-> Ohlédnutí za rokem 2017... aneb má cesta za sny.
"Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy je nenech odejít."
http://nd01.jxs.cz/163/232/9dbb2d3f7b_30539112_o2.gif

Koncerty, festivaly

The Dire Straits Experience

16. dubna 2018 v 0:58
17.2.2018 - Praha - Lucerna

The Dire Straits Experience - pokračovatel kapely Dire Straits, která působila v letech 1977 - 1995, během turné s nimi pár let vystupoval saxofonista Chris White, který byl osloven, aby zahrál na jedné benefiční akci písně právě od DS, dal dohromady band, s kterým měl úspěch.. a tak vznikla nová kapela.
Členové: saxofonista Chris White, zpěvák a kytarista Terence Rise, klávesák Simon Carter, basák Paul Geary, kytarista Tim Walters...
Britský saxofonista Chris White - spolupracoval s mnohými kapelami a umělci - Robbie Williams, Paul McCartney, Mick Jagger, Tom Jones..
K Lucerně jsem dorazila okolo druhé hodiny. Přešlapuji si tak a koukám současně do mobilu a do ulice, když se podívám na druhou stranu, kdyby náhodou přišli od tamtud a mozkem mi bleskne "a sakra". Rychle jsem hodila mobil do kapsy, sundala rukavice, vyndala desky, popadla batoh a měla jsem to akorát vypočítané, abych oslovila Chrise, kvůli kterému jsem tam vlastně šla čekat. Ještě jsem lovila fotky z desek a rychle fixu v kapse. A samozřejmě, když člověk spěchá, tak nikdy nic rychle nejde. :-D Byl velice milý, sympatický a má obrovské charisma.

Po podepsání jsem ho poprosila o společnou fotku. V jedné ruce desky s fotkami, druhá prázdná, ale mobil v opačné kapse. Do toho zmrzlá na kost. :-D Chris mi vzal ty desky a uklidil mi fotky dovnitř a sám to komentoval slovy, že je zima. :-D Já mezitím připravila mobil, který jsem vrazila pánovi, co Chrise doprovázal a trpělivě na něj čekal. Naštěstí uměl fotit a vzal to i víckrát, tak se jedna fotka pěkně zaostřila. Chris ty desky s fotkami dal taky jemu, ať se nepletou v záběru. On mi s nimi pak chtěl odejít :-D.

Mým cílem byl ještě zpěvák Terence Reis, kterého jsem nezahlédla v té rychlosti. Ale už se mi nechtělo čekat jestli půjdou pryč ze zvukovky a ostuda s Chrisem mi prozatím stačila :-D.. tak jsem šla do tepla a čekala jsem na kamarádku, která se na akci chystala až po skončení. Vlastně díky mému lanaření se nechala překecat a má fotka ji přesvědčila úplně. :-D
Po konci nás tam čekalo už více. Jako první se nám podepsal právě Terence. Opět byl velmi milý.

Když vyšel Chris, tak se zastavil u skupinky lidí před vchodem, jen co mě zahlédl, tak se usmál a zamával na mě. Úsměv věnoval i kamarádce, když se na ni zadíval. Ta se s ním vyfotila a já si nechala podepsat společnou fotku, kterou jsem stihla vytisknout, a čtvrtku.
Nechala jsem si také podepsat další členy kapely.

Na čtvrtce - Terence, basák Paul Geary, klávesák Simon Carter a Chris

Jedna z mých oblíbených.

Cesta za štěstím - Bonnie Tyler - Drážďany 2018

24. března 2018 v 21:04
15.3.2018 - Kulturpalast Dresden
Nazvala bych událost zároveň "akcí roku", protože do zahraničí cestuji jen kvůli Bonnie

V 7:30 jsem nasedla do EC směr Drážďany. Cesta trvala něco málo přes hodinku. Usadila jsem si do Altmarkt-Galerie, kde jsem čekala na devátou hodinu, abych si mohla zajít do Primarku. Tam jsem strávila asi 2 hodiny. Kolem jedné jsem dorazila k penzionu, kde měla být Bonnie ubytovaná. Dala jsem si 2 a půl hodinky v průvanu.
Když jsem zahlédla přijíždějící autobus, tak se mi rozbušilo srdce. Opřela jsem si batoh s taškou ke stěně hotelu. Napřed vylezl manžel Bonnie, tak jsem ho pozdravila, on mě také a přidal úsměv. Potom vyšla Bonnie, která se s ním zdržela u autobusu a potom zamířila k vchodu. Pozdravila jsem jí a dala dárek, který jsem ji ráno koupila v obchoďáku. Jakousi bonboniéru, doufám, že bude dobrá :-D. Poděkovala a dlouho si ji prohlížela. Během toho prošli dovnitř kluci z kapely. Kytarista Matt mě zdravil a ptal se jak se mám, bohužel jsem veškerou pozornost věnovala Bonnie, tak jsem neodvětila :-D. Potom jsem poprosila o fotku a Bonnie souhlasila a zamířila blíž k hotelu a pak dovnitř k recepci. Já se trochu pozdržela, protože jsem běžela rychle pro batoh. Čekala na mě. Křikla na bubeníka Alexe ať nás vyfotí. Vrazila jsem mu foťák, ještě jsem rychle vysunula blesk a naznačila mu ať to dá na výšku. A pak jsem poprosila ještě, aby to vyfotil 2x. Povedla se mu! ♥
Potom jsem Bonnie poprosila o podpis a přestala jsem vnímat foťák :-D. Alex mi ho položil na recepci a ještě mi někde za mnou říkal, že tady mám tu kameru. Bonn se mě ptala sama od sebe na věnování. Poté jsem přidala frázi, že se těším na koncert a rozloučily jsme se.
Počkala jsem venku ještě asi půl hodiny. No, spíše jsem to tam rozdýchávala půl hodiny. :-D Pro kluky z kapely přijela dodávka a odvezla je na zvukovku. Měla jsem s sebou společné fotky z minula a jednu jejich hromadnou. Nejprve šel basák Ed, křikla jsem na něj. Byl velmi milý, poznal naši fotku z minula a rozloučil se pusou na tvář. Po něm šel klávesák John. Byl zlatý, oni jsou všichni úžasní a milí. Poděkoval mi. Pak vyšel zbytek, kytarista Matt a bubeník Alex, oslovila jsem Alexe a pak zavolala na Matta.
Do haly jsem dorazila kolem sedmé hodiny. Na místa nás pustili asi až v 19:45. S pani u vstupu jsem se dohodla anglicko-německy, že mi ten lístek nebude trhat, když je tedy podepsaný. Byl krásný pocit usednout do první řady uprostřed a mít už za sebou infarktové setkání. Nemusela jsem mít nervy z toho, kde ji po koncertě budu nahánět. Ale přesto jsem měla žaludek neskutečně sevřený, tlak a tep mimo rovnice normálu. Nedokázala jsem se uklidnit a můj stav se ještě protáhl. Koncert sice začal ve 20:00, ale předskokankou.

Předskokankou byla Sharron Levy, účastnice v soutěži Hlas Německa. Byla šikovná, doprovázela se na kytaru. Ale její hlas mi moc nesedl.

Bonnie přišla asi ve 20:45. Poprvé, když mě zahlédla, tak na mě ukázala se slovy, že tam opravdu jsem. Často se na mě dívala. S basákem jsme se také velice často kontaktovali :-D.
Bohužel bylo zakázané natáčení a uvaděčky tam neustále chodily a lidi okřikovaly. Pak bylo zakázané i obyčejné focení. Naštěstí jsem si pár snímků (asi 100 :-D) udělala bez postihu. Přitom samotné Bonnie to nevadilo, tak tuto organizaci nechápu. Hold Německo.
Ed

John

Matt

Alex
Při poslední písničce před přídavky jsem byla dojatá. Jak z Bonnie, tak vlastně z toho, že se blíží konec. Uteklo to hrozně rychle. Koncert byl úžasný! Setlist se dost obměnil, samozřejmě největší hity zůstaly, ale byly doplněny i staršími písničkami, s kterými Bonnie začínala, a které nejsou tak známé. Dohromady byly takové 3 medleye po 5 písničkách. Od loňského roku se to obohatilo a jsem ráda, že jsem mohla slyšet další věci na živo. Před poslední písničkou Bonnie vyzvala diváky ať se postaví, byla jsem mei prvními vepředu :-D. Zopakovala bych si to znovu a znovu!!!

Kytička ode mě, zase mě neviděla na poprvé, jak s ní mávám.. nakonec za mnou přišla a poděkovala.
Při poslední písničce jsem zahlédla jednu slečnu, s kterou se máme na fb, taky fanynka až z Francie, nikdy jsme si nenapsaly, ale oslovila jsem ji a seznámily se. Byla tam s rodiči. Její tatínek se dal do povídání s klávesákem, a tak jsem u nich zůstala stát a poslouchala. Johnovi jsem popřála k nedávné ceně za nejlepšího klávesáka a poprosila ho o fotku z Německa. :-)
Po konci jsem čekala asi hodinku vzadu u haly. Chtěla jsem se vyfotit s bubeníkem, který mi stále chyběl. Zavolala jsem na něj a poprosila ho a nakonec z toho vyšla tahle společná fotka se všemi. Za což jsem moc ráda!!

Po setkání jsem se přidala ke zmíněným známým a šli jsme společně na čaj. Zpátky jsem jela v 1:30 Flixbusem do Prahy a z Prahy v 5:00 do Humpolce a v 8:00 jsem se uložila ke spánku..

TOTO - Praha 2018

18. března 2018 v 21:52
27.2.2018 - Praha - Forum Karlín

TOTO - americká rocková skupina, založená v roce 1977
Členové: David Paich, Steve Lukather, Joseph Williams, Steve Porcaro
Na TOTO jsem původně v plánu jít neměla, ale odpadla mi výuka na celý den, tak mě to postrčilo k tomu se účastnit. Po celodenním pátrání jsme nakonec zůstali s přáteli u haly, kde nám to po konci koncertu (ne)vyšlo. Nemám ráda tuhle halu, protože je na nic, nikam se nedá dostat, oplocení všude, není vidět na parkoviště. Hned po koncertě kluky odvezla dodávka naproti do autobusu. Doprovodná kapela na nás volala, že je zima, nám asi nebyla :-D, velmi mě tato akce a přístup zklamal. Dva z hlavních členů se přišli podepsat, ale bylo to na nic, přes plot. Oni nás tam prostě nemohli pustit, když už byli ochotní. Já se navíc dostala jen k jednomu. Klávesák Steve Porcaro byl velmi milý, počkal až nějak našteluji fotku, ale ono to moc nešlo. :-/
Jeden z jejich nejznámějších hitů.

Depeche Mode - Praha 2018

7. března 2018 v 10:00
31.1.2018 - Praha

Depeche Mode - britská hudební skupina, založená v roce 1980
Členové: ‎Martin Gore, ‎David Gahan, ‎Andrew Fletcher
Na Depešáky jsem se vypravila dopoledne, v Praze jsem byla po 12. hodině. Ještě jsem si zajela koupit fixu a na místo jsem dorazila kolem 13. Asi hodinku po mně vyrazil ven zpěvák Martin Gore s klávesákem. Nasedl do auta a fanoušky ignoroval. Ale ještě před koncertem se vrátil a přišel se nám podepsat. Pozdravila jsem ho "hello" a na chvilku jsme se střetli pohledy, usmáli se, podepsal se mi, ale už jsem bohužel nestihla říci o společnou fotku. Byl moc rychlý :-( Ještě jsem však stihla zakřičet na klávesáka Petera Gordena. Chvilku jsem sice přemýšlela, jestli je to opravdu Peter, naštěstí byl a podepsal se mi. Byla jsem taky jediná, co ho chtěla.

Druhý den kluci odjížděli. Byl to docela masakr. To se přišel podepsat Andy, ale bohužel jsem se k němu nedostala. A zbytek nebyl možný už vůbec. Docela mě mrzí, že jsem na ně nešla vloni, kdy to bylo lepší a ještě bylo teplo. Ale pamatuji si, že jsem vloni měla docela dost po sedmidenní kocertní štaci..

Firewind - Praha 2018

21. února 2018 v 9:00
Firewind + Rage
12.1.2018 - Praha - Nová Chmelnice

Firewind - řecká power metalová skupina, skupinu založil roku 1998 kytarista Gus G.
Členové: Gus G., Petros Christodoulidis, Bob Katsionis,Henning Basse, Johan Nunez
Bubeník Johan Nunez
Klávesák Bob Katsionis, kytarista Gus G. a basák Petros Christodoulidis
Po vyfocení mě Bob stále držel, já potřebovala zvednout ze schodů desky, kde jsem měla fotky na Guse.. Bob si mě spletl s Gusem, protože mi tu ruku nechtěl pustit, naopak zlomit :-D Pak se tomu jen zasmál, když si všiml, že drží mě :-D
Nějak jsem nemohla vybrat jen jednu na Guse, líbí se mi všechny 3.. Gus hrál i s Ozzym.
Chyběl mi akorát zpěvák Henning Basse, kterého mi nechal dopodepsat po koncertě kamarád.
Přikládám jednu z jejich písniček, která se mi velmi líbí!

Rage - Praha 2018

20. února 2018 v 7:00
Firewind + Rage
12.1.2018 - Praha - Nová Chmelnice

Rage - německá heavy metalová kapela, vznikla v roce 1984
Členové: Peter Wagner, Marcos Rodriguez, Vassillios Maniatopoulos
S Rage jsem se setkala předloni na metalovém festivalu ve Zlíně, na jejich fotce mi scházel poslední z nich, proto jsem se na akci vypravila..
Bubeník Vassilios Maniatopoulos
Kytarista Marcos Rodriguez
Nechala jsem si podepsat společnou fotku s Peavym a Vassiliosem, ten se mě ptal odkud to je a vzpomněl si, že tu byl ve Zlíně na zimním metalovém festivalu. A na jejich společnou fotku jsem doplnila Marcose.

Vinny Appice band - Kolín 2018

6. února 2018 v 19:09
7.1.2018 - Kolín

Vincent "Vinny" Appice - rockový bubeník, známý pro své působení ve skupinách Dio a Black Sabbath
- starší bratr je také rockový bubeník Carmine Appice (Vanilla Fudge, Cactus)

První letošní zahraniční akce se nad míru vydařila! Bohužel jsem se nemohla zdržet na koncert, což mě velice mrzí, měla jsem druhý den ráno zkoušku ve škole a tak jsem co nejdříve potřebovala dojet do Ústí. :( Příště to musím napravit.
Na místo jsem dorazila po třetí hodině. Kapela přišla asi hodinu poté. Vinny řekl, že se nám podepíše až po zvukovce. Viděli jsme někoho, jak vlezl dovnitř a on se mu podepsal, tak jsme dovnitř vlezli taky.
Měli vyměněného kytaristu, který se společně s basákem Donem Roxxem šel po příchodu někam projít.

Uvnitř jsem odchytla zpěváka - Piero Leporale
Když jsme přišli dovnitř, tak Vinny byl na podiu a zkoušel, koukala jsem na něj, všiml si mě a usmál se. Po krátké zkoušce za námi přišel a podepsal se nám. Já na něj měla společnou fotku ze zlínského festivalu 2016. Napsal mi i věnování, potom co se zeptal, jestli ta Monika jsem já :-D. Poté došlo na společné focení. Byl hrozně milý a zlatý!

Na koncertě byl hostem jeho brácha Carmin. Což jsem dopředu nevěděla, a tak jsem si nepřipravila žádnou fotku, tak alespoň improvizačně mi podepsal kartičku. Kamarád se vyfotil společně s oběma bratry, ale Vinny už se netvářil moc nadšeně, a tak jsem chtěla počkat až Vinny někam poodstoupí a vyfotit se jen s Carminem, ale Vinny si všiml, jak tam postávám, tak na mě zavolal: ,,Monika!" a naznačil rukou ať jdu k nim. Tak mi zařídil duo Appice! Taky jsem tam byla jako jediná holka mezi samými chlapy. :-D

Už abych měla skener.. společná fotka ze Zlína "kulíšková" :-D Teď ještě potřebuji někde znovu potkat Phila Soussana..

Kapela Hrůzy - 2.12.2017

3. února 2018 v 11:00
2.12.2017 - Praha - oslavy OC Černý Most

Míšu jsem potkala ještě před začátkem a tak jsem se s ním rychle vyfotila. S Míšou mám už jednu fotku z roku 2009, jedna z prvních s muzikanty, bylo potřeba ji obnovit na lepší verzi. :D Kapela Hrůzy je moje oblíbená už od dětsví vedle Chinasek a Kryštofů.
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif
Vyfotila jsem se ještě s novým kytaristou Pavlem Brillayem.
http://bestpage.cz/oddelovace/G090008.gif

Marie Rottrová - 2.12.2017

2. února 2018 v 19:38
2.12.2017 - Praha OC Černý Most

Po dlouhé době jsem se vydala opět na Rottrovou, nikdy jsem si od ní nenechala podepsat desky, tak jsem to chtěla napravit. Vystupovala k příležitosti narozenin OC Černý Most.
Po koncertě jsem se k ní nedostala, protože se k ní všichni nahrnuli a cpali ji desítky věcí.. Ale počkala jsem si na její odchod a byla milá.

Ještě jsem si nechala podepsat desku od kluků z Neřež :)

Marta Kubišová - Lucerna 2017

22. ledna 2018 v 15:06
27.10.2017 - Praha - Lucerna


Koncert Marty jsem zvažovala dlouho, ale finance mi neumožnily si lístek koupit včas, a tak bylo vyprodáno. Stejně jsem se ale rozhodla vypravit. Sehnala jsem levnější lístek ještě před začátkem. A jsem ráda, že jsem šla! Martu jsem z českých zpěvaček měla vždy ráda. Koncert byl krásný! Plný úžasné energie! Marta měla tři hosty - Lucii Bílou, která zazpívala jednu písničku, vyfotila se pro bulvár a šla pryč, druhý byl Vašek Neckář a Aneta Langerová.
Odkaz na mé videa z koncertu ->zde

Na koncertě nechyběl Vašek Neckář.


Mezi gratulanty byl i Ondřej Vetchý, který si odskočil z divadla..


Moje nejoblíbenější Nechte zvony znít + Depeše

Nakonec Magdaléna


Po koncertě jsem se mezi prvními s Martou vyfotila a jsem ráda, že jsem za to ráda!

Málem mi už nepodepsala ani desky.. bylo tam hodně lidí..

Mezi diváky byla i Jitka Zelenková

HELLOWEEN - Praha 2017

18. ledna 2018 v 13:18
26.11.2017 - Praha

Helloween: německá speed metalová skupina, založená začátkem osmdesátých let 20. století
Heloween Pumpkins United...dýňového sjednocení současných a některých původních členů..
Členové: Markus Grosskopf - baskytara, Michael Weikath - kytara, Andi Deris - zpěv, Sascha Gerstner - kytara, Daniel Löble - bíci
+ původní členové: Kai Hansen - kytara, Michael Kiske - zpěv
Sešli jsme se s přáteli někdy kolem poledne, měli jsme štěstí na místo a tak jsme chvilku zimního čekání strávili v teple. Jako prvního jsme zahlídli kytaristu Saschu.. Byl milý, vše nám podepsal a vyfotil se :)
Chvilku po něm jsme se vyfotili s basákem Markusem. Měl z nás trochu dost :D
Třetí byl bubeník Daniel. Nebyl z nás nadšený, tak nám vyhověl, aby se nás zbavil :D
Před začátkem jsme potkali Michaela Weikatha, který nás odmítl s focením před i po, takže příště na něj jdu s cihlou :D a Michaela Kiskeho, s tím jsem se vyfotila po koncertě..
Kai dorazil také před koncertem, ale nechtěl se nám podepsat, nefér je, že metr od nás se podepsal.. Měla bych i Andiho, který se podepsal po koncertě, ale bohužel jelikož jsou někteří hamouni, tak na mě nezbylo samozřejmě :)

Michael Kiske
Zleva: Dani Löble, Michael Kiske (víc to podělat nemohl :D), Markus Grosskopf, Sascha Gerstner a Michael Weikath..

Bryan Adams - Praha 2017

16. ledna 2018 v 13:48
19.11.2017 - Brno

Bryana nemusím dlouze představovat, předloňský koncert v Praze mě dostal natolik, že jsem nemohla další příležitost vynechat. Byl to super zážitek! Skvělá hudba, muzikanti!

Moje nejoblíbenější "Here I am", v Praze nebyla, tak jsem ráda, že ji v Brně dal!

Na závěr vystoupil sám s kytarou.. "Straight from the Heart"

"All for Love"
Před začátkem za námi přišel basák Phil Thornalley.. docela komická situace, jelikož jsme volali jména ostatních členů kapely, protože jsme basákovo neznali, ale přišel on :D. Furt se u něj střídají..

Kytarista Keith Scott také nezklamal..

QUEEN - cesta ke hvězdám!

31. prosince 2017 v 23:24
Na závěr roku přidávám jeden královský článek. Jeden velký splněný sen! Ještě teď mi nad vzpomínkami ukápla nejedna slza.

1.11.2017 - Praha - O2 aréna

Queen, kapela, legenda známá po celém světě řadu let. Provázala mě vedle Beatles mým dětstvím. Založená byla roku 1970, kde figurovali jména - Brian May, Roger Taylor, Freddy Mercury a o pár měsíců později se k nim přidal John Deacon. Teď už je jen Roger a Brian, s nimi na turné vyjel Adam Lambert a tři doprovodní muzikanti - Neil Fairclough, Tyler Warren a Spike Edney.
Úterý 31.10.
Po chaotickém dopoledne a běhání sem tam se ztracenou nadějí, že nic nestíhám jsem si nakonec ještě vyčkala 11 hodin v mrazu než se vůbec něco začalo dít. Ironie jako vždy :D. Po 11 hodinách jsem viděla Rogera, o kterém již dlouho sním, bohužel, nám jen zamával. Hodinu po něm dorazil Brian, který byl naprosto zlatý! Rozdával samý úsměv, vše podepsal, se všemi se fotil.
Společná fotka z loňského roku, když tu byl -->>sólo. Ještě jsem si nechala podepsat lístek.

Nakonec došlo i na společné focení :)
Středa 1.11.
Dopoledne jsem byla vyzvednout kamarádku Markét na Florenci a kolem půl jedné jsme dorazily k O2 aréně. Už zde bylo pár lidí. Seznámily jsme se tu s dvěma dalšími holčinami, s kterými jsme strávily pár dalších hodin :D. Když se pomalu blížilo 18:30, čili dobu pro pouštění dovnitř, tak mě ve frontě předběhly jakési rusky. Dost jsme se tam pohádaly. Nakonec jsem je však při běhu po vstupu do haly předběhla já, rychlejší nohy.

Nezvolila jsem úplně nejlepší místo, ale ani nejhorší, byly jsme s Markét u zábradlí podél vystouplého pódia.
Show to byla naprosto bombastická! Výkonu Adama jsem se trochu bála, ne že by mě nadchnul, ale ani mě tolik nezklamal, až na to, že si moc hraje na krále. Za to Brian a Roger byli fantastičtí!!Brianovo sólo!


V jednu chvíli byli všichni tři pohromadě přímo před námi. To jsem si pořádně vychutnala!

,,Crazy Little Thing Called Love"

Robot se během koncertu několikrát objevil.


Efekty zářily všemi barvami. Po celou dobu show byl světelný doprovod jedna velká bomba!Doprovod, který stál po celou dobu na levé straně..


Finiš, fantastický finiš!! We Will Rock You & We Are The Champions


Čtvrtek 2.11.
Naspala jsem krásné dvě hodiny :D a v tom stavu jsem se vydala s poslední nadějí na setkání při odjezdu. Nejprve jsme potkali doprovodné členy. ↓
Basák Neil Fairclough a bubeník Tyler Warren

Klávesák Spike Edney, foto na poslední chvíli .
Pak před nás natáhli pásku, aby jsme byli v řadě. Byla jsem asi nějaká desátá. První přišel Roger. Trochu jsem znervóznila, když se s nikým přede mnou nefotil. Já chtěla hlavně fotku.


Potom co mi podepsal fotku jsem se zeptala na společnou fotku, nerozuměl mi na poprvé a tak naznačil ať to zopakuji a tak už jsem jen vydala "please take a photo" a on hned přikývl a chytil mě kolem zad. Nepopsatelná radost!!!!!!!!!!!!!!! Fotka je naprosto úžasná!!!! Díky Markét, že umí fotit!! :D Tři dny, tolik nervů, žádnej spánek.. ale vyšlo to. Sen se stal skutečností!
Po Rogerovi kolem nás proletěl Adam, který hodil pár podpisů a zase odletěl :D, mrzí mě, že se nefotil, já se fotit nechtěla, ale Markét ho moc chtěla, alespoň se ji podepsal s věnováním, i když ho zkazil. :D Ale při koncertě si plácal s fanoušky a plácl si i s Markét a já ji to natočila, tak aspoň jeden úspěch :D

Jako poslední dorazil Brian, opět rozdával úsměvy. Tohle je nejvíce zdokumentovaná akce, ani jsem netušila, že mě poplácal po rameni, ještě, že se to fotilo :D

Podepsal mi úterní fotku, hned se ptal, jestli je ze včera.. řekla jsem yes, i když byla z přede včera :D Nějak jsme se nemohli dohodnout na mém jméně, napřed bylo pro Veronicu, nakonec to přepsal na Monicu, už chtěl odcházet a stále u toho nebyl jeho podpis, tak jsem tak naznačila rukou, že by to mohl dopsat :D Křížky nešetřil :D

Pak mu dala na podpis Markét lístek a poprosila ho o fotku, vyfotila jsem je a pak se mě Brian zeptal, jestli chci taky fotku. Já už se fotit nechtěla, když už jsem se fotila v úterý, ale bylo mi hloupé odmítnout Briana Maye!!! :D

The Sweet - Praha 2017

29. prosince 2017 v 14:24
20.10.2017 - Praha - Lucerna

The Sweet - britská glam rocková skupina, vznikla počátkem roku 1968 pod tehdejším názvem Sweetshop
Členové: Andy Scott, Bruce Bisland, Tony O'Hora, Peter Lincoln

Koncert se konal v mé oblíbené Lucerně. Dorazila jsem chvilku po jedné hodině. Na půl třetí dojela kamarádka, později se k nám přidali ještě nějací sběratelé amatéři.. Na zahřátí jsem si musela dát v kavárně naproti teplý grog, v tomhle roce první..

Kolem půl čtvrté dorazila část členů na zvukovku. Stihla jsem oslovit jediného současného původního člena kytaristu Andyho, který se ke kapele přidal dva roky po jejím vzniku. Byl velmi příjemný, stejně tak jako zbylí pánové.

Chvilku po něm dorazil bubeník Bruce.

Po krátké zvukovce jsem poprosila kytaristu a zpěváka Petera.

Klávesáka Tonyho jsem získala, když se vraceli před začátkem. Pospíchal, ale rychle se vyfotil a podepsal.

Oskenovaná podepsaná fotografie, je to takový jeden velký podpis :D

David Koller - Praha 2017

23. prosince 2017 v 18:00
11.10.2017 - otevření OC Chodov v Praze
Nazareth - Praha 2017

19. prosince 2017 v 13:35
8.10.2017 - Praha - Lucerna

Nazareth - skotská rocková skupina
Členové: Pete Agnew - basová kytara, Jimmy Murrison - kytara, Lee Agnew - bicí, Carl Sentance - hlavní vokály

Na Nazareth jsem si vypravila hlavně kvůli Carlovi, který s nimi v podstatě vůbec nesouvisí, protože je v kapele jen 2 roky. Avšak já jsem ho začátkem roku slyšela naživo, když vystupoval s Donem Aireym na Chmelnici a chtěla jsem si nechat podepsat společnou fotku.
Jako prvního jsme spatřili bubeníka Lee, i když jsme si nebyli vůbec jisté, jeslti je to on. Kamarádka k němu nakročila s fotkou v ruce a nějaký jeho doprovod mu hned řikal ať se jde podepsat, a tak byla identifikace jasná :D
Až po dlouhé době, snad hodině a půl teprve přišel bubeníkům, bubeníkův táta a basák Pete. Dal nám trsátko.
Po opět dlouhé chvíli dorazil kytarista Jimmy. I Carl, který ovšem spěchal, ale v rychlosti se podepsal.
Na koncert jsem se dostala štěstím a náhodou zadarmo. A jsem ráda, že jsem si mohla band vychutnat! Byla to show! Carl je výtečný zpěvák!! Měla jsem i dobrý výhled.


Ta největší pecka, kterou musí znát určitě každý - "Love Hurts"!
Koupila jsem si na koncertě program za stovku, když už jsem ušetřila na lístku. :D A tak jsem si položila otázku, že s podpisy by byl určitě hezčí. :D Tak jsem čekala ještě po kocertě, 3x jsem se už sbalila, že budu odcházet na dopravu a pokaždé někdo šel. :D Poprvé to byl Pete s Carlem, všichni se divili, že už jsem tam zase, což jsem komentovala slovy, že jsem si koupila uvnitř program, chválila jsem show, tak děkovali..
A poprosila jsem Carla o fotku.. když se fotí malá s dvoumetrovým, ale dali jsme to :D
Pak se mi podepsal Lee a Jimmy a utíkala jsem na bus.. Uznejte, že ale teď ten program vypadá daleko lépe :) :D

Komplet.. až budu mít opravený skener, tak přidám i skeny..

Robbie Williams - Praha 2017

15. prosince 2017 v 13:56
19.8.2017 - Praha - Letňany


Před třemi lety byl Robbieho koncert můj první zahaniční, takže letošní účast byla jasná. Show se mi líbila, Robbie si hraje na megastar, občas mi přišlo, že až příliš, ale on si to může dovolit. Nic méně tohle se mi u něj nikdy moc nelíbilo.


'Let Me Entertain You'
'Millennium'
Britský kytarista Gary Nuttall, 20 let hraje s Robbiem.. foto vzniklo o den dříve 18.8. při mém odpoledním čekání..

Céline Dion - Berlín 2017

25. listopadu 2017 v 9:00
24.7.2017 - Berlín - Mercedes-Benz Arena

Na koncert jsem se nechala doslova ukecat kamarádkou Radkou. Jeli jsme s jejím taťkou a bráchou. Vyzvedávali mě v Praze kolem 10 hodiny dopoledne. Dojeli jsme na místo až kolem šesté! Příšerný provoz, část dálnice uzavřená, děs!


Hala už byla otevřená.

Pohled z haly.

Ve 20:00 začala zpívat předskokanka Véronic DiCaire, jedna z mála žen jako předskokanek, co se mi docela líbila. Má zajímavou barvu hlasu, který vydařeně mění. Předváděla nejrůznější umělce a jejich největší pecky. Přidávám ->odkaz na její vystoupení.

Měla jsem lístek do posledního sektoru vzadu, řada uprostřed na mě vyšla. Bylo to hrozně daleko, ale ten zvuk byl úžasný!! Tomu se nemůže naše O2 aréna vůbec rovnat. Jsem ráda, že jsem se nechala ukecat a na koncert nakonec šla. Byl to zážitek!

Moc jsem toho nenafotila z té dálky, ale natočila jsem si pár písniček v celkem poslouchatelné kvalitě, tak je sem všechny hodím. :)
Céline přišla chvilku po půl deváté a začala peckou 'The Power of Love'

Jako druhá 'I Drove All Night'Další ze známých hitů 'That's The Way It Is'

Následovala 'I'm Alive'

Mile mě překvapilo, že jsem znala skoro všechny písničky, bez toho aniž bych si to dopředu naposlouchávala..
'It's All Coming Back to Me Now'Mám radši Célininy písničky v angličtině, ale bylo zajímavé si poslechnout francouzštinu a jednu jsem si nahrála. 'Pour que tu m'aimes encore'


Podruhé v tomto roce 'River Deep, Mountain High' naživo, ale na Bonnie verzi to prostě nemá! :-D

Předposlední písnička, a můj vlastně hlavní důvod, proč Céline vidět. Slyšet tohle naživo v originálu nepopsatelný zážitek!!
'My Heart Will Go On', jedinečný Titanic! ♥ Ještě teď mám husí kůži!

Při poslední písničce šla Céline na konec celé haly.Poslední 'Love of My Life'


Koncert skončil kolem 22:20.

Guns N' Roses - Praha 2017

14. listopadu 2017 v 13:27
4.7.2017 - Praha - Letňany

Guns N' Roses - americká hard rocková skupina, založená v roce 1985 v Los Angeles
Členové: Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer, Melissa Reese

Celá akce začala již o den dříve. Musela jsem přejíždět z víry filmového festivalu, ale vyplatilo se.
Během odpoledne jsem potkala basáka Duffa. Byl v dobré náladě, odněkud se vracel. Podepsal se mi a vyfotil se :)

Když jsem viděla v C&A tohle tričko, tak jsem ho tam nemohla nechat..
Po pár hodinách přišlo setkání s kytaristou Richardem, na kterého jsem se nejvíce těšila. Jeden čas hrál mými oblíbenými The Dead Daisies, tak jsem zvolila fotku s nimi. :)A večer se zadařil bubeník Frank.


Druhý den mi proklouzl klávesák Dizzy :(.. tak jsme se v podvečer vypravili s přáteli do Letňan zabrat si nějaké fešné místečko na poli :D.. nakonec jsme si vybrali krajní kopec, kde bylo pěkně vidět na obrazovky.

Moje nejoblíbenější "Welcome to The Jungle"

Koncert se docela protáhl, tak končil až někdy kolem půl jedenáct. Sešlo se nás po kocnertě asi 7, co pokračovali v čekání. Přišla za námi pani, ať se postavíme do řady a že možná někdo přijde se podepsat. Ale že přijde samotný Axl ještě v koncertním župánku asi nikoho z nás nenapadlo! Zůstala jsem zírat a nejen já. Od loňského setkání to byl úplně jiný Axl Rose! Byl příjemný, milý, chválila jsem mu show, poprvé mě asi neslyšel, ale na podruhé se na mě dokonce usmál se zuby :D
Společná z loňska, je to sice černé na černém, ale je to tam! :)
Pak následovalo další nekonečné čekání, alespoň, že bylo léto. A splnil se další "nereálný" sen. Přišel se nám podepsat Slash, to už nás tam bylo poměrně hodně z řad fanoušků a některých "sběratelů". Podepsal se všem a dokonce přidal i věnování a ptal se jestli jsem s c nebo k.. :)
Akce pokračovala i třetí den chaotickým odjezdem a přejezdem.. ale to už se zbytek nepodařil. Jsem však nadmíru spokojená! Chtěla jsem hlavně Richarda a Slasha a vyšli oba a k tomu Axl! Prostě bomba! Koncert jsem si taky nadmíru užila! Co víc si přát :)
Kolem šesté jsem se vrátila žlutým autobusem zpět do Varů.

The Dead Daisies - Praha 2017

14. října 2017 v 19:12
29.6.2017 - Praha - Lucerna Music Bar

The Dead Daisies = americko-australská rocková kapela
Členové: David Lowy, Doug Aldrich, Marco Mendoza, John Corabi, Brian Tichy

Daisies jsem poznala vloni, kdy jsem se zúčastnila jejich koncertu v Rock café (-> článek). Letos mi trochu nabourali plány, protože jsem zas do Varů nemohla odjet o den dříve :-D. Hodně mě mrzelo, když týden před oznámili, že nevystoupí v současné sestavě, bez kytaristy a zkaladatele Davida :(. Nakonec jsem ale ráda, že jsem šla, kluky jsem si moc užila!


Byla jsem mezi prvními, tak jsem dostala pásku se vstupem na meet po koncertě.

Chtěla jsem se posadit na balkon, ale nakonec jsem v eufórii šla před pódium :-D. Doug přišel ještě před koncertem pozdravit fanoušky, pravil něco s "fuck" a pomalu odcházel, když si všiml mě a šel se omluvit :-D K mému štěstí jsem stála celý koncert na jeho straně :-D. Ale výhodu to mělo, hodil po mě trsátko, které mi před nosem sebrali.. Na druhý pokus mi ho šel podat přímo do ruky a ještě se ujišťoval, že ho mám já. :)

Před koncertem hrála ještě před kapela složena ze samých bab, nebylo to nejhorší, ale nejlepší taky ne, tak jsem to přetrpěla se špunty :-D

Místo Davida hrál Yogi Lonich, vlevo.


Po koncertě nastalo meet&greet.. strašný chaos, baba za námi stále řvala ať chvátáme, nestíhala jsem fotit. :(
Jako první seděl u stolu Marco, podepsal mi fotky, dal mi plakát, jako pokaždé jsem dostala pusu na tváře. Po autogramiádě byl jako jediný, co přišel za nějakými lidmi a tak jsem se s ním stihla vyfotit.

Společná fotka z březnového sólo koncertu..

Vedle něj seděl Yogi.


Fotka po koncertě..
John

Fotka taktéž po koncertě venku..
Brian, fotka z minulého koncertu

Jako poslední seděl Doug. Kterého jsem dostala výběrem fotky :-D


Douga jsem se po koncertě znovu nedočkala.. zdržel se uvnitř moc dlouho. Ale než jsem druhý den odjela do Varů, tak jsem si na něj šla ještě chvilku počkat, kdyby náhodou a vyšlo to :-D

Úlovky, jedno trsátko od Douga, druhé se samolepkou od manažera.. zbytek od techniků :-D
 
 

Reklama