,,Úsměv, nejkrásnější vzpomínka."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Koncerty, festivaly

HELLOWEEN - Praha 2017

Čtvrtek v 13:18
26.11.2017 - Praha

Helloween: německá speed metalová skupina, založená začátkem osmdesátých let 20. století
Heloween Pumpkins United...dýňového sjednocení současných a některých původních členů..
Členové: Markus Grosskopf - baskytara, Michael Weikath - kytara, Andi Deris - zpěv, Sascha Gerstner - kytara, Daniel Löble - bíci
+ původní členové: Kai Hansen - kytara, Michael Kiske - zpěv
Sešli jsme se s přáteli někdy kolem poledne, měli jsme štěstí na místo a tak jsme chvilku zimního čekání strávili v teple. Jako prvního jsme zahlídli kytaristu Saschu.. Byl milý, vše nám podepsal a vyfotil se :)
Chvilku po něm jsme se vyfotili s basákem Markusem. Měl z nás trochu dost :D
Třetí byl bubeník Daniel. Nebyl z nás nadšený, tak nám vyhověl, aby se nás zbavil :D
Před začátkem jsme potkali Michaela Weikatha, který nás odmítl s focením před i po, takže příště na něj jdu s cihlou :D a Michaela Kiskeho, s tím jsem se vyfotila po koncertě..
Kai dorazil také před koncertem, ale nechtěl se nám podepsat, nefér je, že metr od nás se podepsal.. Měla bych i Andiho, který se podepsal po koncertě, ale bohužel jelikož jsou někteří hamouni, tak na mě nezbylo samozřejmě :)

Michael Kiske
Zleva: Dani Löble, Michael Kiske (víc to podělat nemohl :D), Markus Grosskopf, Sascha Gerstner a Michael Weikath..

Bryan Adams - Praha 2017

Úterý v 13:48
19.11.2017 - Brno

Bryana nemusím dlouze představovat, předloňský koncert v Praze mě dostal natolik, že jsem nemohla další příležitost vynechat. Byl to super zážitek! Skvělá hudba, muzikanti!

Moje nejoblíbenější "Here I am", v Praze nebyla, tak jsem ráda, že ji v Brně dal!

Na závěr vystoupil sám s kytarou.. "Straight from the Heart"

"All for Love"
Před začátkem za námi přišel basák Phil Thornalley.. docela komická situace, jelikož jsme volali jména ostatních členů kapely, protože jsme basákovo neznali, ale přišel on :D. Furt se u něj střídají..

Kytarista Keith Scott také nezklamal..

QUEEN - cesta ke hvězdám!

31. prosince 2017 v 23:24
Na závěr roku přidávám jeden královský článek. Jeden velký splněný sen! Ještě teď mi nad vzpomínkami ukápla nejedna slza.

1.11.2017 - Praha - O2 aréna

Queen, kapela, legenda známá po celém světě řadu let. Provázala mě vedle Beatles mým dětstvím. Založená byla roku 1970, kde figurovali jména - Brian May, Roger Taylor, Freddy Mercury a o pár měsíců později se k nim přidal John Deacon. Teď už je jen Roger a Brian, s nimi na turné vyjel Adam Lambert a tři doprovodní muzikanti - Neil Fairclough, Tyler Warren a Spike Edney.
Úterý 31.10.
Po chaotickém dopoledne a běhání sem tam se ztracenou nadějí, že nic nestíhám jsem si nakonec ještě vyčkala 11 hodin v mrazu než se vůbec něco začalo dít. Ironie jako vždy :D. Po 11 hodinách jsem viděla Rogera, o kterém již dlouho sním, bohužel, nám jen zamával. Hodinu po něm dorazil Brian, který byl naprosto zlatý! Rozdával samý úsměv, vše podepsal, se všemi se fotil.
Společná fotka z loňského roku, když tu byl -->>sólo. Ještě jsem si nechala podepsat lístek.

Nakonec došlo i na společné focení :)
Středa 1.11.
Dopoledne jsem byla vyzvednout kamarádku Markét na Florenci a kolem půl jedné jsme dorazily k O2 aréně. Už zde bylo pár lidí. Seznámily jsme se tu s dvěma dalšími holčinami, s kterými jsme strávily pár dalších hodin :D. Když se pomalu blížilo 18:30, čili dobu pro pouštění dovnitř, tak mě ve frontě předběhly jakési rusky. Dost jsme se tam pohádaly. Nakonec jsem je však při běhu po vstupu do haly předběhla já, rychlejší nohy.

Nezvolila jsem úplně nejlepší místo, ale ani nejhorší, byly jsme s Markét u zábradlí podél vystouplého pódia.
Show to byla naprosto bombastická! Výkonu Adama jsem se trochu bála, ne že by mě nadchnul, ale ani mě tolik nezklamal, až na to, že si moc hraje na krále. Za to Brian a Roger byli fantastičtí!!Brianovo sólo!


V jednu chvíli byli všichni tři pohromadě přímo před námi. To jsem si pořádně vychutnala!

,,Crazy Little Thing Called Love"

Robot se během koncertu několikrát objevil.


Efekty zářily všemi barvami. Po celou dobu show byl světelný doprovod jedna velká bomba!Doprovod, který stál po celou dobu na levé straně..


Finiš, fantastický finiš!! We Will Rock You & We Are The Champions


Čtvrtek 2.11.
Naspala jsem krásné dvě hodiny :D a v tom stavu jsem se vydala s poslední nadějí na setkání při odjezdu. Nejprve jsme potkali doprovodné členy. ↓
Basák Neil Fairclough a bubeník Tyler Warren

Klávesák Spike Edney, foto na poslední chvíli .
Pak před nás natáhli pásku, aby jsme byli v řadě. Byla jsem asi nějaká desátá. První přišel Roger. Trochu jsem znervóznila, když se s nikým přede mnou nefotil. Já chtěla hlavně fotku.


Potom co mi podepsal fotku jsem se zeptala na společnou fotku, nerozuměl mi na poprvé a tak naznačil ať to zopakuji a tak už jsem jen vydala "please take a photo" a on hned přikývl a chytil mě kolem zad. Nepopsatelná radost!!!!!!!!!!!!!!! Fotka je naprosto úžasná!!!! Díky Markét, že umí fotit!! :D Tři dny, tolik nervů, žádnej spánek.. ale vyšlo to. Sen se stal skutečností!
Po Rogerovi kolem nás proletěl Adam, který hodil pár podpisů a zase odletěl :D, mrzí mě, že se nefotil, já se fotit nechtěla, ale Markét ho moc chtěla, alespoň se ji podepsal s věnováním, i když ho zkazil. :D Ale při koncertě si plácal s fanoušky a plácl si i s Markét a já ji to natočila, tak aspoň jeden úspěch :D

Jako poslední dorazil Brian, opět rozdával úsměvy. Tohle je nejvíce zdokumentovaná akce, ani jsem netušila, že mě poplácal po rameni, ještě, že se to fotilo :D

Podepsal mi úterní fotku, hned se ptal, jestli je ze včera.. řekla jsem yes, i když byla z přede včera :D Nějak jsme se nemohli dohodnout na mém jméně, napřed bylo pro Veronicu, nakonec to přepsal na Monicu, už chtěl odcházet a stále u toho nebyl jeho podpis, tak jsem tak naznačila rukou, že by to mohl dopsat :D Křížky nešetřil :D

Pak mu dala na podpis Markét lístek a poprosila ho o fotku, vyfotila jsem je a pak se mě Brian zeptal, jestli chci taky fotku. Já už se fotit nechtěla, když už jsem se fotila v úterý, ale bylo mi hloupé odmítnout Briana Maye!!! :D

The Sweet - Praha 2017

29. prosince 2017 v 14:24
20.10.2017 - Praha - Lucerna

The Sweet - britská glam rocková skupina, vznikla počátkem roku 1968 pod tehdejším názvem Sweetshop
Členové: Andy Scott, Bruce Bisland, Tony O'Hora, Peter Lincoln

Koncert se konal v mé oblíbené Lucerně. Dorazila jsem chvilku po jedné hodině. Na půl třetí dojela kamarádka, později se k nám přidali ještě nějací sběratelé amatéři.. Na zahřátí jsem si musela dát v kavárně naproti teplý grog, v tomhle roce první..

Kolem půl čtvrté dorazila část členů na zvukovku. Stihla jsem oslovit jediného současného původního člena kytaristu Andyho, který se ke kapele přidal dva roky po jejím vzniku. Byl velmi příjemný, stejně tak jako zbylí pánové.

Chvilku po něm dorazil bubeník Bruce.

Po krátké zvukovce jsem poprosila kytaristu a zpěváka Petera.

Klávesáka Tonyho jsem získala, když se vraceli před začátkem. Pospíchal, ale rychle se vyfotil a podepsal.

Oskenovaná podepsaná fotografie, je to takový jeden velký podpis :D

David Koller - Praha 2017

23. prosince 2017 v 18:00
11.10.2017 - otevření OC Chodov v Praze
Nazareth - Praha 2017

19. prosince 2017 v 13:35
8.10.2017 - Praha - Lucerna

Nazareth - skotská rocková skupina
Členové: Pete Agnew - basová kytara, Jimmy Murrison - kytara, Lee Agnew - bicí, Carl Sentance - hlavní vokály

Na Nazareth jsem si vypravila hlavně kvůli Carlovi, který s nimi v podstatě vůbec nesouvisí, protože je v kapele jen 2 roky. Avšak já jsem ho začátkem roku slyšela naživo, když vystupoval s Donem Aireym na Chmelnici a chtěla jsem si nechat podepsat společnou fotku.
Jako prvního jsme spatřili bubeníka Lee, i když jsme si nebyli vůbec jisté, jeslti je to on. Kamarádka k němu nakročila s fotkou v ruce a nějaký jeho doprovod mu hned řikal ať se jde podepsat, a tak byla identifikace jasná :D
Až po dlouhé době, snad hodině a půl teprve přišel bubeníkům, bubeníkův táta a basák Pete. Dal nám trsátko.
Po opět dlouhé chvíli dorazil kytarista Jimmy. I Carl, který ovšem spěchal, ale v rychlosti se podepsal.
Na koncert jsem se dostala štěstím a náhodou zadarmo. A jsem ráda, že jsem si mohla band vychutnat! Byla to show! Carl je výtečný zpěvák!! Měla jsem i dobrý výhled.


Ta největší pecka, kterou musí znát určitě každý - "Love Hurts"!
Koupila jsem si na koncertě program za stovku, když už jsem ušetřila na lístku. :D A tak jsem si položila otázku, že s podpisy by byl určitě hezčí. :D Tak jsem čekala ještě po kocertě, 3x jsem se už sbalila, že budu odcházet na dopravu a pokaždé někdo šel. :D Poprvé to byl Pete s Carlem, všichni se divili, že už jsem tam zase, což jsem komentovala slovy, že jsem si koupila uvnitř program, chválila jsem show, tak děkovali..
A poprosila jsem Carla o fotku.. když se fotí malá s dvoumetrovým, ale dali jsme to :D
Pak se mi podepsal Lee a Jimmy a utíkala jsem na bus.. Uznejte, že ale teď ten program vypadá daleko lépe :) :D

Komplet.. až budu mít opravený skener, tak přidám i skeny..

Robbie Williams - Praha 2017

15. prosince 2017 v 13:56
19.8.2017 - Praha - Letňany


Před třemi lety byl Robbieho koncert můj první zahaniční, takže letošní účast byla jasná. Show se mi líbila, Robbie si hraje na megastar, občas mi přišlo, že až příliš, ale on si to může dovolit. Nic méně tohle se mi u něj nikdy moc nelíbilo.


'Let Me Entertain You'
'Millennium'
Britský kytarista Gary Nuttall, 20 let hraje s Robbiem.. foto vzniklo o den dříve 18.8. při mém odpoledním čekání..

Céline Dion - Berlín 2017

25. listopadu 2017 v 9:00
24.7.2017 - Berlín - Mercedes-Benz Arena

Na koncert jsem se nechala doslova ukecat kamarádkou Radkou. Jeli jsme s jejím taťkou a bráchou. Vyzvedávali mě v Praze kolem 10 hodiny dopoledne. Dojeli jsme na místo až kolem šesté! Příšerný provoz, část dálnice uzavřená, děs!


Hala už byla otevřená.

Pohled z haly.

Ve 20:00 začala zpívat předskokanka Véronic DiCaire, jedna z mála žen jako předskokanek, co se mi docela líbila. Má zajímavou barvu hlasu, který vydařeně mění. Předváděla nejrůznější umělce a jejich největší pecky. Přidávám ->odkaz na její vystoupení.

Měla jsem lístek do posledního sektoru vzadu, řada uprostřed na mě vyšla. Bylo to hrozně daleko, ale ten zvuk byl úžasný!! Tomu se nemůže naše O2 aréna vůbec rovnat. Jsem ráda, že jsem se nechala ukecat a na koncert nakonec šla. Byl to zážitek!

Moc jsem toho nenafotila z té dálky, ale natočila jsem si pár písniček v celkem poslouchatelné kvalitě, tak je sem všechny hodím. :)
Céline přišla chvilku po půl deváté a začala peckou 'The Power of Love'

Jako druhá 'I Drove All Night'Další ze známých hitů 'That's The Way It Is'

Následovala 'I'm Alive'

Mile mě překvapilo, že jsem znala skoro všechny písničky, bez toho aniž bych si to dopředu naposlouchávala..
'It's All Coming Back to Me Now'Mám radši Célininy písničky v angličtině, ale bylo zajímavé si poslechnout francouzštinu a jednu jsem si nahrála. 'Pour que tu m'aimes encore'


Podruhé v tomto roce 'River Deep, Mountain High' naživo, ale na Bonnie verzi to prostě nemá! :-D

Předposlední písnička, a můj vlastně hlavní důvod, proč Céline vidět. Slyšet tohle naživo v originálu nepopsatelný zážitek!!
'My Heart Will Go On', jedinečný Titanic! ♥ Ještě teď mám husí kůži!

Při poslední písničce šla Céline na konec celé haly.Poslední 'Love of My Life'


Koncert skončil kolem 22:20.

Guns N' Roses - Praha 2017

14. listopadu 2017 v 13:27
4.7.2017 - Praha - Letňany

Guns N' Roses - americká hard rocková skupina, založená v roce 1985 v Los Angeles
Členové: Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer, Melissa Reese

Celá akce začala již o den dříve. Musela jsem přejíždět z víry filmového festivalu, ale vyplatilo se.
Během odpoledne jsem potkala basáka Duffa. Byl v dobré náladě, odněkud se vracel. Podepsal se mi a vyfotil se :)

Když jsem viděla v C&A tohle tričko, tak jsem ho tam nemohla nechat..
Po pár hodinách přišlo setkání s kytaristou Richardem, na kterého jsem se nejvíce těšila. Jeden čas hrál mými oblíbenými The Dead Daisies, tak jsem zvolila fotku s nimi. :)A večer se zadařil bubeník Frank.


Druhý den mi proklouzl klávesák Dizzy :(.. tak jsme se v podvečer vypravili s přáteli do Letňan zabrat si nějaké fešné místečko na poli :D.. nakonec jsme si vybrali krajní kopec, kde bylo pěkně vidět na obrazovky.

Moje nejoblíbenější "Welcome to The Jungle"

Koncert se docela protáhl, tak končil až někdy kolem půl jedenáct. Sešlo se nás po kocnertě asi 7, co pokračovali v čekání. Přišla za námi pani, ať se postavíme do řady a že možná někdo přijde se podepsat. Ale že přijde samotný Axl ještě v koncertním župánku asi nikoho z nás nenapadlo! Zůstala jsem zírat a nejen já. Od loňského setkání to byl úplně jiný Axl Rose! Byl příjemný, milý, chválila jsem mu show, poprvé mě asi neslyšel, ale na podruhé se na mě dokonce usmál se zuby :D
Společná z loňska, je to sice černé na černém, ale je to tam! :)
Pak následovalo další nekonečné čekání, alespoň, že bylo léto. A splnil se další "nereálný" sen. Přišel se nám podepsat Slash, to už nás tam bylo poměrně hodně z řad fanoušků a některých "sběratelů". Podepsal se všem a dokonce přidal i věnování a ptal se jestli jsem s c nebo k.. :)
Akce pokračovala i třetí den chaotickým odjezdem a přejezdem.. ale to už se zbytek nepodařil. Jsem však nadmíru spokojená! Chtěla jsem hlavně Richarda a Slasha a vyšli oba a k tomu Axl! Prostě bomba! Koncert jsem si taky nadmíru užila! Co víc si přát :)
Kolem šesté jsem se vrátila žlutým autobusem zpět do Varů.

The Dead Daisies - Praha 2017

14. října 2017 v 19:12
29.6.2017 - Praha - Lucerna Music Bar

The Dead Daisies = americko-australská rocková kapela
Členové: David Lowy, Doug Aldrich, Marco Mendoza, John Corabi, Brian Tichy

Daisies jsem poznala vloni, kdy jsem se zúčastnila jejich koncertu v Rock café (-> článek). Letos mi trochu nabourali plány, protože jsem zas do Varů nemohla odjet o den dříve :-D. Hodně mě mrzelo, když týden před oznámili, že nevystoupí v současné sestavě, bez kytaristy a zkaladatele Davida :(. Nakonec jsem ale ráda, že jsem šla, kluky jsem si moc užila!


Byla jsem mezi prvními, tak jsem dostala pásku se vstupem na meet po koncertě.

Chtěla jsem se posadit na balkon, ale nakonec jsem v eufórii šla před pódium :-D. Doug přišel ještě před koncertem pozdravit fanoušky, pravil něco s "fuck" a pomalu odcházel, když si všiml mě a šel se omluvit :-D K mému štěstí jsem stála celý koncert na jeho straně :-D. Ale výhodu to mělo, hodil po mě trsátko, které mi před nosem sebrali.. Na druhý pokus mi ho šel podat přímo do ruky a ještě se ujišťoval, že ho mám já. :)

Před koncertem hrála ještě před kapela složena ze samých bab, nebylo to nejhorší, ale nejlepší taky ne, tak jsem to přetrpěla se špunty :-D

Místo Davida hrál Yogi Lonich, vlevo.


Po koncertě nastalo meet&greet.. strašný chaos, baba za námi stále řvala ať chvátáme, nestíhala jsem fotit. :(
Jako první seděl u stolu Marco, podepsal mi fotky, dal mi plakát, jako pokaždé jsem dostala pusu na tváře. Po autogramiádě byl jako jediný, co přišel za nějakými lidmi a tak jsem se s ním stihla vyfotit.

Společná fotka z březnového sólo koncertu..

Vedle něj seděl Yogi.


Fotka po koncertě..
John

Fotka taktéž po koncertě venku..
Brian, fotka z minulého koncertu

Jako poslední seděl Doug. Kterého jsem dostala výběrem fotky :-D


Douga jsem se po koncertě znovu nedočkala.. zdržel se uvnitř moc dlouho. Ale než jsem druhý den odjela do Varů, tak jsem si na něj šla ještě chvilku počkat, kdyby náhodou a vyšlo to :-D

Úlovky, jedno trsátko od Douga, druhé se samolepkou od manažera.. zbytek od techniků :-D

Sting - Praha 2017

16. srpna 2017 v 18:16
23.6.2017

Stinga jsem samozřejmě nemohla vynechat. Připravila jsem si i fotky na hlavní členy kapely. Kluci jsou borci a hrozně příjemní!!

Den I.

Jako prvního jsem ten den poznala kytaristu. Veliký sympaťák!
Kytarista Rufus Miller


Rodinná :-D, Dominic mi ji podepsal o den později..

Ještě nám dal trsátko..
Kytarista Dominic Miller, táta Rufuse :)


Bubeník Josh Freese


Den II.

Na druhý den jsem si vytiskla společné fotky.. Rufus s námi přišel pokecat. Hrozně fajn človíček ♥
Také nám přišel představit doprovodné muzikanty - Ben a Percy

Společný Dominic..:)
Při odjezdu na koncert se nám Sting přišel podepsat! Bohužel pospíchal a manažer to dával dost najevo..
Poté jsem se přesunula na koncert. Lístek jsem neměla, ale vlezla jsem si k plotu a bylo pěkně slyšet a sem tam něco vidět :-D Byl to fajn zážitek, jen mě mrzí, že nezazněla má nejoblíbenější.

Dni Petržalky 2017

31. července 2017 v 19:07
17.6.2017 - Bratislava

Kamarádka mě překecala, abych se s ní vydala za našimi sousedy na koncert Chrise Normana (původní zpěvák Smokie 1965 - 1986). Dlužila jsem ji to, potom, co jsem ji v dubnu ukecala na koncert Smokie. Ráno jsme jely vlakem z Pardubic. Cesta to byla velmi dlouhá, dorazily jsme někdy kolem 11 hodiny. Prošly jsme si Bratislavu od nové budovy Národního divadla až po původní ND. Na místo, kde se festival konal jsme dorazily někdy kolem třetí hodiny. Festival byl zadarmo, jinak bych asi takovou cestu neabsolvovala :-D
Program byl již v plném proudu.
Bohužel nebylo moc možností se ke Chrisovi dostat. Když dorazil, tak se podepsat nepřišel a při odjezdu taktéž. Alespoň jsem si ten den zařídila setkání s jeho výborným kytaristou a zpěvákem Axelem Kowollikem. Stály jsme u plotu, za kterým měli zázemí. Když přijíždělo auto s Axelem, tak jsem na něj mávla a on ještě před plotem vystoupil a ochotně se s námi vyfotil i podepsal, byl hrozně příjemný. Při loučení nás obejmul. Jelikož chodil ven neustále kouřit, tak za námi přišel celkem 4x na pokec..


Zavolal nám bubeníka -> Dorino Goldbrunner
Také jedno z milých setkání, podal mi ruku.. Axel se pak přišel zeptat, jestli na nás byl Dorino milý :-D
Koncert jsem si užila!

Nahrála jsem si moji oblíbenou Alice!

Po koncertě večer za námi přišel opět, přivedl nám představit kytaristku Michelle Plum, která nám podala ruce, taky velice fajn človíček.

Axel se hrozně smál tomu, co na té fotce dělá, rozebíral to i Michelle :-D Bohužel lepší společnou fotku jsem na ně nenašla..

Nakonec se s námi rozloučila Michelle a po ní i Axel, kterému jsem podala ruku a znovu poděkovala za krásný zážitek a setkání. :)

System of Down - Praha

29. července 2017 v 12:00
11. - 12.6.2017

System of a Down - americká alternativně metalová hudební skupina, pocházející z Los Angeles v Kalifornii, která byla založena roku 1994
-> členové mají arménský původ: Daron Malakian (vokály, kytara), Serj Tankian (hlavní vokály, občasné klávesy a kytara), Shavo Odadjian (baskytara, vokály) a John Dolmayan (bicí)

Na Systemy jsem se původně vůbec nechystala.. celou neděli jsme hledali někoho z umělců, co byli na Aerodrome festivalu, ale marně. Jediné, které jsme objevili, tak byli právě System..

Ten den jsem rozpoznala a jako jediný šel basák Shavo, někam jel.. jeho doprovod řikal, že se podepíše později, ale on neměl problém ani s fotkou hned. :)
Po strávené noci na letišti na terminálu 2 s čtyřhodinovým spánkem jsme se opět vydali do akce..
Jako prvního jsme odchytli zpěváka Serja.. byl velmi fajn! Podal nám ruce.. :)
Kytarista Daron..
Bubeník John na nás křičel, že se podepíše po koncertě, nasedl do auta a někdo mu zřejmě řekl, že po koncertě se už nevrací.. tak za námi ještě přišel :)
Když jdete na kapelu s neaktuální fotkou :-D jeden vlasy má a tady ne a druhý je tady má a ve skutečnosit už ne :-D
Ještě jsem tam od nějakého jejich člověka dostala trsátko :)

Aerodrome festival - Praha 2017

28. července 2017 v 20:08
Když jsem před měsícem článek rozepisovala, tak jsem byla plná radosti ze zážitku z koncertu. Zveřejňuji ho však s velkým smutkem..

11.červen 2017 - Praha

Před lety jsem měla dlouhé období LP a tak jsem se těšila, co od koncertu očekávat. Byla jsem ze zážitku velmi mile překvapená!! Kluci hráli výborně! Nadchlo mně to.
Zúčastnila jsem se jen koncert Linkin Park. A jsem velmi ráda, že mě známý překecal, abych s ním šla. Litovala bych toho.

Zvuk byl super, obrazovky pěkně vidět.The Beach Boys - Praha 2017

22. července 2017 v 14:44
10.6.2017 - Praha
Po 50ti letech opět v Praze!

The Beach Boys - americká rocková kapela, založená v roce 1961
-> z původních členů v kapele stále funguje Mike Love a Bruce Johnston
-> doprovodní členové: Scott Totten, Tim Bonhomme, John Cowsill, Jeffrey Foskett, Brian Eichenberger

Čekali jsme před konáním koncertu. Jako první přijel na zvukovu zpěvák Bruce Johnston

Bruce vpravo..
Zbytek členů dorazil před koncertem. Stihla jsem si nechat podepsat jen Tima a pak jsem zamířila za hlavním Mikem.
Mike Love

Podepsal mi jeho sólo fotku a jejich společnou výše.
Po koncertě.
Kytaristé Jeffrey Foskett + Brian Eichenberger
Velmi příjemný bubeník John Cowsill

Deep Purple - Praha 2017

19. července 2017 v 18:04
Den I. - 21.5.
Brzy ráno jsem přejížděla z Brna do Prahy. Za celý pročekaný den jsem potkala basáka Rogera Glovera, který šel na odpolední procházku a při večerním návratu se nám všem podepsal. Byl úžasný! Podepsal mi vše, co jsem potřebovala a pak se s každým ochotně vyfotil :-)

Den II. - 22.5.
Den začal samozřejmě hned ráno.. Dopoledne jsme zahlédli klávesáka Dona Aireyho, začali jsme vymýšlet, jak ho k sobě přilákáme, že budeme mávat deskami. V tom našem plánování nás Don doběhl, všiml si nás totiž a přišel sám i bez mávání :-) Dona jsem potkala již podruhé a vždy je velmi ochotný a milý.
Podepsal mi společnou fotku z letošního sólo koncertu.

A jeho sólo fotka, která mi zbyla právě z předešlého koncertu nepodepsaná..

A ještě nová společná :-D
I tenhle den jsem potkala Rogera, tak jsem mu dala naši společnou fotku, kterou jsem stihla ráno vytisknout.

Podruhé za námi přišel ještě Don ten den. Byla to docela komická situace, všichni už jsme ho podepsaného měli a kluci prohlásili, že to bude děsně trapný a ať mu probůh někdo něco dá :-D.. Já si nechala podepsat ještě lístek.. je na něm společně s Rogerem.
V podvečer následoval rychlý přesun do O2 arény. Zabrala jsem docela dobré místo ve druhé řadě na stání. Viděla jsem v podstatě na všechny. Nejblíže jsem měla Rogera a tak jsem si naplno vychutnala jeho basové umění!Show byla vynikající! Velmi jsem si to užila a nejradši hned zopakovala. Dostaly mě výkony úplně všech! Doufám, že kluci ve svém posledním turné ještě dorazí k nám a nebo někam poblíž!

Největší pecka 'Smoke on the Water'..
Den III. - 23.5.
Den odjezdu všech včetně mě :-D. Přišel se nám podepsat bubeník Ian Paice!! Mrzí mě, že jsem s ním nestihla, v tom naprostém chaosu, společnou fotku. :-( Hned po jeho podpisu jsem běžela za Stevem.
Kytarista Steve Morse mi podepsal jeho fotku, spol. fotku a desku. Na fotku jsem si nechala dát věnování, ptal se jestli se píši s "k", chvilku mi trvalo než jsem otázkuu vstřebala a tak jsme se setkali pohledy a pak až mi došlo, že bych mohla tedy odpovědět souhlas :-D
Když jsem čekala na Steva ve frontě podruhé na společnou fotku, tak jsem se otočila a najednou koukám zpěvák Ian Gillan! Tak jsem mu rovnou vrazila fotku a desku na podpis :-D.
Pak jsem se vrátila ke Stevovi, u kterého již stála ženská, která pořád u každého křičela, že pospíchají, že musí jít, každého odváděla, přitom kluci byli ochotní.. ta kdyby tam nebyla, tak je celá akce naprosto v klidu. Ale vždy to musí někdo zkazit. Jen předemnou řekla asi 5x, že musí jít, jenže to mě nezajímalo :-D ani mě to už moc nenervovalo, protože mé nervy tam byly už na maximum :-D Vrazila jsem mu do ruky dárek a poprosila o fotku, Steve samozřejmě souhlasil.
Na fotce se prolíná můj sedmidenní maraton (Europe, Kiss, DP), spousta nespánku, nejídla, nervů, ale zároveň i to absolutní štěstí ze setkání. Tohle bylo tou nejlepší tečkou za celou akcí!

Jsem šťastná, že jsem měla příležitost vidět legendy naživo při koncertě a se všemi se setkat i osobně. Tohle jsou momenty pro které a z kterých žiji, hrozně mě to dobijí.. Díky za to!
Společná fotka, kde mi chybí Paice..
A nově vydaný singl, nejkrásnější pohled, všichni na jednom!

Kiss - Brno

10. července 2017 v 17:43
20.5.2017 - Brno

Kiss - americká rocková skupina
->vznikla v New Yorku roku 1973
-> členové:
Gene Simmons - basová kytara, zpěv (od r. 1973)
Paul Stanley - kytara a zpěv (od r. 1973)
Eric Singer - bicí (1991-1996, 2001-2002, potom od r. 2004)
Tommy Thayer - sólová kytara (od r. 2002)

Na akci Kiss jsem se vydala za cílem vidět legendy alespoň zblízka! Ze všech stran jsem slýchala, jak jsou neochotní a nepříjemní.. hlavně mají placené meet & greet.
Koncert byl slyšet, protože byl na Výstavišti, ale byl docela špatně nazvučený.. Odpoledne jsme vyrazili na letiště, samozřejmě jeli z plochy, ale viděli jsme alespoň Simmonse, který nám zamával. Tak jeden splněn :-)
Po koncertě jsem se vydala k místu činu, kde jsem potkala známé, tak jsem se k nim přidala. S ohromnou dávkou štěstí se podařilo něco v co jsem nevěřila a ba mě ani nenapadlo!!

Setkání s Tommym.. když už se přijde podepsat, tak se ptá na znalost alb nebo písní.. tak jsem se našrotila všechny alba a on se mě zeptal, jestli jsem byla na koncertě. Tak jsem se jen blbě usmála a kývla hlavou :-D Hrozně se mi ta fotka líbí :-)
Druhé setkání s legendou Paulem Stenleym!! Který stojí v Kiss od úplného zrodu! Byl úžasný!
Před Paulem jsem si nechala podepsat bubeníka Erica, pak jsme se i vyfotili..
Jsem nadmíru spokojená!! A vlastně tomu doteď nevěřím! :-D
Dostala jsem trsátko od manažera..

Europe - Brno

30. června 2017 v 10:00
18.5.2017 - Brno

Europe - švédská rocková skupina
- založena v roce 1979 jako Force
- zpěvák Joey Tempest, basák John Levén, klávesák Mic Michaeli, bubeník Ian Haugland, kytarista John Norum
Poprvé jsem byla v Brně na Hugh Lauriem, poté na Bonnie a letos jsem se chystala na Kiss. Pobyt jsem si prodloužila o pár dnů před, jelikož přidali svůj koncert Europe. Opět to byl celý dlouhý den o čekání a trpělivosti ve vysokých teplotách..
Dění začalo až někdy kolem čtvrté hodiny, když kluci jeli na zvukovku. Jediný ochotný, který zůstal, aby se nám podepsal, byl bubeník Ian Haugland.

Po zvukovce kluci ještě někam jeli, tak jsme odchytli další část.. Organizace byla zas děsná, nějaký produkční či co to bylo na nás křičel ať za nimi nechodíme, pak houkl ať to tedy zkusíme. Kluci byli hrozně fajn a ochotní!! A pak nám začal nadávat ať už vypadneme -_- Kdyby byl v klidu jako kluci, tak je to celé v klidu a hlavně bych je měla všechny, jenže on musel být hrozně důležitý. Všude se najde nějaký debil!

Napřed jsem chytla kytaristu Johna, potom Joeyho a nakonec Mica, kterému jsem to podávala do auta, kde mi málem nějaký další hrozně důležitý zabouchl ruku! Na fotce je samozřejmě i Ian. :)
Zpěvák Joey Tempest, který je v kapele od začátku! Prý těžký na získání.. tak skoro hned na první pokus :-D
Po koncertě jsem volala na Johna, jenže nepřišel ani jeden. :-( Za to k mému překvapení přišel Joey a Ian. My jsme si ještě odpoledne vytiskli společné fotky :-D
Napřed jsem šla za Ianem..
A pak za Joeyem, měla jsme ještě sólo fotku..


U Joeyho byl velký hlouček fanoušků, když jsem se probojovala do volného prostoru, tak jsem viděla, jak chudák Ian stojí sám a kouká, jak se všichni cpou k Joeymu. Tak jsem za ním šla se slovy chvály. Tak mě začal hladit po zádech, docela dlouho, na rozloučenou mi ještě pohladil ruku. :-D

Stroy

3. června 2017 v 14:08
Jedna z předkapel na koncertě Phila Rudda.

Stroy - česká alternativní rocková kapela, založena zkraje roku 2011

Vyfoceno dne: 10.5.2017
Místo: Praha - Lucerna Music Bar
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Zpěvák Michal Skořepa
Foto: basák :D

Phil Rudd & band

1. června 2017 v 10:00
Lucerna Music Bar
10.5.2017

Phil Rudd - australský bubeník
-> bývalý člen australské hard rockové kapely AC/DC, v letech 1975 až 1983, kdy byl z kapely vyhozen. Do kapely se pak vrátil v roce 1994 a působil v ní do konce roku 2014..
Na Phila jsem se musela vypravit z důvodu jeho členství v AC/DC. A mimo jiné je to vynikající bubeník!
Před koncertem jsem chytla 3 členy z jeho kapely včetně samotného Phila :) Který mi napřed podepsal tuhle fotku. Bohužel to podepsal hodně špatným fixem, tak jsem si šla ještě jednu fotku dotisknout.

Až napotřetí se mi poštěstilo, oslovila jsem ho na fotku, bohužel už byl ke mně otočený zády, tak jsem moc nepočítala, že by to vyšlo, ale vyšlo, otočil se a neměl problém :)
Původně jsem na koncert lístek neměla, ale na místě jsem sehnala za 200,-, tak jsem neváhala. Bylo docela plno, chvilku jsem neviděla, ale pak jsem se probojovala na balkon, kde jsem měla krásný výhled. Jsem ráda, že jsem mohla vidět Phila v akci! Bylo to skvělé vystoupení, akorát poměrně krátké, trvalo jen nějakých 50 minut, což je škoda!


Po koncertě se Phil přišel podepsat k pódiu. Přede mnou se podepisoval nějakému pánovi a psal mu věnování, tak jsem ho taky poprosila pro Moniku, neslyšel mě, pak mi nerozuměl, ale nakonec jsme se domluvili :-D
A ještě přiložím kompletní kapelu :)
Kytarista Geoffrey Martin a basák John Proctor
Po koncertě ↓
Kytarista Mike Furness
Kytarista Geoffrey Martin a zpěvák Allan Badger
S Allanem jsem se fotila i před, ale fotka se nepovedla, tak jsem ji přefotila a jelikož šel společně s Geoffreyem, tak jsem jim řekla, že dáme všichni společnou :-D

Podpis od Allana, toho jsem si jediného brala na sólo fotku, zbytek mám na společné..
Philův doprovod komplet..
 
 

Reklama