vyzvedla lístky.. a až po pár hodinách jsem spatřila někoho, kdo sa podobal zpěvákovi, prošel kolem nás, tak jsem se za ním otáčela a v dáli rozeznala jejich klávesáka podle vlasů. Rychlostí jsme se sebraly a běžely za nimi :-D. Zeptala jsem se, jeslti se nám podepíší, klávesák hned souhlasil. Napřed jsem však obsadila zpěváka Mika, byl velmi milý. A já velmi ve stresu, protože se mi slepily všechny fotky do sebe a ještě mi nešla vyndat fixa z kapsy, ideální kombinace. :-D
Mike Craft - zpěvák, od roku 1995


Potom jsme ještě přes celou pasáž běžely za tím klávesákem.. už zalézal dovnitř, tak jsem ho chytila za loket se slovy "excuse me". :-D Nad fotkou se pousmál a povídal, že je to jeho oblíbená..
Martin Bullard - klávesák, od roku 1986

Po těchto dvou setkání jsme se s Luci hrozně smály, jak to zas probíhalo.. a najednou koukám, že jde kolem Terry!
Terry Uttley - basák, jediný stálý původní člen od založení kapely v roce 1965!

Před koncertem se nám ještě podařilo chytnout bubeníka, který nám trochu poodešel na Václavák :-D
Steve Pinnell - bubny, od roku 1986

Ještě před koncertem jsme si společně fotky vytiskly a byly vybaveny na noc :-D

Měli českou předkapelu Keks. Keksáky jsem již několikrát slyšela a některé písničky mám ráda :)

Ukázka z Lucerny "Don't Play Your Rock'n'Roll to Me"

A ještě víc známá "Living Next Door To Alice", v druhé polovině videa

Po koncertě jsme zas čekaly.. napřed vyšel Mike, který se smál a povídal, že je úžasné nás znovu vidět! Těsně po něm šel Mick, který nám stále chyběl, Mike si však všiml, že ho nemám na jejich společné fotce, tak ho zastavil a ať se nám podepíše..
Mick McConnell - sólová kytara

Už se s námi loučil, když jsem ho ještě požádala o fotku. Stoupla jsem si vedle něho a Mike, který na něj celou dobu čekal, najednou křičí "waiting!".. šel ke mně, tak si říkám, že jako dáme společnou všichni a on mi šel upravit vlasy. Všiml si, jak jsem si těsně před fotkou sundala gumičku a měla jsem tak vlasy hozené na jednu stranu. Přistoupil ke mě 2x, protože zahlídl i ten jeden, co mi koukal z pusy. :-D
Musím říct, že mě kluci mile potěšili, všichni byli velmi ochotní a vlídní!

Marco Mendoza & band

25. května 2017 v 19:11
Club Exit-us - PRAHA
3.3.2017

Marco Mendoza - americký hard rockový hudebník
-> spolupracoval s mnoha známými skupinami jako Thin Lizzy, Whitesnake
-> současný člen The Dead Daisies (článek z loňského koncertu ->zde)

Koncert jsem dostala od táty k narozkám. Měl nějakou českou předkapelu, která byla příšerná. Narvala jsem se na jejím konci do první řady, docela jsem si to užila. Při jedné písničce natáhl ruku ať jdu na podium, ale to jsem fakt nešla. Pak ke konci se ptal jak se jmenuji a že dávám celý koncert pozor.. už nikdy nejdu do první řady v malém klubu :-DPo koncertě měl Marco vedle v baru autogramiádu. Procházel kolem mě a šáhl mi na rameno se slovy "Hi Monika" :-D
Nechala jsem si podepsat fotky a plakát. Marco se ptal jeslti hraju na kytaru..

A pak jestli jsem si plakát koupila.. na to mu odpověděla kamarádka, že jsem ho ukradla, tak odvětil "it's ok!" :D


Společná z loňského léta..

A tady fotky, které čekají na červen, kdy se doplní o zbytek členů :-D

Některé z fotek mi nechala podepsat Míša, děkuju!!
Bubeník Pino Liberti
Byl překvapen, že si ho beru.. a povídal, že mě viděl před začátkem venku :-D

Kytarista Fabio Cerrone

Zase to jejich postižené "k" :-D

Richard Clayderman - Praha

11. května 2017 v 19:24
20.10.2015 jsem byla na jeho úžasném koncertu v Kongresáku (-> článek)..
Letos jsem na koncert taky chtěla zajít, ale bohužel mi to nevyšlo, zvolila jsem Bonnie a navíc bych to ani časově nestihla.. K večeru jsem se vrátila z Linze, vyrazila na byt, abych si trošku odpočinula a najedla.. V noci jsem jela směr Kongresové centrum, kde jsem se sešla s Míšou a ještě jedním sběratelem. Když jsem tam čekala právě po koncertě před 2 lety, tak jel garáží.. tentokrát jsem byla v klidu, mě je vždy od nervů špatně na takových to akcí, ale jak jsem byla ještě v šoku z Bonn, tak jsem byla mimo realitu :-D. Moc jsem však nepočítala, že by to vyšlo.
Asi po půl hodince čekání jsem najednou zahlédla jeho vlasy :-D. On když nás uviděl, tak si hned na recepci pokládal oblek. Já jsem vešla dovnitř a poprosila ho o podpis desek, on si desky hned vzal k sobě do ruky, prostě si to sám organizoval :-D. Na druhou jsem mu stihla říct o věnování.. ptal se jestli jsem s "k" nebo "c".. Po celou dobu působil velice velice příjemně, samý úsměv, vyřazovala z něj pozitivní energie. Tohle byl další takový můj sen, který se splnil a mou šťastnou náladu ještě znásobil..

Po podepsání jsem ho oslovila na fotku a mám ten jeho úsměv ♥.

Rozloučil se s námi s větou, že se uvidíme příště.. Vyšli jsme ven a on šel chvilku za námi a najednou volá "Monika!", tak jsem se otočila a on mi podal čokoládu :-D. Já jsem zas asi působila jako dítě, ale bylo to od něj milé gesto :-D.

BONNIE TYLER - Linz

30. dubna 2017 v 13:25
10.4.2017 - Linz (Brucknerhaus)

Na nádraží ve Vídni jsem si zvládla zakoupit lístek na vlak do Linze, když jsem odcházela od přepážkky, tak mi jel přesně za dvě minuty, trošku spěch, ale stihla jsem ho a našla. Cesta byla pohodová, trvala asi hodinku a 20 minut. Hala v Linzi byla blíže než ve Vídni, tak 30 minut chůze. Došla jsem k hale velmi brzy, tak jsem si zašla ještě do McDonaldu nedaleko, kde jsem si sedla, trochu se upravila a načerpávala síly. :-D Ještě jsem šla koupit květinu..


Chvilku před 19.hodinou jsem se vrátila do haly, která už byla otevřená, ještě jsem si jí obešla, abych zjistila případné východy a zrovna jsem potkala technika z ranního výtahu, tak jsme se pozdravili.. :D Vyzvedla jsem si na pokladně lístek a pokračovala k šatně, kam jsem si dala kabát a tašku s deskami a pani na mě ještě volala, že je batoh problém.. to jsem měla teda radost. Dala mi malý igelitový sáček, abych si vše potřebné dala do něj.. sáček málem prasknul :D.

Lístek jsem měla do 18.řady, vidět bylo docela hezky..
Předkapala začala hrát přesně ve 20:00, byla to německá zpěvačka Van der Forst a doprovod Juergen Scholz.. po jejich 40 minutovém vystoupení se ochotně podepisovali a fotili u podia už i ve Vídni.. já jsem si během pauzičky skočila sníst propašovaný banán :-D a nakonec jsem se zařadila do fronty a cvakla jsem se taky, když už jsem tam byla :-D. Chtěla jsem fotku jen s kytaristou, ale bylo mi to blbý, když byli vedle sebe oba :-D.

Bonnie začala přesně ve 21:00. Musela jsem si nahrát úvodní písničku, ve Vídni se mi hrozně líbilo to hřmění.. 'Have You Ever Seen the Rain?'Další song, který v Praze nezazněl.. 'Need Your Love So Bad'
S vlajkou Walesu, odkud Bonnie pochází..

Po této písničce 'Faster Than the Speed of Night' si začalo pár lidí stoupat k podiu, bylo jich tam asi 6, velmi málo, lidi se moc nechytali.. ale když si stoupl další člověk, tak jsem se z té 18. taky vyřítila :-D. Tentokrát jsem byla skoro uprostřed, měla jsem nádherný výhled a Bonnie byla kousek! Ani jsem nechtěla natáčet, přišlo mi, že se tam zvuk zvláštně odráží nad repráky a nebylo by tomu na videu rozumět, však jsem neodolala a aspoň na chvilku zapnula mobil, kde je teda zvuk příšerný, ale obraz docela dobrý, odkaz ->zde. Začala jsem to natáčet zrovna, když z podia projížděla ruce, natáhla jsem svou levou a ten dotek taky dostala! :-D

Po závěrešném Hero jsem na Bonnie mávala s kytkou, napřed mě neviděla, pak si všimla a šla si pro ni a děkovala mi. Nějaká baba za mnou ji prosila o podpis, ale Bonnie ji odmítla nakonec si ale od ní fotky vzala.. pak je poslala po manažerovi.
Po koncertě jsem si řekla technikovi o setlist, bez problému mi ho strhnul ze země.. Čekalo nás tam u kraje pódia asi 20, někteří byli VIP, tak ti šli později dovnitř.. Zrovna se se mnou dala do řeči jedna německá fanynka, kterou znám z brněnského koncertu.. když v tom jsem na pódiu uviděla Johna, takže jsem se rychle přemístila.
Zavolala jsem na něj: "John", musel mít radost, že mě opět vidí, naposled jsme se viděli ráno :-D Poprosila jsem o podpis na setlist a ještě o novou společnou fotku, protože jsem nutně potřebovala snímek, kde má rozpuštěné vlasy :-D.. chvilku přemýšlel jak to udělá, nakonec si sedl na kraj pódia.. a je z toho the best photo ♥!

Čekali jsme tam asi půl hodinky, pán z ochranky byl velmi ochotný a chodil se i ptát, jestli se nepřijde podepsat.. Opravdu přišla. Začala se z pódia podepisovat, když došla ke mě, tak se usmála a řekla mi "hello", tuším, že jsem odvětila stejným pozdravem a úsměvem :-D. Nechala jsem si podepsat stylově lístek z Vídně :-D a CD pro kamarádku.

Po podepisování se ještě rychle fotila, tak jsem vylezla schody na podium a čekala za pár lidmi.. Bonnie řikala, že už končí a spěchá.. Stejně jsem se k ní nějakým zázrakem procpala a poprosila ji o fotku, řikala mi něco o včerejšku, ale já tomu nevěnovala pozornost, byla jsem mimo :-D.
Z Linze jsem jela druhý den v poledne vlakem do Prahy, cesta trvala 4 hodiny :-O..
Byl to ale úžasný dvojvýlet! A jsem nesmírně šťastná za všechny zážitky, za ní, za kapelu! Doteď jsem plná pozitivní energie (a tu jsem přesně potřebovala..) ♥

BONNIE TYLER - Vídeň

18. dubna 2017 v 13:52
9.4.2017 - Vídeň (Wiener Stadhalle)

V neděli v 8:30 jsem vyrazila Studentem do Vídně (když tu byla před 2 lety a já ji viděla poprvé, tak moc mě tenkrát dobila veškerou energií, vryla se mi do mysli, do srdce..). Cesta trvala 4 hodiny, polovinu jízdy jsem bezvědomě prospala. :-D Až do 18.hodiny jsem se courala po městě směrem k hale, nachodila jsem dobrých 10 kilometrů :-D. V 18.hodin byla hala už otevřená, chvilku jsem seděla v předsálí u baru. Koncert byl od 19., napřed začala předkapela, která zpívala asi 40 minut. Poté byla krátká pauza, aby kapela připravila vše potřebné a Bonn přišla na podium hned po 20.hodině.

Jedna momentka ze sálu stylově v tričku BT, které jsem dostala od kamarádky k narozeninám :-*. Líbilo se mi jak na mě všichni koukaji a usmívají se.. ako na blázna :-D

Nějak mi nefunguje vkládání písniček, takže dávám odkaz na píseň na Youtube do názvu skladby..
Nahrála jsem si písničky, které jsem si v Brně a v Praze nezaznamenala, abych to měla komplet, jako 'To Love Somebody'. Setlist nebyl moc proměněný asi jen o 4 skladby, ale to mi nijak nevadilo.

Měla jsem bohužel lístek do poslední řady, takže jsem špatně viděla. Nic méně po 6. písničce 'It's A Heartache', se lidi začali hrnout k podiu, takže jsem se z poslední propracovala do první :-D. Stála jsem hned u podia z pravé strany, mrzelo mě, že na tu stranu moc nechodila, ale alespoň jsem jí pořádně viděla!


'Bitter Blue', která tenkrát v Čechách nezazněla.. nádherná skladba s krásnou muzikou!Srdeční záležitost 'Total Eclipse of the Heart', dříve jsem tuhle písničku neměla ráda od Bonn, ale teď jí zas nesnáším v předělávkách..

Kytarista Ed, s kterým jsme se na sebe pořád smáli :-D, byl přímo naproti mě.


Nakonec samozřejmě zaznělo 'I Need A Hero', odložila jsem si foťák na podium :-D

Byla to úžasná show!! Od minule přidali na světelech, takže mě velice učarovala i ta. K Bonn mohu jen říci, že byla dokonalá! Její chraplák, každý tón mnou projížděl jako droga.Po koncertě jsem čekala u podia, všiml si mě kytarista Matt, kterému jsem před tím psala a on neodpověděl.. poznal mě a šel se omluvit, že neměl čas a že teď hrozně pospíchá, ale podepsal mi fotku, taky se ptal, jestli s "c" nebo "k" :-)
Čekali jsme tam v deseti lidech u nějakého personálního vchodu vedle podia.. než nás nějaký máňa z ochranky vyhodil, že určitě nepřijde.. Bleskurychle jsem se přesunula k hotelu, který si kluci sdíleli na fb a náhodou jsem v něm byla ubytovaná přes noc taky. Napřed jsem tam byla sama v šíleném nervu :-D, pak se přidali další 4 lidé.. Čekali jsme asi půl hodinky, mezitím jsem si nevšimla procházejícího klávesáka, kterého jsem moc chtěla, protože ho od pražského koncertu miluju :-D. Ale furt mi zbývala naděje ráno, když budou odjíždět. Po té půl hodince přijela Bonnie a začala se podepisovat, já jí oslovila na fotku, kývla a popošla asi 3 metry blíže k vchodu, kolem takového velkého květináče, já jsem si musela ze země sebrat desky a přesunout se taky, když jsem to obešla, tak už koukala, kde jsem :-D.
Naprosto mě fascinuje, že jsem tu fotku dokázala vyfotit s mojí třesoucí se rukou a ještě se přitom usmívat, absolutně si to nepamatuju!

Pak jsem jí dala dárek. Odpověděla, že ho nechce, ale já jí ho vrazila do rukou :-D, podívala se na něj a komentovala slovy "sweet", já jí řikala, že jsem jí to vyrobila sama, místo "made" jsem řekla "make", taky jsem to opravila, ale bylo to děsně trapný :-D.. i když já měla celkové zatmění úplně všeho :-D

Pak jsem jí samozřejmě komentovala koncert slovy amazing a "You are beautiful." A to taky odpověděla "no" a smála se.. Pak jsem dodala, že jí miluju a požádala o podpis, pamatuju si jak se mi děsně klepaly ruce a málem jsem to ani z té země nesebrala :-D. Vlastně jsem měla problém už jen udělat ten krok a ohnout se :-D
Podepsala mi napřed modrou a pak černou desku. Potom se podepsala ještě nějaké pani a ptala se jestli jsme si užili koncert..

Pak jsem ji ještě dala společné fotky, napřed mi podepsala tu z Brna, poprosila jsem ji o věnování..
A pražská..

Potom jsem si sedla na zídku hotelu a celé jsem to rozdýchávala, oplakala.. takový ten pocit absolutního naplnění a štěstí. Který stále setrvává a já jsem v dobré náladě, vyplnilo se to nad očekávání, jsem šťastná ♥
Ještě tu noc mě potkalo jedno velké štěstí v podobě nabídky se účastnit i druhý den koncertu v Linzi.. mohu to nazývat absolutním a zároveň absurdním štěstím..
Musím ještě přidat vyprávění z následujícího rána. Po desáté hodině jsem jela výtahem dolu, přistoupil ke mě jeden z techniků od Bonn, jehož fotku jsem znala z facebooku a tak jsem se v nějaké své silné chvilce zeptala, jestli je to on. Zapamatovala jsem si i jméno. Řekl, že ano a jak to vím, pak si všiml trička a bylo mu to jasné, já pak povídala, že znám jeho tvář právě z facebooku. Když jsme vystoupili, tak mi podal ruku a zeptal se jak se jmenuji já, pak se ptal, jestli jdu i dnes do Linze.. velmi milý a hezký :-D
Vyšla jsem ven, kde bylo moc lidí, tak jsem zas šla dovnitř, stála jsem u křesel u recepce, kde byl taky šrum, tak jsem nebyla ani nápadná :-D. Po chvilce šel basák Ed, dívali jsme se na sebe, já viděla, že jde k recepci, tak jsem ho chtěla oslovit pak, skutečně došel k recepci a od ní na mě křičel, že mám skvělé tričko :-D. Když si to tam vyřídil, tak jsem ho oslovila: ,,Ed, can I take a photo please?" Souhlasil, dali jsme 2 selfíčka, to první se mi nelíbilo :-D. Potom mi podal ruku, zeptal se jak se jmenuji a dal pusu na tváře :-D. Naprosto mě dostal! Poprosila jsem ho ještě o podpis, hrozně se nad fotkou smál :-D Rozloučil se slovy: ,,See you next time.", tak jsem mu odvětila pohotově ,,tomorrow", což jsem zas rychle opravila na ,,today", tak mi popřál, abych si show užila a pak jsme se na sebe usmáli.

Během toho, co se mi Ed podepisoval mi prošel ven můj klávesák, takže jsem zas byla mírně na nervy, že ho nestihnu :-D. Ale dobré, stál venku s ostatními, nechtělo se mi ho oslovovat, zvlášť, když s ním stálo plno chlapů, ale musela jsem :-D. Tuším, že jsem pozdravila: ,,Hello John, can I please take a photo?" a vrazila foťák nějakému technikovi.

Potom jsem mu dala malý dárek pro radost.. a poprosila o podepsání fotek. Podepsal mi první, opět se jí hrozně smál a už mi chtěl vracet fix, ale já jsem opět měla nějakou silnou chvilku a vypravila ze sebe větu: ,,It's hard to choose only one photo." :-D

Já si musela nechat i tuhle, kvůli medvídkovi! :-D

Nad třetí, což je fotka jeho sólo kapely "Lifesigns" se ptal jestli je poslouchám, odpověděla jsem, že ano a že má hezký hlas. Tak se smál, on se vlastně furt smál :-D. Nejlepší byla výměna fixů, když jsme oba měli plné ruce :-D
Pak jsem si šla uklidit fotky, mezitím šla Bonn do autobusu, viděla jsem ji akorát nastupovat. :-) Já se vydala na tramvajometro a na vlak do Linze.. takže bude následovat článek Bonn - Linz = stejně šílený. :-D

Don Airey & Friends

14. dubna 2017 v 21:36
Nová Chmelnice Praha
20.3.2017

Ráno jsem si zajela koupit nově vydaný singl..
Koncert začínal ve 20:00, dorazila jsem asi 3 hodinky před.
Potkala jsem bubeníka, když vycházel ven, pospíchal, ale podepsal i vyfotil :).. Jon Finnigan

Na koncertě jsem si stoupla do první řady, když začaly hrát, tak jsem si myslela, že odletím od těch bubnů :-D. Ale velmi jsem si koncert užila, Don neustále šmejdil očima mezi publikum, dost často jsme se pohledy střetly.
Po konci mi dal jakýsi technik setlist, o který jsem se hlasitě přihlásila :-D.
Po koncertě byla autogramiáda. Počkala jsem si ve frontě a vzala si od Dona napřed jen podpisy, držela jsem oběma rukama desku a na ní zbytek věcí a on to hned začal sám podepisovat a otáčet si.. byl velmi milý.


Potom jsem si podepsané věci odnesla na židli a šla se ještě vyfotit. Pamatoval si mé jméno a hned řikal "Monika" :-)
Skvělý zpěvák Carl Sentance


Dal mi i svoji podpiskartu :-)
Laurence Cottle - basa

Simon McBride - kytara

Vstupenka :-)

Setlist :)

Winter Masters of Rock - Saxon

22. února 2017 v 20:02
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Druhé velké lákadlo, kapela Saxon, do jejichž hudby jsem totálně propadla :O :D

Saxon - anglická heavy metalová kapela, založená roku 1977

Nejvíce jsem si přále střetnout se s kytaristou Dougem a zpěvákem Biffem..
Kytarista - Doug Scarratt

První fotka se mi trochu rozmazala, takže následovalo noční přefocení :D

Zeptala jsem se ho při druhém setkání na trsátko a jedno mi podepsal :))
Zpěvák a basák - Biff Byford (zakladatel)
Bubeník - Nigel Glockler

A večerní přefocení.. aneb když už vám z toho čekání a zimy hrabe, tak dáte ještě noční fotky :-D Hrozně se mi líbí jeho úsměv, takový upřímný :)
Kytarista - Paul Quinn (zakladatel)
Basák - Nibbs Carter

Sehnaly jsme ten den zlaté fixy Sharpie, tak jsem ji hned otestovala a vypadá na fotce velice dobře, drží.. a podpisy komplet Saxonu = luxus! :D


Douga jsem si musela nechat podepsat i na sólo fotky :-D

Winter Masters of Rock - Overkill

6. února 2017 v 18:18
WINTER MASTERS OF ROCK
ZLÍN - 19.11.2016
Overkill - americká thrashmetalová skupina, založená v roce 1980

Jako prvního jsme získali Dereka, který neudělal žádný velký dojem, odmítl Lucku s focením a tvářil se otráveně i na podpisy.. Basáka D.D. jsme se raději neptaly.. dobrou vizitku kapele udělalo až večerní setkání s Bobbym, byl opilý, ale hrozně milý :D, políbil nám ruce, vše podepsal, vyfotil.. i přesto, že to manažer zakázal. :D

Basák D.D. Verni, zpěvák Bobby Ellsworth, kytarista Derek Tailer

Zpěvák - Bobby Ellsworth

Nový bubeník - Eddy Garcia
 
 

Reklama